Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem a csapatok minősége a legnagyobb probléma, bár kétségtelen hogy erősségben messze kiemelkedő a Sky, hanem hogy az élmenők nem jobbak hegyen egyénileg mint Froome.
Ha lenne akkora különbség mint mondjuk 2009-10-ben Contador+Schleck vs többiek, akkor lehetne kezdeni valamit, addig teljesen esélytelen a csapat és a TT miatt is. (Pedig már akkor is jóval kisebb különbségek voltak a top10ben mint mondjuk armstrong idején, és ez a jövőben sajna még kisebb lesz szvsz.)
eaglesmcnabb
Abból az iramból nem tudsz támadni, amit a Sky diktál. Ezért öli meg a versenyt. És ezért ki sem derül, hogy egy az egyben lehet lennének erősebbek Froome-nál. (Idén sztem lettek volna) Márpedig azért tud ilyen iramot diktálni a Sky, mert a csapatok minőségkülönbsége NBI és a Serie A közti különbségre emlékeztet. Az nem normális, hogy egy tízfős élbolyban 4 Sky-os segítő, ráadásul Thomas már nincs is.

Mikey: hidd el, más csapat is szeretne ilyen pénzes szponzort. 😉 A megoldás adott, mint mindig minden sportban: kerékpárban is vezessék be a fizetési plafont(, vagy sapkát, ha vkinek úgy tetszik)! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem a csapatok minősége a legnagyobb probléma, bár kétségtelen hogy erősségben messze kiemelkedő a Sky, hanem hogy az élmenők nem jobbak hegyen egyénileg mint Froome.
Ha lenne akkora különbség mint mondjuk 2009-10-ben Contador+Schleck vs többiek, akkor lehetne kezdeni valamit, addig teljesen esélytelen a csapat és a TT miatt is. (Pedig már akkor is jóval kisebb különbségek voltak a top10ben mint mondjuk armstrong idején, és ez a jövőben sajna még kisebb lesz szvsz.)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hányingerem van a Sky-tól, mert tönkreteszi a versenyt.
Soldados
Mondjuk senki nem tiltja meg a többi csapatnak, hogy a Skyhoz hasonló pénzes szponzort szerezzenek maguknak.

Az ilyen Landa-féléket sose értem meg, akik legjobb éveiket a pénz miatt inkább segítőként töltik.
Soldados
Ebben viszont nagyon egyetértek. Mondjuk pl. Landa azzal sem lesz sokkal előrébb, ha tényleg átmegy a Movistarhoz. Ott is csak akkor lesz elsőszámú ember, ha Quintana nem indul az adott versenyen...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezen a Tour-on Contador v. Quintana nem tényező. De nekem ez a Tour előtt is egyértelmű volt.
Aru, Uran és Bardet tud még izgalmakat okozni. De itt az időfutam lesz a döntő tényező. De ezzel nem mondok nagyot.
danyly
Conti megöregedett, Quintana meg nem bírta el a Giro-Tour duplát. Nem is értem miért próbálta meg, ezt már akkor szokták, amikor legalább 1-1 Tour és Giro külön a vitrinben van.

Az IT pedig nem kérdés: ha nem esik el, akkor Froome nyert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aru egyszerűen elfáradt a 3. hétre, már a rodezi befutó is ezt jelezte. Nem csodálom, a legjobbak közül mindenkinek volt segítője, neki minden támasza kidőlt, így egyedül tolta végig a Tourt, senki nem volt, aki vigyázzon rá. Pedig az első 2 hétben látott Aru nagyon szoros versenyt tudott volna csinálni, így maradt ez a visszataszító dominancia. A USP-nél és DC-nél is utáltam ezt, mert tönkreteszi a versenyt. Emiatt unalmas a végkimenetelt illetően, és emiatt támadásmentesek a hegyek az utolsó kilométerekig. Annyival erősebb a többi csapatnál a Sky, hogy totálisan egyenlőtlenek lesznek a feltételek, és így nem lehet igazi versenyt csinálni. Konkrétan Landa volt a Tour legerősebb versenyzője, ahogy Wiggins diadalakor Froome. Csak épp segítenie kellett, pedig idén sztem bárkit odavert volna. És mindezt úgy, hogy Thomas kidőlt. Hányingerem van a Sky-tól, mert tönkreteszi a versenyt. (Bocs, akit bánt, de én versenyt akarok)

Az ilyen Landa-féléket sose értem meg, akik legjobb éveiket a pénz miatt inkább segítőként töltik. Bár az idei Froome szerintem messze a leggyengébb volt a 4 közül, azaz talán az öregedés első jeleit láttuk. Ha tippelnem kéne, jövőre már nem ő nyer. Vagy el kell majd engednie Landát, vagy Aru lehet a következő, esetleg Quintana, ha végre összekaparja magát. A lényeg, hogy ezt a Froome-ot idén már meg lehetett rogyasztani (ha csak kisit is), míg korábban nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezen a Tour-on Contador v. Quintana nem tényező. De nekem ez a Tour előtt is egyértelmű volt.
Aru, Uran és Bardet tud még izgalmakat okozni. De itt az időfutam lesz a döntő tényező. De ezzel nem mondok nagyot.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Contador nagyot ment, ennyi tellett tőle, de legalább beleadott mindent.

Amikor láttam, hogy Aru 3-szor tempózik vissza a sor végére, akkor éreztem, hogy ebből lesz valamennyi hátrány... Ez van, dominált megint nyilván a Sky...

Dan Martin is szimpi, hogy többször próbált elmenni, de hát amikor még 3 segítője van Froome-nak, ott próbálj elmenni, szinte lehetetlen. :S

Gondban vagyok, mert az Uran, Bardet, Martin hármasból mind a három megérdemelné, hogy 3-ban végezzen a végén...
Vrij6
En Froome-nak szoritanek, de sajnos nem kell. Uran nagyon eros sikon talan megszorongatja, de meg ha el is verne akkor sem volt verseny de neki van eselye. Amugy Martin lenne akit varnek, sajnalatos a bukasa.
Az hogy a sky eros az egy dolog, a nagyobb problema hogy nem eleg erosek Froome-hoz ( legalabbis nem hiszik el). Ha elindulnak siman leraznak a segitoket, ahogy ma Bardet, de ok Froome-tol felnek igy meg hogy nem merik kiengedni a Dzsinnt a palackbol persze hogy ok vezetik a tempot. A baj hogy Aru ezt a tempot nem birta.
Egyedul Uran-nak van mar eselye, de talan egyszer nem tamadt csak ragadt ( azt jol, de elvezeti szintje a 0-val volt egyenlo.)
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Annyira nem vagyok képben. Első 10-ből ki a legjobb időfutammenő, ha kiveszem Froome-t?

Ki jöhet előre, és ki a leggyengébb a műfajban?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az elmúlt évek után ha nekem valaki azt mondja, hogy ezen a Touron Barguil nyer két szakaszt és övé lesz a pöttyös, azt szerintem hangosan kiröhögöm.
Megjegyzem, örülök Barguil jó teljesítményének, és annak hogy jó eséllyel top10-ben végez.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bardet el schleck-ezte ezt a tourt, többször kellett vonla támadni, amolyan belokisan, ezzel így nem ment sajna semmire.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Persze ma nem latom.. miafasz volt ez, 54 fős szökés? 😀
Szegény de Gendt 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Jön lassan akkor az utolsó hegy, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bár neki drukkolok, de ha ma nem megy el, akkor bardet-nak bukó a dobogó, mert TT-n minden riválisa jobb nála

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Contador nagyot ment, ennyi tellett tőle, de legalább beleadott mindent.

Amikor láttam, hogy Aru 3-szor tempózik vissza a sor végére, akkor éreztem, hogy ebből lesz valamennyi hátrány... Ez van, dominált megint nyilván a Sky...

Dan Martin is szimpi, hogy többször próbált elmenni, de hát amikor még 3 segítője van Froome-nak, ott próbálj elmenni, szinte lehetetlen. :S

Gondban vagyok, mert az Uran, Bardet, Martin hármasból mind a három megérdemelné, hogy 3-ban végezzen a végén...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Arunak ez érett. :/ Félő a rodezi balféksége dobogójába került.
Amúgy már megint mi volt ez a szakasz? Persze Contador szökött. Oké. A pulzusom még 3,5 percnél se szökött 70 fölé. Persze szakaszra volt esélye, de az nem ugyanaz. Sky megint unalomba folytotta a szakasz 4/5-ét. Mi az már, amikor a verseny 4 legnehezebb szakaszának egyikén Froome 3 segítőjével elmegy míg a mezőnyben már nincsenek tucatnyian se. Ez a lejtmenet annyira kellett, mint üveges tótnak a hanyatt esés. Még véletlenül komolyabb támadások lettek volna. Végére tényleg az lesz, h a hegyeken a top 4 10-20 másodpercen belül lesz egymáshoz egy egész tdf alatt. KB a mostani különbségek is a düsseldorfi prológ eredményét tükrözik vissza. Hihetetlen amennyire vártam ezt az elmúlt napok után, annyira csalódott vagyok egy ilyen nudli után. Ja és Roglic előtt kalap le.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Roglič jó úton halad afelé, hogy a szurkolója legyek. Nagyot megy ezen a Touron.

Bardet előtt is le a kalappal, szerintem még senkit nem láttam négyszer támadni ugyanazon a hegyen.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Na, Bardet támad, Froome és Uran tud eddig menni vele...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
mi történt Kittellel ?
Heisman Trophy
Bukott a szakasz elején.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Contador kegyetlen mit megy ma, jó, hogy 2 segítője is van elöl.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mi történt Kittellel ?
Heisman Trophy
így már okafogyottá vált a tegnapi gondolatmenetem... :S


 cycling.today/the-legs-of-a-tour-de-france-rider/

Kemény.
Vrij6
ezek a lengyelek, huzarski, poljanski... majkától várok majd egy képet jövőre :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
 cycling.today/the-legs-of-a-tour-de-france-rider/

Kemény.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 322 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mi történt Kittellel ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért az komoly lenne ha Matthews megelőzné Kittelt a zöld trikóban. Már nincs túl messze tőle még 2 szökés, és reális lehet. Persze ehhez kell ma egy top3 az asztráltól.
eaglesmcnabb
79 a hátrány. Ma 20+30 szerezhető, holnap a köztes hajránál még +20 pontot tudna esetleg hozni, ahol Kittel biztos nem szerez pontot. Ez még mindig -9 és marad továbbiakban 3 db intermediate sprint, amit nem előz meg semmiféle hegy és két lapos befutó további 50-50 pontért.

Ha ma és holnap szerezne Matthews 60 pontot(nem fog), még mindig egy az egyben meg kellene verje Kittelt. Az meg esélytelen.
dawyd728
a -9 pont megvan, 19. szakaszon kell leszakítani a 3. kategóriáson a németet. Bár még mindig Kittelnek áll a zászló, de már messze nem esélytelen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Közben találtam, kurva hosszú ez a hegy. De jó, hogy Contador és Quintana újra próbálkozik.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Rémlik hogy volt linkelve, csak nem találom, valaki tud a mai szakaszhoz streamet?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv