Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért szerintem sok mindent befolyásol ez, s tán picit más megvilágításba helyezi a mi eredményünket a szlovákok ellen. S ha netán kialakul egy körbeverés a német-francia-fehérorsz meccseken, akkor reszeltek nekünk. Mert azért szerintem az teljesen egyértelmű, hogy ahhoz, hogy bennmaradjunk nekünk nagyon kellene, hogy valaki végig betlizze a sorozatot. Franciáknak van most 2, németeknek 4. Fehéroroszok a TOP3-mal játszottak eddig. Két bravúrt kellene csinálni, azért az hatalmas csoda lenne.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ezzel az eredménnyel (kötsög szlovákok) ha ma nem nyerünk, szerintem ki is estünk.
NB2
már bocs, de igazából semmit nem befolyásol, ha a válogatott bent akar maradni, akkor biza kell 2 győzelem s 6 pont a FRA-GER-BLR elleni meccsekből (kivéve ha a Fehéroroszok lesznek az utolsók)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Ezzel az eredménnyel (kötsög szlovákok) ha ma nem nyerünk, szerintem ki is estünk.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.tsn.ca/must-see/video/must-see-hungarian-fans-sing-anthem-to-their-players~865522

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 326 — Cowboys fan
Fehéroroszokat nem lehet megelőzni szerintetek?
Rynald
de igen, csak több pontot kell szerezni náluk. kanadaiaknak pl. sikerülni fog.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Baromi jó meccs volt ez a finn-usa, nagyon élveztem. Ilyenkor eszembe jut, hogy régen, bőven tizenx éve még kb niedermayer meg roy idejében napi szinten követtem az nhl-t és miért szűkültem be csak a magyar válogatott követésére azóta.... 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fehéroroszokat nem lehet megelőzni szerintetek?
Rynald
De, ha holnap megverjük a francikat. : )
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Fehéroroszokat nem lehet megelőzni szerintetek?
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
1-7 a vége, s azt hiszem ez teljesen reális különbség. Az 1 lőtt gólt minimum megérdemeltük. Ami bosszantó, hogy milyen gólokat kaptunk ezekkel a lecsorgókkal, öngólokkal. Amit a kommentátorok is mondanak, hogy amikor ellentétes oldalra cserélünk, akkor sokszor ragad fenn a csapat, de talán a franciák és a németek nem lesznek annyira korong biztosak, hogy ez komolyabb baj legyen. Kaptunk 3 gólt úgy, hogy előtte eltört a bot és szarul cseréltünk, vagy éppen bot nélküli emberrel védekeztünk. Ez a csapat rengeteget tesz a szerencséjéért, s remélem, hogy a két legfontosabb meccsen ennek eredménye is lesz. Nem láttam a franciákat, vagy a németeket, nem tudom milyen csapatok, valószínűleg még azért 1-2 góllal jobbak nálunk 10-ből 8-szor. Azt a maradék kis esélyt kell megragadni. Az sem baj, ha kiesünk, de remélem a pontszerzés összejön azért.

Ami a legnagyobb röhej, hogy 2010-ben Németország egyedül is megtudta rendezni a VB-t. 2017-re annyit fejlődtek, hogy már Franciaországnak is be kell segíteni. 2009-ben meg amúgy velünk együtt kiestek, csak ugye akkor is védettek voltak.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elképesztőek ezek a srácok. Lesz esély a franciák és a németek ellen.

Bazz mi kihaggyuk a ziccert ők belövik. Nem az van, hogy bekkelünk, hanem lekontráznak. Franciák, németek foghatóak lesznek.

Ezek a szutymákos gólok... Sokszor hagyjuk el az ütőt ez elég nagy gond azért

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez a német francia x jó nekünk, két győzelemmel benn lehet maradni.
gabokocka
Az tényleg jó lenne ha a fehéroroszok számára már nem lenne tét. Félek attól, hogy a sorozatterhelést nem bírjuk majd. Kanada, USA, finn meccset el kell engedni.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ez a német francia x jó nekünk, két győzelemmel benn lehet maradni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nem eshetnek ki. Ha 7. vagyunk a csoportban, akkor a másik csoport 7. helyezettjével összevetik az eredményeinket. Röhej. A 4 leggyengébb csapat közül kettő nem eshet ki. Bekaphatja a hoki szövetség.
tüsi91
Köszi. Akkor sajna jól emlékeztem😕
Röhej mondjuk. Gondolom ha mi rendeznénk mi azért kieshetnénk...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Azért az is milyen fantasztikus, hogy pl. Szlovákia egyedül is meg tudott rendezni egy vb-t 2011-ben, de a franciáknak meg a németeknek jövőre muszáj együtt...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 326 — Cowboys fan
...és Jurco a gyengébbik szlovák a Wingsből
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Szerintem nem baj ha kiesünk. Az lenne a fontos, hogy jövőre vissza tudjunk kerülni. Tényleg jó az "A" csoportban hokizni, de a sikerélmény miatt azért nem árt, ha néha olyan csapatokkal is játszunk, akik ellen előzetesen is van esélyünk. Azok a vb-k amikor felkerültünk, nagyszerű emlékek mind. Az itt lévő csapatokkal szemben azért még sok a lemaradás. Lehet persze bent tudnánk maradni, ha nem ilyen lenne a lebonyolítás rendszere, de azért a tények azt mutatják, hogy ez még nem a mi szintünk. De szerencsére egyre közelebb vagyunk.
Kellene még legalább egy klub egy jó bajnokságban Ausztriában vagy akár Szlovákiában (esetleg a KHL-ben, de szép is lenne). És akkor tényleg helyünk lehetne a legjobbak között is.
Klaci79
Lényegesen jobb lennea helyzet ha a MAC nevezését elfogadná az EBEL,a miskolcét meg a szlovák extraliga.
Miskolcról jön a védelem fele és látjuk milyen jók.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Szerintem nem baj ha kiesünk. Az lenne a fontos, hogy jövőre vissza tudjunk kerülni. Tényleg jó az "A" csoportban hokizni, de a sikerélmény miatt azért nem árt, ha néha olyan csapatokkal is játszunk, akik ellen előzetesen is van esélyünk. Azok a vb-k amikor felkerültünk, nagyszerű emlékek mind. Az itt lévő csapatokkal szemben azért még sok a lemaradás. Lehet persze bent tudnánk maradni, ha nem ilyen lenne a lebonyolítás rendszere, de azért a tények azt mutatják, hogy ez még nem a mi szintünk. De szerencsére egyre közelebb vagyunk.
Kellene még legalább egy klub egy jó bajnokságban Ausztriában vagy akár Szlovákiában (esetleg a KHL-ben, de szép is lenne). És akkor tényleg helyünk lehetne a legjobbak között is.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem eshetnek ki. Ha 7. vagyunk a csoportban, akkor a másik csoport 7. helyezettjével összevetik az eredményeinket. Röhej. A 4 leggyengébb csapat közül kettő nem eshet ki. Bekaphatja a hoki szövetség.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Most akkor hogy van a németek és a franciák kieshetnek vagy nem? Mert 1x régebben olvastam, hogy igen, utána meg azt, hogy mégsem eshetnek ki...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jó ez az eredmény.Tetszett a játékunk is,a honosított srácok lényesges javulást hoztak a védelembe.
Galló,Bartalis,Sofron,később Hári adhat bizakodást a jövőre nézve.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Legyen majd meg a most hiányzó szerencse a németek és a franciák ellen.

De tudtunk egy jó meccset játszani, nem törte a hátunkat a háló, jó volt nézni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon közel álltunk a 3-2höz végignyomva a 3. harmadot, újabb komoly teljesítmény volt fiúk, de hát ez már megszokott, ez a nagy dolog ám!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Az a kemény, hogy egy kicsivel több mákkal meg jobb helyzet kihasználással ez egy X-es meccs lett volna a szlovákokkal! Egyetértek tüsivel ezzel a 3. harmadbeli játékkal még akár bent is lehet maradni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Brutál jól toljuk ebben a harmadban. Nyilván a szlovákok visszább álltak, de ettől függetlenül nagyon jó amit csinálunk. Remélem bírjuk majd erővel a sorozatterhelést, mert így a fehéroroszok, franciák, németek ellen egy kis esélyünk.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Jó látni hogy vannak kis városomból is kint a helyszínen..😊