Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ha illesztőprogi kell akkor az inkább a hangkártyához szerintem nem a hangfalrendszerhez... Mondjuk a hetes ilyen szempontból elég felhasználóbarát, szinte minden hardver driverét felpakolja magától és nem igényel külön felhasználói beavatkozást.
Rataxes
Nincs külön hangkártya, az alaplapi helyekre van bedugva ahogy eddig. Itt valami beállítósi problem lesz csak szerintem (remélem 😡)Hanni
A teljes telepítésen mit értesz? A Bios-hoz nem nyúltatok? (Chipset/Onboard/sound/enabled)
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát ha illesztőprogi kell akkor az inkább a hangkártyához szerintem nem a hangfalrendszerhez... Mondjuk a hetes ilyen szempontból elég felhasználóbarát, szinte minden hardver driverét felpakolja magától és nem igényel külön felhasználói beavatkozást.
Rataxes
Nincs külön hangkártya, az alaplapi helyekre van bedugva ahogy eddig. Itt valami beállítósi problem lesz csak szerintem (remélem 😡)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát ha illesztőprogi kell akkor az inkább a hangkártyához szerintem nem a hangfalrendszerhez... Mondjuk a hetes ilyen szempontból elég felhasználóbarát, szinte minden hardver driverét felpakolja magától és nem igényel külön felhasználói beavatkozást.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki majd szabad idejében megtudná mondani hogy Win 7-ben hogy tudom elérni hogy megszólaljon a hangfalrendszerem?

(ma esett át egy totális újratelepítésen, és életembe először használok Win 7-et és nem igen igazodok még el benne.)Hanni
mármint be van dugva meg minden, és nem szól?Szobi22
Igen égnek a fényei, de nem szól. Emlékeim szerint pedig nem kellett hozzá semmilyen illesztőprogram, de most már nem mernék megesküdni rá.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki majd szabad idejében megtudná mondani hogy Win 7-ben hogy tudom elérni hogy megszólaljon a hangfalrendszerem?

(ma esett át egy totális újratelepítésen, és életembe először használok Win 7-et és nem igen igazodok még el benne.)Hanni
mármint be van dugva meg minden, és nem szól?

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki majd szabad idejében megtudná mondani hogy Win 7-ben hogy tudom elérni hogy megszólaljon a hangfalrendszerem?

(ma esett át egy totális újratelepítésen, és életembe először használok Win 7-et és nem igen igazodok még el benne.)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na látod az lehet.
Video Codec : 2-pass H.264 (.mkv container)
Video Bitrate : 5000 kbps
Video Framerate : 59.94 fps
Resolution : 1920 x 1080danyly
nem értek a lovakhoz, meg azt sem vágom, milyen géped van, de simán lehet, hogy küzd a HD felbontással

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még a KM Player lenne a legjobb, mert abban folyamatos a kép és a lejátszás, de viszont olyan mintha az egész meccs lassított felvétel lenne + így a hang is el van csúszva (előrébb jár).
Már szinte minden lehetőséget kipróbáltam a menüben de semmi. 😕danyly
Ilyet nekem a telefonom csinált, a formátumot nem bírta.BMG
ja, úgy hangzik, mintha a formátum lenne a para, esetleg túl jó minőségű, és nem bírja a gépSzobi22
Na látod az lehet.
Video Codec : 2-pass H.264 (.mkv container)
Video Bitrate : 5000 kbps
Video Framerate : 59.94 fps
Resolution : 1920 x 1080

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Még a KM Player lenne a legjobb, mert abban folyamatos a kép és a lejátszás, de viszont olyan mintha az egész meccs lassított felvétel lenne + így a hang is el van csúszva (előrébb jár).
Már szinte minden lehetőséget kipróbáltam a menüben de semmi. 😕danyly
Ilyet nekem a telefonom csinált, a formátumot nem bírta.BMG
ja, úgy hangzik, mintha a formátum lenne a para, esetleg túl jó minőségű, és nem bírja a gép

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Még a KM Player lenne a legjobb, mert abban folyamatos a kép és a lejátszás, de viszont olyan mintha az egész meccs lassított felvétel lenne + így a hang is el van csúszva (előrébb jár).
Már szinte minden lehetőséget kipróbáltam a menüben de semmi. 😕danyly
Ilyet nekem a telefonom csinált, a formátumot nem bírta.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még a KM Player lenne a legjobb, mert abban folyamatos a kép és a lejátszás, de viszont olyan mintha az egész meccs lassított felvétel lenne + így a hang is el van csúszva (előrébb jár).
Már szinte minden lehetőséget kipróbáltam a menüben de semmi. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi mindenkinek a segítséget, de sajnos még most sem jó.
A BS Player lejátssza, de szakadozik a kép, csúszik a lejátszás és a menü is kriksz-kraksz betűket ad és olvashatatlan (pl.:IsmŁ°^¸tla).
A vlc-n szétesik a kép, szemcsés, nézhetetlen és ott is csúszik a kép.
A pot player szintén szakadozik.
Inkább arra gyanakszok, hogy a gépemmel van valami zűr v. üti egymást valami progik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Vagy BS Player, én csak azt használom.tenorx
Én is csak ajánlani tudom, nagyon jó!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vagy BS Player, én csak azt használom.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Próbáld VLC-n nézni. Az mindent összerak. Amit nem, azt meg más se nagyon.

 www.videolan.org/vlc/Sobri Jóska
Köszi, megnézem.danyly
WMP-t meg szerintem felejtsd el. Ahogy Sobri mondta Vlc esetleg Potplayert ajánlom ezekkel tuti menni fog.Toca
v Kmplayer

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Próbáld VLC-n nézni. Az mindent összerak. Amit nem, azt meg más se nagyon.

 www.videolan.org/vlc/Sobri Jóska
Köszi, megnézem.danyly
WMP-t meg szerintem felejtsd el. Ahogy Sobri mondta Vlc esetleg Potplayert ajánlom ezekkel tuti menni fog.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Próbáld VLC-n nézni. Az mindent összerak. Amit nem, azt meg más se nagyon.

 www.videolan.org/vlc/Sobri Jóska
Köszi, megnézem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Próbáld VLC-n nézni. Az mindent összerak. Amit nem, azt meg más se nagyon.

 www.videolan.org/vlc/

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valaki tud valami megoldást arra, hogy nézném a Miami első meccsét felvételről. Kaptam egy jó kis TYT-es torrentet. Letöltöttem fasza, tű HD minőség lenne, csakhogy...
Először a kép szakadozott, a hang jó volt (WMP-en néztem). Van K-Lite Codec Pack fenn a gépen. Utána megnéztem Divx Plus lejátszón, hogy fut. Dettó. Letöltöm hozzá a H.264 (mkv) codec pack-ot. Semmi változás.
Gép kikapcs. Gép bekapcs.
Megint megnézem WMP-én. Jó a kép, nem szakadozik, erre a hang kezd el szakadozni, és a WMP csak úgy kilép.
Valaki esetleg valami megoldás?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Tud valaki Samsung Galaxy S-re működő NFL-es játékot? párat töltöttem le de azok nem indultak el( crack, vagy valami hasonlót kér)
több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
tud valaki mondani vmi korrekt .cda to .mp3 convertert? tudom google, de csak olyanokat találtam amiket x track után meg kell venni, vagy teljesen szar volt. szal ajánljatok vmi jót plzkösz. miilann
Download. Crackel. Használ. (saját tárhelyen van.)
 jumbofiles.com/wzh9dj6aekkr/Easy_cd.rar.htmlapeszos
megnézem, köszi.

child please!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tud valaki mondani vmi korrekt .cda to .mp3 convertert? tudom google, de csak olyanokat találtam amiket x track után meg kell venni, vagy teljesen szar volt. szal ajánljatok vmi jót plzkösz. miilann
Download. Crackel. Használ. (saját tárhelyen van.)
 jumbofiles.com/wzh9dj6aekkr/Easy_cd.rar.html
több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
tud valaki mondani vmi korrekt .cda to .mp3 convertert? tudom google, de csak olyanokat találtam amiket x track után meg kell venni, vagy teljesen szar volt. szal ajánljatok vmi jót plzkösz.

child please!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Köszi Mester. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Tud valaki Androidra valami instatapírhoz hasonló, jól használható és ingyenes appot?GRAFI
Readability


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal