Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap volt ugye a BLÖFF, ma pedig Kalifornia - A halál nem utazik egyedül 21:30-tól Viasat :cool:Vrijbloed
Brad Pitt hét van a ViasatonLittle Jarry
Jaja, tudom. 😊 😛

Hetedik meg Interjú a vámpírral az megvolt, de a Blöfföt nagyon rég nem láttam, csak úgy, mint a mai filmjét. 😊Vrijbloed
A Blöff az egyik legjobb film, annál csak a Ne Légy Barom! a jobb meg a Horrorra Akadva 1-2... 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tegnap volt ugye a BLÖFF, ma pedig Kalifornia - A halál nem utazik egyedül 21:30-tól Viasat :cool:Vrijbloed
Brad Pitt hét van a ViasatonLittle Jarry
Jaja, tudom. 😊 😛

Hetedik meg Interjú a vámpírral az megvolt, de a Blöfföt nagyon rég nem láttam, csak úgy, mint a mai filmjét. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap volt ugye a BLÖFF, ma pedig Kalifornia - A halál nem utazik egyedül 21:30-tól Viasat :cool:Vrijbloed
Brad Pitt hét van a Viasaton
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tegnap volt ugye a BLÖFF, ma pedig Kalifornia - A halál nem utazik egyedül 21:30-tól Viasat :cool:
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Terhes társaság nagyon zsíír lett,ajánlom ha röhögni akartok egy jót 😉


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Ma este viasaton Hetedik, kötelező!
Paranormalon meg elaludtam. 😊Stez
Jó, hogy mondod, belövöm a felvételt!
Éli könyvét megnéztem, nálam 7/10. Simán vállalható, mondjuk az, hogy vak, egy kicsit erős, ahhoz, amit előtte művelt 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma este viasaton Hetedik, kötelező!
Paranormalon meg elaludtam. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Total Eclipse... 5*...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Valahogy a Paranormal-t nem tudtam komolyan venni...JC6
Egyébként nem vagy egyedül. Én nem is ismertem, hanem haverokkal néztem.
De van aki elvicceli, van aki meg majd beszar rajta. 😊

Karanténra a REC-t értem természetesen. 😀
Legalábbis ebben a hitben élek, hogy az... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[
na ha már így szóbakerült kinek mi a legfélelmetesebb horror film? kéne vmi hétvégére 😊kristof
Láttam mostanában 1-2 jót. 😊

1. KARANTÉN (kibaszott nagy, főleg este)

2. PARANORMAL ACTIVITY (eset, egyedül, fülessel)

3. A RETTEGÉS HÁZAVrijbloed
a Karantén spanyol (eredeti) változata sokkal jobb. REC a címe, van 2. része is! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valahogy a Paranormal-t nem tudtam komolyan venni...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
na ha már így szóbakerült kinek mi a legfélelmetesebb horror film? kéne vmi hétvégére 😊kristof
ha sorozat megfelel, akkor The Walking Dead. annyira még nem durva az első rész, de befog 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
[
na ha már így szóbakerült kinek mi a legfélelmetesebb horror film? kéne vmi hétvégére 😊kristof
Láttam mostanában 1-2 jót. 😊

1. KARANTÉN (kibaszott nagy, főleg este)

2. PARANORMAL ACTIVITY (eset, egyedül, fülessel)

3. A RETTEGÉS HÁZA
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboykarcsi, megnézted? Vélemény?JC6
Jaja,kb ugyanarra jutottam mint Te,kicsit jobbra számítottam de egyébként jó film,egy két rész igen paráztatós de azért láttam már keményebbet.10ből mondjuk egy 6 és feles.Cowboykarcsi
na ha már így szóbakerült kinek mi a legfélelmetesebb horror film? kéne vmi hétvégére 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
illetve egy film címét keresem... régen láttam már kis porbafingó koromban, egy apa és fia volt a főszereplő, amiben egy kaszás elől menekültek, a film közben többször is elrabolták a fiút, de a végén megmenekültek és happy end... arra emlékszem még hogy a fiú egy kisebb helységbe volt bezárva a film közben próbálta kiásni magát, majd később amikor az apja rátalált egy szellem-vasútnál ismét elrabolta a főgonosz... sajnos csak ennyi ami megmaradt a filmből, ha valaki rájött ennyiből hogy mi lehet a címe, kérem jelezze...eaglesmcnabb
senki nem tudja mi lehet a címe? pedig iszonyat jó film :/eaglesmcnabb
Megkérdezem Neked egy másik fórumon, hátha...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Ridley Scott féle Robin Hood pipa. Nem kellet csalódnom az öregben és Crowe-ban sem (utóbbi jobb formában van mint valaha) bár a Gladiátor és a Mennyei királyság valamivel erősebb de ez is bőven hozza a szintet. A cím senkit ne tévesszen meg, nem sok köze van a filmnek a mindenki álltal ismert Robin Hoodhoz, nem egy újabb bőrlehúzásról van szó amitől annyian tartottak.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Cowboykarcsi, megnézted? Vélemény?JC6
Jaja,kb ugyanarra jutottam mint Te,kicsit jobbra számítottam de egyébként jó film,egy két rész igen paráztatós de azért láttam már keményebbet.10ből mondjuk egy 6 és feles.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
illetve egy film címét keresem... régen láttam már kis porbafingó koromban, egy apa és fia volt a főszereplő, amiben egy kaszás elől menekültek, a film közben többször is elrabolták a fiút, de a végén megmenekültek és happy end... arra emlékszem még hogy a fiú egy kisebb helységbe volt bezárva a film közben próbálta kiásni magát, majd később amikor az apja rátalált egy szellem-vasútnál ismét elrabolta a főgonosz... sajnos csak ennyi ami megmaradt a filmből, ha valaki rájött ennyiből hogy mi lehet a címe, kérem jelezze...eaglesmcnabb
senki nem tudja mi lehet a címe? pedig iszonyat jó film :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboykarcsi, megnézted? Vélemény?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A Pancser Police nem rossz. Az első fél órában nagyon sokat röhögtem, de utána már csak alig-alig.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szellemjárás Connecticutban.Valaki tud róla valamit?Érdemes megnézni?Cowboykarcsi
Nem kísértetjárás? 😊 Nem azért, csak kerestem a meghajtón ilyen névvel és nem találtam 😛

Szerintem kellemes csalódás, egynek jó film. De vannak tőle sokkal jobb horrorok 😛JC6
De kísértet járás,igazad van.Megnézem akkor.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szellemjárás Connecticutban.Valaki tud róla valamit?Érdemes megnézni?Cowboykarcsi
Nem kísértetjárás? 😊 Nem azért, csak kerestem a meghajtón ilyen névvel és nem találtam 😛

Szerintem kellemes csalódás, egynek jó film. De vannak tőle sokkal jobb horrorok 😛
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szellemjárás Connecticutban.Valaki tud róla valamit?Érdemes megnézni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én keresztényként próbálok úgy élni, hogy az tetsszen annak, aki felülről néz, akiről tudom, hogy engem teremtett. A Biblia számomra szent és sérthetetlen 😊

Más: megnéztem a Pancser Police-t, néhány poénon görcsöltem 😀 Egynek jó 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Teljesen egyetértek azzal amit mondasz de a filmben ilyen mély gondolatok (számomra legalábbis) nincsenek, vagy csak nem jöttek át eléggé. A propaganda filmet sem értem, nem lovagoltak sokat a "mesekönyv irányítja az embereket" dolgon, ez csak az alap sztori része. Nagyon érdekes téma ez amiről írni kezdtél de maga a film nem gondolkodtatott el ezzel kapcsolatban. Lehet akkor bennem van a hiba? 😊JayB
Nincs benned hiba, én amúgyis filo beállítottságú vagyok😊 Ha úgy tetszik én vagyok a csodabogár😀

Jah, a propaganda filmet az indexen írta valaki, én mondjuk körebröhögném😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."