Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Alapból jobbak a szlovákok, üthetnének normálus gólt is nem ilyen faszmákert...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sebességben hatalmasat léptünk előre az évek alatt. Az aranygeneráció is technikás volt, de sebességben a mostani csapat sokkal gyorsabb. Ettől függetlenül, hála töbek közt a lebonyolításnak valószínűleg kiesünk, de az előrelépés megkérdőjelezhetetlen
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
A 4. sor ütötte a gólt amúgy 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ez nagyon jó! Egyszer Sofron keresztje pontos lesz...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Góóóóóóól
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Keménynek tűnünk, mint a vídia. Csak bírjuk erővel!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Kurvajó, csúszik a hang :S
peach
sajnos nem csak ez a baj...sőt ez zavar legkevésbé, mert inkáb a hang csússzon, mint a kép
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Kurvajó, csúszik a hang :S



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 468
Tudtok adni linket?😕
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Remeljuk ma mi okozunk meglepetest, mert tegnap rogton voltak eleg varatlan esemenyek!😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Valamilyen oknál fogva engem nem tud lekötni a nemzetközi jégkorong,de a Bruins játékosoknak azért szurkolok. A legfontosabb,hogy ők egészségesek maradjanak.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Meg kell mondjam a VBken (A MAGYAROKON KÍVŰL) az oroszoknak drukkolok, nem tudom mért. | nem éltem a szocializmusban vélreétés ne essék | . Cseh-Orosz : Nincs Jagr 😕, de a nagy orosz Ilya Kovalchuk sincsen 😕
Vezetnek is a csehek, emberelőny vége után megpattant a korong egy játéékoson
Már 2-0

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
A bennmaradásunk szempontjából nem a legjobb hír, hogy a lettek máris behúztak egy bravúrpontot a svédek ellen
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Nevezve. Mit mondjak nem volt túl könnyű belőni egy viszonylag jó csapatot. De majd ha telik az idő jobb lesz az.

Rögtön egy USA vs. Kanada. Kezdésnek nem rossz.
danyly
ez enyhe kifejezés, nagyon kevés a keret szerintem. kb. 11-12 egyég jut egy játékosra átlagban,és a legtöbb jobb spíler 16-17-be is kerül, viszont senki nem olcsóbb 8-9 egységnél.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Penteken kezdodik az A csoportos Hoki VB. Most eloszor csinalt a nemzetkozi szovetseg fantasy jatekot hozza.
Csinaltam egy privat ligat, Ria, Ria, Hungaria a neve, a jelszo: EUESG.
Ha esetleg, csatlakoznatok a jatekhoz, akkor lepjetek be es allitsatok ossze a csapatotokat pentek koradelutanig.😊
 fantasy.iihfworlds2016.com
zavi27
Milyen időközönként van lineup állítás?
empty taxi
fordulóként. tehát ha lemegy az első összes meccs, akkor rögtön jön a következő, most pl. szombat estére megint kell már majd.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
nyomorult zebrák, csak megfosztottak minket a győzelemtől. nem is értem miért volt ez goalie reference, mikor rálökték Pavelskit Rinnére. na mindegy, behúzzuk 4-2-re úgyis!
petey
pedig az tényleg interference volt
gaben
az, de hátulról bottal lökték rá Rinnére, az meg gól

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nevezve. Mit mondjak nem volt túl könnyű belőni egy viszonylag jó csapatot. De majd ha telik az idő jobb lesz az.

Rögtön egy USA vs. Kanada. Kezdésnek nem rossz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
nyomorult zebrák, csak megfosztottak minket a győzelemtől. nem is értem miért volt ez goalie reference, mikor rálökték Pavelskit Rinnére. na mindegy, behúzzuk 4-2-re úgyis!
petey
pedig az tényleg interference volt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Penteken kezdodik az A csoportos Hoki VB. Most eloszor csinalt a nemzetkozi szovetseg fantasy jatekot hozza.
Csinaltam egy privat ligat, Ria, Ria, Hungaria a neve, a jelszo: EUESG.
Ha esetleg, csatlakoznatok a jatekhoz, akkor lepjetek be es allitsatok ossze a csapatotokat pentek koradelutanig.😊
 fantasy.iihfworlds2016.com
zavi27
Milyen időközönként van lineup állítás?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
nyomorult zebrák, csak megfosztottak minket a győzelemtől. nem is értem miért volt ez goalie reference, mikor rálökték Pavelskit Rinnére. na mindegy, behúzzuk 4-2-re úgyis!

több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Penteken kezdodik az A csoportos Hoki VB. Most eloszor csinalt a nemzetkozi szovetseg fantasy jatekot hozza.
Csinaltam egy privat ligat, Ria, Ria, Hungaria a neve, a jelszo: EUESG.
Ha esetleg, csatlakoznatok a jatekhoz, akkor lepjetek be es allitsatok ossze a csapatotokat pentek koradelutanig.😊
 fantasy.iihfworlds2016.com
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Látva a kazahok elleni felkészülési meccset, abszolút elégedettek lehetünk, jó irányba tart a válogatott, szinte végig partiban voltunk, talán jobbak is.
Ha sikerül a végén is koncentrálni, elkerülni a felesleges, buta hibákat a jövő héten kezdődő Vb-n, akkor.......



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Isten vele Mr. Boudreau! Kösz mindent.
Ja és Radulov visszatér.
 i367.photobucket.com/albums/oo111/amsterdamaged1/homer-simpson-doh1.gif

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
 external.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDYX__AV20vngR8&url=https%3A%2F%2Fmedia.giphy.com%2Fmedia%2FxT1XGEwSXwOn8fAb5e%2Fgiphy.gif&ext=gif

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Trash Talk, Szuper Levi a sérülésekről beszél, közben felirat:
Marc-Andre Fleury - agyrákzódás - napok
úgy tűnik működött a kezelés...