Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Amikor ez a vírus bebaszott az összes országba egyszerre, a politikusok maguk köré gyűjtötték a 10 szerintük hozzáértő embert. Azok felállítottak 3-4 modellt, ami szerint zajlik majd a járvány. Az elsőben szerepelt 1500 halott, a másodikban 25000, a harmadikban meg 50000. A politikus mindenhol az 1500-at fogja választani, még akkor is, ha annak a gazdasági kára sokkal nagyobb lesz előre láthatólag.
Lecsó
Nem, nem minden politikus választotta a kevesebb halált!
Ők most győzelemre állnak és győzni fognak a láthatatlan ellenséggel szemben.
Legalább is a tabellán...
hden
Próbálom, értelmezni, de nem megy. Bocs.
Lecsó
U.S.A.
hden
Ő is a kevesebbet választotta, csak neki már az volt a scenario, hogy 50000, 200000, vagy 1M.
Lecsó
Persze a kevesebbet
Elnök úr lekéne zárni az országot, mert ez a vírus durva lesz.
Trump: Kamu

Elnök úr már Olaszországben is para van
Trump: Hoax, meg akarnak minket roppantani

Elnök úr teljes New York állam fertőzött, USA lassan utoléri Kínát és Olaszországot
Trump: Bazzeg miért nincs lezárva minden már, nem hiszem el, hogy idiótákkal vagyok körülvéve.

Elnök úr, államok egyéni szinten szabályozzák a dolgokat, nem tudjuk elkeríteni egész New Yorkot
Trump: Ja jó, akkor mondjuk hogy karantén van. Szóljatok a FEDnek kezdjen el nyomtatni, mert szarul áll a gazdaság. Húsvétra felállunk!

Elnök úr, húsvétra nem lesz vége, lehet tetőzni se fog.
Trump: Nekünk az amerikaik élete a legfontosabb, csak akkor nyitunk majd ha mindenki jól van.
Ja és a FED azért pörgesse a részvény árakat a kurva Szaudiak, meg Oroszokat meg békítsük már ki mert fosásig vagyunk olajjal és nem tudunk mit kezdeni vele.


De ha ebből kilábalunk, teljesen más lesz minden! 😊
Toca
Na igen, te jobban leirtad 😊
"... We are winning, and will win, the war on the Invisible Enemy!"
Ez már rég nem a győzelemről szól.
hden
Ez mind alátámasztja, amit mondtam. Amikor intézkedik, ő is a kevesebb halott irányába megy/ment el. Egyszerűen egy politikus (egy lájkvadász, ahogy Puzsér mondta) nem dönthet másként. Lehet hogy későn döntött, de amikor döntött (értsd: amikor elhitte), az alapján döntött.
Lecsó
Amit írsz már bocs nincs értelme.
Persze kiragadhatod azt a pillanatot amikor intézkedik és elment a kevesebb halott irányba. de ez kb kék az ég megállapítás hiszen senki se akar több halottat.
De ő azzal ment el a sokkal több halott felé, hogy nem reagált. Nem az hogy időben, nem megfelelően, kicsit kevésbé mint kellett volna. Konkrétan kamunak állította be és semmit, de semmit nem tett.
Persze Trump ilyen ismerjük, csak azért ne próbáljuk már beállítani, hogy ő jó fele ment el.
Kb. mint a Wolf Street farkasaiban amikor beütött a drog és hazament Jordan és mutatják a hibátlan Lambot. Minden rendben amíg ki nem derült valójában, hogy is jutott haza és hogy néz ki az autó.
De ne várjunk mást Trumptol ebben egyetértünk, csak azért ne torzitsunk arról mi történt.
Toca
Kénytelen vagyok azt a pillanatot kigragadni amikor egy politikus intézkedéseket hoz, mivel arról beszéltem.
Az hogy "hoax", az nem intézkedés, hanem az a negligálás. Amikor tudomást veszel a járványról és elhiszed hogy van, tehát realizálod, hogy tenni kell ellene, akkor hozol intézkedéseket. Ez lehet általános karantén, lehet részleges (pl svédek), lehet semmi (lásd angolok 2 hétig), de mindegyiknek megvan a maga konzekvenciája. Én erről beszéltem. Leszarom, hoyg előtte ki mennyit hoaxozott vagy sorosozott. A populista politikus (vagyis mindegyik) a legkeveseb halottas konfigot fogja választani. Csupán ennyit mondtam.
Mielőtt tovább vitatkozunk a semmin, megnyugtatlak, hogy nem védem Trumpot, és szerintem is egy kártékony fasz. Így jó?
Lecsó
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ok, nem intézkedés, de reagálás egy járványra, hogy "hajrá, köpjünk egymás szájába, alakuljon ki minél hamarabb a nyájimmunitás." Ez volt az angol taktika. Trump ezzel szemben csak demokrata hoaxozott. Két külön dolog nem jól felmérni a járvány veszélyességét, és nem venni róla tudomást. Az első téves helyzetelemzés, a második meg semmi. Borisz nevű kreténrőlmég azt is el tudom képzelni, hogy kereste a bajt, hogy "majd én megmutatom"... Aztán csak bekerült a kórházba, meg csak meg kellett menteni a seggét...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Simongát utca után a 17-ben van egy tó. Tele emberrel, maszk senkin. A bicikli út szinte bedugult. Futnak, bicikli, kutyáznak, horgásznak az emberek. Péceli és pesti út mentén sétálnak, beszélgetnek az emberek, a parkok tele, megszámoltam, 20 perc alatt 18 maszk....
Nem értem kajak.
Akkor mi minek ülünk itthon? Megtehetném hogy szarok rá..
LoveSobri
Engedd el.
Az emberek hülyék, akár otthon ülsz, akár szarsz rá.
De ha szarsz rá, akkor te is hülye leszel.
Röviden ennyi.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ha úgy döntesz, hogy nem csinálsz semmit, az egy döntés, intézkedés.
Ha nem döntesz, nem intézkedsz sehogy, csak kommunikálsz, az meg nem.
Elég evidens.

Ami viszont érdekesebb, hogy van aki azt hiszi, hogy mint egy filmben, Trump, vagy Johnson, vagy a demokratikus világ bármelyik választott vezetője egyszemélyben informálódik, elemez, mérlegel, dönt?
Rengetegen részt vesznek egy döntési folyamatban, még ha a politikai felelősséget az aktuális vezető is viszi el.
Sobri Jóska
+ trump az elején kicsit rátolta a szart a helyi kormányzókra
akik meg azt se tudták mi legyen
Negritis
Merthogy -és visszatérünk a mantrámhoz- sose kellett Extremisztánban intézkedniük, miközben fel se fogták, hogy ez már az. Így azért elég nehéz.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ha úgy döntesz, hogy nem csinálsz semmit, az egy döntés, intézkedés.
Ha nem döntesz, nem intézkedsz sehogy, csak kommunikálsz, az meg nem.
Elég evidens.

Ami viszont érdekesebb, hogy van aki azt hiszi, hogy mint egy filmben, Trump, vagy Johnson, vagy a demokratikus világ bármelyik választott vezetője egyszemélyben informálódik, elemez, mérlegel, dönt?
Rengetegen részt vesznek egy döntési folyamatban, még ha a politikai felelősséget az aktuális vezető is viszi el.
Sobri Jóska
Igen, én is erre utaltam. Trump és USA már tudta, hogy szar lesz. Már dolgoztak az ügyön, csupán a kommunikáció volt az, hogy kamu.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Simongát utca után a 17-ben van egy tó. Tele emberrel, maszk senkin. A bicikli út szinte bedugult. Futnak, bicikli, kutyáznak, horgásznak az emberek. Péceli és pesti út mentén sétálnak, beszélgetnek az emberek, a parkok tele, megszámoltam, 20 perc alatt 18 maszk....
Nem értem kajak.
Akkor mi minek ülünk itthon? Megtehetném hogy szarok rá..
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ha úgy döntesz, hogy nem csinálsz semmit, az egy döntés, intézkedés.
Ha nem döntesz, nem intézkedsz sehogy, csak kommunikálsz, az meg nem.
Elég evidens.

Ami viszont érdekesebb, hogy van aki azt hiszi, hogy mint egy filmben, Trump, vagy Johnson, vagy a demokratikus világ bármelyik választott vezetője egyszemélyben informálódik, elemez, mérlegel, dönt?
Rengetegen részt vesznek egy döntési folyamatban, még ha a politikai felelősséget az aktuális vezető is viszi el.
Sobri Jóska
+ trump az elején kicsit rátolta a szart a helyi kormányzókra
akik meg azt se tudták mi legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ha úgy döntesz, hogy nem csinálsz semmit, az egy döntés, intézkedés.
Ha nem döntesz, nem intézkedsz sehogy, csak kommunikálsz, az meg nem.
Elég evidens.

Ami viszont érdekesebb, hogy van aki azt hiszi, hogy mint egy filmben, Trump, vagy Johnson, vagy a demokratikus világ bármelyik választott vezetője egyszemélyben informálódik, elemez, mérlegel, dönt?
Rengetegen részt vesznek egy döntési folyamatban, még ha a politikai felelősséget az aktuális vezető is viszi el.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Amikor ez a vírus bebaszott az összes országba egyszerre, a politikusok maguk köré gyűjtötték a 10 szerintük hozzáértő embert. Azok felállítottak 3-4 modellt, ami szerint zajlik majd a járvány. Az elsőben szerepelt 1500 halott, a másodikban 25000, a harmadikban meg 50000. A politikus mindenhol az 1500-at fogja választani, még akkor is, ha annak a gazdasági kára sokkal nagyobb lesz előre láthatólag.
Lecsó
Nem, nem minden politikus választotta a kevesebb halált!
Ők most győzelemre állnak és győzni fognak a láthatatlan ellenséggel szemben.
Legalább is a tabellán...
hden
Próbálom, értelmezni, de nem megy. Bocs.
Lecsó
U.S.A.
hden
Ő is a kevesebbet választotta, csak neki már az volt a scenario, hogy 50000, 200000, vagy 1M.
Lecsó
Persze a kevesebbet
Elnök úr lekéne zárni az országot, mert ez a vírus durva lesz.
Trump: Kamu

Elnök úr már Olaszországben is para van
Trump: Hoax, meg akarnak minket roppantani

Elnök úr teljes New York állam fertőzött, USA lassan utoléri Kínát és Olaszországot
Trump: Bazzeg miért nincs lezárva minden már, nem hiszem el, hogy idiótákkal vagyok körülvéve.

Elnök úr, államok egyéni szinten szabályozzák a dolgokat, nem tudjuk elkeríteni egész New Yorkot
Trump: Ja jó, akkor mondjuk hogy karantén van. Szóljatok a FEDnek kezdjen el nyomtatni, mert szarul áll a gazdaság. Húsvétra felállunk!

Elnök úr, húsvétra nem lesz vége, lehet tetőzni se fog.
Trump: Nekünk az amerikaik élete a legfontosabb, csak akkor nyitunk majd ha mindenki jól van.
Ja és a FED azért pörgesse a részvény árakat a kurva Szaudiak, meg Oroszokat meg békítsük már ki mert fosásig vagyunk olajjal és nem tudunk mit kezdeni vele.


De ha ebből kilábalunk, teljesen más lesz minden! 😊
Toca
Na igen, te jobban leirtad 😊
"... We are winning, and will win, the war on the Invisible Enemy!"
Ez már rég nem a győzelemről szól.
hden
Ez mind alátámasztja, amit mondtam. Amikor intézkedik, ő is a kevesebb halott irányába megy/ment el. Egyszerűen egy politikus (egy lájkvadász, ahogy Puzsér mondta) nem dönthet másként. Lehet hogy későn döntött, de amikor döntött (értsd: amikor elhitte), az alapján döntött.
Lecsó
Amit írsz már bocs nincs értelme.
Persze kiragadhatod azt a pillanatot amikor intézkedik és elment a kevesebb halott irányba. de ez kb kék az ég megállapítás hiszen senki se akar több halottat.
De ő azzal ment el a sokkal több halott felé, hogy nem reagált. Nem az hogy időben, nem megfelelően, kicsit kevésbé mint kellett volna. Konkrétan kamunak állította be és semmit, de semmit nem tett.
Persze Trump ilyen ismerjük, csak azért ne próbáljuk már beállítani, hogy ő jó fele ment el.
Kb. mint a Wolf Street farkasaiban amikor beütött a drog és hazament Jordan és mutatják a hibátlan Lambot. Minden rendben amíg ki nem derült valójában, hogy is jutott haza és hogy néz ki az autó.
De ne várjunk mást Trumptol ebben egyetértünk, csak azért ne torzitsunk arról mi történt.
Toca
Kénytelen vagyok azt a pillanatot kigragadni amikor egy politikus intézkedéseket hoz, mivel arról beszéltem.
Az hogy "hoax", az nem intézkedés, hanem az a negligálás. Amikor tudomást veszel a járványról és elhiszed hogy van, tehát realizálod, hogy tenni kell ellene, akkor hozol intézkedéseket. Ez lehet általános karantén, lehet részleges (pl svédek), lehet semmi (lásd angolok 2 hétig), de mindegyiknek megvan a maga konzekvenciája. Én erről beszéltem. Leszarom, hoyg előtte ki mennyit hoaxozott vagy sorosozott. A populista politikus (vagyis mindegyik) a legkeveseb halottas konfigot fogja választani. Csupán ennyit mondtam.
Mielőtt tovább vitatkozunk a semmin, megnyugtatlak, hogy nem védem Trumpot, és szerintem is egy kártékony fasz. Így jó?
Lecsó
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Szóval ezek a legelső reflexek, nézzük meg majd 2-3 év múlva a helyzetet. Persze lehet, hogy ahogy jön, úgy tűnik is el pár hónap múlva ez a sztori, a vírusok viselkedése kiszámíthatatlan. De ha nem, akkor az olyan helyzetet teremt, amit egy gazdasági válság, háború sem tud.
peterk2005
Ez evidens. Ha én, aki nem vagyok se jós, se jövőkutató, se szociológus már egy hónapja ezt írtam, hogy az emberiség történetének legnagyobb krízise, válsága jön, és nem egészségügyi vagy gazdasági, hanem társadalmi szempontból, akkor nem kell hozzá nagy ész ezt meglátni, eléggé a nyilvánvaló kategória.
Az már kevésbbé az, hogy miként lehet, hogy ennyire sok egyébként nem hülyének tűnő ember, cégvezető, államvezető, szakember ennyire az önámítás csapdájába esik, ignorálja a valós trendeket, folyamatokat és még odáig se jut el, hogy ez egy extrém, sosemvolt helyzet és milyen modellt használjon, vagyis pontosabban ne használjon, mert egy átlagisztáni modellel szarra se megy.

Ismerősökkel beszélve, az ő másokkal folytatott beszélgetéseikre, történeteikre reflektálva egyszerűen azt látom, hogy a legtöbb ember agya bármennyire is egyébként jól működik, nem bír átkapcsolni a megszokottból, normálisból, átlagosból az extrémre.
Mivel a vírus nem látható, közvetlen módon nem érzékelhető, így táptalaja az önámításnak.
Arra gondoltam, ha nem lenne se láz, se tüdőgyulladás, hanem az lenne a tünet, hogy aki elkapja, annak egy pillanat alatt kihullik a haja, vagy az arca gyíkszerűen elzöldülne egy hónapra, de egyébként máshogy nem hatna ki az egészségre, akkor sokkal komolyabban vennék az emberek, képesek lennének üldögélni otthon (holott ezek a tünetek nem is indokolnák), mert láthatóm kellemetlen és "ciki" lenne a hatása.
Így, hogy "csak" meghalnak idősek, és olvasható pár ijesztő beszámoló meg könnyű ignorálni, és indokolatlanul bóklászni.

Én váltig azt gondolom, hogy ettől a válságtól várni a társadalom lelkiismeretének felébredését, az agyhalottak megokosodását, a bután önző vezetők megjobbodását, azt, hogy majd élünk az eséllyel, az több, mint idealizmus.
Eddig se éltünk sose, ebben a globális világban még kevésbbé van benne.
Ez az idealista önámítás ugyanaz a vágyvezérelt gondolkodás, mint azoké, akik szerint májusra vége, szeptemberre minden a régi lesz, és társai.
De azt hozzáteszem, hogy mi itt mindnyájan alapvetően outsiderek vagyunk, megengedhetjük magunknak, hogy reménykedjünk és ignoráljuk a valóságot.
Az a baj, hogy azok is ezt teszik, akik aktív szereplői a folyamatoknak, és ők nem engedhetnék meg.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolod, hogy az jó ötlet, ha mindenki nekilát pm-et küldözgetni neki? Akárhogyan is van, sajnálom. Nem csekély része van abban, hogy egyáltalán írni kezdtem ebbe a topikba. (Tudom, ez sokat levon az érdemeiből😊)
nagylaza
Azt hiszed, eddig nem irogatott neki sok ember? Dehogynem, amikor irt ide, akkor is csomoan kerdeztek tole pm-ben, koztuk egy gyors levelvaltas erejeig en is peldaul. Velhetoen most tobben irnak neki, beszamolok hijan.

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Amikor ez a vírus bebaszott az összes országba egyszerre, a politikusok maguk köré gyűjtötték a 10 szerintük hozzáértő embert. Azok felállítottak 3-4 modellt, ami szerint zajlik majd a járvány. Az elsőben szerepelt 1500 halott, a másodikban 25000, a harmadikban meg 50000. A politikus mindenhol az 1500-at fogja választani, még akkor is, ha annak a gazdasági kára sokkal nagyobb lesz előre láthatólag.
Lecsó
Nem, nem minden politikus választotta a kevesebb halált!
Ők most győzelemre állnak és győzni fognak a láthatatlan ellenséggel szemben.
Legalább is a tabellán...
hden
Próbálom, értelmezni, de nem megy. Bocs.
Lecsó
U.S.A.
hden
Ő is a kevesebbet választotta, csak neki már az volt a scenario, hogy 50000, 200000, vagy 1M.
Lecsó
Persze a kevesebbet
Elnök úr lekéne zárni az országot, mert ez a vírus durva lesz.
Trump: Kamu

Elnök úr már Olaszországben is para van
Trump: Hoax, meg akarnak minket roppantani

Elnök úr teljes New York állam fertőzött, USA lassan utoléri Kínát és Olaszországot
Trump: Bazzeg miért nincs lezárva minden már, nem hiszem el, hogy idiótákkal vagyok körülvéve.

Elnök úr, államok egyéni szinten szabályozzák a dolgokat, nem tudjuk elkeríteni egész New Yorkot
Trump: Ja jó, akkor mondjuk hogy karantén van. Szóljatok a FEDnek kezdjen el nyomtatni, mert szarul áll a gazdaság. Húsvétra felállunk!

Elnök úr, húsvétra nem lesz vége, lehet tetőzni se fog.
Trump: Nekünk az amerikaik élete a legfontosabb, csak akkor nyitunk majd ha mindenki jól van.
Ja és a FED azért pörgesse a részvény árakat a kurva Szaudiak, meg Oroszokat meg békítsük már ki mert fosásig vagyunk olajjal és nem tudunk mit kezdeni vele.


De ha ebből kilábalunk, teljesen más lesz minden! 😊
Toca
Na igen, te jobban leirtad 😊
"... We are winning, and will win, the war on the Invisible Enemy!"
Ez már rég nem a győzelemről szól.
hden
Ez mind alátámasztja, amit mondtam. Amikor intézkedik, ő is a kevesebb halott irányába megy/ment el. Egyszerűen egy politikus (egy lájkvadász, ahogy Puzsér mondta) nem dönthet másként. Lehet hogy későn döntött, de amikor döntött (értsd: amikor elhitte), az alapján döntött.
Lecsó
Amit írsz már bocs nincs értelme.
Persze kiragadhatod azt a pillanatot amikor intézkedik és elment a kevesebb halott irányba. de ez kb kék az ég megállapítás hiszen senki se akar több halottat.
De ő azzal ment el a sokkal több halott felé, hogy nem reagált. Nem az hogy időben, nem megfelelően, kicsit kevésbé mint kellett volna. Konkrétan kamunak állította be és semmit, de semmit nem tett.
Persze Trump ilyen ismerjük, csak azért ne próbáljuk már beállítani, hogy ő jó fele ment el.
Kb. mint a Wolf Street farkasaiban amikor beütött a drog és hazament Jordan és mutatják a hibátlan Lambot. Minden rendben amíg ki nem derült valójában, hogy is jutott haza és hogy néz ki az autó.
De ne várjunk mást Trumptol ebben egyetértünk, csak azért ne torzitsunk arról mi történt.
Toca
Kénytelen vagyok azt a pillanatot kigragadni amikor egy politikus intézkedéseket hoz, mivel arról beszéltem.
Az hogy "hoax", az nem intézkedés, hanem az a negligálás. Amikor tudomást veszel a járványról és elhiszed hogy van, tehát realizálod, hogy tenni kell ellene, akkor hozol intézkedéseket. Ez lehet általános karantén, lehet részleges (pl svédek), lehet semmi (lásd angolok 2 hétig), de mindegyiknek megvan a maga konzekvenciája. Én erről beszéltem. Leszarom, hoyg előtte ki mennyit hoaxozott vagy sorosozott. A populista politikus (vagyis mindegyik) a legkeveseb halottas konfigot fogja választani. Csupán ennyit mondtam.
Mielőtt tovább vitatkozunk a semmin, megnyugtatlak, hogy nem védem Trumpot, és szerintem is egy kártékony fasz. Így jó?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Gondolod, hogy az jó ötlet, ha mindenki nekilát pm-et küldözgetni neki? Akárhogyan is van, sajnálom. Nem csekély része van abban, hogy egyáltalán írni kezdtem ebbe a topikba. (Tudom, ez sokat levon az érdemeiből😊)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Doki! Jó lenne, ha visszatérnél! Nos?
nagylaza
Nos... Nem.
Stez
Félretehetné a sértettségét, sokan sokat adunk a szavára.
bcsarli
Ne tegyen felre semmit, szerintem ne is olvassa ezt a topikot. Ejjel es nappal eloben tapasztalja a szart a sajat boren, gondolom a stressz es a feszultseg epp elegge jelen van a napjaiban, semmi szukseg ra, hogy az itteni nem egy faszsagtol meg felmenjen benne a pumpa.

Tok jo dolog, hogy te (mi) is kapsz ugymond belsos infokat, annyit viszont nem er az egesz, hogy mentalisan jobban lehuzza ot a topik, es egyket ember okoskodasa, akik mit sem tudnak arrol, mi folyik a haboru kozepen, csak kulso szemlelokent kurva okosak.

Irj neki pmet szerintem, tuti reagal. En azt mondom mindenesetre, jobb is, ha nem olvassa ezt a topikot. A hozza hasonloknak szvsz most a legfontosabb a mentalis egyenesseg.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 822 — Patriot
Sajnos bejött amitől tartottunk. Az éjjel itthagyott minket a mama. Úgy gondolom jobb helyen van ahova most ment. Kösz mindenkinek a támogatást.
Matthew99
Őszinte részvétem!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Doki! Jó lenne, ha visszatérnél! Nos?
nagylaza
Nos... Nem.
Stez
Félretehetné a sértettségét, sokan sokat adunk a szavára.
bcsarli
megértem h nincs kedve ide irogatni, irjál neki pm-et.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Sajnos bejött amitől tartottunk. Az éjjel itthagyott minket a mama. Úgy gondolom jobb helyen van ahova most ment. Kösz mindenkinek a támogatást.
Matthew99
Őszinte részvétem!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Doki! Jó lenne, ha visszatérnél! Nos?
nagylaza
Nos... Nem.
Stez
Félretehetné a sértettségét, sokan sokat adunk a szavára.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Doki! Jó lenne, ha visszatérnél! Nos?
nagylaza
Nos... Nem.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=JqGiGgRSCI4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Doki! Jó lenne, ha visszatérnél! Nos?
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát, Diverdoc megmondta úgy 400 oldallal ezelőtt.... 😟




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Nehéz ügy ez a kórház és szoc otthon kiürítés. Megmondom őszintén én ezzel kezdtem volna már egy hónapja. Aki szállítható, hazagondozható, tudják fogadni hozzátartozók és rokonok, és az állapota megengedi, az menjen ki onnan!

A legsérülékenyebb, legkiszolgáltatottabb réteg és a kereszteződések miatt a legnehezebb megakadályozni a vìrus bejutását egy zárt környezetbe (pl ápoló bevásárol, elkapja, tünetmentes hordozó, munkába megy, beviszi). Maszk, védőruha ide vagy oda, mert még maszkkal is van relatíve nagy esély fertőzni, persze nagyon sok körültekintéssel csökkenthető a kockázat
(gyerekotthonos szervezési tapasztalataim vannak).

Akik pedig annyira súlyos állapotban vannak (súlyos alapbetegségük van), azoknál nagy az esély, h sajnos nem élik túl, ha egyszer elszabadul a járvány. Németeknél, osztrákoknál is az áldozatok többsége idősek otthona lakója, pedig ők en block megoldották kezelhető szinten a helyzetet (már amennyit ténylegesen bevallanak).

Családom a 93 éves tüdőbeteg nagymamámat hazahozta, megtanultuk az oxigénpalack használatot, inhaláló adagolást, stb. Kevés kényelmetlenség, áldozathozatal nagyobb biztonságért cserébe

Sajnálom azokat, akiknél nem megoldható az otthoni gondozás, kezelés!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=al7nSLnCL_s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 283 — Cowboys fan
Sajnos bejött amitől tartottunk. Az éjjel itthagyott minket a mama. Úgy gondolom jobb helyen van ahova most ment. Kösz mindenkinek a támogatást.
Matthew99
😕
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
A vírusra azt mondta, hogy a "demokraták hoaxa", de szerintem ezen ne vesszünk össze.😊
nagylaza
 twitter.com/realDonaldTrump/status/1232652371832004608
 twitter.com/realDonaldTrump/status/1235573492004904961
 twitter.com/realDonaldTrump/status/1236634209516752896

mind említettem mind2 jelzőt használta, bár a fake news-t a teljes demokrata médiára IS használja
Negritis
Oké, nyertél!😊