Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
mellesleg miert vagy abban olyan biztos, hogy froome tudasaban nincs ugyanugy benne a sky sora ? Fake
Ez az egyik, a másik meg, tudom, hogy rohadtul cinikus vagyok, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy egy másik csapatban nem lenne meg ugyanaz az "orvosi" háttér, és nem menne ilyen jól.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Voeckler viszont akkor is, és most is megrajzolta 😛eaglesmcnabb
az nagy megrajzolas, hogy odabasz neki egy 50 meteres sprintben. a rajzolgatashoz talan elkene menni a picsaba vagy legalabb megprobalni 1-2x. en nem kifejezetten kedvelem foklert, de elismerem es tisztelem, ha valakinek ekkora szive van.
de azert hoslegendakat ne keritsunk mar kore. tavaly pl mit ert volna az a hatalmas szive, ha rolland nem huzza keresztul 3/4 franciaorszagon ?Fake
egy klasszikust idézve: "Sok a ha" 😀
tény hogy segítők nélkül kb. lófaszt nem ér az ember, kivéve persze contadort. Viszont ha tavaly nem szökik az első héten, akkor nem hozza magát a kialakult előnyös helyzetbe. Ami megint csak a stílusának köszönhető.
Egyáltalán nem kerítek köré hőslegendákat, egyszerűen csak annyi hogy ami nem sikerült Kessiakoffnak 30+ pontos előnyben az neki sikerült 4 pontosban. Ez többet ér egy legyintésnél. A svédnek elég lett volnaa pöttyöshöz menni vele végig, és begyűjteni Voeckler mögött a 2. helyezett pontjait. Voeckler utóbbi 2 éve nálam Virenquet idézte, a tegnapi szakasza főleg.

ez a dal pedig szóljon a szakazsgyőztesnek, kijárt már neki! :
http://www.youtube.com/watch?v=89DSK2agIE0

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Voeckler viszont akkor is, és most is megrajzolta 😛eaglesmcnabb
az nagy megrajzolas, hogy odabasz neki egy 50 meteres sprintben. a rajzolgatashoz talan elkene menni a picsaba vagy legalabb megprobalni 1-2x. en nem kifejezetten kedvelem foklert, de elismerem es tisztelem, ha valakinek ekkora szive van.
de azert hoslegendakat ne keritsunk mar kore. tavaly pl mit ert volna az a hatalmas szive, ha rolland nem huzza keresztul 3/4 franciaorszagon ?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó hát Sörensen meg tizedannyi szakaszt sem nyert eddig mint Voeckler. Szerintem nem alaptalan hogy ennyit beszélnek róla.
Vagy Morkovról is beszélhetnének aki majdnem 900 km-t volt szökésben de ő sem ért vele semmit. Míg Voecklernek rendre sikerül olyan szökésben részt vennie ami célba is ér.

Froome teljesítményében azért emeljük ki, hogy pl. amikor az Alpokban bevárta Wigginst, mennyit ment iramot neki,kilométereken keresztül diktálta a tempót, és még úgy is erősebb volt mint Wiggo. Persze sok a ha, viszont az tény hogy alig fél percet szopott TT-n.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Froome nagyon simán megnyerné ezt a tourt. Most simán adna Wigginsnek 2 percet. Hihetetlen. FViktor93
Ja aztan kapna a pofajara wiggotol TTn azt meg szamold ki h akkor ki gyakna le kit. Sokon mondjuk nem mulna egyik iranyba sem a verseny.
Mondjuk abban egyetertek, h ezen a touron messze Froome volt a legjobb formaban. Nekem alapvetoen sosem volt bajom Wigginsszel, de ez az alazas amit ugy adott elo Fr, hogy kozben nem csinalt semmit, az elegge faja volt 😊 Fake
Annyival szerintem nem lenne jobb Wiggins TTn mint amennyit adhatott volna neki Froome a hegyi szakaszokon. Két nagyon sima támadása volt amin nagyon megverte volna Wiginst. Szerintem az elég lett volna. Jó lenne ha lépne innen Froome és akkor jövőre lehetne egy nagyon jó mezőny. FViktor93
volna, volna, volna, volna. tetelezzuk fel h van most froomenak 2.5 perc elonye. ezt ne tudna leadni wiggo ellen barki ttben 3 het karikazas utan ? ennyi ertelme van ennek a kalkulacionak szerintem. mellesleg miert vagy abban olyan biztos, hogy froome tudasaban nincs ugyanugy benne a sky sora ? ezzel csak azt akarom mondani, hogy rogers, porte egyertelmuen hatalmas segitseg volt mindkettejuknek es ebh is amennyit tudott segitett. azert ilyen sor legutobb a postalban volt, ezert froomenak is sok energiaja jutott azert magara emellett, mert a pireneusokban mar pl kis tulzassal egyaltalan nem kellett neki diktalnia a tempot.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.danyly
Akkor szomorú leszel, mert nem fog.gdavid
Igazam lett és örülök neki. Szép volt Alejandro.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, csodálatosan tapadt végig Kessiakoffra. 😉Schleck
akkora előnnyel mint ami a svédnek volt elég lett volna tőle ugyanez tegnap. Voeckler viszont akkor is, és most is megrajzolta 😛eaglesmcnabb
Jah, mert jobban hajrázik. De azért még ne beszéljünk már arról, mintha ő csinálná egyedül a versenyt. Egy csomó másik ember is szökik, próbálkozik végig a Tour folyamán, mégis tizedannyi szó van Sörensenről pl. mint róla.

Amúgy Pinot vajon mire gondolhatott a "jól sikerült a tegnap esti feltöltődésem" alatt? 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja csak jövőre lesz Schleck meg Contador. Akiket azért még így is Froome elé pakolok.

az ideire visszatérve: Való igaz TT-n kb fél percet kapott, itt a hegyeken többet is tudott volna hozni talán Wigginsen. És ne feledjük a tavalyi Vueltát is megnyerhette volna ha nem kellett volna Wigginst pátyolgatni.

jövőre viszont fasza kis mezőny összeállhat, Pinot is jobb lesz, jövőre akár esélyessé is előreléphet.

Jah, csodálatosan tapadt végig Kessiakoffra. 😉Schleck
akkora előnnyel mint ami a svédnek volt elég lett volna tőle ugyanez tegnap. Voeckler viszont akkor is, és most is megrajzolta 😛 az összes hajránál. nem 1-nél, vagy 2-nél.

Voecklerre visszatérve meg, nem ő az egyetlen versenyző majd fél óra hátrányban. Még se nagyon látok versenyzőt ennyit mozogni. Akkor valamit csak tud, mert nem cadel és a maradék 5-6 esélyes az aki csak kerekez a mezőnyben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Froome nagyon simán megnyerné ezt a tourt. Most simán adna Wigginsnek 2 percet. Hihetetlen. FViktor93
Ja aztan kapna a pofajara wiggotol TTn azt meg szamold ki h akkor ki gyakna le kit. Sokon mondjuk nem mulna egyik iranyba sem a verseny.
Mondjuk abban egyetertek, h ezen a touron messze Froome volt a legjobb formaban. Nekem alapvetoen sosem volt bajom Wigginsszel, de ez az alazas amit ugy adott elo Fr, hogy kozben nem csinalt semmit, az elegge faja volt 😊 Fake
Annyival szerintem nem lenne jobb Wiggins TTn mint amennyit adhatott volna neki Froome a hegyi szakaszokon. Két nagyon sima támadása volt amin nagyon megverte volna Wiginst. Szerintem az elég lett volna. Jó lenne ha lépne innen Froome és akkor jövőre lehetne egy nagyon jó mezőny.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Froome nagyon simán megnyerné ezt a tourt. Most simán adna Wigginsnek 2 percet. Hihetetlen. FViktor93
Ja aztan kapna a pofajara wiggotol TTn azt meg szamold ki h akkor ki gyakna le kit. Sokon mondjuk nem mulna egyik iranyba sem a verseny.
Mondjuk abban egyetertek, h ezen a touron messze Froome volt a legjobb formaban. Nekem alapvetoen sosem volt bajom Wigginsszel, de ez az alazas amit ugy adott elo Fr, hogy kozben nem csinalt semmit, az elegge faja volt 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froomenak ha van esze, elmegy a Skyből és akkor jövőre már nyerhet Tourt is.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Froome nagyon simán megnyerné ezt a tourt. Most simán adna Wigginsnek 2 percet. Hihetetlen.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Froome bazzeg.. 😀

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
hát nem tudom. Én pl. kibaszottul utálom Contadort, de ő akkor is támadott, amikor volt 5 perc előnye. Wiggins meg csak tempózik, ráadásul az se nagy tempó, tegnap is akkor kezdett a mezőny szakadozni, amikor Basso az élre állt, amíg a Sky ment addig semmi. Sőt megkockáztatom, ha végig a sky ment volna elől Cadel meg se főtt volna. Szép nyugisan beértek volna azonos idővel és annyi. Ha nibali nem támad se ment volna wiggins többet, nem vert volna a vdb féle csoportra 1 percet. értem én hogy így is, úgy is nyeri, de azért ami unalmas az unalmas. Armstrong is erősebb volt a többieknél hegyen is és TT-n is mégis hogyha erősebb volt támadott, még ha volt egy halom előnye összetettben akkor is.

A versenyt meg úgy gondoltam hogy izgalmat. Abban semmi izgalom nincs számomra hogy Evans teszi-e a kereket vagy sem. Abban amit tegnap voeckler csinált annál inkább. de ízlések és pofonok. eaglesmcnabb
Wiggins nyilván nincs azáltalam említett nagyok között. Evans se. Nem tudnak támadni úgy, hogy összességében ne bukjanak rajta. És Voeckler még annyira se. Ezért nem lesz annyival nagyobb versenyző, mint a mostani Wiggins, mert végigalibizi a szakaszokat, aztán utána háromszor végigvisz egy jó támadást. Szép és jó, csak nem hiszem, hogy jogos mindenki mást, akit érdekel az összetett, leteremteni.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Voeckler ma is színt ad ennek az amúgy kissé szintelen-szagtalan idei Tournak. iktriad
Jah, csodálatosan tapadt végig Kessiakoffra. 😉Schleck
Most otthagyta. 😊iktriad
Megérte. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Voeckler ma is színt ad ennek az amúgy kissé szintelen-szagtalan idei Tournak. iktriad
Jah, csodálatosan tapadt végig Kessiakoffra. 😉Schleck
Most otthagyta. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Voeckler ma is színt ad ennek az amúgy kissé szintelen-szagtalan idei Tournak. iktriad
Jah, csodálatosan tapadt végig Kessiakoffra. 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Voeckler ma is színt ad ennek az amúgy kissé szintelen-szagtalan idei Tournak.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.danyly
Akkor szomorú leszel, mert nem fog.gdavid
Irreálisan magabiztos kijelentés. 😉

Nyilván még nem biztos, de szerintem is nyerni fog amúgy.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.danyly
Akkor szomorú leszel, mert nem fog.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért most minden tiszteletem ezeké a fiúké. Ilyen sebességgel, ilyen úton így menni valami hihetetlen tett. Egy rossz mozdulat is akár életekbe kerülhet. Maximális tisztelet nekik ezért.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vino azért ennél kicsit nagyobb csapatember is lehetne szerintem.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, király. Szegény Sörensen most meg összetörte magát. :/

több mint 12 éve
deee 290
Kíváncsi lettem volna mi van ha Nibali erőlteti de lehet úgy van vele van még egy két hegyecske majd ott. Mondjuk az is érdekelne Fromme képes lenne e Wigginst megverni vagy olyan ez mint a F-1-ben Schumi és mondjuk vmelyik csapattársa esetében.