Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó 1 hónap múlva tv-t szeretnék venni, aztán nézegettem UPC-nél ezt a mediacardot. Írja ezt a "CI+"-t, van valami különbség e között és a "sima" CI között? Gondolom manapság minden új tv alkalmas erre vagy rosszul gondolom?Asbee
itt rá tudsz keresni a kompatibilis tévékre:
 www.upc.hu/televizio/digitalis-kabeltv-alapcsomagok/mediaeszkozok/mediacard/jjncaa
Igen néztem is, csak egyik helyen ez van, másik helyen az. Amit kinéztem, az képes rá elvileg, de itt a listán nincs. Igaz mikor anno itt bekötötték a netet először azt mondták, hogy ide nem is lehetne. Ennyit róluk... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Jó 1 hónap múlva tv-t szeretnék venni, aztán nézegettem UPC-nél ezt a mediacardot. Írja ezt a "CI+"-t, van valami különbség e között és a "sima" CI között? Gondolom manapság minden új tv alkalmas erre vagy rosszul gondolom?Asbee
itt rá tudsz keresni a kompatibilis tévékre:
 www.upc.hu/televizio/digitalis-kabeltv-alapcsomagok/mediaeszkozok/mediacard/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
olyan kérdésem lenne, hogy a TYT-re nem szoktak minden meccset felrakni vagy közel minden meccset? mert keresném az iowa state meccseit, de csak az iowa elleni állami rangadó van fent. így nem tudom követni a csapatot....Ventura
Amit nagyobb tévék adnak, az többnyire felkerül, vagy ha fanatikusok feltöltik a kedvenceiket...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó 1 hónap múlva tv-t szeretnék venni, aztán nézegettem UPC-nél ezt a mediacardot. Írja ezt a "CI+"-t, van valami különbség e között és a "sima" CI között? Gondolom manapság minden új tv alkalmas erre vagy rosszul gondolom?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
olyan kérdésem lenne, hogy a TYT-re nem szoktak minden meccset felrakni vagy közel minden meccset? mert keresném az iowa state meccseit, de csak az iowa elleni állami rangadó van fent. így nem tudom követni a csapatot....

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Kéne egy kis segítség.
Játszanék le a youtube-on valamit, de nem az igazi.
Néha olyan mint a lassított felvétel aztán hirtelen begyorsul. De ugyanezt csinálta amikor a hétközi Dallas epizódot akartam az RTLes oldalon.
Mivel lehet a hiba?Bazzani
Nekem is ugyanez van,de nekem szerintem a régi gép miatt (2006-os),meg van 1-2 vírusom is valószínűlegJoeyPorter
Kipróbáltam, streamnél is ugyanezt csinálja.
Eddig semmi baja nem volt, nem tudom mi lehet a baj.
Bazzani
Futtass egy CCleanert, lehet kicsit sok szemetet gyűjtött össze a böngésződ.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Kéne egy kis segítség.
Játszanék le a youtube-on valamit, de nem az igazi.
Néha olyan mint a lassított felvétel aztán hirtelen begyorsul. De ugyanezt csinálta amikor a hétközi Dallas epizódot akartam az RTLes oldalon.
Mivel lehet a hiba?Bazzani
Nekem is ugyanez van,de nekem szerintem a régi gép miatt (2006-os),meg van 1-2 vírusom is valószínűlegJoeyPorter
Kipróbáltam, streamnél is ugyanezt csinálja.
Eddig semmi baja nem volt, nem tudom mi lehet a baj.
Bazzani
Ha laptop és energiatakarékos módban van, az okozhat ilyet.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kéne egy kis segítség.
Játszanék le a youtube-on valamit, de nem az igazi.
Néha olyan mint a lassított felvétel aztán hirtelen begyorsul. De ugyanezt csinálta amikor a hétközi Dallas epizódot akartam az RTLes oldalon.
Mivel lehet a hiba?Bazzani
Nekem is ugyanez van,de nekem szerintem a régi gép miatt (2006-os),meg van 1-2 vírusom is valószínűlegJoeyPorter
Kipróbáltam, streamnél is ugyanezt csinálja.
Eddig semmi baja nem volt, nem tudom mi lehet a baj.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Kéne egy kis segítség.
Játszanék le a youtube-on valamit, de nem az igazi.
Néha olyan mint a lassított felvétel aztán hirtelen begyorsul. De ugyanezt csinálta amikor a hétközi Dallas epizódot akartam az RTLes oldalon.
Mivel lehet a hiba?Bazzani
Nekem is ugyanez van,de nekem szerintem a régi gép miatt (2006-os),meg van 1-2 vírusom is valószínűleg

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kéne egy kis segítség.
Játszanék le a youtube-on valamit, de nem az igazi.
Néha olyan mint a lassított felvétel aztán hirtelen begyorsul. De ugyanezt csinálta amikor a hétközi Dallas epizódot akartam az RTLes oldalon.
Mivel lehet a hiba?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
a fenébe Jóska nemár...JC6
De eladó. 9900 forint, és ingyen postázom.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a fenébe Jóska nemár...
több mint 11 éve
catattack 3 520
airytec switch off Schleck
Tényleg köszi! Pont ezt kerestem!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Most már mindegy mert Sobri úgyis elhalássza előled 😊Rataxes
És tényleg 😊


több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most már mindegy mert Sobri úgyis elhalássza előled 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valaki help!

Találtam az ebay-en egy dedikált Tebow könyvet, szeretném megvenni, de HUN-ba nem szállítanak, csak USA-n belül.. ötlet?
Ezer hála...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki ajánlana egy egyszerű PC kikapcsoló programot?
Amúgy ezek a programokat is leállítják?catattack
Nekem az airytec switch off nevű freeware program van erre a célra, és semmi gondom vele. A "programokat leállítják" részt nem tudom, hogy értetted, de ugyanaz történik az időzítő lejártakor, mintha rányomnál a start->kikapcsolásra. De ha csak hibernálsz, akkor ezzel nem lesz gondod.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Valaki ajánlana egy egyszerű PC kikapcsoló programot?
Amúgy ezek a programokat is leállítják?
több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Aksi/töltő? Lehet hogy seggre lemerült? Ha igen próbáld meg kivenni az aksit és úgy, hálózatról indítani...Rataxes
Próbáltam így is úgy is, de nem jó. Van valami univerzális megoldás laptopoknál, hogy ki kell venni az aksit meg kihúzni a kábelt és úgy nyomni az indítógombot, de nálam ez se működik eddig.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Aksi/töltő? Lehet hogy seggre lemerült? Ha igen próbáld meg kivenni az aksit és úgy, hálózatról indítani...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Oké, megint én és megint a laptop.
Tegnap még semmi baja sem volt, amikor kikapcsoltam. Ma reggel meg nem akar elindulni, nincs a szokásos "bekapcsoló" hang sem. A képernyő totál fekete.
Valakinek valamilyen ötlete? ASUS egyébként.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 961 — Undertaker of the Cleveland graveyard
valaki tud olyan oldalt,ahol lehet képregényeket olvasni ? Elsősorban Star Wars képregényeket keresek,és perpill nem akarom leszedni őket,nem otthon vagyok Drip
Magyarul van pár a halozsak.hu-n...BMG
Ezer köszönet 😊

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
valaki tud olyan oldalt,ahol lehet képregényeket olvasni ? Elsősorban Star Wars képregényeket keresek,és perpill nem akarom leszedni őket,nem otthon vagyok Drip
Magyarul van pár a halozsak.hu-n...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 961 — Undertaker of the Cleveland graveyard
valaki tud olyan oldalt,ahol lehet képregényeket olvasni ? Elsősorban Star Wars képregényeket keresek,és perpill nem akarom leszedni őket,nem otthon vagyok

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A GPS témához. Még nem próbáltam, de kollegám már igen. A legújabb google mapsről le lehet menteni térképrészleteket (mondjuk Magyarországot). Ha az már ott van a telódon, akkor offline is tudod használni a navit. Ki fogom próbálni