Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
2. Viszont sokan választanak albumból, hogy ez legyen, vagy engedik, hogy az albumba látott dolog eltorzítsa a saját tervét!
Arra próbáltam rávilágítani, hogy a többség csak beesik az utcáról és a sekélyes kis életéhez hasonlóan választ tetkót is!
Hány olyat látni, amiben semmi egyéniség... sajnos....
Amúgy nincs tetkóm! 😀 😛catattack
Ezekben pedig neked van igazad. 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Azért ez egy eléggé kisarkított vélemény.

Az album arra való, hogy
1: lásd a művész mit tud
2: ötleteket meríthess
3: már miért kellene minden albumban kizárólag igénytelen kínai jeleknek és nonfiguratív mintáknak lenniük?

Ez is egy album:  www.facebook.com/media/set/?set=a.117460791604249.19558.117449854938676&type=3
mégsincs benne egy darab igénytelen munka sem, ellenben lehet ötletet meríteni belőle bőven...dcsicsak
1. Ebben igazad van, ismerd meg a művész munkáit.
2. Viszont sokan választanak albumból, hogy ez legyen, vagy engedik, hogy az albumba látott dolog eltorzítsa a saját tervét!
Arra próbáltam rávilágítani, hogy a többség csak beesik az utcáról és a sekélyes kis életéhez hasonlóan választ tetkót is!
Hány olyat látni, amiben semmi egyéniség... sajnos....
Amúgy nincs tetkóm! 😀 😛
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én tuti nem albumból válogatnék... Kész ötlettel állnék oda, amit a művész rajzolna meg a saját ötleteivel kiegészítve!
Csak röhögni tudok azokon akik mindenféle kínai jeleket, igénytelen nonfiguratív szemetet varrat magára...catattack
Azért ez egy eléggé kisarkított vélemény.

Az album arra való, hogy
1: lásd a művész mit tud
2: ötleteket meríthess
3: már miért kellene minden albumban kizárólag igénytelen kínai jeleknek és nonfiguratív mintáknak lenniük?

Ez is egy album:  www.facebook.com/media/set/?set=a.117460791604249.19558.117449854938676&type=3
mégsincs benne egy darab igénytelen munka sem, ellenben lehet ötletet meríteni belőle bőven...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Én tuti nem albumból válogatnék... Kész ötlettel állnék oda, amit a művész rajzolna meg a saját ötleteivel kiegészítve!
Csak röhögni tudok azokon akik mindenféle kínai jeleket, igénytelen nonfiguratív szemetet varrat magára...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Rettenetesen sokáig ültem a dolgon én is de végül megcsináltattam. Alkarra került fel az Invictus vers utolsó sora " I am the master of my fate: I am the captain of my soul". Tartok tőle hogy közgazdászként nem lesz túl imponáló de erre van a hosszú ing 😀JayB
Szerintem mára teljesen elfogadottá vált a tetoválás, nem hiszem, hogy gond lenne belőle.Egy a lényeg, hogy olyan mintát kell választani, ami "Te" vagy!Nekem is ezt javasolta anno a művész, aki engem tetovált.Heteken keresztül albumokat lapozgattam, közben rengeteget beszélgettünk, nemcsak mintákról, kvázi egy szinte baráti kapcsolat alakult ki közöttünk, ami egészen haláláig tartott.R.I.P. Vulkán!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Rettenetesen sokáig ültem a dolgon én is de végül megcsináltattam. Alkarra került fel az Invictus vers utolsó sora " I am the master of my fate: I am the captain of my soul". Tartok tőle hogy közgazdászként nem lesz túl imponáló de erre van a hosszú ing 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Kiindulásnak?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
jjnek tökéletes.

III.JC6
soooooooooooooo cuuuuuuuuuuuuuteeeeeeeeeeeeeeeeee

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
jjnek tökéletes.


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Best

Ínyenceknek bayeaux


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
Keresd meg ezt a srácot... Csak jókat hallottam róla és nagyon szépen dolgozik!

 www.facebook.com/robert.szaszko.5
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
hát igen a hegtetkó megint egy külön történet 😊jjncaa
Az egy dolog, de ez hogy a francba türemkedik ki ennyire? 😮
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
hát igen a hegtetkó megint egy külön történet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Broáh, mintha odaszartak volna, vagy vékonybél lenne rávarrva...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊jjncaa
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
Pécsen van egy Száraz Endre nevű srác.
grabo-artworks.atw.hu

Jó fej, úgy '99 körül egyszer annyira beb.sztunk, hogy buli után egyik cimbi karjára fel akartak varrni egy kisüveges Gössert. Reggel egy pánikban forgott a csávó a tükör előtt, mert nem emlékezett rá hogy csak akarták, vagy meg is csinálták... régi szép idők... 😊

Egyébként arra figyelj, hogy csak olyan részre varrass, ahol nincs a közelben anyajegy. Normális tetováló erre figyelmeztet is, mert ebből bajok lehetnek!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊jjncaa
Na, akkor mondom a tutit!Szépen kiguglizol néhány olyan mintát, amit el tudnál magadon képzelni, és besétálsz abba a szalonba, ahol szeretnél majd varratni.Szépen leültök a tetoválóval, és átbeszélitek a leendő mintát, csináltatsz néhány vázlatot,/ezt minden magára valamit is adó művésznek meg kell tudnia csinálni/és a legjobbat emészted néhány napig!Ez fontos, mert utána, ha már a bőröd alatt van a tinta, nehéz korrigálni.És, ha végleges a döntés megcsináltatod.Ja, és a legjobb körömvirág-krémmel kezelni a művet, mert szerintem az a legjobb!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


JJ?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa


Sobri Jóska
feketében gondolkozom váll+felkarra, fleur-de-lis szimbólummal vagy esetleg valami viking témában 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
 hu.wikipedia.org/wiki/B%C3%A1nfalvi_%C3%81kos

Szerintem ez az úriember fog tudni neked segíteni.Kérdés második fele:
Kicsit fakul idővel, de ezen egy újraütéssel lehet segíteni.Bár, ha a tetováló emberke jó minőségű festéket használ, akkor nem vészes a dolog.Nekem több mint10 év alatt alig fakult valamennyit.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa



több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész mű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Haverom kér segítséget, ide is bemásolom.

"Kopogó hang a bal első kerék felől, mi lehet a gáz?
III.JC6
BIztosat nem lehet mondani, de a kerékcsapágy elég jellemző erre a helyzetre.szaba
Nos, megnéztem neki, szerintem belső csukló csere lesz. Jó esetben.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”