Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?Fucu
iPad mini 100. megéri a plusz 50et.Sobri Jóska
direkt írtam az 50-et, nem fog többet költeni rá.Fucu
 tablet-pc.arukereso.hu/samsung/galaxy-tab-2-7-0-wi-fi-p3110-8gb-p85502918/
Nem a legfrissebb széria, de még mindig jó bőven, ennyiért jobbat nehezen talál szerintem.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?Fucu
iPad mini 100. megéri a plusz 50et.Sobri Jóska
direkt írtam az 50-et, nem fog többet költeni rá.Fucu
MyAudio tabletek MediaMarktban vannak 20 körül.
Kicsit más minőség, mókás a műanyag érintőképernyő, de netezni lehet vele, filmet nézni is. Ezek a legolcsóbbak.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?Fucu
iPad mini 100. megéri a plusz 50et.Sobri Jóska
direkt írtam az 50-et, nem fog többet költeni rá.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?Fucu
iPad mini 100. megéri a plusz 50et.Sobri Jóska
állod a különbözetet?briareos
Egy fej vagy írásban benne vagyok.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?Fucu
iPad mini 100. megéri a plusz 50et.Sobri Jóska
állod a különbözetet?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?Fucu
iPad mini 100. megéri a plusz 50et.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ismerősöm tablet-et szeretne venni. Leginkább netezésre használná és 50k amit rá tudna szánni. Ötletek melyik a jó ár/érték arányban?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 828 — Saturday Night Lights
h egy egyébként tökéletesen beváló embert kiszórjanak, mielőtt az kiderülne...Black_Adder
erről mindig a saját mcdonalds-os sztorim jut eszembe, mikor épp olyan hangulatban voltam, hogy kipróbálom magam gyorsétteremben, jelentkeztem is egyszeri eladónak, erre az első állásinterjún felajánlottak egy esetleges menedzseri pozíciót, behívtak még egy körre, azon is átmentem, a harmadiknál már a meki központi budapesti irodájába kellett menni, ahol ilyen bugyuta, játékos problémamegoldó feladatok voltak, majd kaptam az értesítést, hogy sajnos nem vesznek fel 😀 utána már cikinek éreztem szólni, hogy én beérem a hierarchia aljával is, szóval ez így kimaradt az életemből 😊jjncaa
"A lehető legkisebb felelősséggel járó munkát akarom végezni" 😊Dzsokijuing
hát igen, még ezért is Amerikába kell menni 😛jjncaa
És ilyen előzmények után 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
h egy egyébként tökéletesen beváló embert kiszórjanak, mielőtt az kiderülne...Black_Adder
erről mindig a saját mcdonalds-os sztorim jut eszembe, mikor épp olyan hangulatban voltam, hogy kipróbálom magam gyorsétteremben, jelentkeztem is egyszeri eladónak, erre az első állásinterjún felajánlottak egy esetleges menedzseri pozíciót, behívtak még egy körre, azon is átmentem, a harmadiknál már a meki központi budapesti irodájába kellett menni, ahol ilyen bugyuta, játékos problémamegoldó feladatok voltak, majd kaptam az értesítést, hogy sajnos nem vesznek fel 😀 utána már cikinek éreztem szólni, hogy én beérem a hierarchia aljával is, szóval ez így kimaradt az életemből 😊jjncaa
"A lehető legkisebb felelősséggel járó munkát akarom végezni" 😊Dzsokijuing
hát igen, még ezért is Amerikába kell menni 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nyilván ilyen alap dolgokra készülök (mondjak magamról jó és rossz tulajdonságot, helyet is ismerem ahová pályáztam, miért őket választottam stb), de azért mégis úgy megyek oda, hogy ilyenben még nem volt részem. És hiába hallottam már ezt-azt az ilyen elbeszélgetésekről, azért mégiscsak tök új lesz...Asbee
Mondjad a munkamániát. 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
h egy egyébként tökéletesen beváló embert kiszórjanak, mielőtt az kiderülne...Black_Adder
erről mindig a saját mcdonalds-os sztorim jut eszembe, mikor épp olyan hangulatban voltam, hogy kipróbálom magam gyorsétteremben, jelentkeztem is egyszeri eladónak, erre az első állásinterjún felajánlottak egy esetleges menedzseri pozíciót, behívtak még egy körre, azon is átmentem, a harmadiknál már a meki központi budapesti irodájába kellett menni, ahol ilyen bugyuta, játékos problémamegoldó feladatok voltak, majd kaptam az értesítést, hogy sajnos nem vesznek fel 😀 utána már cikinek éreztem szólni, hogy én beérem a hierarchia aljával is, szóval ez így kimaradt az életemből 😊jjncaa
"A lehető legkisebb felelősséggel járó munkát akarom végezni" 😊Dzsokijuing
Hát szerintem szegény mekis eladóknak jóval nagyobb a teher sé a felelőség mnit a felettük állónak. Ha ott gond van csak kibasszák az alattuk lévőt 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 828 — Saturday Night Lights
h egy egyébként tökéletesen beváló embert kiszórjanak, mielőtt az kiderülne...Black_Adder
erről mindig a saját mcdonalds-os sztorim jut eszembe, mikor épp olyan hangulatban voltam, hogy kipróbálom magam gyorsétteremben, jelentkeztem is egyszeri eladónak, erre az első állásinterjún felajánlottak egy esetleges menedzseri pozíciót, behívtak még egy körre, azon is átmentem, a harmadiknál már a meki központi budapesti irodájába kellett menni, ahol ilyen bugyuta, játékos problémamegoldó feladatok voltak, majd kaptam az értesítést, hogy sajnos nem vesznek fel 😀 utána már cikinek éreztem szólni, hogy én beérem a hierarchia aljával is, szóval ez így kimaradt az életemből 😊jjncaa
"A lehető legkisebb felelősséggel járó munkát akarom végezni" 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 232 — Cowboys fan
Nyilván ilyen alap dolgokra készülök (mondjak magamról jó és rossz tulajdonságot, helyet is ismerem ahová pályáztam, miért őket választottam stb), de azért mégis úgy megyek oda, hogy ilyenben még nem volt részem. És hiába hallottam már ezt-azt az ilyen elbeszélgetésekről, azért mégiscsak tök új lesz...Asbee
ha Elisha kapott állást, akkor Te is fogsz, nyugi 😉
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
h egy egyébként tökéletesen beváló embert kiszórjanak, mielőtt az kiderülne...Black_Adder
erről mindig a saját mcdonalds-os sztorim jut eszembe, mikor épp olyan hangulatban voltam, hogy kipróbálom magam gyorsétteremben, jelentkeztem is egyszeri eladónak, erre az első állásinterjún felajánlottak egy esetleges menedzseri pozíciót, behívtak még egy körre, azon is átmentem, a harmadiknál már a meki központi budapesti irodájába kellett menni, ahol ilyen bugyuta, játékos problémamegoldó feladatok voltak, majd kaptam az értesítést, hogy sajnos nem vesznek fel 😀 utána már cikinek éreztem szólni, hogy én beérem a hierarchia aljával is, szóval ez így kimaradt az életemből 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Állásinterjúra érdemes valamit készülni, vagy csak menjek oda simán és várjam a kérdéseket? 😀Asbee
az állásinterjú egy oltári nagy átverés, például a nevével ellentétben nem is állni kell rajta, hanem ülni...slowmotion
de legalább javítja az állóképességet!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nyilván ilyen alap dolgokra készülök (mondjak magamról jó és rossz tulajdonságot, helyet is ismerem ahová pályáztam, miért őket választottam stb), de azért mégis úgy megyek oda, hogy ilyenben még nem volt részem. És hiába hallottam már ezt-azt az ilyen elbeszélgetésekről, azért mégiscsak tök új lesz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ha több körös felvételi, akkor nem biztos, h rögtön lesz szakmai felmérés, de készületlenül sehova se mennék. Arról nem is beszélve, h a nevezzük "hr"es kérdések az ég világon semmire se jók azt leszámítva, h egy egyébként tökéletesen beváló embert kiszórjanak, mielőtt az kiderülne...
Volt már rá példa, h a HR a mi szakmai tesztünkön legjobb eredményt elért pályázó tesztjét nem is továbbította, mert az övéken elbukott. Nem tudott szinonimákat írni, meg mittomén mi a faszom problémájuk volt vele....
Hogy ezekre hogy lehet készülni, azt őszinén megmondva nem tudom. Megbasznak 5 helyen, akkor utána már nagyjából tudni fogod, mást nem tudok mondani. Nekem szerencsére nem volt, mert gyakornokból lettem munkavállaló...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Állásinterjúra érdemes valamit készülni, vagy csak menjek oda simán és várjam a kérdéseket? 😀Asbee
Szoktak érdekeseket kérdezni a kedves interjúztatók: pl. az örök kedvenc: Miért jelentkezett az állásra? 😊
vagy
Az ismerősei milyen embernek tartják magát ?
Hogyan képzeli el a jövőjét 2-3 év múlva ?

😀

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 232 — Cowboys fan
Állásinterjúra érdemes valamit készülni, vagy csak menjek oda simán és várjam a kérdéseket? 😀Asbee
az állásinterjú egy oltári nagy átverés, például a nevével ellentétben nem is állni kell rajta, hanem ülni...
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Állásinterjúra érdemes valamit készülni, vagy csak menjek oda simán és várjam a kérdéseket? 😀Asbee
ha ezt komolyan kérdezed, akkor ne menj el 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állásinterjúra érdemes valamit készülni, vagy csak menjek oda simán és várjam a kérdéseket? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon király!! holnap meccsre menet be is szerzem akkor!

Köszi JJ!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
tud valaki egy jó koktél-alapanyag boltot pesten?

Kahlua-t kellene vennem de csak webshopokat találok :/gabtsi
Kahlúa teszkóban is szokott lenni, de a Bozsik stadion melletti italdepót tudom ajánlani (Hofherr Albert u. 89.)
 www.italdepo.hu/index.php?a=kapcsolat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tud valaki egy jó koktél-alapanyag boltot pesten?

Kahlua-t kellene vennem de csak webshopokat találok :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Valakinek van ötlete, hogy a photobucket miért nem hajlandó menteni a változtatásokat a képeken?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."