Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tud valaki Androidra valami instatapírhoz hasonló, jól használható és ingyenes appot?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
évek óta a család összes gépén avast fut észrevétlenül, reklám, fennakadás, vírus még nem nagyon volt, én is csak ajánlani tudom.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
az AVG király, én azt preferálom. a gépet se lassítja le, szimpatikus program.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!Divat
AVG meg nagyon eszi a gépet. Igaz rég használtam, 1-2 éve váltottam az Avira/avast párosra. Mikor melyiket van kedvem felrakni. Nekem az avasttal se volt problémám.
Ti miért nem ajánljátok ?süti
Avastnál egyre több reklám jön, nagyon sok mindenre kijelez, hogy zárt környezetben nyissa-e (vagy ne nyissa) meg. Plusz nekem az a tapasztalatom, hogy a frissítések után az új verziók rendesen belassítják a rendszert.Gabesz92
Nekem miért nem jön reklám? 😀
Az, hogy évente egyszer beregelem újra, az nem zavar, amúgy meg nem szokott pattogni nálam semmit.Schleck
Teljesen így van. Harmadik éve ezt használom, soha semmi bajom nem volt vele. Semmiféle reklám nincs, a rendszert sem lassítja.apeszos
Dettó, 1 db reklámot nem kaptam még 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!Divat
AVG meg nagyon eszi a gépet. Igaz rég használtam, 1-2 éve váltottam az Avira/avast párosra. Mikor melyiket van kedvem felrakni. Nekem az avasttal se volt problémám.
Ti miért nem ajánljátok ?süti
Avastnál egyre több reklám jön, nagyon sok mindenre kijelez, hogy zárt környezetben nyissa-e (vagy ne nyissa) meg. Plusz nekem az a tapasztalatom, hogy a frissítések után az új verziók rendesen belassítják a rendszert.Gabesz92
Nekem miért nem jön reklám? 😀
Az, hogy évente egyszer beregelem újra, az nem zavar, amúgy meg nem szokott pattogni nálam semmit.Schleck
Teljesen így van. Harmadik éve ezt használom, soha semmi bajom nem volt vele. Semmiféle reklám nincs, a rendszert sem lassítja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!Divat
AVG meg nagyon eszi a gépet. Igaz rég használtam, 1-2 éve váltottam az Avira/avast párosra. Mikor melyiket van kedvem felrakni. Nekem az avasttal se volt problémám.
Ti miért nem ajánljátok ?süti
Avastnál egyre több reklám jön, nagyon sok mindenre kijelez, hogy zárt környezetben nyissa-e (vagy ne nyissa) meg. Plusz nekem az a tapasztalatom, hogy a frissítések után az új verziók rendesen belassítják a rendszert.Gabesz92
Nekem miért nem jön reklám? 😀
Az, hogy évente egyszer beregelem újra, az nem zavar, amúgy meg nem szokott pattogni nálam semmit.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!Divat
AVG meg nagyon eszi a gépet. Igaz rég használtam, 1-2 éve váltottam az Avira/avast párosra. Mikor melyiket van kedvem felrakni. Nekem az avasttal se volt problémám.
Ti miért nem ajánljátok ?süti
Avastnál egyre több reklám jön, nagyon sok mindenre kijelez, hogy zárt környezetben nyissa-e (vagy ne nyissa) meg. Plusz nekem az a tapasztalatom, hogy a frissítések után az új verziók rendesen belassítják a rendszert.Gabesz92
az,meg hát nem szimpatikus, hogy free-nek hirdeti magát aztán kb. felugró ablak - ilyenkor minden program, le tálcára... - tolja a képembe a program, hogy "fizessé".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!Divat
AVG meg nagyon eszi a gépet. Igaz rég használtam, 1-2 éve váltottam az Avira/avast párosra. Mikor melyiket van kedvem felrakni. Nekem az avasttal se volt problémám.
Ti miért nem ajánljátok ?süti
Avastnál egyre több reklám jön, nagyon sok mindenre kijelez, hogy zárt környezetben nyissa-e (vagy ne nyissa) meg. Plusz nekem az a tapasztalatom, hogy a frissítések után az új verziók rendesen belassítják a rendszert.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!Divat
AVG meg nagyon eszi a gépet. Igaz rég használtam, 1-2 éve váltottam az Avira/avast párosra. Mikor melyiket van kedvem felrakni. Nekem az avasttal se volt problémám.
Ti miért nem ajánljátok ?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ki milyen ingyenes, jó vírusírtó programot ajánl XPre, ami nem lassítja be túlzottan a rendsuert?
Link is jöhet a letöltéshez. Kössz előre is.tüsi91
Avira vagy avast!.süti
avast nemrég említettük, h nem ajánljuk...én továbbra is avg-t mondom!

|
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ki milyen ingyenes, jó vírusírtó programot ajánl XPre, ami nem lassítja be túlzottan a rendsuert?
Link is jöhet a letöltéshez. Kössz előre is.tüsi91
Avira vagy avast!.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ki milyen ingyenes, jó vírusírtó programot ajánl XPre, ami nem lassítja be túlzottan a rendsuert?
Link is jöhet a letöltéshez. Kössz előre is.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szerintetek megéri előfizetni a TD magazinra? Van benne több és jobb infó, mint amit a neten lehet találni?Wirtschaftsteil
A Herczeg-féle öltözködési tippeket egész biztos nem találod meg másholjjncaa
Ez az újság is olyan hosszú életű lesz mint a PFM próbálkozás? (van az még egyáltalán?)
Amadeus91
Kihátrált az amerikai befektető, ezért szűnt meg a lap
Amúgy sajnos nem sajnos relatíve nagy a kereslet az ilyen újságok iránt (ami az internet korában röhejesnek hat, de ez van), szóval simán lehet sikeres vállalkozás, a nyereményjátékuk mondjuk eléggé bullshit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Szerintetek megéri előfizetni a TD magazinra? Van benne több és jobb infó, mint amit a neten lehet találni?Wirtschaftsteil
A Herczeg-féle öltözködési tippeket egész biztos nem találod meg másholjjncaa
Ez az újság is olyan hosszú életű lesz mint a PFM próbálkozás? (van az még egyáltalán?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szerintetek megéri előfizetni a TD magazinra? Van benne több és jobb infó, mint amit a neten lehet találni?Wirtschaftsteil
A Herczeg-féle öltözködési tippeket egész biztos nem találod meg máshol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Szerintetek megéri előfizetni a TD magazinra? Van benne több és jobb infó, mint amit a neten lehet találni?
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
ZTE Skater-ről van valakinek tapasztalata?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
van itt olyan, aki jelenleg is elte-btk-s? a könyvtárszakos lenne a legjobb, mert rohadtul nem értem, hogy lehet hogy szeptember 4-én még senki nincs benn a tanszéken, etr-en meg alig tudok pár kurzust felvenni...

ja és mielőtt valaki belémkötne: az elmúlt két félévet passziváltattam, ezért nem tudok semmit arról, hogy a mi helyzet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Na de a 9-cel korábbi hsznek mi a fasznak kell ott lennie az idézetben?
Főleg amikor ilyen két szavas offok mennek egyfolytában...Black_Adder
ne már, tök hasznoskristof
Amúgy az előző fórumon volt valami ilyen, hogy az idézet gomb megnyomásakor egy bizonyos idézési szám fölött már kiszedegette a legrégebbi üzeneteket, nem? Mármint értitek, nem engedte, hogy mittudomén hatnál több idézet legyen egymásban.Schleck
Ja, volt ilyen
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na de a 9-cel korábbi hsznek mi a fasznak kell ott lennie az idézetben?
Főleg amikor ilyen két szavas offok mennek egyfolytában...Black_Adder
ne már, tök hasznoskristof
Amúgy az előző fórumon volt valami ilyen, hogy az idézet gomb megnyomásakor egy bizonyos idézési szám fölött már kiszedegette a legrégebbi üzeneteket, nem? Mármint értitek, nem engedte, hogy mittudomén hatnál több idézet legyen egymásban.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ugyanitt humorérzék eladó.tenorx
Köszi de bóvlit nem veszünk 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na de a 9-cel korábbi hsznek mi a fasznak kell ott lennie az idézetben?
Főleg amikor ilyen két szavas offok mennek egyfolytában...Black_Adder
ne már, tök hasznoskristof
Ez kurva jó 😀 Ugyanitt humorérzék eladó.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
ne már, tök hasznoskristof
bazmeg! Gratulálok a résztvevőknek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na de a 9-cel korábbi hsznek mi a fasznak kell ott lennie az idézetben?
Főleg amikor ilyen két szavas offok mennek egyfolytában...Black_Adder
ne már, tök hasznos
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ritka szar szokás. Én már hőbörögtem eleget miattaGRAFI
Nem tudom, szerintem így értelmes, mert látszik, hogy mire válaszoltak. Én pont azt utálom, ha twitteren se nyomják meg a reply gombot, csak simán ráírnak valakire, és kurvára nem látszik, hogy mire ment a válasz.tenorx
Na de a 9-cel korábbi hsznek mi a fasznak kell ott lennie az idézetben?
Főleg amikor ilyen két szavas offok mennek egyfolytában...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear