Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy elképzelem, hogy jelen esetben volt mondjuk 10 km hátra, jelezték nekik, hogy kívül kerültek a limiten, lehet 1-2 segítője ha odatapos, akkor beért volna limitidőn belül. Vagy bejöttek együtt, úgy, hogy tudták, hogy kizárás lesz a sorsuk? Ilyen esetben nem szólhat 1-2 csapattársa, hogy de én erősebb vagyok, betudnék érni limitidőn belül, had tapossak már bele?😀 Vagy ki van adva az ukáz, és kész?
Vrij6
Az biztos hogy a kerekes nem donthet ha azt mondjak neki akkor azt csinalja. Ritkan megengedik, meg a JUllrich fele idokben egy sikeres csoport szokes utan valaki ( talan 2.-3. ember ) egy GC eselyes csapatbol megkaparintotta a sarga trikot 2-3 perc elonnyel, nagy kegyesen megengedtek neki hogy kuzdhet erte ( termeszetesen ) egyedul ( hat ott igazan latszott mit szamitanak a segitok ). Ez egy csapatsport, meghatarozott cellal mennek versenyezni es ha az elerhetetlen utana nagyon nehez mashol sikeresnek lenniuk 1-2 csapat kivetelevel, aki tud tobb vasat tartani a tuzben. Lehet hogy csak stilusosan leptek vissza, mert a limitidore biztos eleg erosek lettek volna de masra nem valoszinu.
Ettol fuggetlenul D-nak be kellett volna ulnie a kocsiba es a tobbieket hagynia kuzdeni.
no
jelen esethez hozzátartozik, hogy már az elején a hegyeken+síkon akkora hátrányuk volt hogy utána az utolsó hegyen+ az az utáni egyenesen kb az élmenőkkel egyenlő tempót kellett volna menniük hogy limiten belül érkezzenek meg. Szóval az ott már az elején halott volt mikor megúsztak az első valamirevaló hegyen. Ráadásul egyik sem az a kimondott hegyimenő volt, akik alapesetben is kb a kittel csoporttal érkeztek volna meg.
Fdj-nek így lőttek idén... Pont egy Sandy Casar hiányzik nekik évek óta hogy ebből a szar helyzetből is ki tudjanak hozni valamit

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 070
hülye Madiot, eleve szarul van demare, és kb esélytelen hogy beér limit alatt, erre pluszban hátulhagyja a fél csapatot hogy ők is tuti kiessenek.
eaglesmcnabb
Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy elképzelem, hogy jelen esetben volt mondjuk 10 km hátra, jelezték nekik, hogy kívül kerültek a limiten, lehet 1-2 segítője ha odatapos, akkor beért volna limitidőn belül. Vagy bejöttek együtt, úgy, hogy tudták, hogy kizárás lesz a sorsuk? Ilyen esetben nem szólhat 1-2 csapattársa, hogy de én erősebb vagyok, betudnék érni limitidőn belül, had tapossak már bele?😀 Vagy ki van adva az ukáz, és kész?
Vrij6
Az biztos hogy a kerekes nem donthet ha azt mondjak neki akkor azt csinalja. Ritkan megengedik, meg a JUllrich fele idokben egy sikeres csoport szokes utan valaki ( talan 2.-3. ember ) egy GC eselyes csapatbol megkaparintotta a sarga trikot 2-3 perc elonnyel, nagy kegyesen megengedtek neki hogy kuzdhet erte ( termeszetesen ) egyedul ( hat ott igazan latszott mit szamitanak a segitok ). Ez egy csapatsport, meghatarozott cellal mennek versenyezni es ha az elerhetetlen utana nagyon nehez mashol sikeresnek lenniuk 1-2 csapat kivetelevel, aki tud tobb vasat tartani a tuzben. Lehet hogy csak stilusosan leptek vissza, mert a limitidore biztos eleg erosek lettek volna de masra nem valoszinu.
Ettol fuggetlenul D-nak be kellett volna ulnie a kocsiba es a tobbieket hagynia kuzdeni.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
NB2
Ez egy kicsit Hamilton-Vettel esetre hajaz. Az előzmény sportszerűtlen, de szabályos...a folytatás parasztág és szabálytalan 😕 Egy figyelmeztetés minimum kijárt volna!
clbass
Vagy ha következetes az UCI, akkor kizárják Froome-ot is. Ezek szerint nem a szándékosságot büntették Sagan esetében sem, mert az itt is egyértelmű...

Nagyon nem szeretem a kettős mércét.
Mikey
Sagan is egyensúlyát vesztette, de Froome is azért könyökölt, mert majdnem elesett Dan Martin kerekében...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Majka is feladta. Jó Tourja van a Borának.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
hülye Madiot, eleve szarul van demare, és kb esélytelen hogy beér limit alatt, erre pluszban hátulhagyja a fél csapatot hogy ők is tuti kiessenek.
eaglesmcnabb
Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy elképzelem, hogy jelen esetben volt mondjuk 10 km hátra, jelezték nekik, hogy kívül kerültek a limiten, lehet 1-2 segítője ha odatapos, akkor beért volna limitidőn belül. Vagy bejöttek együtt, úgy, hogy tudták, hogy kizárás lesz a sorsuk? Ilyen esetben nem szólhat 1-2 csapattársa, hogy de én erősebb vagyok, betudnék érni limitidőn belül, had tapossak már bele?😀 Vagy ki van adva az ukáz, és kész?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hülye Madiot, eleve szarul van demare, és kb esélytelen hogy beér limit alatt, erre pluszban hátulhagyja a fél csapatot hogy ők is tuti kiessenek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 070
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
NB2
Ez egy kicsit Hamilton-Vettel esetre hajaz. Az előzmény sportszerűtlen, de szabályos...a folytatás parasztág és szabálytalan 😕 Egy figyelmeztetés minimum kijárt volna!
clbass
Vagy ha következetes az UCI, akkor kizárják Froome-ot is. Ezek szerint nem a szándékosságot büntették Sagan esetében sem, mert az itt is egyértelmű...

Nagyon nem szeretem a kettős mércét.
Mikey
Sagan-eknal a buntetes fejlodott es mivel MC kiesett ezert kizartak, baratok, nem gondolja senki hogy szandekos volt amugy ez 70 km/o-nal ez gyilkossagi kiserlet. Olyan mintha a Ham-Vett 300-nal tortent volna.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 070
Én sose értem ezt a várakozósdit. Dan Martint akkor miért nem várták be? Mit tehetett ő erről? A defekt a kerékpársport része. Froome-nak meg különösen nem állnék meg azok után, hogy az egyik korábbi Touron leállította a főmezőny menését, mert bukott néhány segítője... Értitek, segítője... Teljesen non-sense. Meg a paraszt könyöklése után pláne nem értem, miért kellett volna várnia Arunak.
Soldados
2 dolog, nem kell bevarni es nem is tettek, de addig nem is inditok tamadast (defektre is igaz, de neki itt gear problemaja volt) csak ezen a szakaszon 5 perccel kesobb megmutathatta volna Aru hova megy a porkolt es meg van 2000 km, 2 het es a gyoztes fog nyerni 2 perccel a legvegen. Mikozben most erthetoen csak a gyozelem lebeg elotte barmi aron utana o is azt szeretne ha senki nem tenne hozza hogy igen de....
2, A paraszt konyoklese meg hatareset, ha el is szallt a feje akkor is el kell ismerni hogy uilyen gyorsan megnyugodott ahogy ujra egymas mellett rogton elnezest ker, igy nehez "belekotni". Aru is mondhatta volna hogy azt hittem vizet ker es tamadok, es ebbe sem lehetett volna "belekotni" csak akkor mennie kellett volna.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
NB2
Ez egy kicsit Hamilton-Vettel esetre hajaz. Az előzmény sportszerűtlen, de szabályos...a folytatás parasztág és szabálytalan 😕 Egy figyelmeztetés minimum kijárt volna!
clbass
Vagy ha következetes az UCI, akkor kizárják Froome-ot is. Ezek szerint nem a szándékosságot büntették Sagan esetében sem, mert az itt is egyértelmű...

Nagyon nem szeretem a kettős mércét.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én sose értem ezt a várakozósdit. Dan Martint akkor miért nem várták be? Mit tehetett ő erről? A defekt a kerékpársport része. Froome-nak meg különösen nem állnék meg azok után, hogy az egyik korábbi Touron leállította a főmezőny menését, mert bukott néhány segítője... Értitek, segítője... Teljesen non-sense. Meg a paraszt könyöklése után pláne nem értem, miért kellett volna várnia Arunak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 070
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
NB2
Ez egy kicsit Hamilton-Vettel esetre hajaz. Az előzmény sportszerűtlen, de szabályos...a folytatás parasztág és szabálytalan 😕 Egy figyelmeztetés minimum kijárt volna!
clbass
Pontosan arra hajaz egy tekintetben, hogy egy kozel artalmatlan szituacioban majdnem tortent valami. Amugy meg egy par kocka es rogton latszik ahogy elnezest ker Aru-tol.
Amugy Porte-eknak nagy taps hogy nem asszisztaltak a szokeshez
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
En ugy vagyok vele, hogy egy defekt stb benne van. Nem itelem el Aru tamadasat. Persze lehet ide-oda is erveket sorakoztatni, de ezerszer inkabb kelett volna bevarni Martint.
Danny
Azért szomorú, hogy a kékvérű rendszabályozása a Sagan eset után említést is alig érdemel :/
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
En ugy vagyok vele, hogy egy defekt stb benne van. Nem itelem el Aru tamadasat. Persze lehet ide-oda is erveket sorakoztatni, de ezerszer inkabb kelett volna bevarni Martint.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
NB2
Ez egy kicsit Hamilton-Vettel esetre hajaz. Az előzmény sportszerűtlen, de szabályos...a folytatás parasztág és szabálytalan 😕 Egy figyelmeztetés minimum kijárt volna!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Hét kerekest zártak ki időlimit túllépés miatt, közte négy FDJ-st Démare-ral.

Ha valaki talál videót Froome állítólagos könyököséről, az ne tartsa vissza a linket!
Mikey
Kemény. Viszonylag sokat foglalkoztak azzal, hogy kizárják-e őket, vagy sem, számít-e ki teker ott, stb, jó kis eszmecsere volt.

Csóri Porte mekkorát esett, ott is maradhatott volna akár, brrr...

Amúgy jó szakasz volt nagyon.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Hét kerekest zártak ki időlimit túllépés miatt, közte négy FDJ-st Démare-ral.

Ha valaki talál videót Froome állítólagos könyököséről, az ne tartsa vissza a linket!
Mikey
erre gondolsz?
 www.youtube.com/watch?v=UBVfKkjzkqE
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hét kerekest zártak ki időlimit túllépés miatt, közte négy FDJ-st Démare-ral.

Ha valaki talál videót Froome állítólagos könyököséről, az ne tartsa vissza a linket!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na ez egy jó szakasz volt.

Porte mekkorát esett te jó ég. 😕
iktriad
Nem elég hogy fejre vette a sziklafalat, még Martin is átesett rajta... remélem nincs komolyabb baja.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uran a nap nyertese (Froome mellett) Szegény Barguil és persze Porte meg Thomas meg Gesink. Dan Martin hogy tudott egy olyan esés után bejönni Quintanával együtt?

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Porte mekkorát esett te jó ég. 😕
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Calmejane mekkorát tekert, azt a mindenit!
Mikey
Amikor nyújtotta a lábát, és szinte megállt, akkor megállt bennem az ütő, hogy esetleg nem tudja megcsinálni. De nagyon örülök neki, hogy végig ért, megérdemelte!

Remélem holnap lesz valami az élmezőnyben is...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Calmejane mekkorát tekert, azt a mindenit!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
A Tourhoz kapcsolódóan: létezik magyar eurosport stream?
Szokol
Nem ezt akartad hallani, de 3 euró, 5 motort is választhatsz, hogy kit nézel.
 www.eurosportplayer.com/subscription/pass.shtml?promoref=PRO-0000002916
HD, tableten is megy, kinyomható tv-re. Egy hónap után lemondod...
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
A Tourhoz kapcsolódóan: létezik magyar eurosport stream?