Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Red jó?deny79
Írtam fentebb, hogy teljesen jó.Sobri Jóska
Nekem nem igazán jött be, egyszer nézhető kb. Kicsit Die Hard 4-re emlékeztet, az akciójelenetek inkább a mese és sci-fi kategória közt mozognak. Willis tavalyi akció-vígjátékai közül nekem a Két Kopper sokkal jobban tetszett, főleg az elején az a filmes-kihallgatásos jelenet nagyon nagy.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Red jó?deny79
Írtam fentebb, hogy teljesen jó.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senkitől nem hallottam még eddig hogy jó lenne, pedig elég sokan csorgatták rá a nyálukat.Hanni
Ricky Gervais köszörülte is rendesen a torkát Golden Globe-on azon a filmen is (illetve; hogy csak azért kaptak jelőlést; hogy Depp és főleg a Pitt-Jolie páros ott legyenek a dijátdón - ami szerintem igencsak elképzelhető...).iktriad
Depp utazó nélkül is ment volna, Alice in Wonderland alapján. Egyébként utazó tényleg szar, Jolie iszonyú szar benne, de Depp-nek sem állt igazán jól. Sztori is gagyi, kitalálható gyorsan, szóval szar film, és kész.

Red jó?deny79
Mondták/írták is; hogy az egész vigjáték/musical kategóriából a "Kids all are right" volt a majdhogynem egyetlen normális alkotás...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Francba, még mindig nem találkoztam olyan emberrel aki szerint megérdemli a sok Golden Globe jelölést. 😀 Tényleg nagyon rossz? Jolie miatt nem vagyok hajlandó megnézni. 😊F.Schleck
Senkitől nem hallottam még eddig hogy jó lenne, pedig elég sokan csorgatták rá a nyálukat.Hanni
Ricky Gervais köszörülte is rendesen a torkát Golden Globe-on azon a filmen is (illetve; hogy csak azért kaptak jelőlést; hogy Depp és főleg a Pitt-Jolie páros ott legyenek a dijátdón - ami szerintem igencsak elképzelhető...).iktriad
Depp utazó nélkül is ment volna, Alice in Wonderland alapján. Egyébként utazó tényleg szar, Jolie iszonyú szar benne, de Depp-nek sem állt igazán jól. Sztori is gagyi, kitalálható gyorsan, szóval szar film, és kész.

Red jó?
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Az Utazó..kritikán aluli,kerüljétek el mindenképp.maximilien
végül csak elmentetek megnézni? Mondtam, hogy Green Hornet (kisebbik rossz 😀)


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Francba, még mindig nem találkoztam olyan emberrel aki szerint megérdemli a sok Golden Globe jelölést. 😀 Tényleg nagyon rossz? Jolie miatt nem vagyok hajlandó megnézni. 😊F.Schleck
Senkitől nem hallottam még eddig hogy jó lenne, pedig elég sokan csorgatták rá a nyálukat.Hanni
Ricky Gervias köszörülte is rendesen a torkát Golden Globe-on azon a filmen is (illetve; hogy csak azért kaptak jelőlést; hogy Depp és főleg a Pitt-Jolie páros ott legyenek a dijátdón - ami szerintem igencsak elképzelhető...).

Machete volt a mai program. Már rég filmeztem.
Vicces de a vége el lett baszva. Attól hogy direkt eltúlozzák a jelenetet még nem kell totál hülyeségeket belerakniharomt
Antal Nimród cameo-ját láttad benne? Állítólag valami gengsztert alakit benne.iktriad
hát 1 magyar mondatot nyom benne mint a testőr.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Utazó..kritikán aluli,kerüljétek el mindenképp.maximilien
Francba, még mindig nem találkoztam olyan emberrel aki szerint megérdemli a sok Golden Globe jelölést. 😀 Tényleg nagyon rossz? Jolie miatt nem vagyok hajlandó megnézni. 😊F.Schleck
Senkitől nem hallottam még eddig hogy jó lenne, pedig elég sokan csorgatták rá a nyálukat.Hanni
Ricky Gervais köszörülte is rendesen a torkát Golden Globe-on azon a filmen is (illetve; hogy csak azért kaptak jelőlést; hogy Depp és főleg a Pitt-Jolie páros ott legyenek a dijátdón - ami szerintem igencsak elképzelhető...).

Machete volt a mai program. Már rég filmeztem.
Vicces de a vége el lett baszva. Attól hogy direkt eltúlozzák a jelenetet még nem kell totál hülyeségeket belerakniharomt
Antal Nimród cameo-ját láttad benne? Állítólag valami gengsztert alakit benne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Machete volt a mai program. Már rég filmeztem.
Vicces de a vége el lett baszva. Attól hogy direkt eltúlozzák a jelenetet még nem kell totál hülyeségeket belerakni
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az Utazó..kritikán aluli,kerüljétek el mindenképp.maximilien
Francba, még mindig nem találkoztam olyan emberrel aki szerint megérdemli a sok Golden Globe jelölést. 😀 Tényleg nagyon rossz? Jolie miatt nem vagyok hajlandó megnézni. 😊F.Schleck
Senkitől nem hallottam még eddig hogy jó lenne, pedig elég sokan csorgatták rá a nyálukat.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az Utazó..kritikán aluli,kerüljétek el mindenképp.maximilien
Francba, még mindig nem találkoztam olyan emberrel aki szerint megérdemli a sok Golden Globe jelölést. 😀 Tényleg nagyon rossz? Jolie miatt nem vagyok hajlandó megnézni. 😊

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Az Utazó..kritikán aluli,kerüljétek el mindenképp.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre láttam végig a Sziriánát. Eléggé elgondolkodtató egy alkotás...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Majd tol egy Junior 2őt :cool:
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
nézném

A minap Ivan Reitman azt mondta, hogy Arnold Schwarzenegger nem tér vissza Hollywoodba, hanem inkább a politika karrierjére koncentrál. A TheArnoldFans oldal azonban úgy tudja, hogy az egykori akciósztár azon gondolkodik, hogy az asztalán lévő három forgatókönyv közül melyiket válassza. Az egyiket Randall Wallace vetette papírra, ebben Arnie egy öreg, német katonát játszana.
„Most éppen három forgatókönyvet is olvasok. Az egyik tervezet már akkor is szóba jött, mielőtt még kormányzó lettem volna és ez különösen kedves számomra. Ebben egy öregebb német katonát alakítanék, aki azt a parancsot kapja a háború végén, hogy öljön meg egy rakás kölyköt. Ám ezt nem teszi, hanem az életét kockáztatva biztonságos helyre juttatja őket és egész kalandosan alakul a történet. A szkript mellesleg igaz történeten alapul.” - mondta Schwarzenegger
A film címe With Wings As Eagles lenne, a másik két történetről nem esett szó. Schwarzenegger úgy véli, hogy a Kommandó-szerű akciófilmekben már nem fog játszani. Inkább a korához méltó szerepeket fog választani, a nagyobb lövöldözések vagy verekedések már nem neki valók.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem sem jött be a 13...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A 13.? http://www.imdb.com/title/tt0798817/
Tetszik, hogy a "játék izgalma" lesz a thriller feszültségének fő forrása. A barátnőmmel néztük, aki majd elszorította a kezemben a vérkeringést. Nem egy vágtázó, vérben tocsogó szokványos thriller, de attól még megéri megnézni.toxique
Nekem nagyon nem jött be. Az alapsztori jó lenne, de az összefüggéstelen párbeszédek, megmagyarázhatatlan érzelemkitörések, valamint a teljesen életszerűtlen jelenetek sorozata abszolút lehúzza az egész filmet. Ami pozitívum, az az alapsztori és Mickey Rourke. 😊
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A 13.? http://www.imdb.com/title/tt0798817/
Tetszik, hogy a "játék izgalma" lesz a thriller feszültségének fő forrása. A barátnőmmel néztük, aki majd elszorította a kezemben a vérkeringést. Nem egy vágtázó, vérben tocsogó szokványos thriller, de attól még megéri megnézni.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fel lehet hozni az érveket és ellenérveket, én azért kíváncsi vagyok, hogy az alapötleten túl ugyan miben akkora ász a Buried...JJ Tiller
felesleges érveket hozni, mivel számodra eldöntötten rossz film. nekünk tetszett, neked nem, valszeg nem az utolsó alkalom, hogy más a véleményünk. nézd meg inkább a four lionst, kíváncsi lennék a véleményedre. meg bárkiére, ezt a filmet nem tudom hova tenni
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
fel lehet hozni az érveket és ellenérveket, én azért kíváncsi vagyok, hogy az alapötleten túl ugyan miben akkora ász a Buried...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fölös JJ-vel filmről vitatkozni.. 😊JC6
Hát ízlésről nem is lehet.Sobri Jóska
hehe 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
fölös JJ-vel filmről vitatkozni.. 😊JC6
Hát ízlésről nem is lehet.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Megnézem a Buried-et.
Minimális spolier.
Sztem sem rossz film. Nálam a tipikus egyszernézős, de egyáltalán nem volt unalmas. Gyorsan eltelt a 90 perc. A végét nagyon eltalálták. Az meg külön tetszett, hogy nem volt visszaemlékezős jelenet. Azzal csak elrontották volna.
Jah meg tetszett, hogy a telón volt magyar nyelv. Lassan meghódítjuk Hálivúdot. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
fölös JJ-vel filmről vitatkozni.. 😊JC6
Film helyett a bármi szót használnám 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fölös JJ-vel filmről vitatkozni.. 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
miért?

nekem pölö nagyon bejött.JC6
titeket egy ötlettel ennyire meg lehet venni?JJ Tiller
nekem nagyon életszerű volt, mert ilyen eset biztos hogy volt Irakban. vagyis megtörtént. és még ki tudja mennyi barbár dolog... tetszett és kész, egy percig nem unatkoztam, nagyon jó volt. ne kapjon Oscar-t, de ettől ezerszer rosszabb filmeket ajnároznak...

aveJC6
életszerű az a film, ahol valaki órákon át van a föld alatt egy koporsóban, miközben javában használja az öngyújtóját, sőt még telefonálgat is? a többi hülyeségről nem is beszélek, mert az már erősen spoileres lenne... ha másfél óra helyett 30 perc mondjuk az egész, akkor azt mondom egynek elmegy, de így ez csak időpocsékolás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal