Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
van valaki akinek jár ismerőse Corvinus HR-re? Alapból HR képzésnek van értelme vagy azt is közgazdászok csinálják?Amadeus91
Mondj olyan képzést aminek alapból nincs értelme.Sobri Jóska
nemzetközi tanulmányok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
van valaki akinek jár ismerőse Corvinus HR-re? Alapból HR képzésnek van értelme vagy azt is közgazdászok csinálják?Amadeus91
Mondj olyan képzést aminek alapból nincs értelme.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
van valaki akinek jár ismerőse Corvinus HR-re? Alapból HR képzésnek van értelme vagy azt is közgazdászok csinálják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szeretném olyanok véleményét kikérni akik éltek/élnek Angliában: nem tudom eldönteni hogy London vagy valamilyen más város (vidéki város pl, konkrét hely még nincs). Gondolok itt az árakra (főként ez a mozgató rugó,szállás,minden napi élet) stb... illetve tapasztalatokat,véleményeket szeretnék kérni h mire érdemes figyelni.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem kérdés, hanem igazándiból kérés: Fiamnak október 11-re 1 napra lenne szüksége ami focis felszerelésre. Pécs környékén van vkinek ötlete hogy tudnánk kölcsön kapni egyet? diverdoc
Sajnos én nem ismerek senkit akinek lenne, de érdeklődj itt, talán tudnak segíteni. Lehet, a fórumon is akad valaki tőlük..
 www.pecsgringos.hu/HUN~/fooldal.htmlapeszos
Köszi, ez jó ötlet
Szóval esetleg valaki pécsi Gringo van itt a fórumon, aki tudna segíteni?
A srácom egyébként maci drukker, hátha ez plusz jó pont vkinél😊diverdoc
Szerintem tedd be a kérésedet a magyar amerikai focis topic-ba, itt elveszik a sok IT kérdés között, ott talán hamarabb kapsz választ.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem kérdés, hanem igazándiból kérés: Fiamnak október 11-re 1 napra lenne szüksége ami focis felszerelésre. Pécs környékén van vkinek ötlete hogy tudnánk kölcsön kapni egyet? diverdoc
Sajnos én nem ismerek senkit akinek lenne, de érdeklődj itt, talán tudnak segíteni. Lehet, a fórumon is akad valaki tőlük..
 www.pecsgringos.hu/HUN~/fooldal.htmlapeszos
Köszi, ez jó ötlet
Szóval esetleg valaki pécsi Gringo van itt a fórumon, aki tudna segíteni?
A srácom egyébként maci drukker, hátha ez plusz jó pont vkinél😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
megvettem az adaptert, és működik. 😊 Köszi a segítséget Toca meg mindenki!

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem kérdés, hanem igazándiból kérés: Fiamnak október 11-re 1 napra lenne szüksége ami focis felszerelésre. Pécs környékén van vkinek ötlete hogy tudnánk kölcsön kapni egyet? diverdoc
Sajnos én nem ismerek senkit akinek lenne, de érdeklődj itt, talán tudnak segíteni. Lehet, a fórumon is akad valaki tőlük..
 www.pecsgringos.hu/HUN~/fooldal.html
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Kérlek ajánljatok középkategóriás videokamerát (max. 70 ezer), amivel kosár, foci eseményeket jól lehet rögzíteni.

Előre is köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem kérdés, hanem igazándiból kérés: Fiamnak október 11-re 1 napra lenne szüksége ami focis felszerelésre. Pécs környékén van vkinek ötlete hogy tudnánk kölcsön kapni egyet? diverdoc
irj Gyurmának


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem kérdés, hanem igazándiból kérés: Fiamnak október 11-re 1 napra lenne szüksége ami focis felszerelésre. Pécs környékén van vkinek ötlete hogy tudnánk kölcsön kapni egyet?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Közben megoldódott a hang problémám, kiderült hogy régi az alaplapom és a Win7 már nem kezeli azt a fajta integrált hangkártyát és a hozzá való software-t ami jó lenne. Azért sikerült megoldani kisebb mókolásokkal, de ilyen hülyeséget....
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Valaki nem tudja esetleg, h hogyan tudnám megoldani, hogy vodás mobilnettel is tudjak streameket nézni, mert egyszerűen el sem indulnak :/Farky
A mobilnet sávszélessége valószínűleg kevés lesz hozzá, ha el is indulna, akkor is szaggatna.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Valaki nem tudja esetleg, h hogyan tudnám megoldani, hogy vodás mobilnettel is tudjak streameket nézni, mert egyszerűen el sem indulnak :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Ha megmondod ponosan milyen típusu a töltő ami kell vgy milyen géphez akkor lehet tudok mondani olcsóbb helyet 😊
 www.laptopalkatreszek.hu/kategoriak/laptop_tolto_ac_adapter/0/0/8/0/0/
Itt pl most akciósak, márha a 3 közül valamelyik jó 😊Toca
PA-1900-24.
azt hiszem ez jó lesz:
 www.laptopalkatreszek.hu/ecs/929a/12538-19v_4_74a_90w_laptop_adapter_halozati_tolto_-laptop_tolto_ac_adapter
ez az akció csak netes rendelésnél van, vagy személyesen is?

köszi fetomy! akkor maradok a simánál azt hiszem.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Tudtok mondani valami helyet Pesten, ahol viszonylag normális áron tudok ASUS laptop töltőt venni? 11-12 ezer forint körül láttam neten, ennél lehet olcsóbban?MattMiller
Hali en itt vettem a hphoz utangyartottat. Nem tudom milyen tipus de szerintem talasz olcsobbat:
 www.laptophardware.hu/alkatresz-kereso.htmlToca
Köszi! De sajnos, az Asus itt is 9500. Bár mondjuk ez is olcsóbb, mint amit én láttam, szóval ha nem lesz más akkor itt veszem meg.

Viszont a Rata által említett univerzálisat találtam 5000-ért is. Az egész baráti lenne. Valami bolt esetleg ahol ilyet lehet kapni?MattMiller
Tudtok mondani valami helyet Pesten, ahol viszonylag normális áron tudok ASUS laptop töltőt venni? 11-12 ezer forint körül láttam neten, ennél lehet olcsóbban?MattMiller
Hali en itt vettem a hphoz utangyartottat. Nem tudom milyen tipus de szerintem talasz olcsobbat:
 www.laptophardware.hu/alkatresz-kereso.htmlToca
Köszi! De sajnos, az Asus itt is 9500. Bár mondjuk ez is olcsóbb, mint amit én láttam, szóval ha nem lesz más akkor itt veszem meg.

Viszont a Rata által említett univerzálisat találtam 5000-ért is. Az egész baráti lenne. Valami bolt esetleg ahol ilyet lehet kapni?MattMiller
Ha megmondod ponosan milyen típusu a töltő ami kell vgy milyen géphez akkor lehet tudok mondani olcsóbb helyet 😊
 www.laptopalkatreszek.hu/kategoriak/laptop_tolto_ac_adapter/0/0/8/0/0/
Itt pl most akciósak, márha a 3 közül valamelyik jó 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudtok mondani valami helyet Pesten, ahol viszonylag normális áron tudok ASUS laptop töltőt venni? 11-12 ezer forint körül láttam neten, ennél lehet olcsóbban?MattMiller
Hali en itt vettem a hphoz utangyartottat. Nem tudom milyen tipus de szerintem talasz olcsobbat:
 www.laptophardware.hu/alkatresz-kereso.htmlToca
Köszi! De sajnos, az Asus itt is 9500. Bár mondjuk ez is olcsóbb, mint amit én láttam, szóval ha nem lesz más akkor itt veszem meg.

Viszont a Rata által említett univerzálisat találtam 5000-ért is. Az egész baráti lenne. Valami bolt esetleg ahol ilyet lehet kapni?MattMiller
Arra figyelj -bár nem tudom mindegyikkel így van-e-, hogy az univerzális nem -mindig- tölti az akksit, szóval lehet csak áramról tudod majd használni. Nálam legalábbis így volt.
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Tudtok mondani valami helyet Pesten, ahol viszonylag normális áron tudok ASUS laptop töltőt venni? 11-12 ezer forint körül láttam neten, ennél lehet olcsóbban?MattMiller
Hali en itt vettem a hphoz utangyartottat. Nem tudom milyen tipus de szerintem talasz olcsobbat:
 www.laptophardware.hu/alkatresz-kereso.htmlToca
Köszi! De sajnos, az Asus itt is 9500. Bár mondjuk ez is olcsóbb, mint amit én láttam, szóval ha nem lesz más akkor itt veszem meg.

Viszont a Rata által említett univerzálisat találtam 5000-ért is. Az egész baráti lenne. Valami bolt esetleg ahol ilyet lehet kapni?

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Tudtok mondani valami helyet Pesten, ahol viszonylag normális áron tudok ASUS laptop töltőt venni? 11-12 ezer forint körül láttam neten, ennél lehet olcsóbban?MattMiller
Hali en itt vettem a hphoz utangyartottat. Nem tudom milyen tipus de szerintem talasz olcsobbat:
 www.laptophardware.hu/alkatresz-kereso.html
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
nekem mondjuk még sosem sikerült elérni az upc ügyfélszolgálatot. Mindig azt mondja, h az előrevárható kapcsolási idő több mint 1 óra, egyszer úgy hagytam a telefont és 4 óra után is azt hajtogatta. Eddig komolyan azt hittem, h valójában nem is létezik náluk ügyfélszolgálat 😊

De lehet akkor, h csak te kötöd le minden erőforrásukat 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Természetesen meg fogom venni, csak ki akartam próbálni előtte, hogy tetszik-e... 😀

Hidd el, én sem tudom miért akad nálam állandóan olyan gond, ami soha sehol senkinél... 😀 😕 Én olyan vagyok, hogy mindennek a magyarázata, miértje érdekel, és ha valamit nem tudok megmagyarázni (vagy más nekem) akkor az nagyon idegesít. Nem véletlen hagytam ott az informatika szakot... 😀

NA de, UPC van egyébként és már az nem működik. Ugyanúgy UPC (Netgear routerrel) net volt 1 hete otthon, ott működött jól. Könyvtáréra rácsatlakoztam vele pár napja, az is működött. Ez (TP-Link router) most úgy döntött, hogy rácsatlakozik, de nem érzékeli a netet. Jó, már vagy 5 éves inspiron és már szar a hűtése, kamerája, dvd írója, akksija, töltője, ki tudja még mi nem, szóval lehet az is hopp tönkrement, csak nem tudom mitől, mikor pár napja még jó volt. Meg hát azt írja, hogy rácsatlakozik csak a netet nem érzékeli. Na de sebaj, megpróbálom még kábellel.

UPC ügyfélszolgálaton meg már kb. szevasz haverrel köszön minden dolgozó annyit pofázok velük bazmeg 😀 TV-t is negyedszerre sikerült normálisan megoldaniuk azt is úgy, hogy bronze előfizetésem van, de mire jó lett most kaptunk minden csatornát Hobókkal meg Cinemaxokkal mindennel 😀fetomy
Nálam régi laptopban 3 usb-ből 2 megy, kurva hangos, képernyő jobb szélénél van egy vékony színes függőleges csík, akksi már nem jó, töltő néha nem érintkezik éss amiatt kikapcsol...Soha többet laptop. Max asztali gép mellé netbook. Igaz mikor távol voltam nem történt eddig semmi olyan elintéznivaló, amit nem tudtam volna megtenni mobilról.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Természetesen meg fogom venni, csak ki akartam próbálni előtte, hogy tetszik-e... 😀

Hidd el, én sem tudom miért akad nálam állandóan olyan gond, ami soha sehol senkinél... 😀 😕 Én olyan vagyok, hogy mindennek a magyarázata, miértje érdekel, és ha valamit nem tudok megmagyarázni (vagy más nekem) akkor az nagyon idegesít. Nem véletlen hagytam ott az informatika szakot... 😀

NA de, UPC van egyébként és már az nem működik. Ugyanúgy UPC (Netgear routerrel) net volt 1 hete otthon, ott működött jól. Könyvtáréra rácsatlakoztam vele pár napja, az is működött. Ez (TP-Link router) most úgy döntött, hogy rácsatlakozik, de nem érzékeli a netet. Jó, már vagy 5 éves inspiron és már szar a hűtése, kamerája, dvd írója, akksija, töltője, ki tudja még mi nem, szóval lehet az is hopp tönkrement, csak nem tudom mitől, mikor pár napja még jó volt. Meg hát azt írja, hogy rácsatlakozik csak a netet nem érzékeli. Na de sebaj, megpróbálom még kábellel.

UPC ügyfélszolgálaton meg már kb. szevasz haverrel köszön minden dolgozó annyit pofázok velük bazmeg 😀 TV-t is negyedszerre sikerült normálisan megoldaniuk azt is úgy, hogy bronze előfizetésem van, de mire jó lett most kaptunk minden csatornát Hobókkal meg Cinemaxokkal mindennel 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Sikerült találni egy másik krekkelt exét hálistennek, de érthetetlen mi ez...fetomy
Általában működő megoldás szokott lenni, h megveszed eredetiben a játékot és akkor nem kell krekkelni, meg ilyenek 😛 😊
Plusz akkor már legyen kerek a nap, az miért van, hogy a régi laptopomon rácsatlakozok a wifire, sikerül is de azt írja, hogy nincs net, pedig telefonokon, másik gépen tökéletesen megy...fetomy
Én nem tudom hogy produkáljátok ezekt, hibásodott már meg nálam laptop, modem, volt upc kimaradás, de én még eddig egy determinisztikus világban éltem. Ha valami nem működött, akkor nem működött, ha igen akkor igen. Gondolom a laptop meg más wifi forrásra kapcsolódva működik, csak h még szebb legyen.
Windows hibaelhárító nem tud rá semmit?
Ha ez még mindig a könyvtár wifije, akkor lehet h van náluk vmi policy, ami a laptopod kizárja mást nem, bár ennek 0 az esélye.
Ha már a digi, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, nem tudnak majd segíteni, de hadd dolgozzanak meg ők is a pénzükért...
Kábelről megy?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sikerült találni egy másik krekkelt exét hálistennek, de érthetetlen mi ez...

Plusz akkor már legyen kerek a nap, az miért van, hogy a régi laptopomon rácsatlakozok a wifire, sikerül is de azt írja, hogy nincs net, pedig telefonokon, másik gépen tökéletesen megy...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Kicsomagolni nem tudom, szóval lehet, hogy hibás a képfájl. Viszont feltelepíteni meg minden gond nélkül sikerült, szóval akkor pont csak az a fájl lenne hibás? .iso egyébként. Akkor megpróbálom leszedni máshonnan.

Fashion: Major Liga Bézbóz 2k12 😊 És csak rilódid törés van hozzá :/fetomy
Keress rá a neten a dll-re hátha letudod tölteni valahonnan külön...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear