Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?F.Schleck
most kezdek csak elmerülni a hispán kultúrában, eddig kimondottan ellene voltam, még az ilyen alapműveket is messziről kerültem 😀 de ezt a három filmet biztosan megnézem ma és a jövő hét folyamán 😊JJ Tiller
Egyébként ezt pont most hozták be a magyar mozikba, a végén lehet hogy elmegyek megnézni, bár mostanság nem jártam moziban.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma este 18:00 HBO Dragon Ball Evolution 😂

inkább kihagyom, még lerombolnám a legendát 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megnéztem a Nosferatu című filmet... 1922-ben készült, de valami eszméletlen jó!
aki egy normális drakula filmre kíváncsi, és megunta Lugosit az nézze meg!

szerk.: kihagytam hogy némafilm, de simán nézhető.eaglesmcnabb
ha az tetszett, akkor mindenképpen nézd meg a Dr. Caligari-t is 😊JJ Tiller
kösz a tippet, feltétlen kerítek rá alkalmat...

illetve egy film címét keresem... régen láttam már kis porbafingó koromban, egy apa és fia volt a főszereplő, amiben egy kaszás elől menekültek, a film közben többször is elrabolták a fiút, de a végén megmenekültek és happy end... arra emlékszem még hogy a fiú egy kisebb helységbe volt bezárva a film közben próbálta kiásni magát, majd később amikor az apja rátalált egy szellem-vasútnál ismét elrabolta a főgonosz... sajnos csak ennyi ami megmaradt a filmből, ha valaki rájött ennyiből hogy mi lehet a címe, kérem jelezze...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Sin Nombre...mexikói igaz de nagyon tetszett... 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
megnéztem a Nosferatu című filmet... 1922-ben készült, de valami eszméletlen jó!
aki egy normális drakula filmre kíváncsi, és megunta Lugosit az nézze meg!

szerk.: kihagytam hogy némafilm, de simán nézhető.eaglesmcnabb
ha az tetszett, akkor mindenképpen nézd meg a Dr. Caligari-t is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megnéztem a Nosferatu című filmet... 1922-ben készült, de valami eszméletlen jó!
aki egy normális drakula filmre kíváncsi, és megunta Lugosit az nézze meg!

szerk.: kihagytam hogy némafilm, de simán nézhető.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?F.Schleck
most kezdek csak elmerülni a hispán kultúrában, eddig kimondottan ellene voltam, még az ilyen alapműveket is messziről kerültem 😀 de ezt a három filmet biztosan megnézem ma és a jövő hét folyamán 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Abre los ojos? Bár nem mexikói, csak spanyol.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Ma este 22.40 Duna tv A zóna http://port.hu/a_zona_la_zona/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=13806995&i_topic_id=1
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Almodóvar filmjeit sokan dícsérik (nekem az Ördöggerinchez volt szerencsém, szintén Del Toro rendezés), és Inarritutól a Korcs szerelmek szvsz. nagyon ok, valószínű több másik filmjét is érdemes megtekinteni... Az Isten városa című film és rohadt jó szvsz., de az portugál 😊
Persze lehet hogy most számodra már rég ismert filmeket írtam 😊Rataccess
a Korcs szerelmeket még nem ismertem, Almodóvart viszont én nem szeretem, az Isten városát természetesen meg már láttam
kösz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Almodóvar filmjeit sokan dícsérik (nekem az Ördöggerinchez volt szerencsém, szintén Del Toro rendezés), és Inarritutól a Korcs szerelmek szvsz. nagyon ok, valószínű több másik filmjét is érdemes megtekinteni... Az Isten városa című film és rohadt jó szvsz., de az portugál 😊
Persze lehet hogy most számodra már rég ismert filmeket írtam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ma jött ki az új John Woo film!
Reign of Assasins
remélem ütni fog

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tv2 - szemtelen szemtanúk
longhorns cheerleaderekről szól de ahogy hívják őket az omg: Texasi Bikák Majorette(!!)csapata

(szerencsére nem nézem csak hallom)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
tükrök2-t látta valaki?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.theasylum.cc/product.php?id=180

Itt valami csúnya készülődik. 😂

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Az látszott hogy Antal Nimród nagyon szerette az eredeti Predatort és A bolygó neve: halált, mert ez a film a két mozi összegyúrása. TyR
Persze kinek a pap kinek a paplan... de nekem az egyik kedvenc sci-fi-m a Nyolcadik utas meg a Bolygó neve: Halál. Kismilliószor láttam mindkettőt, de az új predator film még csak hasonlót sem váltott ki belőlem.
Sci-fi-akció, sci-fi-horror műfajban szvsz nehéz színészként nagyot alakítani (nem éppen kimunkált, mély karakterek vannak 😊 ), de Sigourney Weaver ezek után a filmek után lett az egyik kedvenc színésznőm. Olyan színésznő meg pláne kevés van aki ezekben a műfajokban kitűnt.
Brody meg Alice Braga teljesítménye ettől jóval elmarad, bár a predator alaptörténet is jóval silányabb szvsz mint az alien (de ez egy régi vita, kár is belekezdeni).
Szóval én a magam részéről nem említeném ezt a filmet egy lapon a fenti két mestermű egyikével sem (A nyolcadik utas egy kicsit persze más műfaj, több horror/thriller elem, kevesebb akció).
Abban egyetértünk, hogy nézhető kategória és dícséretes a visszanyúlás is az elődökhöz, így nem lóg teljesen levegőben a film. Az AvP-nél mindenképp jobb, de ez önmagában nem érdem, mert az a film egy szégyen volt.


több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Feljebb volt szó a Preda-moziról. Na, ma rávettem magam és megnéztem. Általában elég finnyásan állok neki a mozizásnak, nem kevés előítélettel. Előszóban annyit, hogy a Predator az egyik kedvenc akciómozim, a folytatás már annyira nem tetszett, az AvsP iránya pedig nagyon nem.
Na, az új film in medias res kezdésén lehetett volna finomítani, meg néhány történetelem/párbeszéd az elején eléggé gagyinak hangzik. Brody végig a szuperkúl főnököt nyomja, kicsit "betmenes" hörgő hanggal.
Na de a lényeg: a film szerintem az utóbbi idők akciótermésének egy erősebb darabja, hosszabb távon akár kultstátuszt is elérhet. Az látszott hogy Antal Nimród nagyon szerette az eredeti Predatort és A bolygó neve: halált, mert ez a film a két mozi összegyúrása. Tulajdonképp felfogható egy Predator-tributeként (minigunos jelenet, nyúzás, yakuza hátramarad karddal mint anno billy, sárral kenés+tűz, halott katona csapdái-jelenet, gerinces koponyatépés, Long Tall Sally), vagy remake-ként.
Egyedül Fishburne karakterét éreztem feleslegesnek, aki csak arra szolgál hogy helyszínt váltsunk és néhány fontos háttérinfót megtudjunk.
De summázva szerintem abszolut nézhető, és szórakoztató film.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Push (Az Energia)

Nekem tetszett, jó film!
Érdekes, hogy csak most hallottam róla először!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
28 héttel később,másodjára is ütős!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Viasat 3 most, Az ördög ügyvédje

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, "ez" volt már? Nekem enyhén remegett a szám széle utána....
Five Finger Death Punch - Meet the Monster
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Nemrég lett vége a Remény rabjai c. filmnek. Akárki akármit mond, nekem ez a világ legjobb filmje! Nem tudom hányszor láttam már, de mindig megmozgat itt belül.JC6
Nagyon szép film. Nem véletlenül vezet mindenféle top-listán. Én is nagyon szeretem, és kicsit furcsállom, hogy Tim Robbins nem nagyon kapott több ilyen nagyobb filmben szerepet, nem olyan rossz ő.Blitzerkrieg
Tim Robbinst persze nem játszatják szuperprodukciókban, mert elég öntörvényű, de azért nagy mágus, színészként és rendezőként is. Ami alsó hangon kötelező tőle: színészként az Erik, a viking, a Jákob lajtorjája, a Bob Roberts (sz+r), A játékos, a Titokzatos folyó (hatalmas kedvencem), rendezőként pedig a Ments meg, uram! Sean Pennel és Susan Sarandonnal szintén melegen ajánlott.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valamelyik nap néztem az Oher-filmet, nem emlékszem mi a címe, de igencsak tetszett. És külön üdítő volt, hogy a szinkronban irányító a qb, egyedül csak az volt fura, hogy az OL-t védőknek hívták 😊