Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Darren Aronofsky legújabb filmje, a Black Swan, Natalie Portmannel, Vincent Cassellel és Mila Kunis-szal (hmm). http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
Kiváló alkotás lett.Gergőbácsi
Jó látni, hogy számos Aronofsky fan pötyög a fórumon 😊

Magyarországi bemutató február 17-én.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Darren Aronofsky legújabb filmje, a Black Swan, Natalie Portmannel, Vincent Cassellel és Mila Kunis-szal (hmm). http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
Kiváló alkotás lett.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Buried. Naggggyon kemény.
JJ figyelmébe is ajánlanám, mivel tényleg egy térben játszódik 😀 nem is túl nagyban..brk
na, már ajánlgatom itt pár napja, örülök, h másnak is tetszik.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most láttam, hogy felkerült Indavideóra a Köntörfalak. Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes rászánni 80 percet.
http://film.indavideo.hu/video/f_kontorfalakSzobi22
Belekezdtem, de nagyon nem jöttek be a színészek sajnos, pedig érdekes ötletnek tűnt.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Buried. Naggggyon kemény.
JJ figyelmébe is ajánlanám, mivel tényleg egy térben játszódik 😀 nem is túl nagyban..brk
kösz a tippet, pontosan ilyenre gondoltam, ezt valószínűleg nem muszáj ultrahiperszuper imax 3d-ben megnézni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Buried. Naggggyon kemény.
JJ figyelmébe is ajánlanám, mivel tényleg egy térben játszódik 😀 nem is túl nagyban.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕Sanco
Az elveszett világ: Jurassic Park
A titánok harca
Amistad
Sárkányszív
Közönséges bűnözők
Apám nevében
Az utolsó mohikán
A végső megoldás: halál
Őrült Stone, avagy 2008: A patkány éve

Ezekben emlékszem rá, én is nagyon bírtam!
😕((kishaszi
Én az Amistadban az Alien3-ban és a Közönséges bűnözők Kobajasijaként csíptem a legjobban. Nagyon frankó karakterszínész volt.


több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕Sanco
Az elveszett világ: Jurassic Park
A titánok harca
Amistad
Sárkányszív
Közönséges bűnözők
Apám nevében
Az utolsó mohikán
A végső megoldás: halál
Őrült Stone, avagy 2008: A patkány éve

Ezekben emlékszem rá, én is nagyon bírtam!
😕((

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most láttam, hogy felkerült Indavideóra a Köntörfalak. Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes rászánni 80 percet.
http://film.indavideo.hu/video/f_kontorfalak

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tourist - A túrista. Silány. Mondjuk; amióta Angelina öregszik, azóta ki kell emelni a tömegből mindenféle filmes megoldásokkal (minden szem rá szegeződik, csak ő van világos ruhában, késő ősszel is könnyedén van öltözve, állandóan betonkemény tökig sminkben ...stb.). Maga a film nem jó. Sőt. Annál is rosszabb. Lényegében minden hiányzik belőle ami a műfajra jellemző; különösen a fordulat, sebesség illetve a csattanó. Leginkább egy elb.zerált "Swordfish" utánzatnak tartanám, ha lenne kb. fele olyan jó film, mint az. 3/10 Depp és a velencei környezet miatt.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Machete jó film. A vége felé többet röhögtem rajta, mint egy "normális" vígjátékon.
Néztem egy nagyot amikor a tag magyarul megszólalt. 😀Bébé
Tag=Antal Nimród, én vártam, hogy ügyeskedjék valamit 😊 nekemis bejött a film, főleg a legeleje, de úgy amúgyis kiváló 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Machete jó film. A vége felé többet röhögtem rajta, mint egy "normális" vígjátékon.
Néztem egy nagyot amikor a tag magyarul megszólalt. 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A miniszter félrelép hulladék?
Reviczky "gratis"... Uniqe quote...kishaszi
Reviczky egyike a moziképes színészeinknek, mint pl. Kern András. Ellenben pl. Bajor színházban első rangú, de filmekben nem igazán van a szeren. Persze; ez csak personal rating, semmi több.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tron 2. Egynek elmegy, de mozijegyet nem ér. A beharangozó után több a füstje mint a lángja. Ellenben az oldschool Ducati értékelendő...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A miniszter félrelép hulladék?
Reviczky "gratis"... Uniqe quote...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93
ez azért sztem is kicsit erős volt , de én is elambultam rajta , valszeg azért mert a sorozatot imádtam és próbáltam azt belelátni az "eseményekbe"... 😂peach
Nekem tetszett. 😀
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93
ez azért sztem is kicsit erős volt , de én is elambultam rajta , valszeg azért mert a sorozatot imádtam és próbáltam azt belelátni az "eseményekbe"... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
üvegtigris 3....borzalom
1-2 poénon,és tildán kivül kalap szarthebeke
Szerintem, azért nem olyan rossz. Az 1-2-nél jobb, és az elmúlt 20 év top5 "magyar közönségfilmje" között van. Magyar mércével 9/10 lehetne (még Kamarás Iván is jó... döbbenet 😀 ), figyelembe véve a "Miniszter félrelép"-től a "Valami Amerika 2"-ig terjedő szeméthalmok sorát, ahol egy egészségeset vigyorogni sem lehetett. Persze; úgy ámblokk nem haladja meg az 4/10-et (talán egy harmatgyenge Leslie Nielsen/Adam Sandler vígjátékot súrol). Lényegében minden filmképes magyar színészt felvonultat (MégazErikaishitelesitt-ott 😀 ), kerek a történet, de ennyike és nem több. Thx a készítőknek, élvezhető.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93
Sobri Jóska
A pre-Romo Jessica Simpson jó azért 😀 plusz az a kb. két jó déli poén. Amúgy nézhetetlen 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ajánlanék egy filmet...

Buried.

2010-es. Sokkoló volt számomra.JC6
Ez a Ryan Reynoldsos film?
Az Élve eltemetve?Vrijbloed
Igen
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
üvegtigris 3....borzalom
1-2 poénon,és tildán kivül kalap szar
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ajánlanék egy filmet...

Buried.

2010-es. Sokkoló volt számomra.JC6
Ez a Ryan Reynoldsos film?
Az Élve eltemetve?