Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Univerzális töltőt lehet kapsz olcsóbban, én FSP-t vettem 9 rugóért. És az azért minőségi cucc, FSP-nek van neve a táppiacon 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Tudtok mondani valami helyet Pesten, ahol viszonylag normális áron tudok ASUS laptop töltőt venni? 11-12 ezer forint körül láttam neten, ennél lehet olcsóbban?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Vajon milyen eséllyel büntetnek meg a metrón, ha egy ilyen 122*72*8 centis ikeás íróasztalcsomaggal megyek haza? A házhoz szállításért nem akarok 9000 forintot fizetni, de valahogy mégis haza kéne vinnem kocsi nélkül.Schleck
nem fognak, pont tegnap csinálta ugyanezt két srác is.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vajon milyen eséllyel büntetnek meg a metrón, ha egy ilyen 122*72*8 centis ikeás íróasztalcsomaggal megyek haza? A házhoz szállításért nem akarok 9000 forintot fizetni, de valahogy mégis haza kéne vinnem kocsi nélkül.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsomagolni nem tudom, szóval lehet, hogy hibás a képfájl. Viszont feltelepíteni meg minden gond nélkül sikerült, szóval akkor pont csak az a fájl lenne hibás? .iso egyébként. Akkor megpróbálom leszedni máshonnan.

Fashion: Major Liga Bézbóz 2k12 😊 És csak rilódid törés van hozzá :/fetomy
 www.szoftverbazis.hu/szoftver/magiciso-maker-v5-4--magyar--KX10.html
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kicsomagolni nem tudom, szóval lehet, hogy hibás a képfájl. Viszont feltelepíteni meg minden gond nélkül sikerült, szóval akkor pont csak az a fájl lenne hibás? .iso egyébként. Akkor megpróbálom leszedni máshonnan.

Fashion: Major Liga Bézbóz 2k12 😊 És csak rilódid törés van hozzá :/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem ez fura egyébként, olyan érzésem van, mintha valahogy hibás lenne a képfájl.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyeza játék? csak van hozzá normális wirágtörés is.... 😀

|
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez egy képfájl ugye? Csomagold ki egy mappába, és úgy írd felül a .dll-t.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, semmilyen mappába nem engedi bemásolni sajnos és e-mailban sem engedi elküldeni.

Mekkefe tűzfalat kilőttem, windows tűzfalat pedig nem tudom kikapcsolni, mert a vezérlőpultban a tűzfal mappában egyedül a speciális beállításokra lehet rákattintani, a többire nem. Azt írja, hogy a tűzfalat a mekkefe kezeli, az viszont nincs aktiválva, így max a programot bezárni tudom, semmi mást csinálni vele.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
De mondom ilyen megoldások nem játszanak, mert egy virtuális meghajtón van a fájl ami kellene 😀 Értitek, mintha át akarnék nevezni egy CD-re felírt fájlt 😊

Divat: Kell, hogy működjön a démon, mert az hozza létre a virtuális cuccost, amiről kell leszedni a fájlt, tehát ha rokkant módban nincs démon, akkor nincs virtuális drive és nincs fájl sem 😊fetomy
Ja vagy úgy! Akkor beszoptad 😕
Próbáld elküldeni magadnak E-mailben, de tartok tőle h egyrészt nem engedi mivel dll, másrészt arra se biztos h lesz jogosultságod...Black_Adder
Az miért nem jó, hogy egy random mappába bemásolja, átnevezi, csinál vele amit akar és csökkentett módban bemásolja a játék mappájába? Vagy sehova sem engedi másolni? Az tényleg érdekes lenne.Schleck
Nekem úgy jött le, h sehova se engedi másolni.

Viszont eszembe jutott még, h lehet h a vírusírtó/tűzfal nem engedi esetleg.
Ideiglenesen kapcsold ki azokat és próbáld úgy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De mondom ilyen megoldások nem játszanak, mert egy virtuális meghajtón van a fájl ami kellene 😀 Értitek, mintha át akarnék nevezni egy CD-re felírt fájlt 😊

Divat: Kell, hogy működjön a démon, mert az hozza létre a virtuális cuccost, amiről kell leszedni a fájlt, tehát ha rokkant módban nincs démon, akkor nincs virtuális drive és nincs fájl sem 😊fetomy
Ja vagy úgy! Akkor beszoptad 😕
Próbáld elküldeni magadnak E-mailben, de tartok tőle h egyrészt nem engedi mivel dll, másrészt arra se biztos h lesz jogosultságod...Black_Adder
Az miért nem jó, hogy egy random mappába bemásolja, átnevezi, csinál vele amit akar és csökkentett módban bemásolja a játék mappájába? Vagy sehova sem engedi másolni? Az tényleg érdekes lenne.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
De mondom ilyen megoldások nem játszanak, mert egy virtuális meghajtón van a fájl ami kellene 😀 Értitek, mintha át akarnék nevezni egy CD-re felírt fájlt 😊

Divat: Kell, hogy működjön a démon, mert az hozza létre a virtuális cuccost, amiről kell leszedni a fájlt, tehát ha rokkant módban nincs démon, akkor nincs virtuális drive és nincs fájl sem 😊fetomy
Ja vagy úgy! Akkor beszoptad 😕
Próbáld elküldeni magadnak E-mailben, de tartok tőle h egyrészt nem engedi mivel dll, másrészt arra se biztos h lesz jogosultságod...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De mondom ilyen megoldások nem játszanak, mert egy virtuális meghajtón van a fájl ami kellene 😀 Értitek, mintha át akarnék nevezni egy CD-re felírt fájlt 😊

Divat: Kell, hogy működjön a démon, mert az hozza létre a virtuális cuccost, amiről kell leszedni a fájlt, tehát ha rokkant módban nincs démon, akkor nincs virtuális drive és nincs fájl sem 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
egy alternatív megoldás. Nevezd át a .dll kiterjesztését valamire, mondjuk .tmp és úgy próbáld meg átmásolni. Majd miután sikerült nevezd vissza .dll-lé.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
rendszergazdaként futtatom, így sem jó. attribútumát nem tudom, mert egy virtuális meghajtón van egy játék krekk mappájában, éppen ezért nem hiszem, hogy védett lenne.

Akkor jön a csökkentett mód... 😊

...ahol mg nem működik a démon túlz, úgyhogy akkor ez a game bukta :/fetomy
ott csak fájlt rakd a helyére, utána mehetsz vissza rendes módba, és démonozohatsz... 😊

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rendszergazdaként futtatom, így sem jó. attribútumát nem tudom, mert egy virtuális meghajtón van egy játék krekk mappájában, éppen ezért nem hiszem, hogy védett lenne.

Akkor jön a csökkentett mód... 😊

...ahol mg nem működik a démon túlz, úgyhogy akkor ez a game bukta :/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az miért van, hogy mikor át szeretnék másolni egy .dll fájlt egy játék mappájába, akkor azt mondja, hogy nincs jogosultságom? 64-es win7 és persze rendszergazda vagyok, nincs is más a gépen.fetomy
ahol másolod aza progi rendszergazda módban van futtatva? jobb klikk és ott tudod úgy indítani tc-t, ha ígyse akkor csökkentett módba indítsd wintDivat
És ha úgy sem, akkor védett a fájl. Próbáld megváltoztatni az attribútumát
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az miért van, hogy mikor át szeretnék másolni egy .dll fájlt egy játék mappájába, akkor azt mondja, hogy nincs jogosultságom? 64-es win7 és persze rendszergazda vagyok, nincs is más a gépen.fetomy
ahol másolod aza progi rendszergazda módban van futtatva? jobb klikk és ott tudod úgy indítani tc-t, ha ígyse akkor csökkentett módba indítsd wint

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na látod az lehet.
Video Codec : 2-pass H.264 (.mkv container)
Video Bitrate : 5000 kbps
Video Framerate : 59.94 fps
Resolution : 1920 x 1080danyly
nem értek a lovakhoz, meg azt sem vágom, milyen géped van, de simán lehet, hogy küzd a HD felbontássalSzobi22
Jaja nekem ezt akkor csinálta, amikor 1080p-s videót akartam nézni a 720p-ben megálló gépemen. Próbálj más 1080-as videót, ha az sem megy (vagy nézz utána mit képes lejátszani a géped) akkor annyi lesz a gond, hogy nem tudja lejátszani. Mivel ilyenkor ilyen szenvedős verzióban próbálkozik, tehát nem írja ki, hogy bocs de nem lesz jó.fetomy
Nekem a splash lite visz minden hd-s videót!Egon
ha nincs megfelelő procid/vidkarid, akkor aztán lehet akár milyen programod... 😊

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az miért van, hogy mikor át szeretnék másolni egy .dll fájlt egy játék mappájába, akkor azt mondja, hogy nincs jogosultságom? 64-es win7 és persze rendszergazda vagyok, nincs is más a gépen.
több mint 12 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Na látod az lehet.
Video Codec : 2-pass H.264 (.mkv container)
Video Bitrate : 5000 kbps
Video Framerate : 59.94 fps
Resolution : 1920 x 1080danyly
nem értek a lovakhoz, meg azt sem vágom, milyen géped van, de simán lehet, hogy küzd a HD felbontássalSzobi22
Jaja nekem ezt akkor csinálta, amikor 1080p-s videót akartam nézni a 720p-ben megálló gépemen. Próbálj más 1080-as videót, ha az sem megy (vagy nézz utána mit képes lejátszani a géped) akkor annyi lesz a gond, hogy nem tudja lejátszani. Mivel ilyenkor ilyen szenvedős verzióban próbálkozik, tehát nem írja ki, hogy bocs de nem lesz jó.fetomy
Nekem a splash lite visz minden hd-s videót!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na látod az lehet.
Video Codec : 2-pass H.264 (.mkv container)
Video Bitrate : 5000 kbps
Video Framerate : 59.94 fps
Resolution : 1920 x 1080danyly
nem értek a lovakhoz, meg azt sem vágom, milyen géped van, de simán lehet, hogy küzd a HD felbontássalSzobi22
Jaja nekem ezt akkor csinálta, amikor 1080p-s videót akartam nézni a 720p-ben megálló gépemen. Próbálj más 1080-as videót, ha az sem megy (vagy nézz utána mit képes lejátszani a géped) akkor annyi lesz a gond, hogy nem tudja lejátszani. Mivel ilyenkor ilyen szenvedős verzióban próbálkozik, tehát nem írja ki, hogy bocs de nem lesz jó.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Valaki majd szabad idejében megtudná mondani hogy Win 7-ben hogy tudom elérni hogy megszólaljon a hangfalrendszerem?

(ma esett át egy totális újratelepítésen, és életembe először használok Win 7-et és nem igen igazodok még el benne.)Hanni
mármint be van dugva meg minden, és nem szól?Szobi22
Igen égnek a fényei, de nem szól. Emlékeim szerint pedig nem kellett hozzá semmilyen illesztőprogram, de most már nem mernék megesküdni rá.Hanni
Nekem volt olyan h az elülső nem szólt, de ha bedugtam hátra, ott tökéletesen működött, pedig elvileg mindkettő engedélyezve volt.
Ha van több kimeneted próbáld végig.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát ha illesztőprogi kell akkor az inkább a hangkártyához szerintem nem a hangfalrendszerhez... Mondjuk a hetes ilyen szempontból elég felhasználóbarát, szinte minden hardver driverét felpakolja magától és nem igényel külön felhasználói beavatkozást.
Rataxes
Nincs külön hangkártya, az alaplapi helyekre van bedugva ahogy eddig. Itt valami beállítósi problem lesz csak szerintem (remélem 😡)Hanni
A teljes telepítésen mit értesz? A Bios-hoz nem nyúltatok? (Chipset/Onboard/sound/enabled)apeszos
Szervizbe volt, én nem értek és nem vállalkozok ilyesmire.