Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi az álszent válaszokat 😛 Valami használható?Matthew99
Windows 7-hez?

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
Köszi az álszent válaszokat 😛 Valami használható?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Jaaaj, olyan frappánsak vagytok 😛Rataxes
azért figyeled, hogy apeszossal, hogy egyre gondoltunk? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jaaaj, olyan frappánsak vagytok 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Windows szoftverhamisításos szarság eltüntetésére ötletek?Matthew99
Vegyél eredetit. 😛
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Windows szoftverhamisításos szarság eltüntetésére ötletek?Matthew99
hát ha megveszed a boltban az sokat lendít a dolgon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
Windows szoftverhamisításos szarság eltüntetésére ötletek?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
catattack 3 520
na má jó!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Másnál is beszart a youtube?catattack
"500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong."

you don't say....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Másnál is beszart a youtube?catattack
Igen

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
A probléma NEM az Ön készülékében van!

több mint 11 éve
catattack 3 520
Másnál is beszart a youtube?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
CNC szakmában nyomul vki? erősen gondolkozom rajta, h neki kéne állni, anno CAD-ből jó voltam, szal talán menne is...

|
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Van valakinek tippje jó excel gyakorló-cuccra? Állásinterjún van exceles teszt, és régen vágtam a dolgokat, de sokat felejtettem.Szobi22
Itt találsz sok hasznos dolgot. Ezek itt mind érettségi feladatok videón végigmutogatva. Nekem hasznos volt nagyon.  infoerettsegi.blog.hu/

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Van valakinek tippje jó excel gyakorló-cuccra? Állásinterjún van exceles teszt, és régen vágtam a dolgokat, de sokat felejtettem.Szobi22
Megpróbálom előkotorni a gépemről egy barátom régebben csinált egy ilyen exceles tanfolyamot arról anno küldött át feladatsort.
Szerk. Megvan:  holden.hu/lakossagi/pecs_excel_tanfolyam.phpempty taxi
köszönöm szépen!
BMG: igen, gondoltam arra is, köszi neked is!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Van valakinek tippje jó excel gyakorló-cuccra? Állásinterjún van exceles teszt, és régen vágtam a dolgokat, de sokat felejtettem.Szobi22
Megpróbálom előkotorni a gépemről egy barátom régebben csinált egy ilyen exceles tanfolyamot arról anno küldött át feladatsort.
Szerk. Megvan:  holden.hu/lakossagi/pecs_excel_tanfolyam.php


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Van valakinek tippje jó excel gyakorló-cuccra? Állásinterjún van exceles teszt, és régen vágtam a dolgokat, de sokat felejtettem.Szobi22
Érettségi feladatok! 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Van valakinek tippje jó excel gyakorló-cuccra? Állásinterjún van exceles teszt, és régen vágtam a dolgokat, de sokat felejtettem.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Angol emelt nyelvvizsgára kezdenék készülni. Munkahelyre jobb pozició miatt kéne, elég lenne a közép is, úgyis csak az a lényeg, hogy beszéljem meg legyen egy szar papírom, de egyetemre többet hozna az emelt.

Na szóval, időm van bőven felkészülni, Ncore-ról már leszedtem mindent, angol könyveket (nem egyszerűsített) is megértem (ha nem is minden szót, de mondatokat össze tudom rakni).
ECL és a Telc van kinézve, előbbinél nyelvtan helyett nagyobb hangsúlyt fektetnek a kifejezőképességedre (tesóm is ezt csinálta), utóbbihoz viszont több anyagom van.

Lényeg, hogy aki már csinált készült, bármiféle tanácsot megköszönnék, melyik könyvet érdemes beszerezni, hol érdemes megcsinálni, tanfolyamra érdemes-e eljárni akkor is, ha nem sürgős letennem stb, stb.süti
én anno úgy csináltam mindegyik nyelvnél amit tanultam, hogy nyelvtant bevertem, aztán rengeteget beszéltem - akár neten is - filmeket szedtem le az adott nyelven felirattal majd később már felirat nélkül. Amúgy inkább a TOEFL-t csináld, ha már kifizeted a vizsgát, inkább olyanért, amelyről tudják 1 határral arrébb is, hogy mi az.

 www.ets.org/toefl

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
A másik, ami által ragadt rám csomó minden: filmek (és sorozatok - a szerk.) angolul való nézése, először felirat nélkül, majd angol felirattal, majd magyarral.JC6
Én ezt mondjuk fordított sorrendben csináltam.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mindegyik tanfolyam és módszer változó. Én nagyon sokat úgy "szedtem fel", hogy kimentem külföldre pár hétre. A másik, ami által ragadt rám csomó minden: filmek angolul való nézése, először felirat nélkül, majd angol felirattal, majd magyarral. Legalább ingyen volt. Sokat segítenek különböző könyvek is, én egy darabig Szalai Nóra 5 perc angolját bújtam.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Angol emelt (...)süti
Gondolom felsőfokú nyelvvizsgára gondolsz. (Én is mindig keverem 😀 ) Én telcet tettem középfokon. Abban külön nyelvtani rész nem volt, felsőfokút már nem olyat szándékozok tenni , hanem IELTS-et, de ez most nem számít. Ha nem vagy olyan jó a nyelvtani részben én személy szerint a Telcet tudom ajánlani, mert abban nincs külön ilyen rész. Legalábbis középfokon nem volt! Tanfolyamra is jártam, Katedra-hoz. Nekem hasznos volt, rendesen felkészítettek és mindent elmondtak, ami fontos volt a vizsgával kapcsolatosan.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Angol emelt nyelvvizsgára kezdenék készülni. Munkahelyre jobb pozició miatt kéne, elég lenne a közép is, úgyis csak az a lényeg, hogy beszéljem meg legyen egy szar papírom, de egyetemre többet hozna az emelt.

Na szóval, időm van bőven felkészülni, Ncore-ról már leszedtem mindent, angol könyveket (nem egyszerűsített) is megértem (ha nem is minden szót, de mondatokat össze tudom rakni).
ECL és a Telc van kinézve, előbbinél nyelvtan helyett nagyobb hangsúlyt fektetnek a kifejezőképességedre (tesóm is ezt csinálta), utóbbihoz viszont több anyagom van.

Lényeg, hogy aki már csinált készült, bármiféle tanácsot megköszönnék, melyik könyvet érdemes beszerezni, hol érdemes megcsinálni, tanfolyamra érdemes-e eljárni akkor is, ha nem sürgős letennem stb, stb.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
szerintem a Samarasism áthatolhatatlan falat képez körülöttetek 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
amíg nem lájkolja egyszer JC6 és Mozart addig nincs félnivaló!!! 😊Divat
Fu most milyen buszke vagyok magamra hogy meg 2 dupla like utan is elek 😀Toca
énisénis, engem már többször próbált a Dynamic Duo megátkozni, de kőkemény vok!!! és meg látszik h nem holmi dózsás v tévés...muhahahaha 😊

vaaagy lehet csak Thor kalapácsa véd minket? 😊

|