Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ajánlanék egy filmet...

Buried.

2010-es. Sokkoló volt számomra.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dave

most megy a reteken, klasszikus

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
GRU: állat. 6/10 a kidolgozásra, a poénokra és a tempóra. Ami lehúzza az a sablonkarakterek és béna sztori.toxique
melyik filmben nincsenek sablonkarakterek?JJ Tiller
A nagyon sablon sablonkarakterekre gondoltam 😀 .
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
GRU: állat. 6/10 a kidolgozásra, a poénokra és a tempóra. Ami lehúzza az a sablonkarakterek és béna sztori.toxique
melyik filmben nincsenek sablonkarakterek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
22 lövés - L’immortel (22 Bullets) http://filmek.s9.hu/22-loves/ és a Belső kör - Le Premiere Circle. Aki a kulavúdi 3D körbelassítottan pörgő, a valóságtól nagyon elrugaszkodott gengeszterfilmeket szereti, annak a két Jean Reno gengszterfilm realisztikusabb valóságábrázolása kevésbé lesz megkapó. Nekem bejön ez a féle ábrázolásmód, valóságos felüdülés a 3x9x15x20D mozik világában. Van történet, ami még összefüggő és értelmes is, sőt, a klisészerű végkövetkeztetést is könnyebben "lenyeleti" a nézővel, mint a sablon amerikai mozik. Pont e miatt a látványra és no reason hentelésre éhezőknek kevésbé fog bejönni. A 22 lövés pörgősebb, összetettebb, sokkal inkább egyben van. Nálam 8/10. A Belső kör tempója sajnos azelőtt földre ül, hogy a székről felállna, ámde a történet nem botlik nagyot. Az elején tetszetős kocsilopás. 5/10. Ugyan a nem Reno rajongóknak is nézhető, de a feszültségtől nem kapunk agyvérzést. Bár... egyszer sem néztem a hátralévő játékidőt. Allez, Jean!

GRU: állat. 6/10 a kidolgozásra, a poénokra és a tempóra. Ami lehúzza az a sablonkarakterek és béna sztori.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A "Tangled / Aranyhaj" c. animáció egész pofás. Ha kislány van a családban akkor kötelező, ha nagylány, vagy barátnő... akkor is, meg egyébként sem rossz. A kopóként viselkedő ló kissé visszaköszön a Shrek 4-ből (szamár kiszagolja Fiónát 😛 ), de itt nagyot szól. A zenés részek tűrhetőek, a figurák Disney-sek, a történet ismert, de legalább mulatságos. Úgy az egészre nálam 6/10 (a csajoknál sokkal több 😀 ).
A szinkron is tetszett, bár nem láttam angolul, így nehéz véleményt mondani... azért meg merem kockáztatni, hogy animációnál kevésbé cseszerintik el a magyar szöveget, mint egy keményebb hangvételű mozinál. A magyar(ra gagy)ítók.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Utódomra ütök? Nektek bejött?

Pár poénon röhögtem, de az első részt semmi nem űberli.JC6
Nem láttam, csak az első kettőt, de aa 2 sokkal jobb, Hoffmann és Streisand irgalmatlan jók😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Sikerült megnéznem az Üvegtigris 3-t 😀 félelmetes, szvsz a 3 közül a legjobb 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Airplane paródia a TV2n. 😂

"És ezek a kapcsolók csak villognak, csattognak, csillognak, és pislognak villognak, és kattognak, és csattognak, és villognak, és kattognak, csipognak, és villognak, meg pislognak ebbe bele lehet őrülni." 😂 😂 😂
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Ma reggel vonatom megnéztem a 10 items or less-t és a Man from Eart-öt is 😊 Az előbbiből csak Paz Vega melleire emlékszem, az utóbbinál maga a történet az, ami megfogott, bár túlságosan azt se magasztalnám, másfél órát érdemes azért rászánni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utódomra ütök? Nektek bejött?

Pár poénon röhögtem, de az első részt semmi nem űberli.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintetek mi a jó abban a svéd szenvedésben, ahol az a tömör 40kiló svéd nőmozgalmi underground? A sárkány tetkós csaj még hagyján, de ez a második rettenet még a Tűzvonalban színvonalas magyar eksönmúvisorozatot is alulebrudalja (történet, fényképezés)... mi a fene benne az a körüllihegett jóság? Még a csaj sem egy hűdejónő... Nem értem...toxique
Ennek az a lényege hogy a filmet nem szabad megnézni. A könyv brutálisan jó, bár az első rész első 200oldala elég lassú de utána nagyon bedurvul a helyzet. A második harmadik rész meg igazán jó. Én filmben az első két részt láttam és kb. csak a lényeg maradt ki mindegyikből. Szóval sokkal inkább a könyvet ajánlom mindenkinek a szar film helyett. Ez ugye a Dan Brown féle könyvek/filmek esetében ugyan így van.Shawn84
Így igaz. A könyvek brutál jók, de megfilmesíthetetlenek. Kb. mint a 22es csapdája, vagy a Bajnokok reggelije.
Viszont Fincher is tesz egy kisérletet, Rooney Mara-val és Daniel Craig-el, hátha az jobb lesz, de ezek a könyvek annyira összetettek, és annyira megfilmesíthetetlenek, hogy ha nem sikerül neki se, az se lesz meglepetés.Sobri Jóska
A könyvet még nem olvastam. Már hallottam másoktól is, hogy nagyon jó; ha lesz időm, bepótolom!

Tegnap végigszenvedtem a Meseautó nevű rettenetet. Már a Valami Amerika c. sikerfilmnél (ezt a kijelentést ki állja meg röhögés nélkül? 😀 ) adtam egy 10 éves mosolyszünetet a magyar filmgyártásnak, de tegnap bedőltem. Ha létezik filmes terrorizmus, akkor ez az. Komolyan; szerintem maga Bin Laden nem tudott volna nagyobb szemetet összekaparni.
Ellenben elkezdtem újra nézni Leslie Nielsen filmjeit. Az Airplane-en még mindíg lehet röhögni... a Csupasz piszolyok meg sose mennek ki a divatból. A szinkronja mindegyiknek felejtős, de angolul, némi - normális és igényes (nem elmagyarított nyomorék) - felirat segítségével nagyon tudom ajánlani őket! 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Megnéztem a New York bandáit. Közel 2 óráig tetszett, az utsó bő fél óra olyan semmi volt számomra, de a legutolsó jelenetet sztem eltalálták. Így összességében jó kis film. Bár sztem nem mostanában fogom újranézni.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
én a Zsákolj ha tudsz-ot vadásztam egy ideig eredeti TV3-as szinkronnal, de nem találtam így feladtam. Ugyanez a Die Hard 3Fucu
Nekem megvan VHS-en. Be kéne digizni, NHL hokikat nyomtam át így DVD-re, de azóta beszart a videó...kishaszi
nekem is megvan vhs-en de nem tudom hol bedigizniFucu
Ha van régi szalagos videód, ami működik meg asztali DVD író, akkor könnyű. Nálam az a gond, hogy beszart a videó😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most néztem meg negyedszerre a Baader-Meinhof csoportról(RAF) készült filmet a 2008-ast, mindig felfedezek benne új dolgokat, nagyon alapos és kiváló élvezhető dok.filmszerűség.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Végre fent van a Titanic 2 az nmagon :cool:shawnka
Kétszer süllyedt el? :rolleyes:
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Végre fent van a Titanic 2 az nmagon :cool:shawnka
De az valami brutál szar film lehet, nem?

Én most néztem meg a Belső embert, már régen láttam, de akkor is tetszett, meg most is! Fajin kis film!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Végre fent van a Titanic 2 az nmagon :cool:
több mint 13 éve
catattack 3 520
Tegnap megnéztem a Reszkessetek betörőket! Gyerekkoromban kívülről tudtam az egészet! Nagyon nagy! 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Love actually. Óriási film, nagyon tetszett! Eddig ez kimaradt nekem, nem is szeretem nagyon az ilyen jellegű filmeket, de az egyik legjobb romantikus vígjáték amit láttam. Különösen karácsonykor betalált most nagyon, többször újranézhető akár.zavi27
Rá is martam a tecsóba 600 ft-ért... :cool:


több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Kelly hősei film+!Joci
ott lesz az a híd 😊.brk
Legnagyobb kedvenc.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én a Zsákolj ha tudsz-ot vadásztam egy ideig eredeti TV3-as szinkronnal, de nem találtam így feladtam. Ugyanez a Die Hard 3Fucu
Nekem megvan VHS-en. Be kéne digizni, NHL hokikat nyomtam át így DVD-re, de azóta beszart a videó...kishaszi
nekem is megvan vhs-en de nem tudom hol bedigizni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kelly hősei film+!Joci
ott lesz az a híd 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kelly hősei film+!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Faternak megszereztem Karácsonyra a kedvenc zenészéről szóló filmet...
Charlie Parker Élete. Eddig nem láttam, és a csávóról is keveset tudtam.
Pedig egy Rohadt nagy film, egy Rohadt nagy emberről... Mindenkinek ajánlom.eaglesmcnabb
kösz a tippet, nagyon szeretem az ilyeneket (a Ray Charles és a Johnny Cash életéről szóló is kötelező ugye), ezt is felveszem akkor a megnézendők listájára 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal