NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Érdekes párhuzam, hogy a Benigni féle Az élet szép is ezt a díjat kapta meg. Meg egyebek között pl. az Oldboy is. Nem semmi elismerés egy magyar filmenk.Schleck
minden szépségversenyen a második helyezett az igazi győztes, ez köztudott 😊baggio
Összehasonlítva a kapott kritikákat, ebben itt is lehet valami. 😊
 www.metacritic.com/movie/dheepan/critic-reviews
 www.metacritic.com/movie/son-of-saul/critic-reviews

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Érdekes párhuzam, hogy a Benigni féle Az élet szép is ezt a díjat kapta meg. Meg egyebek között pl. az Oldboy is. Nem semmi elismerés egy magyar filmenk.Schleck
minden szépségversenyen a második helyezett az igazi győztes, ez köztudott 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Érdekes párhuzam, hogy a Benigni féle Az élet szép is ezt a díjat kapta meg. Meg egyebek között pl. az Oldboy is. Nem semmi elismerés egy magyar filmenk.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
mármint hogy érted ezt a kérdést? jó reklám, több filmforgalmazó, nagyobb bevétel
11250 euró amúgy a pénzdíj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 270 — Tyrone Creek
ez nekünk mit jelent?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a saul fia nyerte a zsűri nagydíját cannesbanDexxter Tailor
Óriási gratula Nemes Jeles Lászlónak és stábjának! Remélem ez egy nagy ívű pályafutás kezdete!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a saul fia nyerte a zsűri nagydíját cannesban


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
ez ilyen, a last minute we are the faszacsávók feeling kell bele
mert ettől lesz "szuperhős" jellege a dolognak

ez olyan mint hogy minden bomba hatástalanítás pont 1 másodpercnél sikerül a filmeken sose időben

nekem nem volt bajom az egésszel, gyengébb volt mint az első aláírom de komolyabb is volt a hangvétele, valamint máshol volt a hangsúly (ami mondjuk szintén jó volt)
az első arról szólt hogy ezek emberek akik valójában a legfaszábbak a világon
itt meg kiderült hogy ezek fasza csávók akik valójában mégis csak emberek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nah megvoilt az ultron nem mondom hogy év filmje, de végre volt karaktere a "boss"nakNegritis
nekem pont a "boss" karaktere nem tetszett. Loki simán elvitte a főgonoszt, imádták is a népek. Nekem nagyon nem jött be ez a második rész. Jó volt, de az első sokkal jobb szvsz. Haverom azzal magyarázta, hogy ez csak "átvezető" rész az 1es és a 3as között. Ha ez még igaz is lenne, akkor sem indokolt a minőség romlása... Nagyon nagyon várták az emberek, és szerintem azért sokan "csalódtak" benne. Nem azt mondom, hogy rossz a film, de az első magasan verte nálam (lehet az újdonság miatt, hogy sok fasza főhős 1 helyen, aztán másodjára már nem ütött ennyire). + volt pár jelenet, ami nekem már túlságosan is szuperhősös, szinte már rajzfilmes volt... | pl amikor abban a kör alakú szobában verekedett az összes hős, már az ikrekkel kiegészülve a sok száz robot ellen, körbe-körbe forgatva a kamerát | (bár nyilván ez a film lényege, nekem annyira mégsem tetszett).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
nah megvoilt az ultron nem mondom hogy év filmje, de végre volt karaktere a "boss"nak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Tarantino filmek rangsora soundtrack alapján:
 decider.com/2015/05/22/quentin-tarantino-movie-soundtracks/?utm_campaign=SocialFlow&utm_source=DeciderTwitter&utm_medium=SocialFlow


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ex machina: Tetszett, jó volt, deee valahogy mégis hiányérzetem maradt. Mintha egy kicsivel többet is ki lehetett volna ebből hozni. Viszont maga a sztori mindenképp érdekes.
| Az nekem egyáltalán nem volt egy feltűnő dolog, hogy Ava átveri a srácot. Ő tesztelni ment oda, neki az is hatalmas dolog volt, hogy egyáltalán létrejött ilyesfajta dolog. Egyáltalán nem volt arról szó, hogy ez egy tökéletesen működő rendszer. Sőt valószínűbb volt, hogy vannak hibái. Az ő helyében én sem számítottam volna erre. |

Összegezve egy 7,5-8 pontot simán adnék neki.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Az új Avengers legjobb része kb az end credits scene.
Nekem nagyon nem jött be.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Sajnos will smith már elég régen csinált olyat, hogy elvigyen a hátán egy filmet. Pláne jó filmet... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Megnéztem a Focust.
Nagyon szeretem Will Smith-t, de szerintem nagyon gyenge film lett. Jól indult, a közepére viszont belassult, és valahogy nem nagyon lehetett érezni, mit is akarnak kihozni az egészből. A végére meg persze beraktak egy csattanót, amire szerintem csak a hülye nem számított, és igazából még csak nem is volt benne semmi extra sem szerintem.

De egyébként nekem már alapból az eleje is kicsit erőltetett volt. Szöszkénk ahogy a Wall Streetben, itt is kitűnt a csöcseivel, Smith viszont mellette nem hogy nem tudta elvinni a filmet, de még el is süllyedt a többiekkel.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az óriási volt, amikor | emberünk bepánikolt, nem tudta, mi micsoda, és a saját csuklóját is felvágta, csak hogy megbizonyosodjon magáról. Az viszont, hogy az AI-nak mi is a célja, kb. ott ki is derült, amikor a faszi megnézte a számítógépen az előző AI-k tesztelését, az egész a szabadulásról szólt. |

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
| kit mi zavar, engem pl. sokkal jobban idegesített, hogy a srác ilyen könnyedén elhitte az AI kamuját... nem mondom, hogy én biztosra vettem elsőre, hogy hazudik, de értelmes, gondolkodó lényeknél talán a kétkedés az első és legfontosabb dolog, ahogy már Descartes is megmondta (főleg hogy ez a "jó ember" az első nap mindjárt át is b@szta főnökét, igazán korrekt - általában persze ez a naivitásba oltott hiszékenység a jellemző, de szakmabelinél csak magasabb szintet várnék) | baggio
| A srác jellemrajzából kiindulva (egy szóval felületesen: szeretethiányos) az lett volna a meglepő, ha nem dől be az AI-nak, hiszen az pont azt mondta neki, amit hallani akart. Szakmabeliség ide vagy oda, az érzéseire hatott és ezért nyert ügye volt.
De ugye a legjobban ütő időpontban el is árulja a főnöke, hogy direkt lett ő választva, mert őt könnyű átverni azokkal a módszerekkel, amiket az AI használt.
Szóval ha úgy vesszük, végül is a főnöke is átb*szta.
Naiv volt a srác és hiszékeny? Meglehet, de hát ha azt hallja az ember amit hallani akar, pláne egy neki tetsző illetőtől, akkor bármit elhisz. Ilyen az emberi lélek.
Végeredményben ez az a film, ami a tökéletes valóságot mutatja be: mindenki átb*sz mindenkit, és semmi sem az, aminek látszik.
|
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
...még az is lehet, hogy szándékos rendezői elképzelés volt, de az emberek gyakran gépiesebben cselekedtek, mint maga az AIbaggio
És az AI sokkal emberibb módon viselkedett mint az emberek, | hisz' csak azért akarta megismerni a srácot, hogy utána jól átb*szhassa a fejét a céljának elérése érdekében. |

A filmmel nekem csak annyi problémám volt, hogy a témában semmi újat nem mutatott. Bár ez lehet inkább az én problémám, mert elég sok AI-val foglalkozó filmet láttam. 😊

| És bár tudom hogy a lényeg nem az volt, de amikor három mondatban elintézték a mesterséges agy bemutatását, hogy miből van és hogyan működik, akkor azért felmerült bennem a kérdés, hogy "izé, ennyi?" |

szerk.: p.s.: és rohadjak meg, miután láttam a filmet, két napig úgy járkáltam az utcán, hogy néztem az embereket és közben azon merengtem, vajon melyikük lehet robot. 😀 | Hatásos volt a végső kép, amikor az utcán állt Ava és végülis pont úgy nézett ki mint bárki más... | Mikey
| kit mi zavar, engem pl. sokkal jobban idegesített, hogy a srác ilyen könnyedén elhitte az AI kamuját... nem mondom, hogy én biztosra vettem elsőre, hogy hazudik, de értelmes, gondolkodó lényeknél talán a kétkedés az első és legfontosabb dolog, ahogy már Descartes is megmondta (főleg hogy ez a "jó ember" az első nap mindjárt át is b@szta főnökét, igazán korrekt - általában persze ez a naivitásba oltott hiszékenység a jellemző, de szakmabelinél csak magasabb szintet várnék) |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
...még az is lehet, hogy szándékos rendezői elképzelés volt, de az emberek gyakran gépiesebben cselekedtek, mint maga az AIbaggio
És az AI sokkal emberibb módon viselkedett mint az emberek, | hisz' csak azért akarta megismerni a srácot, hogy utána jól átb*szhassa a fejét a céljának elérése érdekében. |

A filmmel nekem csak annyi problémám volt, hogy a témában semmi újat nem mutatott. Bár ez lehet inkább az én problémám, mert elég sok AI-val foglalkozó filmet láttam. 😊

| És bár tudom hogy a lényeg nem az volt, de amikor három mondatban elintézték a mesterséges agy bemutatását, hogy miből van és hogyan működik, akkor azért felmerült bennem a kérdés, hogy "izé, ennyi?" |

szerk.: p.s.: és rohadjak meg, miután láttam a filmet, két napig úgy járkáltam az utcán, hogy néztem az embereket és közben azon merengtem, vajon melyikük lehet robot. 😀 | Hatásos volt a végső kép, amikor az utcán állt Ava és végülis pont úgy nézett ki mint bárki más... |
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Csak egyszeri említés szintjén került eddig szóba, és mivel már beszerezhető 1080p-ben is az ismert forrásoktól, ennél azért több szót érdemel



Nem mondom, hogy nem volt hiányérzetem az Ex Machina láttán, de egy igényes film jó színészekkel a mesterséges intelligencia határairól (pláne férfi-női kapcsolatban, a Her-hez hasonlóan) gondolom sokak tetszését elnyeri majd. Többet írni róla elég spoileres lenne, noha a cselekmény lassan bontakozik csak ki, a feszültség viszont végig tapintható. A nyolcas pontszám mondjuk inkább a témának szólhat, még az is lehet, hogy szándékos rendezői elképzelés volt, de az emberek gyakran gépiesebben cselekedtek, mint maga az AI


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Csak érdekességképen: az elmúlt 20-30 évben hány felsztárolt magyar film kapott Oscart?
Azért egy Oscarhoz önmagában kevés, hogy egy film jó, illetve pozitívan diszkriminálható.Sobri Jóska
az elmúlt 20-30 évben hány felsztárolt magyar film volt?slowmotion
Ahhoz kepest, hogy hany lett jelolve... 88 ota ugyebar egy se.
Szoval mar az is nagyon nagy szo lenne..

De mondjuk a Kontroll, Sorstalansag, Taxidermia vagy A torinoi lo emlekeim szerintem elegge hypolt film volt.Igor
...a "szakmabeliek" A napfény ízére (1999) azt mondták még túl közeli a Schindler listájához (1993)meg Az élet széphez (1997) ... rá pár évre A zongorista(2002) már jókor jött... évtizedenként díjazandó sanszos téma, főleg ha a film is jó...+jókor
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
'71.
Nemrossz.JC6
Még mindig csodálkozom, hogy nem használod ki az alkalmat az "egyszavas filmkritikák" blog elindítására. Érzem, hogy lenne benne potenciál.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Csak érdekességképen: az elmúlt 20-30 évben hány felsztárolt magyar film kapott Oscart?
Azért egy Oscarhoz önmagában kevés, hogy egy film jó, illetve pozitívan diszkriminálható.Sobri Jóska
az elmúlt 20-30 évben hány felsztárolt magyar film volt?slowmotion
Ahhoz kepest, hogy hany lett jelolve... 88 ota ugyebar egy se.
Szoval mar az is nagyon nagy szo lenne..

De mondjuk a Kontroll, Sorstalansag, Taxidermia vagy A torinoi lo emlekeim szerintem elegge hypolt film volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
'71.
Nemrossz.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Csak érdekességképen: az elmúlt 20-30 évben hány felsztárolt magyar film kapott Oscart?
Azért egy Oscarhoz önmagában kevés, hogy egy film jó, illetve pozitívan diszkriminálható.Sobri Jóska
az elmúlt 20-30 évben hány felsztárolt magyar film volt?