Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
sajnos kurva szarok vagyunk eddig, a francia 2. harmad jut róla eszembe kb. szerencsére az amcsik hasonlóan nyomják.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Gyanús, hogy Vay ma is kap 50 lövést... Ebben a harmadban alig tudtunk kijönni félpályáig is.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
na akkor a Cápáim főcsoportdöntő. nem semmi amit idén letesznek egy új edzővel. kemény lesz a STL, de szerintem behúzzuk
petey
Legalább izgalmak közepette jött volna össze 😊 ez a két utolsó hetedik meccs egy "kissé" elmaradt a várakozásoktól...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
fodi91 196
egyébként Vay-ban milyen potenciál van? úgy értem, hogy csak volt egy jó meccse vagy van benne több is? klubjában, hogy véd? ha jól teljesít a további meccseken akkor kinézhet neki valamilyen jobb szerződés? a hokiban egy jó vb mennyit jelent egy játékos karrierjének alakulásában? van példa, hogy valakit itt fedeznek fel és fut be ezáltal egy jobb karriert? mert ha összejönne neki egy jobb szerződés akkor már jól jártunk ezzel a vb-vel (bocs a sok kérdésért, de sajnos a hokiban csak a magyar vb meccseket szoktam nézni)
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Mit csináltak ezek a szlovákok megint?! Ezzel akkor kb. tényleg ki is estünk már. Ugyanakkor elég szomorú nekünk, hogy simán megvertek minket, utána meg kikapnak majd mindenkitől.
zavi27
Először is a szlovák hoki elégé lejtmenetben van, 2000es évek elején 30-40 NHL-es játékosuk volt, ma 12, ebből csak 7 játékos 30 alatti, s ebből a 7ből csak Tomás Tatar, akit tényleg jegyeznek liga szinten... KHL szintén, 3-4 éve még 50-60 játékosuk volt, idei szezonban már csak 27
Továbbá a szövetségben is tombol a korrupció, hozzá nem értő vezetők vannak, hatalmi harcok stb... persze még mindig a magyar jégkorong előtt járnak jóval, minden tekintetben... de ők is inkább már középmezőny mint elit, s a vb-ken elég gyengén szerepelnek már jó pár éve (2012 kivétel), s minden arra utal, h ez a zuhanórepülés folytatódik
Tito05
Hmm,a 2000-es évek eleji szlovák csapat. Pálffy,Stumpel,Satan,Demitra...imádtam őket,de sajnos azóta tényleg lejtmenetben vannak.Igaz,Tatar nagyot dobna rajtuk,de még így sem hasonlítható össze a 15 évvel ezelőtti brigáddal.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
na akkor a Cápáim főcsoportdöntő. nem semmi amit idén letesznek egy új edzővel. kemény lesz a STL, de szerintem behúzzuk

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mióta leszólták az oroszokat megvadultak rendesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
újra írom, mert elcsesztem😊
remélem az utsó fordulóban a franciák azért hajtani fognak, az esetleges nem továbbjutásuk ellenére is!

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kommentár nélkül.
 www.youtube.com/watch?v=hklM8cwZ_gY


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 468
Jo sok barom ember van MO-n.
Ego, h szopunk mint a torkos borz.Olyan, mint a foci.Teljesen mas kave haz.
Eleve az sem veletlen h osztalyokra vannak bontva a vb-k feljutasos rendszer az alapja.Emberek fel sem fogjak h milyen nagy tett ez az A csoportban.
Az ausztral kollegam egybol megertette a hasonlatomat.mondom kb olyan mintha a gibraltari foci csapat tolna a nemetekkel a brazilokkal argentinokkal.Ennyi.
Ha az ember nem nez moge akkor nem latja.
Tobbet nem akarok hozzafuzni.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
72 elődöntő (akkor már a kupadöntő előtt keveredett kelet és nyugat az elődöntőben, tehát nem konferencia döntők voltak)
thebirdsonthebat
Igen látom. NHL Semi-Finals-ként szerepel.
De egy a lényeg: régen jártak erre.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
thebirdsonthebat 4
72 elődöntő (akkor már a kupadöntő előtt keveredett kelet és nyugat az elődöntőben, tehát nem konferencia döntők voltak)
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Blues még sosem játszott konferencia döntőt, így ez most nagy lehetőség számukra. De ebben segíthet az a Hitchcock mester, aki pont a most legyőzött Dallas csapatával nyert Stanley Kupát 1999-ben.
danyly
Bocs, de ebbe muszáj belekötnöm 😉 A Blues háromszor döntőzött is már, plusz három másik alkalommal játszott főcsoport döntőt / liga elődöntőt. De ettől függetlenül tény, a choke-nál a szótárban a mi logónk van. Ahogy amúgy az előző évek égéseinél is Hitchcock volt az edző, szóval árnyalt dolog ez, szerintem ez a csapat pont hogy Hitchcock ellenére jó idén.
thebirdsonthebat
Igazad van nem néztem pontosan utána (pedig szoktam). Bár én kettő Konferencia döntőt látok(1986 és 2001) + 3 elvesztett Stanley Cup döntőt (68, 69 és 70).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
thebirdsonthebat 4
A Blues még sosem játszott konferencia döntőt, így ez most nagy lehetőség számukra. De ebben segíthet az a Hitchcock mester, aki pont a most legyőzött Dallas csapatával nyert Stanley Kupát 1999-ben.
danyly
Bocs, de ebbe muszáj belekötnöm 😉 A Blues háromszor döntőzött is már, plusz három másik alkalommal játszott főcsoport döntőt / liga elődöntőt. De ettől függetlenül tény, a choke-nál a szótárban a mi logónk van. Ahogy amúgy az előző évek égéseinél is Hitchcock volt az edző, szóval árnyalt dolog ez, szerintem ez a csapat pont hogy Hitchcock ellenére jó idén.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az örök PO vesztes csapatnak titulált Blues bejutott a főcsoport döntőbe. Előzetesen személy szerint a Chicago, LA, Dallas trióból vártam valakit a döntőbe nyugatról, de ez most megcáfolódott.

A játék alapján teljesen megérdemelten van ott ahol a St. Louis. Bár nem tudni meddig bírják a sorozatterhelést, pedig most jönnek még az igazán kemény meccsek. Szépen kitömték sokszor a Dallast. Volt 2X 6-1 és egy 4-1-es meccs is. Idény előtt nem túl jól álltak kapusfronton, bár a tapasztalat megvolt. Elliott azért szépen odatette idén magát: alapszakaszban 93 %-al védett, most a PO-ban 92.9 %.

A 2012-es bukott főcsoport elődöntő már a múlté, most túlléptek rajta. A Blues még sosem játszott konferencia döntőt, így ez most nagy lehetőség számukra. De ebben segíthet az a Hitchcock mester, aki pont a most legyőzött Dallas csapatával nyert Stanley Kupát 1999-ben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
A feljutás óta, nyilván ezt a meccset vártam előzetesen a legjobban, hatalmas élmény volt látni kedvenceimet egymás ellen, sztem ez volt eddigi legjobb meccsünk a Vb-n, igen még lőtt gól nélkül is, végül közte 3 a Suomi ellen. a látottak alapján is abszolút vállalható, sőt, Vay és a csapat teljesítménye a tegnapi után parádés volt. 😊
Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Nem vagyok nagyon otthon a hazai hokiban, de van valamelyik játékosunknak mostanában esélye komoly (mondjuk NHL, KHL, svéd vagy finn elsőosztályú) csapathoz szerződni?
Klaci79
Galló Vilmos... sőt, ő már 1 évet le is húzott a svéd első osztályban, s még csak 19 éves
Tito05
igen, és természetesen ilyenkor neki törik el a kézközépcsontja, nem másnak.
igazából a második A-csopis vébénkből a második olyan, hogy egy fontos játékos kiesik szinte napokkal a torna előtt.
slowmotion
Galló játszik. Amúgy erdély van kint egy ahl farm csapatnál, hetényi is nyomta finnben annó ill vas jános meg sofron svédben ami így hirtelen beugrik.
peach
bocs. összekevertem Hárival. ő azért hiányzik.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Tegnap rengeteg kapitális védekezési hiba volt a játékunkban, Rajna nem fogott semmit, de a gólokban nem volt benne, ma a védekezés sokkal pontosabb volt, és hát tegnap próbáltunk menni előre, most erre sok energia nem maradt.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
Jah és sajna tegnap Rajna is rossz napot fogott ki.
Azért lenne bennem egy kis hiányérzet, ha úgy esnénk ki, hogy a nagy csapatokkal szépet játszanánk és a verhetőktől kapnánk ki csúnyácskán😕
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hogy ki melyik ligában játszik:  www.eliteprospects.com/team.php?team=1663&year0=2016


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
1. Szerintem kár volt tegnap annyira neki esni a franciáknak, "bekkelni" kell és onnan kontrázni
2. Azért látszik, hogy tegnap a franciák milyen oltári helyzetkihasználást toltak, ott 20 lövésből lett 6 gól, ma meg 40-ből csak 2
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Nem vagyok nagyon otthon a hazai hokiban, de van valamelyik játékosunknak mostanában esélye komoly (mondjuk NHL, KHL, svéd vagy finn elsőosztályú) csapathoz szerződni?
Klaci79
Galló Vilmos... sőt, ő már 1 évet le is húzott a svéd első osztályban, s még csak 19 éves
Tito05
igen, és természetesen ilyenkor neki törik el a kézközépcsontja, nem másnak.
igazából a második A-csopis vébénkből a második olyan, hogy egy fontos játékos kiesik szinte napokkal a torna előtt.
slowmotion
Galló játszik. Amúgy erdély van kint egy ahl farm csapatnál, hetényi is nyomta finnben annó ill vas jános meg sofron svédben ami így hirtelen beugrik.
peach
Erdélyi USHL-ben nyomta tavaly, ami tudtommal junior liga s nem az AHL farm ligája.
Továbbá Sofron sose játszott Svédországban, max próbajátékon volt, ő az EBEL-ben ill DEL-ben nyomta. (Egyébként ő volt a legközelebb a KHL-hez, Lev Praha majdnem leigazolta.)
Hetényi valóban játszott finn 1ben, de csak pár meccse volt, inkább csak csere volt.
Vas János jelenleg a nagybetűs légiós, játszott a svéd, finn elsőosztályban, AHL-ben, jelenleg cseh másodosztály.
Jelenleg Sebők Balázs, aki a finn első osztályban játszik, nem is rosszul, ő is csak 21 éves.
Tito05
Köszönöm a kimerítő választ. Ez talán a liftezéshez elég lehet, hogy a kiesést elkerüljük ahhoz azért kevés. Ma tényleg mindenki jól játszik, ez tegnap akár pontot is hozhatott volna...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Most értem haza. 1-0? Mi a picsa? Jók vagyunk vagy a finnek tojnak bele? Benne van az x a meccsbe?
tüsi91
Kérdéseidre a válaszok:

1. Most már 2-0
2.  www.google.hu/search?q=picsa&safe=off&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjl4pe22tLMAhWJ2BoKHUwFBhUQ_AUIBygB&biw=1366&bih=608
3. Is-Is.
4. 1-0-nál se volt igazán.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Most értem haza. 1-0? Mi a picsa? Jók vagyunk vagy a finnek tojnak bele? Benne van az x a meccsbe?
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Nem vagyok nagyon otthon a hazai hokiban, de van valamelyik játékosunknak mostanában esélye komoly (mondjuk NHL, KHL, svéd vagy finn elsőosztályú) csapathoz szerződni?
Klaci79
Galló Vilmos... sőt, ő már 1 évet le is húzott a svéd első osztályban, s még csak 19 éves
Tito05
igen, és természetesen ilyenkor neki törik el a kézközépcsontja, nem másnak.
igazából a második A-csopis vébénkből a második olyan, hogy egy fontos játékos kiesik szinte napokkal a torna előtt.
slowmotion
Galló játszik. Amúgy erdély van kint egy ahl farm csapatnál, hetényi is nyomta finnben annó ill vas jános meg sofron svédben ami így hirtelen beugrik.
peach
Erdélyi USHL-ben nyomta tavaly, ami tudtommal junior liga s nem az AHL farm ligája.
Továbbá Sofron sose játszott Svédországban, max próbajátékon volt, ő az EBEL-ben ill DEL-ben nyomta. (Egyébként ő volt a legközelebb a KHL-hez, Lev Praha majdnem leigazolta.)
Hetényi valóban játszott finn 1ben, de csak pár meccse volt, inkább csak csere volt.
Vas János jelenleg a nagybetűs légiós, játszott a svéd, finn elsőosztályban, AHL-ben, jelenleg cseh másodosztály.
Jelenleg Sebők Balázs, aki a finn első osztályban játszik, nem is rosszul, ő is csak 21 éves.