Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Van élet a tippmixen kívül is. Rengeteg sportfogadási oldal van, ahol hasonlóan tudsz fogadni. GRAFI
Sportfogadó oldalakkal az a baj hogy az ember képes belemenni sok hülyeségbe meg nem érzi szerintem(saját tapasztalatomból okulva legalábbis) a pénz értékét, és iszonyat gyorsan elfogy. Pl való életben egy 2-3ezer forint tippmixen sokkal tovább kitart mint online.Hanni
Ez így van, elég jól el lehet szállni. Mondjuk egyik haverom régebben így nyert 5 ezer dollárt online ruletten, de nem ez a jellemző az ilyen online fogadás/játékokban. Az életben ha a kezébe lett volna annak a pénznek csak a fele, egész biztos, hogy nem kockáztatott volna tovább.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van élet a tippmixen kívül is. Rengeteg sportfogadási oldal van, ahol hasonlóan tudsz fogadni. GRAFI
Sportfogadó oldalakkal az a baj hogy az ember képes belemenni sok hülyeségbe meg nem érzi szerintem(saját tapasztalatomból okulva legalábbis) a pénz értékét, és iszonyat gyorsan elfogy. Pl való életben egy 2-3ezer forint tippmixen sokkal tovább kitart mint online.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Van élet a tippmixen kívül is. Rengeteg sportfogadási oldal van, ahol hasonlóan tudsz fogadni.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ezt találtam, remélem segít:  www.debreceni-programok.hu/hu/debreceni_szolgaltatasok/orvosi_ugyelet

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Háziorvosok (vagy bármilyen orvos) rendelnek ma, azaz 22.-én?Newman
Szerintem csak ügyeletek vannak. Melyik város egyébként? Mert Nyíregyházán a Kórházban van az összes ügyelet (gyerek, felnőtt, fogorvosi).gdavid
Debrecen.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Háziorvosok (vagy bármilyen orvos) rendelnek ma, azaz 22.-én?Newman
Szerintem csak ügyeletek vannak. Melyik város egyébként? Mert Nyíregyházán a Kórházban van az összes ügyelet (gyerek, felnőtt, fogorvosi).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Háziorvosok (vagy bármilyen orvos) rendelnek ma, azaz 22.-én?

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
OFF az iPodhoz:  imagerz.com/QE9CW0tvAwMAB1gcFgVS
/OFF

Szobi: Ugyanezt a típust néztem ki anno vagy 2 éve, ennyi pénzért jobbat szerintem nem találsz, szerintem tökéletes. Annyi, hogy a hozzá járó és a hasonló olcsóbb fülesekről az a tapasztalatom, hogy igen hamar megadják magukat, még az 1 éves garancia előtt is. (Gyorsan kicserélik, szóval nem vészes).
Nekem egyébként ilyenem van:  www.sony.hu/support/hu/product/NWZ-B133F/specifications
Ha szeretnél választási lehetőséget, én erről is csak jót tudok mondani, pedig szinte undorral vettem kézben egy Philips helyett...süti
nem éppen tartom ilyennek magamat az ipodom ellenére sem 😊

és végül ez lett, köszi mindenkinek, öcsém boldog

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
de amúgy ha veszel 1 gépet a MédijaMárkban vagy máshol, akkor alapból van rajta egy windóz, nem?Amadeus91
nem feltétlen, ha van ált windows starter, v freedosDivat
anno Békéscsabán pl a legelső gépünkhöz kaptunk XP telepítő cd-t. Rendesen legálisan véve minden ami kell. Laptophoz szintén újratelepítő minden, igaz office nélkül, de arra meg az open office is elég amire én használom.

ha már itt vagyunk: a nokia okos telefonok milyenek?Amadeus91
a nokia pillanatokon belül tönkre fog menni, már eladták a hq-jukat, úgy bérlik vissza és rohamosan csökken minden részesedésük, és milliárdos veszteségeik vannak.

maguk a telefonok ettől még lehetnek jók. De a windows phone alapú telefonokkal most várj ki, amíg meg nem jelennek a win8asok, mert a win8 régi mobilokon nem fog futni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Laptopnál a fel-le kurzor page up/page downként viselkedik. Össze-vissza nyomogatás, újraindítás nem segített 😊 Mivel lehet feloldani?

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Van aki esetleg tazott mar, rynairrel megtudna mondani, hogy a jegy ar mellett ami felvan tuntetve mit kell megfizetni?
Illetve hogy kb mennyi az a plussz amivel meglehet úszni egy utat?Toca
Szia! Én két hete vettem náluk jegyet. El kezdtem részletezni, de inkább bemásolom:

FIZETÉSI RÉSZLETEK
*****10138.00 HUF Teljes díj
*********0.00 HUF Adó és egyéb költségek
******1360.00 HUF utas díj: EU 261 rendelete
******4080.00 HUF utas díj: Internetes utasfelvétel díja
*******170.00 HUF utas díj: ETS Adó
******4080.00 HUF utas díj: Adminisztrációs díj
*****19828.00 HUF Fizetve

Ez Bp-London két főre, biztosítás nélkül, kézi poggyásszal.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
OFF az iPodhoz:  imagerz.com/QE9CW0tvAwMAB1gcFgVS
/OFF

Szobi: Ugyanezt a típust néztem ki anno vagy 2 éve, ennyi pénzért jobbat szerintem nem találsz, szerintem tökéletes. Annyi, hogy a hozzá járó és a hasonló olcsóbb fülesekről az a tapasztalatom, hogy igen hamar megadják magukat, még az 1 éves garancia előtt is. (Gyorsan kicserélik, szóval nem vészes).
Nekem egyébként ilyenem van:  www.sony.hu/support/hu/product/NWZ-B133F/specifications
Ha szeretnél választási lehetőséget, én erről is csak jót tudok mondani, pedig szinte undorral vettem kézben egy Philips helyett...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Van aki esetleg tazott mar, rynairrel megtudna mondani, hogy a jegy ar mellett ami felvan tuntetve mit kell megfizetni?
Illetve hogy kb mennyi az a plussz amivel meglehet úszni egy utat?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem az a bajom az mp3 lejátszókkal, hogy még az összes amit próbáltam túl halk volt...catattack
Akkor nem szarozhatsz... 😀 Nekem amúgy Sandisk mp3 lejátszó van, aztán először bekapcsolom full halk. Körbenézek mi lehet a gond, régiót át kellett állítani USA-ra. Van valami EU-s szabvány, hogy csak bizonyos hangerőt enged. Ennek a beállítása után teljesen jó volt. Még vonaton se nyomtam fel teljesen maxra sose.
De azt hiszem ez függ fej/fülhallgatótól is. Talán az impedenciájától függ, de én ehhez nagyon nem értek, majd valaki szakértő megmondja 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520

Ezt kb. 2007-ben vettem kb. 10000-ért. Nem mai gyerek, de semmi baja nincs.
Ez még 1G-s. Annyi a baja, hogy napos időben a kijelzőt nem látni. Ezt elb.szták a tervezők!
Nekem az a bajom az mp3 lejátszókkal, hogy még az összes amit próbáltam túl halk volt...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
iPod Shuffle, 17ezer.

 www.apple.com/hu/ipod-shuffle/Sobri Jóska
ja igen, nem árt, ha van kijelzője 😊
(öcsémnek kell, én teljesen jól elvagyok az ipodommal)Szobi22
A nanoknak van.
 www.apple.com/hu/ipod-nano/

Kiváncsiságból: minek kijelző egy mp3 játszóra?Sobri Jóska
Gondolom hogy egyszerűbben váltogathasson albumok között pl. De ízlések és pofonok 😊 Mondjuk 60 ezer Ft...Szépen kirabolják a népet. Persze amíg van aki megveszi 😀Asbee
Pl. kb. 3 hete volt a MédiaMarktban valami utolsó darabos leárazás, volt sok magenta színű shuffle, vettem is kettőt, darabját 9ezerért, volt nano is 20ezerért.
Egyébként kijelzőnélkülin is lehet váltogatni playlistek között. De látva egyszerűbb, tagadhatatlan.Sobri Jóska
mondjuk Saturnba fixen benézek, hátha a végkiárusításban találok valami király ajánlatot

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
iPod Shuffle, 17ezer.

 www.apple.com/hu/ipod-shuffle/Sobri Jóska
ja igen, nem árt, ha van kijelzője 😊
(öcsémnek kell, én teljesen jól elvagyok az ipodommal)Szobi22
A nanoknak van.
 www.apple.com/hu/ipod-nano/

Kiváncsiságból: minek kijelző egy mp3 játszóra?Sobri Jóska
Gondolom hogy egyszerűbben váltogathasson albumok között pl. De ízlések és pofonok 😊 Mondjuk 60 ezer Ft...Szépen kirabolják a népet. Persze amíg van aki megveszi 😀Asbee
Pl. kb. 3 hete volt a MédiaMarktban valami utolsó darabos leárazás, volt sok magenta színű shuffle, vettem is kettőt, darabját 9ezerért, volt nano is 20ezerért.
Egyébként kijelzőnélkülin is lehet váltogatni playlistek között. De látva egyszerűbb, tagadhatatlan.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A nanoknak van.
 www.apple.com/hu/ipod-nano/

Kiváncsiságból: minek kijelző egy mp3 játszóra?Sobri Jóska
Gondolom hogy egyszerűbben váltogathasson albumok között pl. De ízlések és pofonok 😊 Mondjuk 60 ezer Ft...Szépen kirabolják a népet. Persze amíg van aki megveszi 😀Asbee
pontosan ezért.
és köszönöm Sobri, teljesen jól ismerem az Apple termékskáláját ebben a szegmensben, ha ilyet vennénk, nem kérdezném.
Köszönöm, ránézek a Sandiskre!
amúyg ezt néztem:  www.edigital.hu/MP3-lejatszo/Philips_SA3MXX04K_4GB_MP3_lejatszo-p268249.html
van valakinek tapasztalata Philips-szel?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
iPod Shuffle, 17ezer.

 www.apple.com/hu/ipod-shuffle/Sobri Jóska
ja igen, nem árt, ha van kijelzője 😊
(öcsémnek kell, én teljesen jól elvagyok az ipodommal)Szobi22
A nanoknak van.
 www.apple.com/hu/ipod-nano/

Kiváncsiságból: minek kijelző egy mp3 játszóra?Sobri Jóska
Gondolom hogy egyszerűbben váltogathasson albumok között pl. De ízlések és pofonok 😊 Mondjuk 60 ezer Ft...Szépen kirabolják a népet. Persze amíg van aki megveszi 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
iPod Shuffle, 17ezer.

 www.apple.com/hu/ipod-shuffle/Sobri Jóska
ja igen, nem árt, ha van kijelzője 😊
(öcsémnek kell, én teljesen jól elvagyok az ipodommal)Szobi22
A nanoknak van.
 www.apple.com/hu/ipod-nano/

Kiváncsiságból: minek kijelző egy mp3 játszóra?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sandisk Sansa Clip+,Fuze+,Clipzip...sztem ezek eléggé bestbuyok!Divat
Tapasztalatból mondhatom, hogy igen


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sandisk Sansa Clip+,Fuze+,Clipzip...sztem ezek eléggé bestbuyok!

|
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
iPod Shuffle, 17ezer.

 www.apple.com/hu/ipod-shuffle/Sobri Jóska
ja igen, nem árt, ha van kijelzője 😊
(öcsémnek kell, én teljesen jól elvagyok az ipodommal)

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
iPod Shuffle, 17ezer.

 www.apple.com/hu/ipod-shuffle/