Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Nézegettem a KHL tagjait. A Medvescsak Zagreb hogy a brébe kerül oda? Válogatott szinten sehol sincsenek, pedig van néhány horvát a keretben. Jó lenne abba a ligába eljutnia a Fehérvárnak, de ahhoz valami irgalmatlan lóvé kellene.
tüsi91
úgy, ahogy a Jokerit meg a Slovan. már pár éve ott játszanak.
egyébként valóban, a "van néhány horvát a keretben" a hangsúlyos, egyébként több légiósuk van, mint a komplett EBEL-nek összesen. mondjuk kell is ez ahhoz, hogy ne rázzák a meg pofonfát évi hatvanszor. és ez nagyjából helyre is teszi azt, hogy a horvátok miért vannak a Div I/B-ben - mert a válogatott kevesebbet profitál a három-négy rendes KHL-tapasztalatú játékosból, mint a 18 EBEL-tapasztalatúból
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Kérdésedben a válasz😊 Látod mennyit értek a capitalsnak, hogy ott voltak, most sem ők nyernek😊

Nyilván erősítés, de ez egy csapatjáték. A tegnapi orosz meccset nem láttam pont, illetve a végére értem haza, ott a 2 szpíker dicsérte őket. Csehek ellen botrányosan játszottak. Kazahokat alig verték. Per pillanat Kanadát jobb csapatnak érzem. de messze még a vége, addig simán összeállhatnak.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nézegettem a KHL tagjait. A Medvescsak Zagreb hogy a brébe kerül oda? Válogatott szinten sehol sincsenek, pedig van néhány horvát a keretben. Jó lenne abba a ligába eljutnia a Fehérvárnak, de ahhoz valami irgalmatlan lóvé kellene.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nem értek a hokihoz,de akkor most az oroszok előléptek a kanadaiak mellé mint torna esélyesek?
Számít ennyit ez a 3 játékos?

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
A penguins eléggé csapatként játszik a playoffban. Nehéz lesz őket megállítania bárkinek is. Jó kis párharc lesz azért, de Lets Go Pens.


több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Akkor ennyi volt a Capitals lufi. Ovecskin már megint lecsúszik a Stanleyről. Nem tudni nyerni fog-e egyáltalán?

Mindenesetre a Penguins-Lightning jó kis párharc lesz. Én előzetesen az évad elején újra a Stanley Cup döntőjébe vártam a Boltsot. Eddig jól haladnak.
danyly
A Capitals végrehajtotta azt a bravúrt, hogy a liga egyik, ha nem a legtehetségesebb játékosával 11 év alatt még a keleti döntőbe se sikerült bejutniuk.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én előzetesen az évad elején újra a Stanley Cup döntőjébe vártam a Boltsot. Eddig jól haladnak.
danyly
és Stamkos nélkül voltak eddig a teljes rájátszásban. Össze lett rakva az a brigád rendesen. És Drouin sem sír már, hanem tudásához mérten játszik.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor ennyi volt a Capitals lufi. Ovecskin már megint lecsúszik a Stanleyről. Nem tudni nyerni fog-e egyáltalán?

Mindenesetre a Penguins-Lightning jó kis párharc lesz. Én előzetesen az évad elején újra a Stanley Cup döntőjébe vártam a Boltsot. Eddig jól haladnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
a sporttv is elmehet ám oda
holnap 21.45-kor ismétlik meg az éjjeli PIT-WSH meccset, miközben a sport2 15.00-tól SEMMI élő műsor, csak a hétvégi focik ismétlése!
(m4 is felcseszte ma az agyam, szóval elegem lenni a tv adókból)
NB2
Ha meg 15tól lenne, akkor az lenne a baj, hogy miért ilyen korán ismétlik, mikor mindenki dolgozik, suliban van még akkor.
zavi27
Ma pl tudták 13.00-kor adni😊
2 élő jéghoki vb-s meccs lesz, nagyon csodálkoznék ha a kb 7 emberből egy sem mondaná be a végét...
(most nem azért de aki sportbuzi az tuti rendelkezik valami felvevővel 😊 )
NB2
Jogos, igaz!😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a sporttv is elmehet ám oda
holnap 21.45-kor ismétlik meg az éjjeli PIT-WSH meccset, miközben a sport2 15.00-tól SEMMI élő műsor, csak a hétvégi focik ismétlése!
(m4 is felcseszte ma az agyam, szóval elegem lenni a tv adókból)
NB2
Ha meg 15tól lenne, akkor az lenne a baj, hogy miért ilyen korán ismétlik, mikor mindenki dolgozik, suliban van még akkor.
zavi27
Ma pl tudták 13.00-kor adni😊
2 élő jéghoki vb-s meccs lesz, nagyon csodálkoznék ha a kb 7 emberből egy sem mondaná be a végét...
(most nem azért de aki sportbuzi az tuti rendelkezik valami felvevővel 😊 )
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
a sporttv is elmehet ám oda
holnap 21.45-kor ismétlik meg az éjjeli PIT-WSH meccset, miközben a sport2 15.00-tól SEMMI élő műsor, csak a hétvégi focik ismétlése!
(m4 is felcseszte ma az agyam, szóval elegem lenni a tv adókból)
NB2
Ha meg 15tól lenne, akkor az lenne a baj, hogy miért ilyen korán ismétlik, mikor mindenki dolgozik, suliban van még akkor.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a sporttv is elmehet ám oda
holnap 21.45-kor ismétlik meg az éjjeli PIT-WSH meccset, miközben a sport2 15.00-tól SEMMI élő műsor, csak a hétvégi focik ismétlése!
(m4 is felcseszte ma az agyam, szóval elegem lenni a tv adókból)
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Realitás. Ugye amikor nekünk kellene kezdeményezni egy jobb csapat ellen, akkor már kijön, hogy hol tartunk. Nincs gond ezzel, az is nagy dolog, hogy itt vagyunk. Volt két jobb meccs, két jobb ellen, de ahogy itt írták előttem először jussunk el arra a szintre, hogy stabilan feljussunk a második vonalból. Kell a rutin, ennyi helyzetet nem lehet elrontani. Kellene még egy EBEL-es csapat, kellene több légiós, aki játszik finn, svéd, német ligákban. (NHL, KHL álom). Nekünk a többség az EBEL-ben vagy még ott sem játszik. Ezért óriási teljesítmény, hogy megint itt vagyunk. Csak picit elhittük, hogy lehet sanszunk. Lehet drukkolni a franciáknak, németeknek, szlovákoknak, hogy verjék meg a fehéroroszokat. Aztán akkor ott 1 meccsen talán, nagyon talán valami csodát összehozhatunk.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
16 lövésből kapunk 5 gólt!
NB2
Hát igen. Így nehéz. Ez nagyon messze van még a kielégítőtől is, nemhogy a klasszistól.
Nem értek a jégkoronghoz nagyon, de 3 az 5 ellen ez most kicsit cink volt nem?
Hanni
De.
És így, hogy fel sem tudtunk állni...
Ez mindent elmond arról, hogy melyik csapat érdemli a 3. pontot.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Nyilvánvaló volt, hogy simán ki fogunk esni, de szerintem a magyar jégkorongnak már az is nagy csoda lenne, ha mondjuk jövőre rögtön visszajutnánk és nem kéne megint 7 évet várni a következőre. Eljuthatnánk arra a szintre, mint mondjuk a szlovének, akik már vagy 10 éve lifteznek fel-le az első és a másodosztály között.
Kampman
Ok de azért buzi idegesítő, hogy kettős ember előnyből még kapura sem tudunk lőni. Aztán meg kapunk egyet. Messze a legszarabbul játszunk most, amikor a legjobban kéne. # rutintalanság



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem értek a jégkoronghoz nagyon, de 3 az 5 ellen ez most kicsit cink volt nem?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
16 lövésből kapunk 5 gólt!

Mit össze balfarkoskodtunk 2-es előnynél
Közben 6-2😕 Rohadtul elkúrták és iszonyat helyzetkihasználása van a franciáknak!

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Nyilvánvaló volt, hogy simán ki fogunk esni, de szerintem a magyar jégkorongnak már az is nagy csoda lenne, ha mondjuk jövőre rögtön visszajutnánk és nem kéne megint 7 évet várni a következőre. Eljuthatnánk arra a szintre, mint mondjuk a szlovének, akik már vagy 10 éve lifteznek fel-le az első és a másodosztály között.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
A 3. meccs és sajnos már a fáradtság jeleit lehet látni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos ez a leggyengébb harmadunk volt eddig, azt hiszem ez így eldőlt hamar sajna.

Szerkesztette: zavi27
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Tüsi eljinxelte a malacunkat 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Ennyire nem lehetünk szerencsétlenek!
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
2 kapuvas az első 2 lövésből...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
egyébként akár számunkra jól is elsülhet a német győzelem... mert egyik csapat se szeret nyeretlenül hazautazni, ha addigra elszállnak a németek továbbjutási esélyei, akár ki is engedhetnek, s megfoghatja őket a válogatott (ugye utolsó meccsünk).... de addig még 1 ellenfelet el kéne kapni, különben nincs értelme erről filózni h mi lesz ellenük
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Azért szerintem sok mindent befolyásol ez, s tán picit más megvilágításba helyezi a mi eredményünket a szlovákok ellen. S ha netán kialakul egy körbeverés a német-francia-fehérorsz meccseken, akkor reszeltek nekünk. Mert azért szerintem az teljesen egyértelmű, hogy ahhoz, hogy bennmaradjunk nekünk nagyon kellene, hogy valaki végig betlizze a sorozatot. Franciáknak van most 2, németeknek 4. Fehéroroszok a TOP3-mal játszottak eddig. Két bravúrt kellene csinálni, azért az hatalmas csoda lenne.
tüsi91
A lényeg ott van, a lebonyolítási rendszer miatt (ugye a FRA-GER páros nem eshet ki) már a vb előtt azzal kalkulált az ember h kell 2 győzelem ha bent akar maradni a csapat az elitben....ez nem változott