Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jó ötlet volt ez a hegyi befutó, végre nem kellett várni a második hét közepéig, hogy kapjunk egy kis mintát abból, hogy mik az erőviszonyok. Persze egy emelkedő nem sok, de pl. Quintana látványosan simán szakadt le az első támadásnál.

Aru -- ill. Porte, Dan Martin és Bardet -- ha így bírná végig, akkor jó kis verseny lehetne, mert egyébként Froome nagyon erősnek tűnik, és az is látszott, hogy idén is kiemelkedik a Sky a mezőnyből.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Látványos volt. 😊
Nagyon jó lenne, ha végig tudná tartani ezt a formát. 5 szakasz után a legvadabb álmaimban nem gondoltam volna, h 3. helyen áll majd Aru.
Összességében már az is jó hír, h szokás szerint nem dominálta le az első hegyi befutós szakaszt a Sky.
dawyd728
ezek szerint ő sem bírja a Giro után egyből a Tourt. Hajrá Aru/valaki. Csak ne a Postal nyerjen.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Látványos volt. 😊
Nagyon jó lenne, ha végig tudná tartani ezt a formát. 5 szakasz után a legvadabb álmaimban nem gondoltam volna, h 3. helyen áll majd Aru.
Összességében már az is jó hír, h szokás szerint nem dominálta le az első hegyi befutós szakaszt a Sky.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aru mit ment a végén te jó ég. Ő, Martin meg Porte szorongathatja meg talán idén Froomeot(bár a Sky brutálisan erős most is). Quintananak nagyon kell tekerni majd a dobogóért is.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
Na ez szép volt Arutól... Megérdemelte.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
Mit megy a kis olasz 😊
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Most hallom, a tegnapi első bukást Sagan indította, amikor egy olyan résbe ment be két FDJ felvezető közé, ahol nem volt hely. Az egyik el is esett és estében még majdnem el is sodorta Demare-t, aki óriási mázlival védte ki az esést. Szerintem ez nyomhatott rengeteget a kizárásnál, h egy sprintben két bukás kialakulásában is aktív részes volt.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
Mondjuk egyik bukás sem a keskeny, kanyargós út miatt volt.

BTW gebedjek meg, de akárhányszor visszanézem, Cav már azelőtt elkezd borulni, hogy Sagan kitenné a könyökét.

Persze töknyolc, én hogyan látom. Innentől hajrá AG2R!
Mikey
Én azt látom, hogy Sagan beakar vágni Cav elé, de mikor látja, hogy már ott van lekönyökli. Könyökös előtt tényleg már kicsit mozog Cav de az is úgy tűnik mert Sagan későn csukta rá a kaput.

Más is így látja:
 index.hu/sport/bringa/2017/07/05/peter_sagan_bukas_tour_de_france_nem_volt_konyokos_greipel_cavendish/

Amúgy azzal nem értek egyet, hogy nem kell kizárni. Egy másik versenytársa egy szabálytalankodása miatt kellett feladja a versenyt ez nálam kizárás.

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mondjuk egyik bukás sem a keskeny, kanyargós út miatt volt.

BTW gebedjek meg, de akárhányszor visszanézem, Cav már azelőtt elkezd borulni, hogy Sagan kitenné a könyökét.

Persze töknyolc, én hogyan látom. Innentől hajrá AG2R!
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Én azért feltenném azt a kérdést a TDF szervezőinek, de talán a világ összes versenyszervezőjéhez, miért kell az abszolút sík szakaszon (ahol 99%-ra jósolható a mezőnyhajrá) keskeny és kanyargós utolsó 1-2 km a szakasz végére? Az állandó jobbra balra kanyargó utakon folyamatosan megy egyik oldalról a másikra a helyezkedés. Ehhez jön még keskeny 2 sávos útszakasz és máris kész a baj. Persze a második bukás, legyen bármilyen széles az út, megtörtént volna. Legyen dimbes-dombos, mint mondjuk a tegnapelőtti, azzal nincs gond.
Nem hiszem el, h nincs 1km hosszú (10-15m széles), nyíl egyenes utca Vittel nagyságú városokban. Max nem a városháza előtt lesz a befutó..
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
Hát az egyik még itt lehetne, ha van egy kis esze.
Várj csak... Akkor mindkettő.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Cavendish válltörés, természetesen nem folytatja. Egy nap alatt két top sprinter mínusz, csodás.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kár érte, pedig idén demare megfogta volna anélkül is a zöld trikóban

de legalább nem kell többet nézni a fejét, nem igen emlékszem nála ellenszenvesebb bringásra.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/882282691219030017
dawyd728
#faszkivan 😕
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/882282691219030017
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Visszanézve jó pár kameraállásból, már nem vagyok annyira magabiztos, h kizárást érne. A mezőny végére alap, h visszaküldeném.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Uh Degenkolb és Swift mekkorát repült.

Démare győzelmének örülök.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
Sagan lerendezte Degenkolbot rendesen. Nem tudom mi szükség volt erre, de majd az okosok megmondják...
Szerintem ebből bünti lesz.

Edit: Cav volt nem Degenkolb.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Mekkora esés, te jó ég. 😕
Sagant én kizárnám. Ráküldi a korlátra 70-nél.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
van Keirsbulck szerintem nem így képzelte el a mai napot. 😀
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nibali nélkül így is hiányos volt igazi összetett menő nélkül a Bahrain. Így max. marad Colbrelli a sprinteknél.
danyly
Ehhez a mezőnyhöz kevésnek érzem Sonnyt, de egyébként örülnék ha tudna egyet nyerni.
Mikey
Nem győzelmi esélyekre gondoltam max. Top5. Úgy értettem, hogy ott (a sprintekben) tudnának maradandót alkotni + ezek után maradnak a szökések.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Rengeteg sík sprint szakasz között üdítő 1-1 ilyen.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hahh, Sagan kicsit bénázva is nyert Longwyban! 😊 😊
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nibali nélkül így is hiányos volt igazi összetett menő nélkül a Bahrain. Így max. marad Colbrelli a sprinteknél.
danyly
Ehhez a mezőnyhöz kevésnek érzem Sonnyt, de egyébként örülnék ha tudna egyet nyerni.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
csak bevárták a Postalosokat, és még Froome biciklit is cserélhetett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz