Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én elgondolkodnék azon, hogy a 3m pénzből tartósbérlet, havi 100-110-ből új autód lenne, szervizköltség nélkül.
Ha mindenképp használt, akkor német: golf, 3-as bmw, a4.
vpi
3as bmw, az igen, nagyon nagy ajánlás. Gondolom warr túl van már a kulcspörgetös pózerpöcs korszakon a két gyerekkel.

Ennyi erővel nekem is adhatja azt a pénzt 😀
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
Én elgondolkodnék azon, hogy a 3m pénzből tartósbérlet, havi 100-110-ből új autód lenne, szervizköltség nélkül.
Ha mindenképp használt, akkor német: golf, 3-as bmw, a4.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
a fordnál meg mivel céges volt, 300e km-est találsz csak (tudom, amit te találsz az valóban 98.000km női tulaj fűtött garázsból) 😉
vpi
És itt baggio picit elmosolyodik... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Urak, lassan aktuális az autócsere (egy 2.0 benzines MK3 Mondeo van jelenleg, de már elég öreg), ki mit ajánlana?

A kritériumok:
2012-es vagy fiatalabb, szívó benzines, legalább 1.6-os motor, lehetőleg kombi, de azért ne legyen anyahajó méretű mint mondjuk egy Insignia vagy egy újabb Mondeo. 192 cm vagyok, szóval férjek el, hátul a két gyerek (6 és fél, 3 és fél évesek). Mondjuk 3 millióig.

Amik adnák magukat:

Ford Focus
Kia Ceed / Hyundai i30
Renault Megane (alapvetően ódzkodok a francia autóktól, de ez valahogy tetszik, meg ár/érték arányban jónak tűnik)

Az ideális egy 8. gen. Accord lenne, de az azért egy polccal magasabban van 😛

Véleméynek, prók, kontrák?

Köszi!
warr_b
Napi használat vagy csak hétvégi bevásárláshoz, kiránduláshoz?
A koreai kocsikkal nekem annyi bajom van, hogx 7 év (gari) után off, franciát csak ha szervizes vagy, a fordnál meg mivel céges volt, 300e km-est találsz csak (tudom, amit te találsz az valóban 98.000km női tulaj fűtött garázsból) 😉
vpi
Alapvetően napi használat, BP, meg 2-3 havonta kb 500 km pálya.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
Urak, lassan aktuális az autócsere (egy 2.0 benzines MK3 Mondeo van jelenleg, de már elég öreg), ki mit ajánlana?

A kritériumok:
2012-es vagy fiatalabb, szívó benzines, legalább 1.6-os motor, lehetőleg kombi, de azért ne legyen anyahajó méretű mint mondjuk egy Insignia vagy egy újabb Mondeo. 192 cm vagyok, szóval férjek el, hátul a két gyerek (6 és fél, 3 és fél évesek). Mondjuk 3 millióig.

Amik adnák magukat:

Ford Focus
Kia Ceed / Hyundai i30
Renault Megane (alapvetően ódzkodok a francia autóktól, de ez valahogy tetszik, meg ár/érték arányban jónak tűnik)

Az ideális egy 8. gen. Accord lenne, de az azért egy polccal magasabban van 😛

Véleméynek, prók, kontrák?

Köszi!
warr_b
Napi használat vagy csak hétvégi bevásárláshoz, kiránduláshoz?
A koreai kocsikkal nekem annyi bajom van, hogx 7 év (gari) után off, franciát csak ha szervizes vagy, a fordnál meg mivel céges volt, 300e km-est találsz csak (tudom, amit te találsz az valóban 98.000km női tulaj fűtött garázsból) 😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Urak, lassan aktuális az autócsere (egy 2.0 benzines MK3 Mondeo van jelenleg, de már elég öreg), ki mit ajánlana?

A kritériumok:
2012-es vagy fiatalabb, szívó benzines, legalább 1.6-os motor, lehetőleg kombi, de azért ne legyen anyahajó méretű mint mondjuk egy Insignia vagy egy újabb Mondeo. 192 cm vagyok, szóval férjek el, hátul a két gyerek (6 és fél, 3 és fél évesek). Mondjuk 3 millióig.

Amik adnák magukat:

Ford Focus
Kia Ceed / Hyundai i30
Renault Megane (alapvetően ódzkodok a francia autóktól, de ez valahogy tetszik, meg ár/érték arányban jónak tűnik)

Az ideális egy 8. gen. Accord lenne, de az azért egy polccal magasabban van 😛

Véleméynek, prók, kontrák?

Köszi!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Aki jól ismeri Barcelonát, tud jó ár-érték arányban valami tuti kis tapas bárt/pubot ajánlani? Tudom, hogy kismillió van, de személyes tapasztalat alapú javaslatok jól jönnének

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 412
Ha vannak itt programozok egy gyors kerdesem lenne. Kukikat akarom mondani sutiket aka cookies teren 😀
Adott egy honlap ami nullarol fel van "epitve", de ugyebar eu-s szabalyozas van a cookiekra. A kerdesem az, hogy hogy tudok cookiekat "szervalni" a honlapomhoz? Az tudom, hogy lehet irni, de csak par alapvetohoz van tutorial, illetve nem hiszem, hogy minden honlap birtokos

van olyan "ceg/oldal" aki/ami megoszt ilyeneket es hasznalhatom az oldalamhoz?
mint pl bootstrap "elemek" html-ben?
Remelem ertheto a kerdesem 😀
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Budapesten van valami amatőr liga szerű labdarúgási lehetőség? Debrecenben van kispályás városi bajnokság évek óta, de Pesten ehhez hasonlót nem találtam még (igaz nagyon nem ks kerestem), csak ilyen fizetős minibajnokságok.
Cégek szoktak még tudom ilyen házi focicsapatokat tartani, de most ahol kezdtem januárban nincs tudtommal, nekem meg kéne heti 1-2 sportolási opció - lokális ismerősi kör nélkül meg nehéz 😀.
MarioAna
üzleti liga,
Most kezdődik a selejtező, alsóbb ligás csapatok tuti örülnek 1-2 külsősnek aki tud focizni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Budapesten van valami amatőr liga szerű labdarúgási lehetőség? Debrecenben van kispályás városi bajnokság évek óta, de Pesten ehhez hasonlót nem találtam még (igaz nagyon nem ks kerestem), csak ilyen fizetős minibajnokságok.
Cégek szoktak még tudom ilyen házi focicsapatokat tartani, de most ahol kezdtem januárban nincs tudtommal, nekem meg kéne heti 1-2 sportolási opció - lokális ismerősi kör nélkül meg nehéz 😀.
MarioAna
BLASZ 3-4-ben bármelyik csapat örülne neked, heti 1 edzés meg hétvégén egy meccs. Full ingyen, sőt, kaja, pia, szerelés meg sok kis apró extra.
Szerinted?
#JC6
...közös zuhany....😄
Bocs az extráért! 😄😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 412
Budapesten van valami amatőr liga szerű labdarúgási lehetőség? Debrecenben van kispályás városi bajnokság évek óta, de Pesten ehhez hasonlót nem találtam még (igaz nagyon nem ks kerestem), csak ilyen fizetős minibajnokságok.
Cégek szoktak még tudom ilyen házi focicsapatokat tartani, de most ahol kezdtem januárban nincs tudtommal, nekem meg kéne heti 1-2 sportolási opció - lokális ismerősi kör nélkül meg nehéz 😀.
MarioAna
BLASZ 3-4-ben bármelyik csapat örülne neked, heti 1 edzés meg hétvégén egy meccs. Full ingyen, sőt, kaja, pia, szerelés meg sok kis apró extra.
Szerinted?
#JC6
Tagdij mindenhol van 😊
debrecenben full ingyen van minden ilyen?

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Budapesten van valami amatőr liga szerű labdarúgási lehetőség? Debrecenben van kispályás városi bajnokság évek óta, de Pesten ehhez hasonlót nem találtam még (igaz nagyon nem ks kerestem), csak ilyen fizetős minibajnokságok.
Cégek szoktak még tudom ilyen házi focicsapatokat tartani, de most ahol kezdtem januárban nincs tudtommal, nekem meg kéne heti 1-2 sportolási opció - lokális ismerősi kör nélkül meg nehéz 😀.
MarioAna
BLASZ 3-4-ben bármelyik csapat örülne neked, heti 1 edzés meg hétvégén egy meccs. Full ingyen, sőt, kaja, pia, szerelés meg sok kis apró extra.
Szerinted?
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Repuloter fuggo is, mit szabad, mit nem. Es ugyintezotol is fugg. Legtobbszor a sajat hasznalatra vitt, kis mennyisegu gyogyszer nem gond. Nyilvan, nagy mennyisegnel szolhatnak.
Kiveve a kremek, folyekony dolgok. Az minden formaban tilos a kezipoggyaszban (100 milliliteres, atlatszo tartoban, 10 darab lehet, de ennyi). Meg a kremsajt, doboz sor, piperecucc is tilos.
ulpianus
Igen csak ez nikotintermék, nem gyógyszer. Kb mintha cigit szállítanál, csak mivel hasonlít a svédre ami tiltott baj lehet. Magyarul meg ugyanaz a neve mindkettőnek úgyhogy nehéz infót találni.
Heisman Trophy
füstnélküli nikotintermékeket nem szokták engedni ( kivétel nicorette és társai)
briareos
 nicotina.co/is-it-legal-to-fly-with-snus/2018/12/
ezért kérdeztem hogy valakinek volt már valami hasonló tapasztalata

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Repuloter fuggo is, mit szabad, mit nem. Es ugyintezotol is fugg. Legtobbszor a sajat hasznalatra vitt, kis mennyisegu gyogyszer nem gond. Nyilvan, nagy mennyisegnel szolhatnak.
Kiveve a kremek, folyekony dolgok. Az minden formaban tilos a kezipoggyaszban (100 milliliteres, atlatszo tartoban, 10 darab lehet, de ennyi). Meg a kremsajt, doboz sor, piperecucc is tilos.
ulpianus
Igen csak ez nikotintermék, nem gyógyszer. Kb mintha cigit szállítanál, csak mivel hasonlít a svédre ami tiltott baj lehet. Magyarul meg ugyanaz a neve mindkettőnek úgyhogy nehéz infót találni.
Heisman Trophy
füstnélküli nikotintermékeket nem szokták engedni ( kivétel nicorette és társai)

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Repuloter fuggo is, mit szabad, mit nem. Es ugyintezotol is fugg. Legtobbszor a sajat hasznalatra vitt, kis mennyisegu gyogyszer nem gond. Nyilvan, nagy mennyisegnel szolhatnak.
Kiveve a kremek, folyekony dolgok. Az minden formaban tilos a kezipoggyaszban (100 milliliteres, atlatszo tartoban, 10 darab lehet, de ennyi). Meg a kremsajt, doboz sor, piperecucc is tilos.
ulpianus
Igen csak ez nikotintermék, nem gyógyszer. Kb mintha cigit szállítanál, csak mivel hasonlít a svédre ami tiltott baj lehet. Magyarul meg ugyanaz a neve mindkettőnek úgyhogy nehéz infót találni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Repuloter fuggo is, mit szabad, mit nem. Es ugyintezotol is fugg. Legtobbszor a sajat hasznalatra vitt, kis mennyisegu gyogyszer nem gond. Nyilvan, nagy mennyisegnel szolhatnak.
Kiveve a kremek, folyekony dolgok. Az minden formaban tilos a kezipoggyaszban (100 milliliteres, atlatszo tartoban, 10 darab lehet, de ennyi). Meg a kremsajt, doboz sor, piperecucc is tilos.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Sajnálom ha most offolok egy ilyen témát, de lenne kérdésem? Ha valaki dolgozik repülőtéren valamikor vagy aki tisztában van a szabályokkal meg tudja kérdezni hogy táskában fel lehet vinni úgy nevezett "Nicotine pouchert" a gépre ? Ugyanis a svéd snüssz az tudom hogy bannolva van, de a nicotine pouchert lehet venni az EUban és ki is hozzák ha rendelsz. A szabály az EUban az hogy 17es év felett X mennyiségű dohány és alkohol terméket lehet felvinni, de ebbe nincs dohány és most akkor így mi van ?
Heisman Trophy
airline függő, legtöbb nem engedi, adott légitársaság honlapján csekkold
briareos
Igen, de igazából az a kérdés hogy Ferihegyen a biztosági ellenőrzésnél lehet e vinni, mert azt tudom hogy magán a gépen tiltott használni, csak ezt USA weboldalon olvastam. Amúgy a LYFT nevű termékről van szó, hogy azzal mennyire baszakodnak az ellenőrök.
Heisman Trophy
Hívd fel őket
Call Center/Általános információ
Telefon: +36 (1) 296-7000


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sajnálom ha most offolok egy ilyen témát, de lenne kérdésem? Ha valaki dolgozik repülőtéren valamikor vagy aki tisztában van a szabályokkal meg tudja kérdezni hogy táskában fel lehet vinni úgy nevezett "Nicotine pouchert" a gépre ? Ugyanis a svéd snüssz az tudom hogy bannolva van, de a nicotine pouchert lehet venni az EUban és ki is hozzák ha rendelsz. A szabály az EUban az hogy 17es év felett X mennyiségű dohány és alkohol terméket lehet felvinni, de ebbe nincs dohány és most akkor így mi van ?
Heisman Trophy
airline függő, legtöbb nem engedi, adott légitársaság honlapján csekkold
briareos
Igen, de igazából az a kérdés hogy Ferihegyen a biztosági ellenőrzésnél lehet e vinni, mert azt tudom hogy magán a gépen tiltott használni, csak ezt USA weboldalon olvastam. Amúgy a LYFT nevű termékről van szó, hogy azzal mennyire baszakodnak az ellenőrök.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Sajnálom ha most offolok egy ilyen témát, de lenne kérdésem? Ha valaki dolgozik repülőtéren valamikor vagy aki tisztában van a szabályokkal meg tudja kérdezni hogy táskában fel lehet vinni úgy nevezett "Nicotine pouchert" a gépre ? Ugyanis a svéd snüssz az tudom hogy bannolva van, de a nicotine pouchert lehet venni az EUban és ki is hozzák ha rendelsz. A szabály az EUban az hogy 17es év felett X mennyiségű dohány és alkohol terméket lehet felvinni, de ebbe nincs dohány és most akkor így mi van ?
Heisman Trophy
airline függő, legtöbb nem engedi, adott légitársaság honlapján csekkold

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sajnálom ha most offolok egy ilyen témát, de lenne kérdésem? Ha valaki dolgozik repülőtéren valamikor vagy aki tisztában van a szabályokkal meg tudja kérdezni hogy táskában fel lehet vinni úgy nevezett "Nicotine pouchert" a gépre ? Ugyanis a svéd snüssz az tudom hogy bannolva van, de a nicotine pouchert lehet venni az EUban és ki is hozzák ha rendelsz. A szabály az EUban az hogy 17es év felett X mennyiségű dohány és alkohol terméket lehet felvinni, de ebbe nincs dohány és most akkor így mi van ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Az NCAA-s harcaid mondjuk eleg konkretak eleg regota ahogy iden is es csak rad vonatkoztak legtobbszor, most eppen Makaekkal es az NSO--val is iden egesz szezonban ezek szerint, ezekre azert lehetne reagalni akar. De, tenyleg ez csak ilyen erzes volt, hogy feljottem ma ide, es megint valami csatarozasrol olvashattam.😊
zavi27
Ha ennyire hiányolod, megteszem: nekem az nem harc, hogy augusztus végén elindulnak az ncaa közvetítések, és nem volt olyan cikkem, melyben ezeket ne említettem volna promóképp, minden meccs streamjét megosztottam, egyetlen tárgyi tévedést nem emeltem ki, semmit nem kritizáltam (privát üzenetben tettem szóvá, hogy mint anno a diginél, miért van az, hogy semmilyen szinten nem foglalkoznak cikk vagy legalább videó/podcast formájában a liga népszerűsítésével, akik ott ülnek szakértőként), majd október közepén az eredménykövetőbe beírok egy ilyen kommentet, ami nyilvánvalóan "bosszúból való köcsögözés"

a galaxy-n közben elkezdődött a meccs, már vezet is a Clemson 7:0-ra, aki mint a közvetítésből kiderülhetett, egy személy
r.baggio
És erre jött az említett üzenet meg még számos hasonló. Ezek után a cikkeimben továbbra se ignoráltam a galaxy-t, az eredménykövetős fejlécben mindig ki lettek emelve a sugárzott mérkőzések, kritika továbbra sem hangzott el. De arról már rég letettem, hogy bárkit is meggyőzzek, ez nem az a közeg, ahol észérvekkel operálni lehet (utólag hány ember ismerte be tévedését a korábbi pro vs college offense kérdésben? ki volt az, aki összeboronálta az fk-t és a bowl.hu-t?) inkább az olyan dolgokkal foglalkozok, melyek boldoggá tesznek, mint készülődés az esküvőnkre, thaiföldi nászutunkra, ja meg a hétfői ncaa nagydöntő beharangozójára.
r.baggio
ugye nem thai csajt veszel el mert akkor csekkold dolgokat előre.

gyenge terelés kisérlet off 😀

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Az NCAA-s harcaid mondjuk eleg konkretak eleg regota ahogy iden is es csak rad vonatkoztak legtobbszor, most eppen Makaekkal es az NSO--val is iden egesz szezonban ezek szerint, ezekre azert lehetne reagalni akar. De, tenyleg ez csak ilyen erzes volt, hogy feljottem ma ide, es megint valami csatarozasrol olvashattam.😊
zavi27
Ha ennyire hiányolod, megteszem: nekem az nem harc, hogy augusztus végén elindulnak az ncaa közvetítések, és nem volt olyan cikkem, melyben ezeket ne említettem volna promóképp, minden meccs streamjét megosztottam, egyetlen tárgyi tévedést nem emeltem ki, semmit nem kritizáltam (privát üzenetben tettem szóvá, hogy mint anno a diginél, miért van az, hogy semmilyen szinten nem foglalkoznak cikk vagy legalább videó/podcast formájában a liga népszerűsítésével, akik ott ülnek szakértőként), majd október közepén az eredménykövetőbe beírok egy ilyen kommentet, ami nyilvánvalóan "bosszúból való köcsögözés"

a galaxy-n közben elkezdődött a meccs, már vezet is a Clemson 7:0-ra, aki mint a közvetítésből kiderülhetett, egy személy
r.baggio
És erre jött az említett üzenet meg még számos hasonló. Ezek után a cikkeimben továbbra se ignoráltam a galaxy-t, az eredménykövetős fejlécben mindig ki lettek emelve a sugárzott mérkőzések, kritika továbbra sem hangzott el. De arról már rég letettem, hogy bárkit is meggyőzzek, ez nem az a közeg, ahol észérvekkel operálni lehet (utólag hány ember ismerte be tévedését a korábbi pro vs college offense kérdésben? ki volt az, aki összeboronálta az fk-t és a bowl.hu-t?) inkább az olyan dolgokkal foglalkozok, melyek boldoggá tesznek, mint készülődés az esküvőnkre, thaiföldi nászutunkra, ja meg a hétfői ncaa nagydöntő beharangozójára.
r.baggio
Ok, koszi a reagalast, ertheto volt igy a te oldalad. Sok boldogsagot az eskuvohoz, es a naszuthoz is majd!😊
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Az NCAA-s harcaid mondjuk eleg konkretak eleg regota ahogy iden is es csak rad vonatkoztak legtobbszor, most eppen Makaekkal es az NSO--val is iden egesz szezonban ezek szerint, ezekre azert lehetne reagalni akar. De, tenyleg ez csak ilyen erzes volt, hogy feljottem ma ide, es megint valami csatarozasrol olvashattam.😊
zavi27
Ha ennyire hiányolod, megteszem: nekem az nem harc, hogy augusztus végén elindulnak az ncaa közvetítések, és nem volt olyan cikkem, melyben ezeket ne említettem volna promóképp, minden meccs streamjét megosztottam, egyetlen tárgyi tévedést nem emeltem ki, semmit nem kritizáltam (privát üzenetben tettem szóvá, hogy mint anno a diginél, miért van az, hogy semmilyen szinten nem foglalkoznak cikk vagy legalább videó/podcast formájában a liga népszerűsítésével, akik ott ülnek szakértőként), majd október közepén az eredménykövetőbe beírok egy ilyen kommentet, ami nyilvánvalóan "bosszúból való köcsögözés"

a galaxy-n közben elkezdődött a meccs, már vezet is a Clemson 7:0-ra, aki mint a közvetítésből kiderülhetett, egy személy
r.baggio
És erre jött az említett üzenet meg még számos hasonló. Ezek után a cikkeimben továbbra se ignoráltam a galaxy-t, az eredménykövetős fejlécben mindig ki lettek emelve a sugárzott mérkőzések, kritika továbbra sem hangzott el. De arról már rég letettem, hogy bárkit is meggyőzzek, ez nem az a közeg, ahol észérvekkel operálni lehet (utólag hány ember ismerte be tévedését a korábbi pro vs college offense kérdésben? ki volt az, aki összeboronálta az fk-t és a bowl.hu-t?) inkább az olyan dolgokkal foglalkozok, melyek boldoggá tesznek, mint készülődés az esküvőnkre, thaiföldi nászutunkra, ja meg a hétfői ncaa nagydöntő beharangozójára.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Legalább tökéletesen bemutattad, hogy hol is bicsaklik meg az a gondolkodás, mikor egy fórumot, ahova az emberek szabadon beregisztrálva kommentelnek és közülük bárkiből szerkesztő lehetett, egy entitásnak, "hive mind"-nak bélyegeznek. Hozzászólásodban különböző hozzászólásokban olvasható egyéni, sok esetben nem is admintól származó véleményeket mostál össze, mintha az valamiféle bowl.hu-s kollektív kinyilatkoztatás lett volna. (lásd pl. PFF Zoli esetét). Ami egyszerűen nonszensz, így a hsz többi elemét is teljesen felesleges boncolgatnom, nem konkrétumok, hanem benyomások, azzal vitatkozni pedig lehetetlen. És pont ami ellen felszólaltál, ugyanazt tetted most te is, látod milyen könnyű is ez.
r.baggio
Persze, ezek inkabb benyomasok, erzetek voltak inkabb az utobbi evekbol amik remlettek. Nekem ez jott le itt nagy altalanossagban, hogy ilyen az itteni kozvelekedes, hozzaallas legtobbszor mas magyar oldalak, kozvetitesek, kommentatorok iranyaban sokak reszerol, tisztelet a kivetelnek persze. Hogy mindig van valami aktualis bowl.hu forum meghatarozobb, regebbi tagok vs. valaki elleni kuzdelem, kritizalas.😊 Az NCAA-s harcaid mondjuk eleg konkretak eleg regota ahogy iden is es csak rad vonatkoztak legtobbszor, most eppen Makaekkal es az NSO--val is iden egesz szezonban ezek szerint, ezekre azert lehetne reagalni akar. De, tenyleg ez csak ilyen erzes volt, hogy feljottem ma ide, es megint valami csatarozasrol olvashattam.😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 617
nem is szakérthetne ott Höri mester, ha állandóan a Bowl.hu-t kellene reklámoznia ricsiéknek a bemutatáskor' . Ez is egy feltétel lehet, mert az tisztán látszik, hogy Móricz rokonait' megszégyenítő Uram-Bátyám Öcsém-Fiam szinten működik az egész sport tévés buli. mert azért az ott már nem kis buli...

Szerkesztette: ozibozi