Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Online megszámláltam magunkat népileg, erre tegnap az ajtóm előtt toporog a KSH-s mamóka, hogy engedjük be. Az egyedül otthon tartózkodó fiam jelzi, hogy online már megtörtént, erre kéri a kódot, ami valahol a szelektív alján figyel. Most hívhatom fel telefonon tisztázni a helyzetet.
Tehát a kérdezőbiztosok kimennek az összes címre, akár online, akár offline népszámlálsz? Agyrém.
Dzsokijuing
Több ismerősöm csinálja, a rendszer, bár többször ígérték, továbbra sem működik rendesen, azaz nekik azt jelzi sok helyen, hogy nincs kitöltve....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448
Online megszámláltam magunkat népileg, erre tegnap az ajtóm előtt toporog a KSH-s mamóka, hogy engedjük be. Az egyedül otthon tartózkodó fiam jelzi, hogy online már megtörtént, erre kéri a kódot, ami valahol a szelektív alján figyel. Most hívhatom fel telefonon tisztázni a helyzetet.
Tehát a kérdezőbiztosok kimennek az összes címre, akár online, akár offline népszámlálsz? Agyrém.
Dzsokijuing
Mi is kitöltöttük online még viszonylag az elején. Szombaton kint volt a kapun a cetli, hogy a hosszú hétvége 3 napján jön az ember 9-18 között, a telefonszáma, minden.
Át is küldtem a laptopról az igazolást telefonra, hogy kéznél legyen, de szerencsére hozzánk nem csöngetett be.
warr_b
De nem az lenne a rendszer lényege, hogy NE jöjjön?
Dzsokijuing
Ne haragudj, de te új vagy ebben az országban? 😀
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 908 — Saturday Night Lights
Online megszámláltam magunkat népileg, erre tegnap az ajtóm előtt toporog a KSH-s mamóka, hogy engedjük be. Az egyedül otthon tartózkodó fiam jelzi, hogy online már megtörtént, erre kéri a kódot, ami valahol a szelektív alján figyel. Most hívhatom fel telefonon tisztázni a helyzetet.
Tehát a kérdezőbiztosok kimennek az összes címre, akár online, akár offline népszámlálsz? Agyrém.
Dzsokijuing
Mi is kitöltöttük online még viszonylag az elején. Szombaton kint volt a kapun a cetli, hogy a hosszú hétvége 3 napján jön az ember 9-18 között, a telefonszáma, minden.
Át is küldtem a laptopról az igazolást telefonra, hogy kéznél legyen, de szerencsére hozzánk nem csöngetett be.
warr_b
De nem az lenne a rendszer lényege, hogy NE jöjjön?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 678 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Online megszámláltam magunkat népileg, erre tegnap az ajtóm előtt toporog a KSH-s mamóka, hogy engedjük be. Az egyedül otthon tartózkodó fiam jelzi, hogy online már megtörtént, erre kéri a kódot, ami valahol a szelektív alján figyel. Most hívhatom fel telefonon tisztázni a helyzetet.
Tehát a kérdezőbiztosok kimennek az összes címre, akár online, akár offline népszámlálsz? Agyrém.
Dzsokijuing
Mi is kitöltöttük online még viszonylag az elején. Szombaton kint volt a kapun a cetli, hogy a hosszú hétvége 3 napján jön az ember 9-18 között, a telefonszáma, minden.
Át is küldtem a laptopról az igazolást telefonra, hogy kéznél legyen, de szerencsére hozzánk nem csöngetett be.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Online megszámláltam magunkat népileg, erre tegnap az ajtóm előtt toporog a KSH-s mamóka, hogy engedjük be. Az egyedül otthon tartózkodó fiam jelzi, hogy online már megtörtént, erre kéri a kódot, ami valahol a szelektív alján figyel. Most hívhatom fel telefonon tisztázni a helyzetet.
Tehát a kérdezőbiztosok kimennek az összes címre, akár online, akár offline népszámlálsz? Agyrém.
Dzsokijuing
hozzánk is kijöttek, de az eggyel nagyobb ajtószámot keresték. csóka viszont egyrészt nem tudta kezelni a tabletet, nem tudott bejelentkezni rá, másrészt meg olyan húgyszaga volt, hogy attól féltem, a kint száradó ruhák is magukba szívják.
abba bele se merek gondolni, mi lett volna, ha nem töltjük ki online, és be kell engedni a lakásba, mert a szagon kívül szerintem a kérdések értelmezéséhez sem lett volna túl sok köze...
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 908 — Saturday Night Lights
Online megszámláltam magunkat népileg, erre tegnap az ajtóm előtt toporog a KSH-s mamóka, hogy engedjük be. Az egyedül otthon tartózkodó fiam jelzi, hogy online már megtörtént, erre kéri a kódot, ami valahol a szelektív alján figyel. Most hívhatom fel telefonon tisztázni a helyzetet.
Tehát a kérdezőbiztosok kimennek az összes címre, akár online, akár offline népszámlálsz? Agyrém.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 678 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hahh, megvan honnan jöttek ezek kis kurva legyek..

A krumplitartó dobozban volt a többi alatt egy teljesen szétrohadt, szétfolyt krumpli, a kartondobozt is cseppfolyósította 🤮
Kivágtam az egészet, lesúroltam a polcot, de már kibaszott millió van a dögökből... Csak asszony reggeli kávéscsészéjében egy tucat nyalakodott. Belelöttyintettem egy kis vizet, most úsznak.
warr_b
És nem tűnt fel a szag, hogy valami rohad? 😀
Lúdas Solymi
Nem. A többi alatt bújt meg. Persze az is lehet, hogy túl sokat van nyitva az ablak 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
A krumplitartó dobozban volt a többi alatt egy teljesen szétrohadt, szétfolyt krumpli, a kartondobozt is cseppfolyósította 🤮

warr_b
Régen volt már április 3-a, ennyi ideig nem bírja a krumpli... 😀

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hahh, megvan honnan jöttek ezek kis kurva legyek..

A krumplitartó dobozban volt a többi alatt egy teljesen szétrohadt, szétfolyt krumpli, a kartondobozt is cseppfolyósította 🤮
Kivágtam az egészet, lesúroltam a polcot, de már kibaszott millió van a dögökből... Csak asszony reggeli kávéscsészéjében egy tucat nyalakodott. Belelöttyintettem egy kis vizet, most úsznak.
warr_b
És nem tűnt fel a szag, hogy valami rohad? 😀
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Hahh, megvan honnan jöttek ezek kis kurva legyek..

A krumplitartó dobozban volt a többi alatt egy teljesen szétrohadt, szétfolyt krumpli, a kartondobozt is cseppfolyósította 🤮
Kivágtam az egészet, lesúroltam a polcot, de már kibaszott millió van a dögökből... Csak asszony reggeli kávéscsészéjében egy tucat nyalakodott. Belelöttyintettem egy kis vizet, most úsznak.
warr_b
Nálunk 2 hónapja a molylepkékkel volt ádáz csata. Mindent kidobáltunk, mindent kipróbáltunk. Még atom helyett ózon is kaptak többször is. Majd 1 hónap eredménytelen küzdelem után, jött a füvesítés itthon és elővettem a tavalyról megmaradt fél zsák fűmagot. Na ott jöttem rá, hogy addig miért nem sikerült 😀

 www.youtube.com/watch?v=oyFnbp1cZag

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 678 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hahh, megvan honnan jöttek ezek kis kurva legyek..

A krumplitartó dobozban volt a többi alatt egy teljesen szétrohadt, szétfolyt krumpli, a kartondobozt is cseppfolyósította 🤮
Kivágtam az egészet, lesúroltam a polcot, de már kibaszott millió van a dögökből... Csak asszony reggeli kávéscsészéjében egy tucat nyalakodott. Belelöttyintettem egy kis vizet, most úsznak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
 444.hu/2022/10/19/sebestyen-balazsek-rohogve-alaztak-egy-gyereket-az-rtl-celebes-tulelos-musoraban

ezert remelem kapnak egy rohadt nagy buntetest ...
csebi
 youtu.be/xDjJP_zvMbk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azt figyeltétek, hogy az erdőben mennek ezek a kis rohadékok a lélegzetre és mindig pár centivel az ember képe előtt repkednek? Elpusztíthatatlanok.
gyeek
Az elmúlt évtizedben viszonylag gyakran jártam erdőbe gombászni, vagy csak simán kirándulni (akkor hívom így ha nem találok gombát). Azt tapasztaltam hogy főleg ilyenkor, ősszel támad a kullancslégy, mi haverommal csak kegyetlenbogárnak hívjuk. Undorító egy köcsög rohadék, korábban csak a hajam tövébe mászott be, alig lehet kibányászni, sima összenyomásra immunis, vígan repül tovább... Hosszan kell sodorni nagy erővel ha ki akarod nyírni. Újabban már csípnek is, legutóbb napokig szenvedtem a marásaiktól.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Másnak is feltűnt, hogy mennyi hibás világítású autó van az utakon?
Nem vagyok egy nagy autóguru, de azért egy tompított cseréje nem nagy kunszt. És olyan kocsim van, aminek a komplett lámpaburáját kell kioperálni.

Főleg agglomerációban vezetek, de egy 10 elemből álló kocsisorból, kb. 3 egy darab működő lámpával megy előre, jön szembe.

Másik kedvencem, amikor a kiégett helyzetjelző/féklámpa izzó helyére ködzárófény izzót tesz bele a jó ember, és kiégeti a szemem, ha utolérem.
gamerkr
Igen, pl az én Terranomon is néha pislákol valamelyik első. Mivel munka miatt elég sokat járok terepen, a rossz erdei utakon rendszeresen szétrázódik a csatlakozó. Amikor észreveszem, akkor kitakarítom, befújom kontaktsprével, összedugom, és akkor pár hétig/hónapig megint jó. Aztán megint szétrázódik, és ha nem veszem észre rögtön (nem mindig szoktam) akkor egy darabig egy lámpával járok.

Jellemzően akkor szoktam észrevenni, ha sötétben indulok vagy érek haza, mert akkor látom a garázs falon hogy egyik nem világít. Cseréltem már a csatlakozókat is, gumisapkát is, egy darabig jó, aztán szétmegy. 24 éves terepjáró, ez ilyen.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Másnak is feltűnt, hogy mennyi hibás világítású autó van az utakon?
Nem vagyok egy nagy autóguru, de azért egy tompított cseréje nem nagy kunszt. És olyan kocsim van, aminek a komplett lámpaburáját kell kioperálni.

Főleg agglomerációban vezetek, de egy 10 elemből álló kocsisorból, kb. 3 egy darab működő lámpával megy előre, jön szembe.

Másik kedvencem, amikor a kiégett helyzetjelző/féklámpa izzó helyére ködzárófény izzót tesz bele a jó ember, és kiégeti a szemem, ha utolérem.
gamerkr
Azért az új autóknál kifejezetten bonyolult az izzócsere, házilag szinte nem elvégezhető. Ezért is került ki a KRESZ-ből a tartalékizzó-készlet, mert esélytelen vagy kicserélni. Fordoknál pl, ami egy elég átlagautó annyira bonyolult, hogy szinte hülye vagy, ha nem szakszervizben csináltatod. Mert ha még ki is cseréled, tuti égnek állva fog világítani.

 www.youtube.com/watch?v=_oqCnlYcbpA
vpi
Viszont a kettes Focusnál ez csak a bal elsőre igaz, mert ott van mögötte az akksi. A jobb oldalon simán van hely.
slowmotion
Én tavasszal megpróbálkoztam a baloldali kicserélésével csakazértis, de hamar telefonáltam a szervíznek időpontért. 😀 Borzasztóan van megoldva.

Egyébként ami nekem feltűnt, hogy rengeteg olyan LED-es első fényszóró van, ami nem gyári, és nem beállított. Imádom ahogy vakon megyek velük szembe.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Másnak is feltűnt, hogy mennyi hibás világítású autó van az utakon?
Nem vagyok egy nagy autóguru, de azért egy tompított cseréje nem nagy kunszt. És olyan kocsim van, aminek a komplett lámpaburáját kell kioperálni.

Főleg agglomerációban vezetek, de egy 10 elemből álló kocsisorból, kb. 3 egy darab működő lámpával megy előre, jön szembe.

Másik kedvencem, amikor a kiégett helyzetjelző/féklámpa izzó helyére ködzárófény izzót tesz bele a jó ember, és kiégeti a szemem, ha utolérem.
gamerkr
Azért az új autóknál kifejezetten bonyolult az izzócsere, házilag szinte nem elvégezhető. Ezért is került ki a KRESZ-ből a tartalékizzó-készlet, mert esélytelen vagy kicserélni. Fordoknál pl, ami egy elég átlagautó annyira bonyolult, hogy szinte hülye vagy, ha nem szakszervizben csináltatod. Mert ha még ki is cseréled, tuti égnek állva fog világítani.

 www.youtube.com/watch?v=_oqCnlYcbpA
vpi
Viszont a kettes Focusnál ez csak a bal elsőre igaz, mert ott van mögötte az akksi. A jobb oldalon simán van hely.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Másnak is feltűnt, hogy mennyi hibás világítású autó van az utakon?
Nem vagyok egy nagy autóguru, de azért egy tompított cseréje nem nagy kunszt. És olyan kocsim van, aminek a komplett lámpaburáját kell kioperálni.

Főleg agglomerációban vezetek, de egy 10 elemből álló kocsisorból, kb. 3 egy darab működő lámpával megy előre, jön szembe.

Másik kedvencem, amikor a kiégett helyzetjelző/féklámpa izzó helyére ködzárófény izzót tesz bele a jó ember, és kiégeti a szemem, ha utolérem.
gamerkr
Azért az új autóknál kifejezetten bonyolult az izzócsere, házilag szinte nem elvégezhető. Ezért is került ki a KRESZ-ből a tartalékizzó-készlet, mert esélytelen vagy kicserélni. Fordoknál pl, ami egy elég átlagautó annyira bonyolult, hogy szinte hülye vagy, ha nem szakszervizben csináltatod. Mert ha még ki is cseréled, tuti égnek állva fog világítani.

 www.youtube.com/watch?v=_oqCnlYcbpA
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 055 — Big Penix Energy
Másnak is feltűnt, hogy mennyi hibás világítású autó van az utakon?
Nem vagyok egy nagy autóguru, de azért egy tompított cseréje nem nagy kunszt. És olyan kocsim van, aminek a komplett lámpaburáját kell kioperálni.

Főleg agglomerációban vezetek, de egy 10 elemből álló kocsisorból, kb. 3 egy darab működő lámpával megy előre, jön szembe.

Másik kedvencem, amikor a kiégett helyzetjelző/féklámpa izzó helyére ködzárófény izzót tesz bele a jó ember, és kiégeti a szemem, ha utolérem.
gamerkr
nekem az tűnt fel, hogy nagyon sok a lámpák sufni tuningja. csomó olyat látok, hogy mikor indexelnek, felváltva villog a feklampa meg egy random másik lámpa, jobb esetben az irányjelző. főleg kisteherautóknál gyakori mifelénk

több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Másnak is feltűnt, hogy mennyi hibás világítású autó van az utakon?
Nem vagyok egy nagy autóguru, de azért egy tompított cseréje nem nagy kunszt. És olyan kocsim van, aminek a komplett lámpaburáját kell kioperálni.

Főleg agglomerációban vezetek, de egy 10 elemből álló kocsisorból, kb. 3 egy darab működő lámpával megy előre, jön szembe.

Másik kedvencem, amikor a kiégett helyzetjelző/féklámpa izzó helyére ködzárófény izzót tesz bele a jó ember, és kiégeti a szemem, ha utolérem.

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Bejött az étterembe 6-8 "tipikus suttyó". Zabáltak, aztán wc-re mentek, majd távoztak. 10 perccel később jön egy másik vendég, szól hogy nincs a mosdóban víz. Ellenőrizték a többiek, egyikben se volt. A férfiben volt egy elosztó csap. Valamelyik önjáró poénkalap elzárta. Egy 15 évestől még megérteném. De ezek 20-25 körülinek tűntek. Elevenen fel kellene gyújtani az értelmi szerzőt, hogy fáklyaként világítson a sötétben!
gyeek
Ha van kamera tedd fel a képüket a netre, meglesznek hamar!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Bejött az étterembe 6-8 "tipikus suttyó". Zabáltak, aztán wc-re mentek, majd távoztak. 10 perccel később jön egy másik vendég, szól hogy nincs a mosdóban víz. Ellenőrizték a többiek, egyikben se volt. A férfiben volt egy elosztó csap. Valamelyik önjáró poénkalap elzárta. Egy 15 évestől még megérteném. De ezek 20-25 körülinek tűntek. Elevenen fel kellene gyújtani az értelmi szerzőt, hogy fáklyaként világítson a sötétben!
gyeek
legalább nem basztak szét semmit hogy azt titkolják az elzárással
Negritis, a vajda
Engem elvesztettek azon a ponton, hogy valaki a szabadidejében azon töri az agyát, hogyan tud másokkal kitolni.
gyeek
lehet ikarusos szabotörök voltak!!!!!!!!!

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Jelentem a ház tiszta. Úgy tűnik a csatát megnyertem.

Szerk.: amíg a sötétben ezt a másfél sort leírtam a képernyő előtt elszállt egy újabb szúnyog.

HONNAN JÖTTTTTTT????
jobbágy#JC6
Londonból hazahoztad, inváziós faj.

 youtu.be/jagU-gt2EPM
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Halloweenkor nyitva vannak a kripták, azért van annyi légy.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Jelentem a ház tiszta. Úgy tűnik a csatát megnyertem.

Szerk.: amíg a sötétben ezt a másfél sort leírtam a képernyő előtt elszállt egy újabb szúnyog.

HONNAN JÖTTTTTTT????
jobbágy#JC6
Ez most olyan, mint amikor néhai mamám kiakadt azon, hogy berepült egy méh a második emeleti lakásába.

ő: - honnan jött ez be?
én: - hát kintről.
ő: - de ilyen magasan???

😀😀😀
Mikey
De ha nem voltam kint fél napig és minden ajtó és ablak zárva, akkor honnan a rákból jönnek? 😃😃😃
jobbágy#JC6
Hát ha fél napig be volt zárva minden is, akkor lehet hogy csak hallucinálod őket az elhasználódott levegőtől.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Jelentem a ház tiszta. Úgy tűnik a csatát megnyertem.

Szerk.: amíg a sötétben ezt a másfél sort leírtam a képernyő előtt elszállt egy újabb szúnyog.

HONNAN JÖTTTTTTT????
jobbágy#JC6
Ez most olyan, mint amikor néhai mamám kiakadt azon, hogy berepült egy méh a második emeleti lakásába.

ő: - honnan jött ez be?
én: - hát kintről.
ő: - de ilyen magasan???

😀😀😀
Mikey
De ha nem voltam kint fél napig és minden ajtó és ablak zárva, akkor honnan a rákból jönnek? 😃😃😃
jobbágy#JC6
Lehet ezek T-1000-es modellek, átfolynak a réseken