Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 831 — Bla, bla, bla
Hasek és Jagr mellett ő is nagy kedvencem volt. Amiatt a Detroit miatt kezdtem jégkorongot nézni:
 index.hu/sport/jegkorong/2020/11/23/pavel_dacjuk_detroit_red_wings_magic_man_draft_khl_szentpetervar_jekatyerinburg_olimpia_portre/?token=f1e1abf4296e05a380c337b4709862a3
Matthew99
Az egyik legnagyobb sport élményem, hogy láthattam a Joe Louis Arenaban játszani!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Hasek és Jagr mellett ő is nagy kedvencem volt. Amiatt a Detroit miatt kezdtem jégkorongot nézni:
 index.hu/sport/jegkorong/2020/11/23/pavel_dacjuk_detroit_red_wings_magic_man_draft_khl_szentpetervar_jekatyerinburg_olimpia_portre/?token=f1e1abf4296e05a380c337b4709862a3


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊
Mikey
Azóta kilencből hét meccsüket láttam, az imént épp Chelyabinskből hozták el a két pontot könnyedén, baromira bejön az egész, és már sálat is rendeltem. 😀
Mikey
Én most addig Újpest Erste liga meccsekkel mulatom az időt és drukkolok.😊 Régen szinte minden meccsen kint fagyoskodtam a fapados Megyeri úton.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊
Mikey
Azóta kilencből hét meccsüket láttam, az imént épp Chelyabinskből hozták el a két pontot könnyedén, baromira bejön az egész, és már sálat is rendeltem. 😀
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Eladó Canadiens gyerek pulcsi. 3-4 évesre.

 www.jofogas.hu/hajdu_bihar/NHL_gyerek_kapucnis_pulover_111988997.htm

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Geoff Molson: Canadiens have foundation to be 'good for many years'
 www.thescore.com/nhl/news/2045156

Ezért nem fogunk a következő 30 évben sem Stanleyt nyerni.....
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊
Mikey
Orbán nem tudtam hogy ennyire szereti a hokit. Felcsút Vityaz
Heisman
Nemááár. Legalább itt ne.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊
Mikey
Orbán nem tudtam hogy ennyire szereti a hokit. Felcsút Vityaz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha már januárig biztosan nem lesz NHL, megnéztem életem első KHL meccsét.

Dynamo 1-5 Vityaz.
Tipikusan az a meccs volt, amikor az egyik csapat játszott, a másik pedig gólokat szerzett és nyert.

Shipachyov, Jaskin, Pulkkinen, Čajkovský, Mironov, Hietanen, Yeryomenko, akad pár ismerős és szimpi játékos a moszkvaiaknál, szerintem kitartok mellettük. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 666 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Marleau & Nieto are back...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
D Toews goes to colorado!
Eleg gyors csapatot epit Sakiv

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hâtha Priceon megkönyörül s elcseréli vmi normális csapatba, s azzal esetleg betelne az a pohár is. Bár attól tartok még mindig nagyon üres...
dande
Price-nak konktétan egy olyan éve volt, amikor a gigakontranktjának megfelelően teljesített, amúgy botrányosan overrated...
Jakehomer
Azért legyen az 5, ha a gigakontrakja előtti éveket is belevesszük 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Hâtha Priceon megkönyörül s elcseréli vmi normális csapatba, s azzal esetleg betelne az a pohár is. Bár attól tartok még mindig nagyon üres...
dande
Price-nak konktétan egy olyan éve volt, amikor a gigakontranktjának megfelelően teljesített, amúgy botrányosan overrated...

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hâtha Priceon megkönyörül s elcseréli vmi normális csapatba, s azzal esetleg betelne az a pohár is. Bár attól tartok még mindig nagyon üres...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 831 — Bla, bla, bla
Mi meg vissza hoztuk Stasnyt a Vegasból...🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy óra múlva nyit a szabadügynökpiac. 😊
Mikey
No akkor Bergy ámokfuthat még egy párat......
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egy óra múlva nyit a szabadügynökpiac. 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Bergy valóban egy idióta, címeres ökör, rosszabb mint akit most Houstonból elzavartak...

Canadiens trade Max Domi to Blue Jackets for Josh Anderson
 www.thescore.com/nhl/news/2028845
dande
Azzal magyarázta, hogy túl sokat kért! Erre adott egy ilyet Andresonnak 5,5M$/y 7évre! Bergy Te Barom! 😉😊😀
nagir
Molsonnal együtt kellene őket a Hudsonba megúsztatni....................................
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 831 — Bla, bla, bla
Ez a Bergy valóban egy idióta, címeres ökör, rosszabb mint akit most Houstonból elzavartak...

Canadiens trade Max Domi to Blue Jackets for Josh Anderson
 www.thescore.com/nhl/news/2028845
dande
Azzal magyarázta, hogy túl sokat kért! Erre adott egy ilyet Andresonnak 5,5M$/y 7évre! Bergy Te Barom! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Hozzánk érkezett Jamie Drysdale és Jacob Perreault, igaz nem tudom kik de biztos jók 😀

Ja és Marco Rossi már készül a magyar csapat irányítása utáni időkre, jelentkezett a draftra és a Minnesota ki is vitte 😊
Heisman
Drysdale jobbos, támadó felfogású védő. Nekem eszembe nem jutott h hozzánk kerül el de elkepesztoen örülök. Ő akar ebben a fura szezonban akar fenn is játszhat végig h nem lesz AHL.
Perreault meg RW és pure scorer. Ami elképesztő h nemhogy a talent poolban hanem a teljes keretben nincs. Neki még legalább 2 év kell sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kilenc 180cm alatti kiscsávót draftoltak a csapatok az első körben... 🤔
nagir
Technikásodik és gyorsul a játék, nincs ebben különösebb meglepetés.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 831 — Bla, bla, bla
Kilenc 180cm alatti kiscsávót draftoltak a csapatok az első körben... 🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 831 — Bla, bla, bla
A Jackets pickjét érti valaki???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 831 — Bla, bla, bla
Hozzánk érkezett Jamie Drysdale és Jacob Perreault, igaz nem tudom kik de biztos jók 😀

Ja és Marco Rossi már készül a magyar csapat irányítása utáni időkre, jelentkezett a draftra és a Minnesota ki is vitte 😊
Heisman
A legjobb védő idén JD!

Rossi is csúszott...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!