Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor már legyünk pontosak. Persze a lényeg: hülyeséget beszélt a kommentár. De én ezeken már átsiklok mert ilyen előfordul. Bár én személy szerint rohadtul felkészülnék egy közvetítésre, ismerve magamat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem. CSak 3. lett. Kreuziger lett a második.danyly
remek. 😊
A lényegen nem változtat, azt is Andy nyerte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát eaglesmcnabb
2009-ben lett második Andy mögött.danyly
azt tudom. 2008-ban az első tourján is 2. lett Andy mögött.
Azért mondom mert Székely Dávid szerint" rögtön az első tourján 2008-ban megnyerte a fehér trikót"eaglesmcnabb
Nem. CSak 3. lett. Kreuziger lett a második.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát eaglesmcnabb
2009-ben lett második Andy mögött.danyly
azt tudom. 2008-ban az első tourján is 2. lett Andy mögött.
Azért mondom mert Székely Dávid szerint meg "rögtön az első tourján 2008-ban megnyerte a fehér trikót"

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
zubeldianak a vegere elfogyott a koksza 😀
magahoz kepest amugy oriasit ment eddig a versenyen
euskalteles enjehez hasonloan.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát eaglesmcnabb
2009-ben lett második Andy mögött. Első Tour-ján 2008-ban meg 3.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha Nibali erős lett volna büdős keményes ment volna lefelé, végig szántja az összes hegyet ami előtte van és nyeri a szakasz 2 perc előnnyel Wiggins előtt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá. Valverde kezet nyújt Nibali-nak, és az olasz visszamarad a mezőnyhöz. Ilyet sem sűrűn látni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez nagyon szép volt Nibalitól.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jujjj, ez így lefelé életveszélyes, szinte rossz nézni... Remélem senkinek sem lesz baja...

Hoopsz, Nibali felért. Mennyi előnyük van/lehet? Érdekes. 😛
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért durva nagy köd van. Veszélyes.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem ma a Liquigas meg talán a Lotto is megy majd elöl nagyobb tempót. De főleg Bassoékra számítok, minden mindegy alapon meg kell próbálni.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk az szerintem nem igaz hogy nagyképű lenne. Idegesítőnek idegesítő ezt aláírom, de mindig nagy versenyt csinál. És soha sem adja fel, olyan e téren mint Voigt vagy Casar. Nemhiába nagy kedvenc mind a 3. eaglesmcnabb
SZerintem is nagy versenyző, de azért hülyeség szerintem azt gondolni, hogy ő versenyt csinál, Evans meg mondjuk csak ül a seggén. Ha rámegy az összetettre, akkor ő is unalmas lesz, ezt a támadgatós dolgot csak a legnagyobbak (Pantani, Virenque, Rasmussen, Contador) tudják csinálni úgy, hogy közben esélyük van a sárgára.Rajna
hát nem tudom. Én pl. kibaszottul utálom Contadort, de ő akkor is támadott, amikor volt 5 perc előnye. Wiggins meg csak tempózik, ráadásul az se nagy tempó, tegnap is akkor kezdett a mezőny szakadozni, amikor Basso az élre állt, amíg a Sky ment addig semmi. Sőt megkockáztatom, ha végig a sky ment volna elől Cadel meg se főtt volna. Szép nyugisan beértek volna azonos idővel és annyi. Ha nibali nem támad se ment volna wiggins többet, nem vert volna a vdb féle csoportra 1 percet. értem én hogy így is, úgy is nyeri, de azért ami unalmas az unalmas. Armstrong is erősebb volt a többieknél hegyen is és TT-n is mégis hogyha erősebb volt támadott, még ha volt egy halom előnye összetettben akkor is.

A versenyt meg úgy gondoltam hogy izgalmat. Abban semmi izgalom nincs számomra hogy Evans teszi-e a kereket vagy sem. Abban amit tegnap voeckler csinált annál inkább. de ízlések és pofonok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben.danyly
Mi az a mezőny? Ugye sík szakaszokon általában ott jön be. hegyen meg idén direkt rápihent a két-három szakaszára, és a maradék nehezeken alibizett. Tavaly a "mezőnyben" volt egész végig.
Rajna
A versenyben résztvevő versenyzők. Mint írtam különc, más. Szerintem teljesen egyértelmű volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk az szerintem nem igaz hogy nagyképű lenne. Idegesítőnek idegesítő ezt aláírom, de mindig nagy versenyt csinál. És soha sem adja fel, olyan e téren mint Voigt vagy Casar. Nemhiába nagy kedvenc mind a 3. eaglesmcnabb
SZerintem is nagy versenyző, de azért hülyeség szerintem azt gondolni, hogy ő versenyt csinál, Evans meg mondjuk csak ül a seggén. Ha rámegy az összetettre, akkor ő is unalmas lesz, ezt a támadgatós dolgot csak a legnagyobbak (Pantani, Virenque, Rasmussen, Contador) tudják csinálni úgy, hogy közben esélyük van a sárgára.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk az szerintem nem igaz hogy nagyképű lenne. Idegesítőnek idegesítő ezt aláírom, de mindig nagy versenyt csinál. És soha sem adja fel, olyan e téren mint Voigt vagy Casar. Nemhiába nagy kedvenc mind a 3.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben.danyly
Mi az a mezőny? Ugye sík szakaszokon általában ott jön be. hegyen meg idén direkt rápihent a két-három szakaszára, és a maradék nehezeken alibizett. Tavaly a "mezőnyben" volt egész végig.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben. Ezt ő is elmondta egy interjújában, hogy nincsenek oda érte nagyon a versenyzősztárjai. Igen különc és különleges alkat, de ő ilyen, így kell elfogadni attól még nem utálandó. Ízlések és pofonok.
Az meg teljesen igaz, hogy ő legalább akciózik, csinál valamit. Kifejezetten a céljai elérése felé hajt. Ugye volt egy elmenése ahol össz. max. 4 hegyi pontot lehetett szerezni + a mostani és pont kijött, hogy éppen vezet a hegyi összetettben. Szépen ki lett ez taktikázva. Már csak a svéd van versenyben a pöttyösért ellene (persze Sörensen is, de ő csak egy szökéssel tudna több pontot szerezni, őt meg úgy is figyeli a francia, így nem tud majd elmenni). Meg a svéd gyengébb a hegyeken mint Voeckler (tegnap is lemaradt rendesen, elfáradt).

Ma is lehet bőven szerezni hegyi pontokat (egy HC kat.,két 1.kat-ebből egy befutó, tehát dupla pont,egy 2.kat és egy 3.kat).
Így max. lehet szerezni(sorrendben): 10+5+2+25+20=62 pont.
Persze ennyit senki nem fog szerezni, és matematikailag is csak az első négy tudná megnyerni.Rolland kiesik mert Voeckler csapattársa, így marad Kessiakoff, Sörensen és ugye Voeckler.

A sárga rég eldőlt, zöld eldőlt, szerintem a fehér az amerikaié lesz, a csapatversenyben a Radishack-Nissan fog nyerni, max. még a legaktívabb versenyző kiléte kérdéses. Voeckler erre is jó eséllyel pályázik (2 napi díj), Morkov is (2 napi díj) aki 4 napon v. 5 is volt szökésben, de a franciával ellentétben egy szakaszt sem nyert. Voeckler pedig mindkettőt megnyerte amin elszökött. Azért a százalékos arány egy kicsit jobb. 😊
Régen emlékszem azt mérték ezeknél a szökéseknél, kinek mennyi km-e van. Azokat összeadták és mindig az viselte a napi piros rajtszámot, aki éppen vezetett km-ileg. Tehát ennek is volt ekkor ilyen összetettségbeli feelingje. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én régen nem szerettem Voecklert, de ez megváltozott.
Ő csinálja a versenyt, izgalmasabbá, érdekesebbé teszi azt, ellenben a sok tucatkerékpározóval, aki végigutaznak a mezőnnyel, és sokkal többre becsülöm a sprintereknél is, akik max 5 métert vannak elől 1-1 szakaszon, mégis nekik van a legtöbb szakaszgyőzelmük.
Amúgy is minden sportban szeretem azokat a sportolókat, akik többet hoznak ki magukból, mint amire a képességeik alapján számítani lehetne. Én meg sokkal szívesebben nézem ezt, mint akár a hibátlan jéghideg vérprofikat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Igazából jövőre lehet jó Tour. Contador, Schleck, Wiggins és talán Froome, ha más csapatba igazol. Ez a 4es komoly versenyt csinálhat.

Voeckler meg lehet, hogy nagyképű, meg nagy dumás, de az eredményei őt igazolják. Ahhoz képest, hogy semmiben sem jó, valahogyan azért mégis volt rajta karrierje során majd 20 napig sárga, valahogyan még is nyer szakaszokat a Touron, mégis csak volt 4., idén lehet pöttyös. Nagy VERSENYZŐ!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, felvételről bepótoltam. 😀

Kár, hogy a Lotto-Liquigas kettős nem ment nagyobb tempót az utolsó előtti hegyen, de Jürgennek tényleg maximum Jelle egy kis segítség a hegyeken, és annyi. Így viszont feljött a megérdemelt 4. helyre, ezt mindenképpen megérdemli szerintem. Előrébb sajna nem fog már lépni, pedig nagyon szép eredmény lenne a párizsi dobogó. Mindegy, innen már tartsa meg a 4. helyet. Picit kiesett a ritmusból szerintem a pihenőnap miatt, de az is lehet, hogy egy picit elfáradt.

Holnap szerintem a Liquigas is fog sokat elöl menni, 2:23 a hátrány, minden mindegy alapon szerintem meg lehetne próbálni. 😀

Grat Voecklernek, klasszikus győzelem volt.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Vökiból nem néztem ki a mait... ríííszpekt.
Nem szeretem igazán (a tavalyi után pláne)/nem tartom nagy hegyimanónak, de mondjuk Charteau-hoz képest valóban igazzy Pantani.
A TOP 3-ból én Sörensent favorizálom, az öreg(?) szépeket dolgozott hegyi domestique-ként az elmúlt években.. szerintem ő az új generáció Voigt-ja.. már ha lehet ilyet mondani 😊
Kár, hogy az idén semmi nem jött össze eddig, talán holnap még tesz egy próbát..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Knézy ha belepofázik legalább az interjúba, akkor fordítaná azt, amint Van Garderen mond, de a saját faszságait szajkózza akkor is. Egyébként szimpatikus gyerek ez a Tejay.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pinot elszállt, nagyon úgy néz ki nem lesz 4-szeres fehér trikós a közeljövőben. Bár Andyt és Ullrichot majd még befoghatja.
Wiggins nyer, Nibali dobogós. pfejj. Az eddigi legszarabb tour ilyen téren amit végignéztem.
de azért remélem holnap is francia nyer

Szegény Vino. 😕 iktriad
köcsög leszek, de az andys láncleeséses dolog miatt megérdemelte 😛 még ha contador volt a "felbujtó" akkor is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!