Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, megnyerik a svédek... A skandinávok jól megszopatnak minket.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...Rajna
Csak némán megy a tv, de svédek mit csinálnak, hogy 17 perc alatt csak 3-at kaptak? Szétcsapják a norvégokat, vagy vissza tudnak szaladni?F.Schleck
Utóbbi. Nem volt még lerohanás kb. norvég részről, felállt védelem ellen pedig azért nem akkora királyok.Rajna
Értem. Ezt viszont nem hinném, hogy végig bírnák tüdővel. Remélem nem is fogják. 😉

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...Rajna
Csak némán megy a tv, de svédek mit csinálnak, hogy 17 perc alatt csak 3-at kaptak? Szétcsapják a norvégokat, vagy vissza tudnak szaladni?F.Schleck
Utóbbi. Nem volt még lerohanás kb. norvég részről, felállt védelem ellen pedig azért nem akkora királyok.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...Rajna
Csak némán megy a tv, de svédek mit csinálnak, hogy 17 perc alatt csak 3-at kaptak? Szétcsapják a norvégokat, vagy vissza tudnak szaladni?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bunda...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már akkor elkezdem a sírást amikor ránézek. De ez más kérdés Gabesz92
Még szerencse hogy ő nem néz rád. Sőt egy férfira sem.Hanni
LOL 😀

Amikor először hallottam, hogy a női csapatsportokban sok a lezbosz, nem hittem el. Aztán több ismerőssel beszéltem, és rájöttem, hogy igaz 😀 Meg láttam is.. 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én már akkor elkezdem a sírást amikor ránézek. De ez más kérdés Gabesz92
Még szerencse hogy ő nem néz rád. Sőt egy férfira sem.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Tomorin besírtam.JC6
Én már akkor elkezdem a sírást amikor ránézek. De ez más kérdés 😀 Attól függetlenül nem rossz játékos 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tomorin besírtam. Ilyet is csak mi tudunk.
A lényeg a W.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
szívroham közeli meccsJoci
Az volt, de megúsztuk. Pálinger ma nem volt az igazi, még szerencse, hogy van egy jó csere kapusunk is. 😊 Kicsit sok kiállítást és hét méterest kaptunk. Ezt kéne kiküszöbölni a következő meccsen és akkor minden rendben van. 😉Gabesz92
Ne a következőn, hanem a svédek ellen. Ez oda nagyon kevés lesz, fel kell javulni. Szabó az utsó ukrán támadásban eszméletlenül jól küldte.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
szívroham közeli meccsJoci
Az volt, de megúsztuk. Pálinger ma nem volt az igazi, még szerencse, hogy van egy jó csere kapusunk is. 😊 Kicsit sok kiállítást és hét méterest kaptunk. Ezt kéne kiküszöbölni a következő meccsen és akkor minden rendben van. 😉

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szívroham közeli meccs


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nem mondanám, hogy jól játszunk. Védekezésben roppantul gyenge ma a csapat. :/

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Közben Szeged - Balatonfüred meccs is van. Izgibb :cool:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mivel a franciák leverték a hollandokat, a holland-ukrán duó ellen két pont kell nekünk, több felesleges. Kivéve persze ha a svédek pontot szereznének a norvégoktól, vagy a franciák rendesen elverik a svédeket, de ilyesmi nem lesz. Szóval ne károgjon senki ha elveszítjük valamelyik meccset 😛

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Győzni fogunk! Remélem 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németországban játszó, holland válogatott balszélső. .... Robben. Mi a keresztneve? 😊F.Schleck
Miranda + #11 😊

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Németországban játszó, holland válogatott balszélső. .... Robben. Mi a keresztneve? 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tóth Timi utazik az EB-re!!! Svédek ellen reméljük tartani fogja eddigi formáját.Divat
Sőt a mai Nemzeti Sport szerint az sem elképzelhetetlen; hogy a helyosztókra érkezhet Görbicz is!
Egyébként egy jó Tóthtal is már azért nöttek az esélyek valami jó szereplés kivívására.iktriad
de még akár elődöntőre Szani is mehet, csak jussunk el addig egy JÓ Timivel.

|
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tóth Timi utazik az EB-re!!! Svédek ellen reméljük tartani fogja eddigi formáját.Divat
Sőt a mai Nemzeti Sport szerint az sem elképzelhetetlen; hogy a helyosztókra érkezhet Görbicz is!
Egyébként egy jó Tóthtal is már azért nöttek az esélyek valami jó szereplés kivívására.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kapjunk ki 20-al, de ne ilyen lélektelen, szar, szégyen játékkal. Sose, sose mentem ki úgy a pályára, hogy eleve feladtam volna a meccset, pedig nem vagyok ekkora sportember, mint ők... válogatott mez! Akkor is...JC6
Köszönjük a közhelyparádét. Láttál már "nem lélektelen" játkkal 20 gólos szívást? Tegnapelőtt a szlovénok lelkesen szívtak? És azelőtt a franciák? Duzzadt bennük a nemzeti érzés és a győzni akarás -10nél?Rajna
Szívesen, máskor is.
Nem, nem láttam még "nem lélektelen" játékkal 20 gólos szívást. Akkor ez mit is bizonyít? Hmm...

A -10-et elfogadtam volna, na de a -21-et..nehéz lenyelni.JC6
Szép sorban mindenkinek le kell nyelnie, lenyelték a szlovénok és a franciák is. Holnap a svédek fogják, aztán az ukránok és a hollandok. Sok a lelketlen nép itt Európában... Szerintem tíz felett senkit sem érdekel a különbség, a blowout az blowout... én amúgy egyedül abban láttam "lelketlenséget, hogy meg sem próbáltunk Haraldsennek értelmes helyekre lőni, belelőttük a ziccereket is sokszor. De ebben lett volna kb +5-6, azzal meg nem sokra mentünk volna.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tóth Timi utazik az EB-re!!! Svédek ellen reméljük tartani fogja eddigi formáját.

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jó, hogy nem láttam...
30-at kapni lehet Norvégiától, abban nincs semmi különös szvsz, de tízet lőni... Mondjuk, ha nincs bomber, akkor nehéz is lehet, gondolom.kishaszi
pedig 2-2-ig még jók voltunk, de tényleg jól jártál, h nem láttad...kezdő szélsőink mindent kihagytak, szegény Lundénak biztos fájt meccs végére a lába, mert azt szétlőtték a csajok 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kapjunk ki 20-al, de ne ilyen lélektelen, szar, szégyen játékkal. Sose, sose mentem ki úgy a pályára, hogy eleve feladtam volna a meccset, pedig nem vagyok ekkora sportember, mint ők... válogatott mez! Akkor is...JC6
Köszönjük a közhelyparádét. Láttál már "nem lélektelen" játkkal 20 gólos szívást? Tegnapelőtt a szlovénok lelkesen szívtak? És azelőtt a franciák? Duzzadt bennük a nemzeti érzés és a győzni akarás -10nél?Rajna
Szívesen, máskor is.
Nem, nem láttam még "nem lélektelen" játékkal 20 gólos szívást. Akkor ez mit is bizonyít? Hmm...

A -10-et elfogadtam volna, na de a -21-et..nehéz lenyelni.