Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Eddig tehát továbbjutott a Sharks meg a Lightnings
Heisman Trophy
ez azért kicsit váratlannak nevezhető

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Eddig tehát továbbjutott a Sharks meg a Lightnings

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
YES! Round 2! Végre nem engedtük hogy a Kings összekapja magát és ráléptünk a torkukra. kis extra pihenő jól jön

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Kacsa volt, hogy ez egy jó csapat.
empty taxi
ennek ugorjunk neki újra. 😊
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
A Ducks is versenyben van végre!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi volt ez már megint. Ha innen behúzza a Chicago megeszem a (nem létező) kalapom. Bár a Bluest ismerve a PO-ban nem lehetetlen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
😕

hát, ez gyors volt.
a Bolts háromnegyede egyáltalán nem volt jobb nálunk, de az első soruk szénné gyilkolt. (lehet, hogy tanultak a tavalyi párharcunkból, amikor Stamkos csak a levegőt szívta el a többiek elől.)

viszlát, Varázsló!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
na az igazság pillanata, behúzzuk-e a 4. meccset LA-ben vagy nem.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
a végén ott is volt egy jó tömegbunyó 😊 közben a Tampa már szinte biztosan kiveri a Detroitot, ma meg önös érdekből a Panthers-nek kell nagyon szurkolnom az Islanders ellen, mert meleg a pite és jó lenne azért egy PO meccset még Sunrise-ban is megnézni
baggio
Jaromirt csókoltatjuk

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
a végén ott is volt egy jó tömegbunyó 😊 közben a Tampa már szinte biztosan kiveri a Detroitot, ma meg önös érdekből a Panthers-nek kell nagyon szurkolnom az Islanders ellen, mert meleg a pite és jó lenne azért egy PO meccset még Sunrise-ban is megnézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
A Blues 3-1-re megy a Hawks ellen! Egy jó chicagoi challenge még egy góltól megfosztott minket, de szerencsére ez most nem számított
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Elhoztuk mindkét meccset LA-ből! Bár én már nem mondok semmit a múltat ismerve, de nem rossz!😊
zavi27
ki is kaptunk ot-ban otthon, de ha meglesz szerdán a hazai akkor szerintem 5 meccsből, max 6-ból lezárjuk
petey
En mar nem bizok semmiben, eddig a szokott modon folytatodott megint😄
zavi27
ez nem igaz. a szokott mód az lenne, hogy 3-0-ról estek ki 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Elhoztuk mindkét meccset LA-ből! Bár én már nem mondok semmit a múltat ismerve, de nem rossz!😊
zavi27
ki is kaptunk ot-ban otthon, de ha meglesz szerdán a hazai akkor szerintem 5 meccsből, max 6-ból lezárjuk
petey
En mar nem bizok semmiben, eddig a szokott modon folytatodott megint😄
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Elhoztuk mindkét meccset LA-ből! Bár én már nem mondok semmit a múltat ismerve, de nem rossz!😊
zavi27
ki is kaptunk ot-ban otthon, de ha meglesz szerdán a hazai akkor szerintem 5 meccsből, max 6-ból lezárjuk

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Mi a rák van a Duck-szal? Otthon 2 bukta, rohadt nehéz lesz így...
NB2
edzőbuktatás
gaben
első meccsen csak szarok voltunk. második meccsen ellenünk fújtak. ennyi igazából. nem olyan rossz a nashville, mi meg puhányok vagyunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Mi a rák van a Duck-szal? Otthon 2 bukta, rohadt nehéz lesz így...
NB2
edzőbuktatás

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Az se semmi, hogy sorozatban harmadszorra zárult bunyóval a Wings-Bolts meccse 😊 és lesz itt még adok-kapok
baggio
lesz.
de most legalább nem mi voltunk a hunyók.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Az se semmi, hogy sorozatban harmadszorra zárult bunyóval a Wings-Bolts meccse 😊 és lesz itt még adok-kapok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
a mait elcsalták a bírók, de tény, hogy nincs bennünk átütő erő, ennél sokkal több kell.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kacsa volt, hogy ez egy jó csapat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Mi a rák van a Duck-szal? Otthon 2 bukta, rohadt nehéz lesz így...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Elhoztuk mindkét meccset LA-ből! Bár én már nem mondok semmit a múltat ismerve, de nem rossz!😊
több mint 8 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Visszavonult Peyton, visszavonult Kobe és most Datsyuk is elköszön az NHL-től (kedvenceim a 3 ligából)....most komolyan, ez nem véletlen 😀
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Megérdemelten nyert azért a Bolts, a végére teljesen elkészültek az erejükkel a vendégek, bár kis szerencsével meglehetett volna. Adtak a szurkolóknak ilyen kis dobszerűséget, sőt még rigmusokat is énekeltek néha, egész jó volt a hangulat, a meccs második felétől meg már tényleg pörgött a PO hoki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
csak sikerült kiszopni a sérülésektől tizedelt Lightning ellen. Helm egész jó meccset nyomott, mind a 3 kapott gólban vastagon benne volt. Mondjuk a mi góljaink is nagyon szarok voltak...

Lundqvist megsérült, ma megy orvoshoz, lehet vége számára (és a Rangersnek is) a PO


JT Daniels fan