NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Itt mindenki kenyeret zabál mindenhez?!
Ráadásul naponta több kilót?
Vagy miért érinti meg ennyire az ide írogatókat pont a kenyér árának alakulása?
Őszentsége Sobri Jóska
0,5 kg/nap simán eldurran, iskolaidőben néha 1kg is. Mondjuk mi 6-an vagyunk rá 😀

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
mikor beköltöztünk az új irodába első hétvégén mellészartak a wc-nek
első hónap végén pedig valaki egy quiet roomba szart a szőnyegre
Negritis, a vajda
Jó nálunk a főnök irodája előtti szemetesbe szart bele valaki.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Itt mindenki kenyeret zabál mindenhez?!
Ráadásul naponta több kilót?
Vagy miért érinti meg ennyire az ide írogatókat pont a kenyér árának alakulása?

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pennyben egy kiló szeletelt fehér kenyér 699 😬😱😳
warr_b
es ha nem kered a szeleteles te burzsuj? 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
Nem tudom, azt nem néztem, ezen akadt meg a szemem 😁

Normál pékségben 500 körül van ugyanez. Bár múltkor már ott is ki volt írva, hogy júli 1-től áremelés... Legutóbb asszem áprilisban emeltek, meg előtte természetesen január elején.

Amúgy vicces, 20 évvel ezelőtt csak egybe kilós kenyeret vettem és szeleteltem otthon magamnak. Most meg már kényelmes vén broki vagyok és csak szeleteltet vagyok hajlandó venni 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Pennyben egy kiló szeletelt fehér kenyér 699 😬😱😳
warr_b
es ha nem kered a szeleteles te burzsuj? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pennyben egy kiló szeletelt fehér kenyér 699 😬😱😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
Az, hogy ki mennyire igénytelen vagy gyökér, egyáltalán nem függ az iskolázottságtól...
Mikey
Ez azért egyáltalán nem igaz, bár valóban van igénytelen iskolázott és igényes iskolázatlan ember, de azért az arányok teljesen mások.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
Az, hogy ki mennyire igénytelen vagy gyökér, egyáltalán nem függ az iskolázottságtól...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
mikor beköltöztünk az új irodába első hétvégén mellészartak a wc-nek
első hónap végén pedig valaki egy quiet roomba szart a szőnyegre
Negritis, a vajda
ezeket en nem akarom elhinni. mit szolgalnak fel a menzan, hogy nem birjak ki a fajanszig?
Nemzetes és vitézlő csebi
a quiet roomos esetnél mentális problémák vannak

a wc mellé szarást nem értem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
mikor beköltöztünk az új irodába első hétvégén mellészartak a wc-nek
első hónap végén pedig valaki egy quiet roomba szart a szőnyegre
Negritis, a vajda
ezeket en nem akarom elhinni. mit szolgalnak fel a menzan, hogy nem birjak ki a fajanszig?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
mikor beköltöztünk az új irodába első hétvégén mellészartak a wc-nek
első hónap végén pedig valaki egy quiet roomba szart a szőnyegre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
Amikor látod, ahogy egy világlátott, milliárdos üzletember kiönti a kávéscsésze alján maradt löttyöt az ablakon (de a lötty igazából fennakad a szúnyoghálón), ahelyett, hogy kb. 10 métert sétálna a kézmosóhoz, ahol ezt kulturáltabban is megoldhatná, akkor átértékelsz dolgokat.
Kampman
En lattam mar szerzodeskotes kozben 2 forint milliardost okolre kelni egymassal 😀
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
Lehet, hogy csobbant egyet a nyári hőségben, csak partra vetődött
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
Amikor látod, ahogy egy világlátott, milliárdos üzletember kiönti a kávéscsésze alján maradt löttyöt az ablakon (de a lötty igazából fennakad a szúnyoghálón), ahelyett, hogy kb. 10 métert sétálna a kézmosóhoz, ahol ezt kulturáltabban is megoldhatná, akkor átértékelsz dolgokat.
több mint 2 éve
rokaur 869
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
O az alfa az irodaban. igy jelzi. Meg direkt a vizbe hugyozik, hogy minel hangosabb legyen.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
"Árnyékos" irodában 39 Celsius, 75% páratartalom, 13 órás műszak. Ma szóljon be bárki...
gyeek
Légkondi miért nem megy?
Őszentsége Sobri Jóska
A hátam mögött 2-3 méterrel három sütő van egy ajtótlan átjárón túl. De most lett tele a tököm, felmegyek inkább a napra cigizni.
gyeek
Kint jó hüvös van, 32-33 fok.
Őszentsége Sobri Jóska
Fünfkirchenben momentán 34, szóval már játszadozok a gondolattal, hogy belógatom a testem egy fagyasztóládába...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
"Árnyékos" irodában 39 Celsius, 75% páratartalom, 13 órás műszak. Ma szóljon be bárki...
gyeek
Légkondi miért nem megy?
Őszentsége Sobri Jóska
A hátam mögött 2-3 méterrel három sütő van egy ajtótlan átjárón túl. De most lett tele a tököm, felmegyek inkább a napra cigizni.
gyeek
Kint jó hüvös van, 32-33 fok.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
"Árnyékos" irodában 39 Celsius, 75% páratartalom, 13 órás műszak. Ma szóljon be bárki...
gyeek
Légkondi miért nem megy?
Őszentsége Sobri Jóska
A hátam mögött 2-3 méterrel három sütő van egy ajtótlan átjárón túl. De most lett tele a tököm, felmegyek inkább a napra cigizni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
"Árnyékos" irodában 39 Celsius, 75% páratartalom, 13 órás műszak. Ma szóljon be bárki...
gyeek
Légkondi miért nem megy?

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
"Árnyékos" irodában 39 Celsius, 75% páratartalom, 13 órás műszak. Ma szóljon be bárki...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Július közepén megyünk, most anyut látogattuk meg a kórházban (ha már gyűlölködjünk topic)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Ezek az idióták miatt kellett állnunk 40 percig kisgyerekkel az m1-es autópályán, elképzelni nem tudom hogyan hozták össze
 www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/kozlekedesrendeszet/ket-auto-utkozott-ossze-az-m1-es

Látszólag annyi történt, hogy az egyik hátulról belerongyolt a másikba, de az előbbi autója még szénné is égett
főajtónálló r.baggio
Ti nem éppen külföldre mentetek nyaralni?
Valamelyikük nem az utat figyelte, ennyi.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Ezek az idióták miatt kellett állnunk 40 percig kisgyerekkel az m1-es autópályán, elképzelni nem tudom hogyan hozták össze
 www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/kozlekedesrendeszet/ket-auto-utkozott-ossze-az-m1-es

Látszólag annyi történt, hogy az egyik hátulról belerongyolt a másikba, de az előbbi autója még szénné is égett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
az isten rohassza le a vöröskeresztet, hogy nem adhatok vért, mert nem telt el az 56 nap az előző óta. Most bukom a +1 nap szabit, pedig kalkuláltam vele! Biztos belehalnék baszki hogy csak 1 hónap telt el. 😀
zsellérmcnabb
Ezt a véradásért szabi dolgot nagyon visszasírom az előző melómból. Mivel amúgy is rendszeres véradó vagyok, nagyon szerettem. Lehet be is dobom valami ötletdobozba. 😀

Amúgy pár napot elvileg elengedhet az orvos az 56-ból, de ez rajta múlik (meg nyilván nem 25-öt 😀). Tavaly év végére még bepréseltem az ötödiket, ott én kaptam asszem 2 nap engedményt. Arra is figyelj, hogy az 5 a max egy évben.

Amúgy akkor már had menőzzek egy kicsit. Ha minden igaz, 30 éves korom előtt, meglesz a 25 véradásom 😊
dugo93
Grat.

En nagyon dühös vagyok rájuk. 20 véradás után múlt hónapban elmentem de decemberben változtattak valamit az eljárásrenden és nem adhatok vért mert 20 éve jártam Pakisztánban. Egy éve még nem volt evvel semmi gond.
Állítólag nincs pénz trópusi vizsgálatokra, nagyon menő ez is. Majd ha megint lesz rá pénz, szólnak.
Ami miatt dühítő, hogy most irányított véradásra mentem volna.
Vitéz vpi rongyosgárdista
5-6 éven keresztül rendszeresen adtam vért. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy van egy akut problémám, de ez addig senkit nem zavart. Majd egyszercsak közölték, hogy bocs ez kizáró ok. Kérdeztem, hogy eddig miért nem volt az, mi változott de a nővérke csak vállat vont. Utána évekig hívogattak, hogy látják, hogy régen voltam, esetleg nem e akarnék menni megint. Nem az akarással van a gond...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...