Kerékpár
22 feliratkozó
több mint 10 éve
Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?Miért? 😀 Mert megvert egy Chaves-t az utolsó szakaszon? Szép dolog megnyerni egy három hetest meg minden, de azért na ez egy semmilyen mezőny volt, ahol egy nagy versenyző egy pillanatig se került volna több mint 3 perces hátrányba.Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊Lehet meaculpázni. 😉
Jughead
Sobri Jóska
Quintana, Contador és Froome ezt a 3 hetest legkésőbb a hegyi időfutamon eldönti. Ezért emelkednek ők ki a többi közül. 😉
Jughead
több mint 10 éve
Miért? 😀 Mert megvert egy Chaves-t az utolsó szakaszon? Szép dolog megnyerni egy három hetest meg minden, de azért na ez egy semmilyen mezőny volt, ahol egy nagy versenyző egy pillanatig se került volna több mint 3 perces hátrányba.Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊Lehet meaculpázni. 😉
Jughead
Sobri Jóska
Quintana, Contador és Froome ezt a 3 hetest legkésőbb a hegyi időfutamon eldönti. Ezért emelkednek ők ki a többi közül. 😉
Szerkesztette: Jughead
több mint 10 éve
nibali kurvajó. Lehet tanulnom kell még ezt a kerékpársportot. de aszem az ilyenen nagyon meg lehet szeretni. és egy kcisit felállt a szőröm mikor uran ment segíteni chavesnek. Az már más hogy Chavító nem bírta sajna.
Szerkesztette: ano92
több mint 10 éve
Jogos.Á csak szokás szerint mákja volt... 😉Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊Lehet meaculpázni. 😉
Jughead
Sobri Jóska
Jakehomer
Főleg azért, mert a háromhetesek három hétig tartanak, ő meg béna hozzá, hogy behúzza az első héten, így kénytelen rámenni a mákfaktorra a végén.
Tiszta mák az is, hogy a lánca nem ma esett le, hanem pár napja, vagy az, hogy az aktuális rózsatrikós nem tud végigkoncentrálni egy lejtmenetet, de a legnagyobb mákja az, hogy Coppi vagy Bartali nem 60 évvel késöbb születtek. Még olasz bajnok se tudna lenni...
több mint 10 éve
Á csak szokás szerint mákja volt... 😉Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊Lehet meaculpázni. 😉
Jughead
Sobri Jóska
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊Lehet meaculpázni. 😉
Jughead
több mint 10 éve
ez egy jó grand tour volt...
több mint 10 éve
jó hát ez a verseny mi volt... egyáltalán nem szeretem Nibalit, de tapsoltam mikor beért a célba. elképesztő honnan visszajött.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Nibali kemeny, mekkora Giro
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 10 éve
azt hiszem, nem mondok badarságot, ha azt mondom, Scarponi a Giro MVP-je. nagyon kemény amit Nibaliért megy. 👍 hopp, ment.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Kruijswijk reakciója:ráadásként eltört az egyik bordája is.
“I’ve lost the Giro. I’ve f*cked up everything.”
Meg is értem szerencsétlent.
danyly
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Nálam a Girot így is (egyenlőre) Brambilla önfeláldozása viszi.A tegnapi sprint?
Heisman Trophy
több mint 10 éve
Kruijswijk reakciója:Sajnálom én is. Egyébként így is overachiever, a Giro előtt lehet hogy elfogatta volna ezt, hogy viselheti a Maglia Rosat pár napig, de így szomorú. Nálam a Girot így is (egyenlőre) Brambilla önfeláldozása viszi.
“I’ve lost the Giro. I’ve f*cked up everything.”
Meg is értem szerencsétlent.
danyly
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 10 éve
Kruijswijk reakciója:“I’ve lost the Giro. I’ve f*cked up everything.”
Meg is értem szerencsétlent.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Nem semmi szakasz volt. Bár én csak (sajnos) az utolsó 15 km láttam. Sajnálom szegény holland srácot, de Zakarin még rosszabbul járt (elviekben kulcscsont- és vállcsonttörés). Nibali meg félelmetesen teljesített.
Egy nagyon brutál szombati nap jön. Sajnos dolgozom, így max. majd összefoglalót tudok nézni. Szomorú.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
jó a giro, de froome ezt is szetbaszná annyival jobb mint a többi :dNibali meg röhej hogy mindig mekkora mákja van, de komolyan. Még akkor is ha ma nagyot ment.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
A végére 5 perc Kruijswijknek, az úgy kemény.Chaves pink trikó, 44 mp Nibali, 1:05 a holland előtt. Remélem a srácok megvárnak holnap az akciózással, míg hazaérek melóból. 😊
A Vuelta után újabb kiváló grand tourt látunk, borzasztó lesz ezután a Tourt nézni júliusban...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Mekkora szakasz, atya ég...Holnap wtcc, f1, giro... asszem lesz mit nézni. 😊
több mint 10 éve
Hát ha van choking a bringában, akkor ez az volt Kruijswijktől, bepánikolt lefelé menet, utána a síkon túl sokat ment saját zsíron, mégse került közelebb, mostanra teljesen szétcsúszott, úgy hogy ő volt a legerősebb...
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Egy lájtos bal kanyar volt, előtte mi volt azt nem látni, de a bukás brutális lehetett, mert nem volt a bringának első kereke... Ezt nem tudom hova tenni.
több mint 10 éve
sokat nem mutattak az útból, de érdekelne hol esett Zakarin. mert a látottak alapján nem volt semmi éles kanyar előtte....
hajrá Johan Esteban!
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Zakarin is hatalmasat esett, arról nem volt felvétel, de egy patakmederben kötött ki, sokáig feküdt csak, nem lehetett kicsi...
több mint 10 éve
Jézusom Kruijswijk mekkorát esett!!!!
több mint 10 éve
Trentin az honnan jött fel!!!????Ilyen befutót. Király volt.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.