Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ez a buried az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam... ezt tényleg komolyan gondolták?JJ Tiller
miért?

nekem pölö nagyon bejött.JC6
titeket egy ötlettel ennyire meg lehet venni?JJ Tiller
nekem nagyon életszerű volt, mert ilyen eset biztos hogy volt Irakban. vagyis megtörtént. és még ki tudja mennyi barbár dolog... tetszett és kész, egy percig nem unatkoztam, nagyon jó volt. ne kapjon Oscar-t, de ettől ezerszer rosszabb filmeket ajnároznak...

ave
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na én is megnéztem az Eredetet a story egészen megfogott, örülök h még mindig tudnak érdekes dolgokat kitalálni a filmes világban. viszont azt nagyon sajnáltam h ilyen lett a befejezés sztem kb csak jobb megoldások lehettek volna ennélkristof
Pont a befejezés a legütősebb az egészben, a moziban konkrétan mindenki hangosan bazdmegelt 😀 Első dolgom volt otthon utánanézni hogy eldől-e a totem vagy sem...JayB
kíváncsivá tett a film és én is megnéztem, de szerintem a vége tökéletes lett, te döntöd el hogy eldől e a cucc vagy állva marad, nekem az a vég tetszett hogy maradjon állva.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hát ez a buried az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam... ezt tényleg komolyan gondolták?JJ Tiller
miért?

nekem pölö nagyon bejött.JC6
titeket egy ötlettel ennyire meg lehet venni?JJ Tiller
ezt én sem értem JJ. az ötlet ugye nagyon jó, reynolds is kifejezetten, ahhoz képest, hogy alig 2 négyzetméteren játszódik eléggé leköt a film. nem azt mondta semelyikőnk, hogy legjobb film ever, de nem fulladt ki az ötlet a végére sem sztem, egyedül a kígyós-tűzes részt éreztem erőltetettnek. abszolút nem sajnálom, hogy megnéztem, tetszett.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
hát ez a buried az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam... ezt tényleg komolyan gondolták?JJ Tiller
miért?

nekem pölö nagyon bejött.JC6
titeket egy ötlettel ennyire meg lehet venni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ez a buried az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam... ezt tényleg komolyan gondolták?JJ Tiller
miért?

nekem pölö nagyon bejött.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
hát ez a buried az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam... ezt tényleg komolyan gondolták?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nézzétek meg a 127 Hours-t. Nagyon komoly film. Danny Boyle nem tud hibázni.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
na én is megnéztem az Eredetet a story egészen megfogott, örülök h még mindig tudnak érdekes dolgokat kitalálni a filmes világban. viszont azt nagyon sajnáltam h ilyen lett a befejezés sztem kb csak jobb megoldások lehettek volna ennélkristof
Pont a befejezés a legütősebb az egészben, a moziban konkrétan mindenki hangosan bazdmegelt 😀 Első dolgom volt otthon utánanézni hogy eldől-e a totem vagy sem...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na én is megnéztem az Eredetet a story egészen megfogott, örülök h még mindig tudnak érdekes dolgokat kitalálni a filmes világban. viszont azt nagyon sajnáltam h ilyen lett a befejezés sztem kb csak jobb megoldások lehettek volna ennél
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért Norton elég sok filmben kitesz magáért, pl. Pókerarcok, Amerikai história X, Legbelső félelem.Sobri Jóska
+ Szajré 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
nekem eddig kimaradt, ma viszont megnéztem a harcosok klubját.....kegyetlen, eszelős, nem találok szavakat....nevetve benne van a top3-ban nálam....Mad
Nálam is! Alapfilm. Sem Nortontól sem Pittytől nem láttam még jobb alakítást (talán a cigó a Blöff-ben).toxique
A hetedikben is elég jól alakítja a szerepét Brad Pitt! 😊

Egyik kedvenc férfi színészem!

Nortont is csipázom, mert rohadt jól csinálja, de Pitt-et jobban kedvelem!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azért Norton elég sok filmben kitesz magáért, pl. Pókerarcok, Amerikai história X, Legbelső félelem.Sobri Jóska
Igaz!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Azért Norton elég sok filmben kitesz magáért, pl. Pókerarcok, Amerikai história X, Legbelső félelem.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
nekem eddig kimaradt, ma viszont megnéztem a harcosok klubját.....kegyetlen, eszelős, nem találok szavakat....nevetve benne van a top3-ban nálam....Mad
Nálam is! Alapfilm. Sem Nortontól sem Pittytől nem láttam még jobb alakítást (talán a cigó a Blöff-ben).
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Jó látni, hogy számos Aronofsky fan pötyög a fórumon 😊

Magyarországi bemutató február 17-én.Dzsokijuing
Naná, Aronofsky filmjei alapok.
Nem is tudtam, hogy többen vagyunk, csak hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam megosztom a hírt. 😊Gergőbácsi
Én nem Aronofsky; hanem Natalie fanként és miatt várom nagyon. Az ő filmbeli alakításával kapcsolatban az a vélemény; hogy neki néz ki majd február végén a legjobb női alakításért járó Oscar (addig meg remélem begyüjti a többi nagyobb díjat- Arany Globúsz; SAG; és Bafta) is. De úgy tudom a film zenéje és a többi szereplő; (főleg Cassel és Kunis) is odatette magát rendesen benne.

Amúgy 2 hónapja még úgy volt; hogy itthon csak DVD-re jön ki...De mivel egyrészt Amerikában ilyen stilusú filmhez képest tarol a pénztáraknál; plusz a kinézőben lévő dijak -és már megkapott jelölések- sem jöttek rosszul a filmnek; igy szerencsére moziban is látható lesz majd nálunk is.iktriad
A filmet már egy ideje DVD-ben (vagy rip-ben) meg lehet szerezni. Nekem nagyon bejött, szeretem a lélektani drámákat. "Ne Te Retourne Pas"-t látta valaki Sophie Marcauval és Monica Beluccival? Hasonlói lélektani-drámai mélységeket penget.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sziasztok! Gondoltam, megosztom veletek az egyik filmkritikámat, amit nem rég írtam az X-Men Kezdetek Farkas című filmről. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
...Bõszinho
túlságosan tőmondatokban írsz, meg tényleg sok a felesleges átvezető.
plusz saját magamból kiindulva, engem egy kritikánál nem érdekel a story, sőt gyakran skippelem, az majd filmből kiderül. akkor ha vmiről nem tudsz írni, akkor ne írjál, de ilyen "A zenék jók lettek. Nem lehet rájuk panasz." mondatokat ne tegyél bele, teljesen felesleges. a lényeg az, hogy összeszedetlen írás és bár látszik, hogy próbálkoztál komolyan írni, de nem sikerült, sokat kell még a stílusra gyúrni. de mutass más kritikát/ajánlót, elmondom észrevételeimet szívesen.
(muhhahhha, beteszem ide a firefly ajánlómat, bár sorozat, de ha már ajánló, plusz szó esik a serenityről is benne, ami film 😀. Boszinho te meg olvasd el, nem mondom, hogy ez legyen a példa, sőőőőőőt, nagyon távol vagyok attól, hogy ezt komolyan lehessen venni, de érzékelni fogod a különbséget http://monkey.blog.hu/2010/07/01/firefly_2 )
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Sziasztok! Gondoltam, megosztom veletek az egyik filmkritikámat, amit nem rég írtam az X-Men Kezdetek Farkas című filmről. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.Bõszinho
Nem akarlak megbántani, ezért megkérdezem elötte, hogy elmúltál e 16 éves?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Első képet figyeljétek. 😉
http://filmbuzi.hu/archives/2011/01/09/mar-megint-te-you-again/

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
"Most, hogy megvolt minden fontos dolog, el is kezdeném mondani a film történetét."

ilyen átvezetésekre az égvilágon semmi szükség...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Gondoltam, megosztom veletek az egyik filmkritikámat, amit nem rég írtam az X-Men Kezdetek Farkas című filmről. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Bizonyára mindenki ismeri az X-Men-t. És gondolom az egyik legmeghatározóbb hősét, Rozsomákot, vagy helytelen használattal, Farkast.
2009-ben jött egy film, amely az imént említett szereplő életét dolgozza fel. Megtudhatjuk, hogy lett belőle egy szupererős mutáns.
A filmet Gavin Hood rendezte, akinek az egyik filmje (Tsotsi) Oscar-t nyert. Na, egész jól kezdődik. Rozsomákot továbbra is Hugh Jackman játsza. Testvére, Victor Creed szerepében Liev Schreiber játszik. De még megfordul a filmben a híres rapper, Will i Am is.
Most, hogy megvolt minden fontos dolog, el is kezdeném mondani a film történetét.
Logan, alias Rozsomák egy titkos csapatban van testvérével. Victor-t elkapja a hév, és elkezd hidegvérrel gyilkolászni. Logan-nak ebből elege lesz, és kilép a csapatból.
Ezután békés favágóként tengeti az életét feleségével, Kayla-val. Egyik nap aztán felkeresi az előbb említett csapat főnöke, William Stryker, azzal az indokkal, hogy valaki sorban gyilkolja meg azokat az embereket, akikkel együtt dolgozott. Logan-t nem érdekli Stryker mondanivalója mindaddig, amíg Victor meg nem öli a feleségét.
Logan természetesen bosszút akar állni. Ekkor jön kapóra Stryker ajánlata. Adamantiumot építenek Rozsomák tesétbe, ami sokkal erősebb, mint az acél. A kísérletbe majdnem belehal Logan. Persze felkel, és kiszökik a laborból. Ekkor kezdődik a haszja! Többet nem szeretnék mondani a történetről. A szokásos bosszúállósos sztorit sok film elsütötte.
A szereplők jól játszanak, nincs semmi ripacskodás sem. Azt sajnáltam egyedül, hogy pár karakter kevés ideig szerepel.
A zenék jók lettek. Nem lehet rájuk panasz.
A látványvilág is remekül sikerült. A robbanások jól néznek ki. Egyedül egy jelenet nem tetszett, ahol is az egyik szereplő beugrik a helikopterbe. Elég rondán volt kivitelezve.
A film egyik legnagyobb hibája maga a főszereplő, Logan. Ő egy vérengző állat, de ebben a filmben-nem is tudom, hogy mondjam-, túl nyugodt. Semmi vér sincs a filmben (a játékban már annál inkább), ami elég frusztráló, pláne egy Rozsomák-rajongónak.
Röviden, tömören az X-Men Kezdetek Farkas egy középkategóriás film lett. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, Popcorn-mozinak tökéletesen megfelel.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Na énis megnéztem ezt az Üvegtigris 3-at, nem egy nagy szám szerintem. Átlagos, egyszer nézhető kategória. A legnagyobb pozitívum Szabó Erika benne, na ő se a színészi alakítása miatt felétlenül. 😊Dub
én meg se nézem a filmet,a lényeg tényleg ennyi 😀
http://static4.origo.hu/i/1011/20101108szaboerik.gifJoci
az erika egy régi spanom nővére....nekem nagyon nem az esetem, nagyobb a face mint ahogy kinéz 😊Mad
szóval lepattintott

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na énis megnéztem ezt az Üvegtigris 3-at, nem egy nagy szám szerintem. Átlagos, egyszer nézhető kategória. A legnagyobb pozitívum Szabó Erika benne, na ő se a színészi alakítása miatt felétlenül. 😊Dub
én meg se nézem a filmet,a lényeg tényleg ennyi 😀
http://static4.origo.hu/i/1011/20101108szaboerik.gifJoci
Ohhh 😀 :cool:
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Na énis megnéztem ezt az Üvegtigris 3-at, nem egy nagy szám szerintem. Átlagos, egyszer nézhető kategória. A legnagyobb pozitívum Szabó Erika benne, na ő se a színészi alakítása miatt felétlenül. 😊Dub
én meg se nézem a filmet,a lényeg tényleg ennyi 😀
http://static4.origo.hu/i/1011/20101108szaboerik.gifJoci
az erika egy régi spanom nővére....nekem nagyon nem az esetem, nagyobb a face mint ahogy kinéz 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na énis megnéztem ezt az Üvegtigris 3-at, nem egy nagy szám szerintem. Átlagos, egyszer nézhető kategória. A legnagyobb pozitívum Szabó Erika benne, na ő se a színészi alakítása miatt felétlenül. 😊Dub
én meg se nézem a filmet,a lényeg tényleg ennyi 😀
http://static4.origo.hu/i/1011/20101108szaboerik.gif


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Na énis megnéztem ezt az Üvegtigris 3-at, nem egy nagy szám szerintem. Átlagos, egyszer nézhető kategória. A legnagyobb pozitívum Szabó Erika benne, na ő se a színészi alakítása miatt felétlenül. 😊