Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Valaki be akart lépni a facebook fiókomba, megvan az IP-címe.
Hogyan tudom kideríteni ki volt az?JC6
Sehogy.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valaki be akart lépni a facebook fiókomba, megvan az IP-címe.
Hogyan tudom kideríteni ki volt az?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az OTP fiók- és ATM hálózata a legsűrűbb Magyarországon, ez elég racionálisnak tűnik.Gogo
Elég racionális, hogy azt pl. semmilyen körülmények között nem fogják hagyni, hogy elvesszen?

Amúgy legtöbb ATM, legtöbb fiók.

***

Mondjuk én áprilisban váltottam másra róluk, mert ott is a számlavezetés elvisz minden pénzfialást, a többiről nem is beszélve:/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
- azért van ennyi OTP-s, azért van még egyáltalán OTP-s mert az emberek nem néznek utána, mert az idő és energia ráfordítás lenne...Black_Adder
-> Eszükbe se jut utánajárni, bemennek az első bankfiókba, amit találnak, aztán meg ottragadnak, mert eszükbe sincs váltani .
(legtöbb fiók: OTP, legtöbb ügyfél: OTP)
Ugyanazt mondjuk.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Az OTP fiók- és ATM hálózata a legsűrűbb Magyarországon, ez elég racionálisnak tűnik.Gogo
Van ahol bármelyik ATM-nél ingyen veszel fel pénzt (értsd bárkiénél, az OTPéénél is), az OTPnél a sajátnál se, ez eléggé irracionálisnak tűnik így...Black_Adder
A fiókhálózat sűrűsége meg egyre kevésbé mérvadó tényező a netbank korában...Rataxes
A számlanyitáshoz csak kell egy fiók, az meg a legkényelmesebben az OTP-nél érhető el.
Szerintem túlbecsülitek azt, hogy mennyire néz utána egy átlagos bankszámlatulajdonos a költségeinek.
A netbank használatra nincs valakinek hozzávetőleges adata? Valószínűleg az sem a többség.
Máskülönben tényleg irracionális az egész, mert az OTP részesedése masszívan 30% fölött van a lakossági ügyfelek körében, a színvonal meg valahol a legalja körül...Gogo
én mindenhol az Uni Creditet használom. Tökéletes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
pont h nem becsültem túl, sőt kifejezetten azt írtam, h azért van ennyi OTP-s, azért van még egyáltalán OTP-s mert az emberek nem néznek utána, mert az idő és energia ráfordítás lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az OTP fiók- és ATM hálózata a legsűrűbb Magyarországon, ez elég racionálisnak tűnik.Gogo
Van ahol bármelyik ATM-nél ingyen veszel fel pénzt (értsd bárkiénél, az OTPéénél is), az OTPnél a sajátnál se, ez eléggé irracionálisnak tűnik így...Black_Adder
A fiókhálózat sűrűsége meg egyre kevésbé mérvadó tényező a netbank korában...Rataxes
A számlanyitáshoz csak kell egy fiók, az meg a legkényelmesebben az OTP-nél érhető el.
Szerintem túlbecsülitek azt, hogy mennyire néz utána egy átlagos bankszámlatulajdonos a költségeinek.
A netbank használatra nincs valakinek hozzávetőleges adata? Valószínűleg az sem a többség.
Máskülönben tényleg irracionális az egész, mert az OTP részesedése masszívan 30% fölött van a lakossági ügyfelek körében, a színvonal meg valahol a legalja körül...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A fiókhálózat sűrűsége meg egyre kevésbé mérvadó tényező a netbank korában...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Az OTP fiók- és ATM hálózata a legsűrűbb Magyarországon, ez elég racionálisnak tűnik.Gogo
Van ahol bármelyik ATM-nél ingyen veszel fel pénzt (értsd bárkiénél, az OTPéénél is), az OTPnél a sajátnál se, ez eléggé irracionálisnak tűnik így...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nálam simán jó. 😛
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Pesterzsébet tartja magát!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
nálam sem OK


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
nálam se jó, és a világ számos pontján akadtak gondok, csak mondom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Amadeus, megtaláltak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megy a fészbúk. Mentsd el ezt a kedvenceid közé:  www.downforeveryoneorjustme.com

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
meghalt a facebook?!Amadeus91
?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
meghalt a facebook?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az OTP fiók- és ATM hálózata a legsűrűbb Magyarországon, ez elég racionálisnak tűnik.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
maga az, h szétnézz melyik a legjobb. Ráadásul valamelyik szempont szerint az egyik, másik szempont szerint egy másik. Felvenni a kapcsolatot stb.
Az OTP ebből él, mert racionális érv mellettük egyébként nincs...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pedig nem nagy meló a bankváltás, normálisabb pénzintézeteknél már szinte mindent megcsinálnak az új ügyfél helyett, intézik a csoportos beszedések módosítását is a szolgáltatóknál. Bizonyos jövedelem felett meg szinte teljesen ingyenes számlacsomagokat is találni, akárhány free készpénzfelvéttel bármely automatából, ingyen utalással, netbankkal, stb.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
nem, a szerződésednél kúrtak el vmit.

btw, ha így lenne könnyű lenne kicseszni random azonosítójú emberekkel 😉Black_Adder
Huh, ez még jobb..
Schleck
Ja nem olyan komoly dologra gondolok. Nem is biztos h a szerződés közvetlen tartozéka, de jó eséllyel csak elírták az azonosítódat, vagy nem adták hozzá a számlaszámodhoz, vagy csak a jogot felejtették le stb.
A bankoknál általában a legegyszerűbb dolgot úgy el tudják kúrni, h utána hónapokig járhatsz utánuk, h végre jó legyen.
Ha bemész valamelyik fiókba ott mindenképp ki kell próbálni, h jó-e amit beállítottak. Nekem az SMS küldés kerethatárát sosem állították be jól /*mondjuk szvsz csak azért h így is lehúzzanak rólam még egy kis pénzt*/, aztán meguntam és töröltem a szolgáltatást.
btw az OTP az összes bank közül a legeslegallja minden tekintetben. Csak az ügyintézés kényelmetlensége és fáradalmai miatt nem vált aki még ott van...
A másodikban pedig van valami, bár mivel az azonosító a számlaszámmal ellentétben nem publikus dolog, elég beteg lélek kell ahhoz, hogy csak úgy randomra szopassa valaki az embereket. 😀

😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem, a szerződésednél kúrtak el vmit.

btw, ha így lenne könnyű lenne kicseszni random azonosítójú emberekkel 😉Black_Adder
Huh, ez még jobb..

A másodikban pedig van valami, bár mivel az azonosító a számlaszámmal ellentétben nem publikus dolog, elég beteg lélek kell ahhoz, hogy csak úgy randomra szopassa valaki az embereket. 😀

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
nem, a szerződésednél kúrtak el vmit.

btw, ha így lenne könnyű lenne kicseszni random azonosítójú emberekkel 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megcsináltattam az OTP-s számlámhoz a otp direktes jelszót, erre mikor lépnék be kiírja, hogy "OTPdirekt szerződésében számlajogokkal kapcsolatos probléma merült fel. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot bankunkkal!" Ez mitől van? Ugye nem tiltott ki azért, mert elsőre csak az azonosítót ütöttem be, a számlát nem és úgy próbáltam belépni?

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 830 — Amerikai sportok rajongója
olyan kérdésem lenne, hogy a TYT-re nem szoktak minden meccset felrakni vagy közel minden meccset? mert keresném az iowa state meccseit, de csak az iowa elleni állami rangadó van fent. így nem tudom követni a csapatot....Ventura
Van a forumokon egy overview of releases az ncaa topicban, ott szoktak irni adott heten melyik meccsre ki van kijelolve, es az elvileg fel is szokta tolteni. Miert pont Iowa state?