Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Komolyan minden csapat csak a saját divíziójában fog játszani a másik 6-7 csapattal? Geci izgalmas lesz...
warr_b
Járvány van, örülj hogy lesz szezon, és hogy 8x lesz lehetőség büdöskacsát verni.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Komolyan minden csapat csak a saját divíziójában fog játszani a másik 6-7 csapattal? Geci izgalmas lesz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Baromi jó ez a baseballos menetrend. Minimális kivétellel két meccses szériák végig, s így 4 vagy 6 meccses sorozatok otthon vagy idegenben. Ezt a módit simán megtarthatnák rendes szezonban is, egy rakat költséget meg lehetne spórolni járványmentes időkben is.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


na ez má' content 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nem mintha bárhol is sok esélyünk lenne (Kings), de ez a nyugati csoport...pfff, pedig most már nézni is tudom, persze, ha adja az Aréna4.
Stoki
január 13-tól, heti két meccset!
shawnka
Nem viszik túlzásba!
Stoki
Ez nekem is elsőre elég vékonynak tűnik, többre számítottam kicsit. Főleg ha lemegy az NFL, kb. semmi érdemleges csapatsport bajnokság nem lesz számomra ott a jelenlegi felhozatalból NHL-en kívül.
zavi27
Gondolom a rengeteg content miatt nem fer el több meccs
csebi
ezt a csomagot vették meg...
az az 1-2 év Spíler igencsak elkényeztette az embereket...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Nem mintha bárhol is sok esélyünk lenne (Kings), de ez a nyugati csoport...pfff, pedig most már nézni is tudom, persze, ha adja az Aréna4.
Stoki
január 13-tól, heti két meccset!
shawnka
Nem viszik túlzásba!
Stoki
Ez nekem is elsőre elég vékonynak tűnik, többre számítottam kicsit. Főleg ha lemegy az NFL, kb. semmi érdemleges csapatsport bajnokság nem lesz számomra ott a jelenlegi felhozatalból NHL-en kívül.
zavi27
Gondolom a rengeteg content miatt nem fer el több meccs

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
csak az avs!
ha már nem lehet blues colorado stanley

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nem mintha bárhol is sok esélyünk lenne (Kings), de ez a nyugati csoport...pfff, pedig most már nézni is tudom, persze, ha adja az Aréna4.
Stoki
január 13-tól, heti két meccset!
shawnka
Nem viszik túlzásba!
Stoki
Ez nekem is elsőre elég vékonynak tűnik, többre számítottam kicsit. Főleg ha lemegy az NFL, kb. semmi érdemleges csapatsport bajnokság nem lesz számomra ott a jelenlegi felhozatalból NHL-en kívül.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem mintha bárhol is sok esélyünk lenne (Kings), de ez a nyugati csoport...pfff, pedig most már nézni is tudom, persze, ha adja az Aréna4.
Stoki
január 13-tól, heti két meccset!
shawnka
Nem viszik túlzásba!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Nem mintha bárhol is sok esélyünk lenne (Kings), de ez a nyugati csoport...pfff, pedig most már nézni is tudom, persze, ha adja az Aréna4.
Stoki
január 13-tól, heti két meccset!
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem mintha bárhol is sok esélyünk lenne (Kings), de ez a nyugati csoport...pfff, pedig most már nézni is tudom, persze, ha adja az Aréna4.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes lesz ez a kanadai buli, megy majd a hirig rendesen 😛
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 311 — Cowboys fan
Meg is egyeztek róla.
Január 13.-án kezdődik az alapszakasz és május 8.-ig tart majd. Utána a szokásos playoff format július közepéig.



Gabesz92
megint egy csoportba kerültünk a Csikágóval meg a Dallasszal, ez jó.
kurva Tampát nem sikerül lerázni a nyakunkról, ez rossz.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha a szokásos alatt azt érted, hogy 16 csapatos lesz, akkor okés. Amúgy a legkevésbé sem lesz szokásos szezon, de mondjuk nekem ezek a divíziók még jobban is tetszenek.
Mikey
Mert ténylegesen szépen területi alapon vannak.
A Northot tuti kanadai csapat nyeri...
Sobri Jóska
Igen, a rivalizálásoknak jót fog tenni ez a szezon.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ha a szokásos alatt azt érted, hogy 16 csapatos lesz, akkor okés. Amúgy a legkevésbé sem lesz szokásos szezon, de mondjuk nekem ezek a divíziók még jobban is tetszenek.
Mikey
Mert ténylegesen szépen területi alapon vannak.
A Northot tuti kanadai csapat nyeri...

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha a szokásos alatt azt érted, hogy 16 csapatos lesz, akkor okés. Amúgy a legkevésbé sem lesz szokásos szezon, de mondjuk nekem ezek a divíziók még jobban is tetszenek.
több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Meg is egyeztek róla.
Január 13.-án kezdődik az alapszakasz és május 8.-ig tart majd. Utána a szokásos playoff format július közepéig.



több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Január 13-án kezdhetnek, 56 meccses alapszakasszal, újraosztott divíziókkal, divíziónként az első négy jut rájátszásba, majd onnan a győztesek a Stanley Cup Playoffs elődöntőjébe.

 twitter.com/PierreVLeBrun/status/1340115600186732546?s=19
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
 24.hu/sport/2020/12/18/washington-capitals-henrik-lundqvist-szivproblemak/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
KAC szurkolóként nagyon muris hallgatni a DigiSport kommentátorait.

Fuck Covid, hogy nem nézhetem a vendégszektorból.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Dinamo Minsk - Dynamo Moskva meccsen a kommentátor: „a "dinamóból" lesz kiküldve a szabálytalankodó.”

De melyikből. 😂😂😂
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez egy jó hétvége volt hoki szempontjából. Tegnap nyert a Klagenfurt Linzben 4-0-ra Nick Petersen mesterhármasával és Sebastian Dahm 25/25-jével, ma pedig a Dynamo is nyert a Salavat Yulaev otthonában 3-0-ra Dmitrij Jaskin duplájával és Alexander Yeryomenko 38/38-jával, aki emellé egy asszisztot is kiosztott. Utóbbihoz érdekesség, hogy ezt a shutoutot azután érte el, hogy a csapat megszerezte a liga egyik top kapusát, Emil Garipovot az Avangardtól pénzért cserébe. Mindkét meccs nagyon jó volt, nemcsak az eredmények miatt. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hú de jó meccs volt ez a Dynamo - Lokomotiv. 50 perc után vezetett 3-0-ra a Yaroslavl, aztán hat perc alatt lőtt hármat a Dynamo, s végül OT-ban Michal Čajkovský megnyerte a meccset a moszkvaiaknak. 🥰
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊
Mikey
Azóta kilencből hét meccsüket láttam, az imént épp Chelyabinskből hozták el a két pontot könnyedén, baromira bejön az egész, és már sálat is rendeltem. 😀
Mikey
Én most addig Újpest Erste liga meccsekkel mulatom az időt és drukkolok.😊 Régen szinte minden meccsen kint fagyoskodtam a fapados Megyeri úton.
zavi27
Chris Bodó ott van még? 😂 Jared Brown is hamar lelépett tavaly, azért kérdem.
Mikey
Ott van, igen,😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊
Mikey
Azóta kilencből hét meccsüket láttam, az imént épp Chelyabinskből hozták el a két pontot könnyedén, baromira bejön az egész, és már sálat is rendeltem. 😀
Mikey
Én most addig Újpest Erste liga meccsekkel mulatom az időt és drukkolok.😊 Régen szinte minden meccsen kint fagyoskodtam a fapados Megyeri úton.
zavi27
Chris Bodó ott van még? 😂 Jared Brown is hamar lelépett tavaly, azért kérdem.