Kerékpár
22 feliratkozó
több mint 10 éve
Ez tényleg királyetap volt. Szegény Atapuma, még dobogó sem lett meg neki a nap végén. :/ Valverde a mai etappal kvázi elszállt, A Nibali, Chavez, Kruijswijk trióból lesz valaki idén a Giro győztese.
több mint 10 éve
ha a betegségnek 'emelkedőiszony' a neve, akkor elhiszem.---
gyönyörű tájakon mennek ma.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Démare is feladta. 😂Brandle is feladta. Jó időfutam menő, a 9. szakaszon 2. lett. A hegyi TT megnéztem volna, bár ez lehet már neki sok lett volna. Már tegnap is több mint fél órát kapott. Lehet betegség.
Mikey
Közben Niemec is feladta. Ma úgy tűnik lesz egy pár kieső.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Démare is feladta. 😂
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
ha ma meg holnap is megtudja tartani a rózsaszínt amador akkor nevezhető a legnagyobb esélyesnek a végére?szerintem erről a holnapi időfutam után lenne érdemes beszélni, kérdés mekkora előnye lesz akkor -- feltéve hogy megtartja a pinket.
ano92
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Akkor elkezdődött a király etap (egyik). Jelenleg 37-es (vagy 36-os) szökés van. Cunego, Ulissi, Wellens, Atapuma, Roche stb. (csak néhány nagyobb név) is előre menekült. Hegyi trikóért már nagy harc lesz ma, sok pontot kiosztanak.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
ha ma meg holnap is megtudja tartani a rózsaszínt amador akkor nevezhető a legnagyobb esélyesnek a végére?szinte igen, de szerintem még a torinói befejező szakasz előtt kipukkadhat. De 100%-osan kijelentette, ő Valverdét segíti. Hajrá Demare a piros trikóért, és Cunego a kékért 😀
ano92
Szerk : Demare már nincs
Szerkesztette: Heisman nádor
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 10 éve
ha ma meg holnap is megtudja tartani a rózsaszínt amador akkor nevezhető a legnagyobb esélyesnek a végére?
több mint 10 éve
Greipel is feladta a Girót -- ennek mondjuk örülök. 😛
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Közben a norvég kör is elkezdődött. Kedvenc "kis versenyem", de kár hogy előrébb hozták és egybeesik a Giroval és a kaliforniai körrel. Nem is látom, hogy közvetítené az ES. Pedig érdemes nézni, gyönyörű tájakon haladnak.táj szempontból a kaliforniai kör sem rossz, a tegnapi különösen erős volt. szerencsére a verseny is élvezetes. a kommentálás pedig nagyon epic. 😊
danyly
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Dumoulintól jó érzékkel megváltam, Landában meg nem láttam erőt (bár 2. időfutamon kifejezetten jó időt ment).Dumoulin is feladta. 😕2 nap alatt 2 ember is feladata a fantasy csapatomból, Landa és Dumoulin. Felkészül Jungels és Fuslang?
kepfeltoltes.hu/160518/CivLsclUoAEnahy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
iktriad
A fiatal luxemburgi viszont jó erőben van. Érdemes rá figyelni (nem csak most). Fuglsangnak meg még sok dolga lesz Nibalival, de az is lehet fejre áll az olasz és szabad kezet kap a 3. héten.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Közben a norvég kör is elkezdődött. Kedvenc "kis versenyem", de kár hogy előrébb hozták és egybeesik a Giroval és a kaliforniai körrel. Nem is látom, hogy közvetítené az ES. Pedig érdemes nézni, gyönyörű tájakon haladnak.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
mindig jó dolog látni, mikor a szakaszgyőztesből előjön az 'állat.' 😊
p.s.: erős a gyanúm, hogy Ashley beitalozik a szakaszok alatt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Fuslang bukott is. De legalább Jungels ma 3. lett.Dumoulin is feladta. 😕2 nap alatt 2 ember is feladata a fantasy csapatomból, Landa és Dumoulin. Felkészül Jungels és Fuslang?
kepfeltoltes.hu/160518/CivLsclUoAEnahy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
iktriad
több mint 10 éve
Dumoulin is feladta. 😕2 nap alatt 2 ember is feladata a fantasy csapatomból, Landa és Dumoulin. Felkészül Jungels és Fuslang?
kepfeltoltes.hu/160518/CivLsclUoAEnahy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
több mint 10 éve
Pff, pff, pff. Egyebet nem is mondok.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Dumoulin is feladta. 😕kepfeltoltes.hu/160518/CivLsclUoAEnahy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
"Kiryienka bukott, de az meg néha jobban fáj az útnak, mint Kiryienkának."Kaliforniai körről... sikerült jókor bekapcsolódnom így melóból hazaérve. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Tényleg ügyes volt a fiatal olasz srác. Le a kalappal előtte. Még senki nem mutatott semmi extrát, későbbre tartogatják az erejüket. Egyébként igazuk van, sok van még + hegyi időfutam. Az esélyesek között nagy különbségek továbbra sem alakultak ki. Bár a jóváírások miatt akár ez változhat is, bár ez sem hoz hatalmas előnyt.
Aki még számít az meg elszállt az időfutamon (Chaves, Uran, Zakarin) és sok hátrányt szedett össze. Max. hegyi trikóra mennek.
Csapatban tényleg nem rossz az Etixx, de én akkor is a Movistart érzem a legerősebbnek a mezőnyben. De ez a hegyekben úgy is kijön. És Valverdének nem semmi erősségű segítője lesz Amador. Jó formában van.
Szerkesztette: danyly
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Az Ettixnél igen csak rendben van a csapategység. Brambilla előtt le a kalappal. Ahogy a 21 éves Ciccone előtt is. Landáért tényleg nagy kár.
több mint 10 éve
Landa feladta. Szomorú hír. Így sem volt túl sok esélyes a Giro, de így még érdekesebb lesz a verseny.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Csak simán cipollinizett, vagy más van a háttérben?Előbbi. 😊
dawyd728
Közben a kaliforniai kör is elkezdődött. Ki más nyerte volna az első szakaszt...Meglepődtem, hogy nem második lett. 😊
danyly
Ja és a Girót feladta Cancellara is. Nem érezte jól magát...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Közben a kaliforniai kör is elkezdődött. Ki más nyerte volna az első szakaszt...Jó nevekből áll ott is a mezőny.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Az eső szépen átrendezte az erőviszonyokat. Egy gyengébb időfutamos jól ment (Landa), aki elviekben jó, az pedig rosszat (Uran volt mondjuk a leggyengébb ezek közül; de lehetne több példát is felhozni). De Zakarin ma totál szerencsétlen volt: 2x bukott + kerékpár csere. Pedig ez most neki jó Gironak nézett ki. De a jobbak sem nagyon kockáztattak. Valverde menetén is látszott kicsit biztonsági, nem akart senki elesni.Igazából annyira nem lett átrendezve az élmezőny. Úgy értve óriási előnyök-hátrányok nem alakultak ki. Persze Uran v. Chaves hátrány soknak tűnik Nibaihoz képest, de több hegyi szakaszon keresztül akár le is dolgozható. De lelkiekben nem érzem erősnek őket, főleg nem Urant. Biztos lesz még jó pillanata, de több nem igen.
Nibali, Valverde, Landa 25 mp belül vannak egymáshoz viszonyítva. Ez nem sok. Kemény harcok lesznek a hegyekben.
Szerkesztette: danyly
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.