Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.jjncaa
azért technikailag az NFL-ben bundázni? jó pár embert meg kell venni hozzá az 53-s keretből...Amadeus91
vikingsnak a HC buktató meccse pár éve azért kemény volt

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.jjncaa
azért technikailag az NFL-ben bundázni? jó pár embert meg kell venni hozzá az 53-s keretből...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát nem megoldás a problémádra teljesen, de a jobb kattintás link megnyitása új lapon-nal nem nyitja meg a képet nagyban egy másik oldalon?Schleck
Na ez jóféle. 😀
Így megnyitja (elnavigál a gophoto.it oldalra), viszont vaterán ha több kép van feltöltve, csak az elsőt hozza be...

Gophoto it bővítményt kellett letörölni... beszarás...

Köszi, Schleck a segítséget. 😊süti
Hát ezt magamtól nem találtam volna ki, hogy ez lesz a gond. 😀
De örülök, hogy megoldódott. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
NFL-ben bunda?(!)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát nem megoldás a problémádra teljesen, de a jobb kattintás link megnyitása új lapon-nal nem nyitja meg a képet nagyban egy másik oldalon?Schleck
Na ez jóféle. 😀
Így megnyitja (elnavigál a gophoto.it oldalra), viszont vaterán ha több kép van feltöltve, csak az elsőt hozza be...

Gophoto it bővítményt kellett letörölni... beszarás...

Köszi, Schleck a segítséget. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Helló!

Még új vagyok itt, és az nfl-t is néhány hete követem, kérdéseim ez tükrözni is fogják 😊

1, Némely játékos oldalán, vagy hátul, lóg egy szalag, ennek mi a funkciója, könnyebb legyen lerántani? 😊

2, Mennyire tiszta sportág? Értem ez alatt főleg a bunda veszélyt, szoktak e botrányok lenni emiatt?

Köszi előre is a felvilágosítást.steroid stewie
1, Szerintem a törülközőket nézed szalagnak, ezek főleg az irányítón vannak, értelemszerűen az izzadságot törlik bele.

2, Bunda minden sportágban van, botrányból meg bőven kijutott az NFL-re idén is. Ugye kiderült, hogy a Saints védői külön pénzt kaptak ha sérülést okoztak. Idén pedig az NFL-es sporik "sztrájkoltak", így nem erre a szintre való bírók vezették a meccseket, így volt is bőven probléma.
Főoldalon a cikkek között, vagy a szerkesztők blogjain más-más témában is utána olvashatsz dolgoknak, ha ilyen jellegű témában is érdeklődsz a sportág iránt.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a jó büdös kurva eget sikerült csinálnom, hogy vaterán nem nyitja meg nagyban a képeket. Vagy ugyanaz a "képnézegetős" program van a galaktikabolton is:  galaktikabolt.hu/termek/galaktika_magazin_-_ket_teljes_evfolyam_2008_es_2007.html
Ha itt kattintok a képre se hozza fel nagyba, csak a töltés képernyőt.

Nem nyitja meg egyik böngésző sem, chrome-ból külön törölgettem minden szart, meg ccleanert is futtattam stbstb...
Van valakinek valami ötlete, mielőtt formánám az egész vinyót a gecibe ? (Szar így vaterán használt könyvekre licitálni...)süti
Hát nem megoldás a problémádra teljesen, de a jobb kattintás link megnyitása új lapon-nal nem nyitja meg a képet nagyban egy másik oldalon?

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Helló!

Még új vagyok itt, és az nfl-t is néhány hete követem, kérdéseim ez tükrözni is fogják 😊

1, Némely játékos oldalán, vagy hátul, lóg egy szalag, ennek mi a funkciója, könnyebb legyen lerántani? 😊

2, Mennyire tiszta sportág? Értem ez alatt főleg a bunda veszélyt, szoktak e botrányok lenni emiatt?

Köszi előre is a felvilágosítást.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mi a jó büdös kurva eget sikerült csinálnom, hogy vaterán nem nyitja meg nagyban a képeket. Vagy ugyanaz a "képnézegetős" program van a galaktikabolton is:  galaktikabolt.hu/termek/galaktika_magazin_-_ket_teljes_evfolyam_2008_es_2007.html
Ha itt kattintok a képre se hozza fel nagyba, csak a töltés képernyőt.

Nem nyitja meg egyik böngésző sem, chrome-ból külön törölgettem minden szart, meg ccleanert is futtattam stbstb...
Van valakinek valami ötlete, mielőtt formánám az egész vinyót a gecibe ? (Szar így vaterán használt könyvekre licitálni...)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Newman
Csukd be a szemed és fent kezdd el forgatni. Ha benne van érezni fogod. De szerintem annyira a felső szemhéjadat is fel tudod "nyitni", hogy beláss...
Egyszer nekem felment, de a szemforgatással lejött könnyen...catattack
rutin meló? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Newman
Csukd be a szemed és fent kezdd el forgatni. Ha benne van érezni fogod. De szerintem annyira a felső szemhéjadat is fel tudod "nyitni", hogy beláss...
Egyszer nekem felment, de a szemforgatással lejött könnyen...
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Azt hiszem bent maradt a lencsém, de most nem tudom kivenni. (volt már rá példa, hogy a szemhéj alá ment, akkor sikerült)Newman
Olyan helyre nem tud csúszni, hogy ne tudd kivenni, pislogj sokat, forgasd a szemed, ha tényleg nem megy, nézesd meg gyorsan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Azt hiszem bent maradt a lencsém, de most nem tudom kivenni. (volt már rá példa, hogy a szemhéj alá ment, akkor sikerült)

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Windows 8 nem játszik? Tudok segíteni.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
aha, sőt lefuttattam több hibajavítót, próbálkoztam registry cleanerrel, rendszerellenőrzéssel meg miegymással, a windows update során meg dll hibát ír, szóval windows reinstall lesz ebből...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
el akarok indítani egy programot, erre állandóan ezt a hibaüzenetet kapom...

 imagerz.com/QE9DWUtvAwMABFNOGQVQ

na most a NET-keretrendszer elméletileg már fel lett telepítve, még a verziószámra is külön figyeltem, de ez a gépet nem hatja meg

valaki ötlet, megoldás?jjncaa
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework mappán belül látod a v4.0.30319 mappát?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Üdv!
Segítséget kérnék,mert nem tudom mi lehet a baj.
TYT-ről leszedtem egy meccset,a hang megy,a kép 2mp-ig megy,utána megáll.Bárhova léptetem,ez a helyzet,kitünő hang,kitünő kép,ami megáll.Tipp?Blitzburgh
probáld meg másik lejátszóvalempty taxi
Kösz,akadt mindennel,de végigszenvedtem...😊
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
el akarok indítani egy programot, erre állandóan ezt a hibaüzenetet kapom...



na most a NET-keretrendszer elméletileg már fel lett telepítve, még a verziószámra is külön figyeltem, de ez a gépet nem hatja meg

valaki ötlet, megoldás?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Üdv!
Segítséget kérnék,mert nem tudom mi lehet a baj.
TYT-ről leszedtem egy meccset,a hang megy,a kép 2mp-ig megy,utána megáll.Bárhova léptetem,ez a helyzet,kitünő hang,kitünő kép,ami megáll.Tipp?Blitzburgh
probáld meg másik lejátszóval


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Üdv!
Segítséget kérnék,mert nem tudom mi lehet a baj.
TYT-ről leszedtem egy meccset,a hang megy,a kép 2mp-ig megy,utána megáll.Bárhova léptetem,ez a helyzet,kitünő hang,kitünő kép,ami megáll.Tipp?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
"Adót nekik! Adót a bestiáknak!" - Matolcsy
 vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20110913-matolcsy-gyorgy-az-online-szerencsejatekadorol-a-szepkartyarol-a-vendeglatosok-altal.html

"Itt?? ... Mindenki!"