Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba 😡 kiraktuk Durchamet, rohadtul nem èrtek vele egyet, megèrdemelte volna az esèly az új csapat èpítèsèhez......😔😲😔😲 bezzeg a többieket elnèzegettük a semmire èvekig.....
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Sajna Serg72 youtube csatornaja is bedugult.
Aktualis nhl meccseket hol lehet megnezni ami nem torrent sem fizetos
Janek
szerintem ez még megy
 nhl66.ir/
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna Serg72 youtube csatornaja is bedugult.
Aktualis nhl meccseket hol lehet megnezni ami nem torrent sem fizetos

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
all star gamet hol lehet visszanézni?
Janek
Aréna4+ hamarosan.🙂
zavi27
Az nekem nincs sajna
Janek
720pier.ru
Töltsd le innen, pl.!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
all star gamet hol lehet visszanézni?
Janek
Aréna4+ hamarosan.🙂
zavi27
Az nekem nincs sajna

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
all star gamet hol lehet visszanézni?
Janek
Aréna4+ hamarosan.🙂
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
all star gamet hol lehet visszanézni?

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Marner egész jó formában van, az elmúlt 4 meccsről van 5 gólja meg 6 gólpassza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
Egész jól megnyomta a harmadik harmadot a Wings. 4:2-ről 4:7, mint amikor NHL Live-ban akármit csinálsz, minden szirszar lövésből gólt kapsz.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
Ha jobb Kínába az élet, odamennek, és képviselik őket. Meg van oldva. Remélem a himnuszt betanulták 😊
Heisman
Hát a lentebb említettek amúgy az alapvetően pekingi Kunlunban játszanak. Ami vicces, hogy a járvány miatt két éve a Moszkva melletti Mytishchiben játssza a Kunlun a hazai meccseit, tehát konkrétan semmi közük Kínához. 😊
Mikey
majdnem olyan, mint Zsuzsiék idejében az Anzsi, ami csak a hazai meccseit játszotta Macskahalacskában.

de monjduk a kazah jégkorong is akkor tett egy-két lépést felfelé, amikor a Bariszt feltöltötték sokadik vonalas kanadaiakkal.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha jobb Kínába az élet, odamennek, és képviselik őket. Meg van oldva. Remélem a himnuszt betanulták 😊
Heisman
Hát a lentebb említettek amúgy az alapvetően pekingi Kunlunban játszanak. Ami vicces, hogy a járvány miatt két éve a Moszkva melletti Mytishchiben játssza a Kunlun a hazai meccseit, tehát konkrétan semmi közük Kínához. 😊
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 339 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy a kínai nép egyszerű gyermekeinek ezt hogy magyarázzák meg? 😆
warr_b
Szerinted meg "kell" magyarázni ott bármit is a nép egyszerű gyermekének?
Mikey
Amikor az alapvető, általános és mindennapi propaganda az, hogy Kína és a kínai nép mindenek felett, minden nyugati meg a veszélyes ellenség, akkor szerintem igen, elég hülyén veszi ki magát, ha az olimpián induló nemzeti válogatottat telepakolják mindenféle kanadai meg egyéb nyugati emberkékkel...
warr_b
Nem jut eszembe a neve de volt egy híres amerikai kommunista és dobbantott az NDK-ba, a rendszerváltás körül halt meg ott. Ha jobb Kínába az élet, odamennek, és képviselik őket. Meg van oldva. Remélem a himnuszt betanulták 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A csávó jól elszórakozik:

Matthew99

Svechnikov 2, Zegras 1. 😊 Reagált is rá Svech:



Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
A csávó jól elszórakozik:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Amúgy a kínai nép egyszerű gyermekeinek ezt hogy magyarázzák meg? 😆
warr_b
Szerinted meg "kell" magyarázni ott bármit is a nép egyszerű gyermekének?
Mikey
Amikor az alapvető, általános és mindennapi propaganda az, hogy Kína és a kínai nép mindenek felett, minden nyugati meg a veszélyes ellenség, akkor szerintem igen, elég hülyén veszi ki magát, ha az olimpián induló nemzeti válogatottat telepakolják mindenféle kanadai meg egyéb nyugati emberkékkel...
warr_b
Egészen biztos vagyok benne, hogy pl. kisCheliosnak is találtak kínai felmenőt. 😀 Tudod, minden híres embernek is van magyar felmenője.
Mikey
meg a Földön minden 5. ember kínai 😊
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Amúgy a kínai nép egyszerű gyermekeinek ezt hogy magyarázzák meg? 😆
warr_b
Szerinted meg "kell" magyarázni ott bármit is a nép egyszerű gyermekének?
Mikey
Amikor az alapvető, általános és mindennapi propaganda az, hogy Kína és a kínai nép mindenek felett, minden nyugati meg a veszélyes ellenség, akkor szerintem igen, elég hülyén veszi ki magát, ha az olimpián induló nemzeti válogatottat telepakolják mindenféle kanadai meg egyéb nyugati emberkékkel...
warr_b
Egészen biztos vagyok benne, hogy pl. kisCheliosnak is találtak kínai felmenőt. 😀 Tudod, minden híres embernek is van magyar felmenője.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a kínai nép egyszerű gyermekeinek ezt hogy magyarázzák meg? 😆
warr_b
Szerinted meg "kell" magyarázni ott bármit is a nép egyszerű gyermekének?
Mikey
Amikor az alapvető, általános és mindennapi propaganda az, hogy Kína és a kínai nép mindenek felett, minden nyugati meg a veszélyes ellenség, akkor szerintem igen, elég hülyén veszi ki magát, ha az olimpián induló nemzeti válogatottat telepakolják mindenféle kanadai meg egyéb nyugati emberkékkel...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Amúgy a kínai nép egyszerű gyermekeinek ezt hogy magyarázzák meg? 😆
warr_b
Szerinted meg "kell" magyarázni ott bármit is a nép egyszerű gyermekének?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon tetszik a kínai válogatott olimpiai kerete.

Jeremy Smith, Paris O'Brien, Ryan Sproul, Jason Fram, Jake Chelios, Denis Osipov, Brandon Yip, Cory Kane, Luke Lockhart, Spencer Foo, Parker Foo, Ethan Werek.

Jó, Yipnek és a Foo tesóknak legalább vannak kínai felmenőik. Az igazán durva mégis az, hogy O'Brien kivételével mindet láttam már játszani, sokszor. 😊
Mikey
Jobb mint a katari kéziválogatott.
Nem baj, ettől még majd szépen elpicsázzák őket. Ha nem rendező ország, az életben nem jutnak ki.

Amúgy a kínai nép egyszerű gyermekeinek ezt hogy magyarázzák meg? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon tetszik a kínai válogatott olimpiai kerete.

Jeremy Smith, Paris O'Brien, Ryan Sproul, Jason Fram, Jake Chelios, Denis Osipov, Brandon Yip, Cory Kane, Luke Lockhart, Spencer Foo, Parker Foo, Ethan Werek.

Jó, Yipnek és a Foo tesóknak legalább vannak kínai felmenőik. Az igazán durva mégis az, hogy O'Brien kivételével mindet láttam már játszani, sokszor. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Pár éve már nem követem napi szinten az NHL-t, de ezek kik? Pár név rémlik csak v én maradtam le nagyon?
Willie Parker
Nem mehetnek az NHL-esek az olimpiára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Power, McTavish, McBain és Levi miatt érdekes lesz a kanadai válogatott is.


Mikey
Demers, ez komoly?
Azt hittem már rég visszavonult.

A korábban berakott sokkal jobban tetszett 😀😀
warr_b
Pár éve már nem követem napi szinten az NHL-t, de ezek kik? Pár név rémlik csak v én maradtam le nagyon?
Willie Parker
Lényegében azok, akik kikoptak az NHL-ből vagy be sem fértek oda, és ezért átjöttek Európába játszani, vagy prospectek, akiket említettem is lentebb. Nem véletlen emeltem ki őket, ha valakik miatt érdemes lesz nézni Kanada meccseit, akkor azok ők. A többieket ha nem látod, sem veszítesz semmit.

Hogy kicsit hazabeszéljek, O'Dell jó kis játékos, a Dynamóban korrekten tolja. Pasquale a Lokomotivból jó kapus, de KHL szinten sem extra egyik sem. Esetleg még Robinson a SKA-ból, akit érdemes említeni mert jó védő, de látványosan ő sem játszik.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Power, McTavish, McBain és Levi miatt érdekes lesz a kanadai válogatott is.


Mikey
Demers, ez komoly?
Azt hittem már rég visszavonult.

A korábban berakott sokkal jobban tetszett 😀😀
warr_b
Pár éve már nem követem napi szinten az NHL-t, de ezek kik? Pár név rémlik csak v én maradtam le nagyon?
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Power, McTavish, McBain és Levi miatt érdekes lesz a kanadai válogatott is.


Mikey
hmmm, ez már uncsi, azt hittem tényleg az lesz, amit lejjebb láttunk 😕
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Power, McTavish, McBain és Levi miatt érdekes lesz a kanadai válogatott is.


Mikey
Demers, ez komoly?
Azt hittem már rég visszavonult.

A korábban berakott sokkal jobban tetszett 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta