Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2020/04/13/megrendult-a-korhaz-elbocsajtott-foigazgatoja-latva-az-erte-tunteto-munkatarsait

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
 m.hvg.hu/itthon/20200412_Zacher_Gabor_idosotthonok_kiurites_koronavirus?fbclid=IwAR2IHJMwcsRh1TfHZE3FCZX7Bj0nFr-XCeX3n5s6zflnP_EvI6ZA98FZGkA



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
13 uj elhunyt...:/
Vrij6
Elég magas ez a halálozási ráta akárhogyis nézzük.
Bazzani
Megvan most mar a 8 szazalek...
Vrij6
Minél kevesebbet tesztelsz
zemanla
Értem én, és tudom, de akkor is a hivatalos számokhoz tudod ezt nézni...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
13 uj elhunyt...:/
Vrij6
Elég magas ez a halálozási ráta akárhogyis nézzük.
Bazzani
Megvan most mar a 8 szazalek...
Vrij6
Minél kevesebbet tesztelsz




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
13 uj elhunyt...:/
Vrij6
Elég magas ez a halálozási ráta akárhogyis nézzük.
Bazzani
Megvan most mar a 8 szazalek...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
13 uj elhunyt...:/
Vrij6
Elég magas ez a halálozási ráta akárhogyis nézzük.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
13 uj elhunyt...:/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ha úgy döntesz, hogy nem csinálsz semmit, az egy döntés, intézkedés.
Ha nem döntesz, nem intézkedsz sehogy, csak kommunikálsz, az meg nem.
Elég evidens.

Ami viszont érdekesebb, hogy van aki azt hiszi, hogy mint egy filmben, Trump, vagy Johnson, vagy a demokratikus világ bármelyik választott vezetője egyszemélyben informálódik, elemez, mérlegel, dönt?
Rengetegen részt vesznek egy döntési folyamatban, még ha a politikai felelősséget az aktuális vezető is viszi el.
Sobri Jóska
Az a probléma, hogy az intézményesített "hülye-biztosítás" elsősorban a hosszabb távú, illetve az előre jelezhető folyamatok esetén eredményes, éppen az intézményes volta miatt. Nagyobb a tehetetlensége, nehezebben lendül meg, mint az egyéni akarat. Az USA elnök, angol min. elnök esetén is így van, sajnos krízis helyzetekben sokat számít a személy helyes helyzetértékelése is, mert van egy laufja a dolognak mire megérkezik az intézményes támogatás. A történelemben rengeteg krízis helyzet dőlt el tragikusabban a kelleténl, vagy fordítva, a veszélyességéhez képest sokkal kevesebb kárt okozva felelős vezetők prompt döntései miatt. Kubai válság, vasfüggöny lebomlása, berlini fal leomlása (jalta, trianon, ötvenhat, hatvannyolc, délszláv háborű egyes eseményei, stb. stb. csak az utóbbi száz évben. Ez a vírus is ilyen, gyanítom hogy életek százezrei dőltek, dőlnek el ilyen vagy olyan irányba Johnson, Trump, Orbán és a többi vezető személyes döntése következményeként. Jelentsen az vírus túlélést, halált, vagy utána a gazdasági következmények miatt bekövetkező túlélést vagy halált.
peterk2005
Igen, -és hülyén hangzik- de nem készülhet egy demokrácia arra, hogy olyan, teljesen váratlan, extrém események történnek (hiszen azok definitive váratlanok, és extrémek, így nem is várhatja őket senki), amikor a demokratikusan megválasztott vezetőjükön múlik bármi is.
Nem múlhat.
Gyakorlatilag ez a fékek és ellensúlyok rendszere, amiről szokás azt hinni, hogy megszűnt, de valójában csak átstrukturálódott, pont azért, mert egy ország, nemzet (de akár óriásvállalat, és az még nem is demokratikus) sorsa nem múlhat egyetlen emberen. A tanácsadók, mérések, analitikák, bigdata maga a fék és ellensúly, hogy csak nagyrészt támogatott, "inkább elfogadott, mint sem" jellegű döntések szülessenek. (Pl. itthon Orbán ezért sem tudott eleddig megbukni, mert jól mér a fidesz-team, és ha véletlen hiba csúszik a gépezetbe, akkor Orbán az, aki simán és gátlástalanul képes a "Jó akkor mégse" korrekciós kommunikációra, lásd netadó, olimpia, stb.)

Romantikus elképzelés, hogy ha Obama lenne, akkor hú de jó lenne most az USA-nak, csak téves. A mai világban egy Churchill se lenne képes egyszemélyben olyan proaktivitást mutatni, ami kiiktatja vagy ellensúlyozza a fékeket és ellensúlyokat. (Ezt érthetően, látványosan a Brexit: Háborúban mindent szabad című film meg is mutatta.) Az a "nagy vezető " kép, amit felrajzolsz túl van misztifikálva, és a hatása ki van küszöbölve, és nem létezik már a nyugati világban. (És ez most az egyik probléma.)
Korábban írtam, hogy pont Orbán az, akinél biztos vagyok, hogy keményebben, szigorúbban, többet tiltva akart fellépni, de egyszerűen az ő fékei és ellensúlyai, a propagandaminisztériuma, tanácsadói, analitikusai erről lebeszélték, és erre a híg fosra manipulálták, ami lett a kijárási korlátozás, és a "sosem látott gazdasági mentőcsomag". Mert ebbe van a legkisebb esélye belebukni. Szerintük. Pedig szerintem Orbán "gyermeki fele" kábé egész életében erre várt. Erre most egy valódi fenyegetettség idején nem tobzódhat a nemzetmentő-nemzetvezető szerepben, mert a csapata rizikósnak méri.
(Ahogy egyébként Churchill is belebukot a világháború megnyerésébe.)

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát angoloknál az hogy két hétig nem csináltak semmi az intézkedés, de az hogy Trump nem csinál semmit mert ő benyögte hogy hoax ( miközben amúgy készült rá pontosan a háttérben ) az meg nem?
Nem vitatkozok, csak nem értem az érvelésed és próbálom megfejteni csak kicsit ellentétesnek látom a mondataid.

De nem akartalak megbántani. Peace
Toca
Ha úgy döntesz, hogy nem csinálsz semmit, az egy döntés, intézkedés.
Ha nem döntesz, nem intézkedsz sehogy, csak kommunikálsz, az meg nem.
Elég evidens.

Ami viszont érdekesebb, hogy van aki azt hiszi, hogy mint egy filmben, Trump, vagy Johnson, vagy a demokratikus világ bármelyik választott vezetője egyszemélyben informálódik, elemez, mérlegel, dönt?
Rengetegen részt vesznek egy döntési folyamatban, még ha a politikai felelősséget az aktuális vezető is viszi el.
Sobri Jóska
Az a probléma, hogy az intézményesített "hülye-biztosítás" elsősorban a hosszabb távú, illetve az előre jelezhető folyamatok esetén eredményes, éppen az intézményes volta miatt. Nagyobb a tehetetlensége, nehezebben lendül meg, mint az egyéni akarat. Az USA elnök, angol min. elnök esetén is így van, sajnos krízis helyzetekben sokat számít a személy helyes helyzetértékelése is, mert van egy laufja a dolognak mire megérkezik az intézményes támogatás. A történelemben rengeteg krízis helyzet dőlt el tragikusabban a kelleténl, vagy fordítva, a veszélyességéhez képest sokkal kevesebb kárt okozva felelős vezetők prompt döntései miatt. Kubai válság, vasfüggöny lebomlása, berlini fal leomlása (jalta, trianon, ötvenhat, hatvannyolc, délszláv háborű egyes eseményei, stb. stb. csak az utóbbi száz évben. Ez a vírus is ilyen, gyanítom hogy életek százezrei dőltek, dőlnek el ilyen vagy olyan irányba Johnson, Trump, Orbán és a többi vezető személyes döntése következményeként. Jelentsen az vírus túlélést, halált, vagy utána a gazdasági következmények miatt bekövetkező túlélést vagy halált.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A svédek korlátozás mentességének kapcsán előkerestem azt a 2 éves reddit posztot egy svéd buszmegállóról, ami miatt nem csodálkoztam.

Sok nép korlátozás mellett se így.
Atari
Céges konyhában meg akkor is az ember mellé ülnek, ha 100 szabad hely van másutt.
Elb@szott egy népség 😬
warr_b
Lehet csak bejösssz a hölgynek 😃és ismerkedni akar veled 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Miből gondolod hogy hölgy? 😀
LoveSobri
Mert a "homokosság"Rosssszz
A Sátántól való😃
Nem jársz tán elég istentiszteletre ??
Milyen "szekta"hívő vagy 😜
Viccet félretéve csak bízom benne hogy Nő és nem férfi.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 306 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.youtube.com/watch?v=MOIH3dBPx88

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
A svédek korlátozás mentességének kapcsán előkerestem azt a 2 éves reddit posztot egy svéd buszmegállóról, ami miatt nem csodálkoztam.

Sok nép korlátozás mellett se így.
Atari
Céges konyhában meg akkor is az ember mellé ülnek, ha 100 szabad hely van másutt.
Elb@szott egy népség 😬
warr_b
Lehet csak bejösssz a hölgynek 😃és ismerkedni akar veled 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Miből gondolod hogy hölgy? 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A svédek korlátozás mentességének kapcsán előkerestem azt a 2 éves reddit posztot egy svéd buszmegállóról, ami miatt nem csodálkoztam.

Sok nép korlátozás mellett se így.
Atari
Céges konyhában meg akkor is az ember mellé ülnek, ha 100 szabad hely van másutt.
Elb@szott egy népség 😬
warr_b
Lehet csak bejösssz a hölgynek 😃és ismerkedni akar veled 😜
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
A svédek korlátozás mentességének kapcsán előkerestem azt a 2 éves reddit posztot egy svéd buszmegállóról, ami miatt nem csodálkoztam.

Sok nép korlátozás mellett se így.
Atari
Céges konyhában meg akkor is az ember mellé ülnek, ha 100 szabad hely van másutt.
Elb@szott egy népség 😬
warr_b
Ne is mondd, Múlt héten én voltam a paraszt, mert egy üres asztalhoz ültem le 😀
Teljesen nonszensz az egész, dm-ben is, 2 méterre állok az előttem éppen fizetőtől és beáll közénk egy random guy, mondom haló, nem viccből állok 2 méterre tőle 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 615 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A svédek korlátozás mentességének kapcsán előkerestem azt a 2 éves reddit posztot egy svéd buszmegállóról, ami miatt nem csodálkoztam.

Sok nép korlátozás mellett se így.
Atari
Céges konyhában meg akkor is az ember mellé ülnek, ha 100 szabad hely van másutt.
Elb@szott egy népség 😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A svédek korlátozás mentességének kapcsán előkerestem azt a 2 éves reddit posztot egy svéd buszmegállóról, ami miatt nem csodálkoztam.

Sok nép korlátozás mellett se így.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Majd jönnek azok az intézkedések is amik az embereknek szólnak ha szükségét látják.
Toca
Vagyis, ha rajtuk múlik, soha...
LoveSobri
Mindig is akartam kérdezni azt hogy viseled hogy Németh Sándor OV egyik legbagyobb támogatója ?
(Mivel szinte majdnem minden posztodbon süt rólad a Viktor utálat )
Rózsa Sándor (betyár)
Ha érdekel a véleményem, írj privatban. Nem fogom többet itt szét offolni a topikot.

Toca, reméljük, mielőbb!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Majd jönnek azok az intézkedések is amik az embereknek szólnak ha szükségét látják.
Toca
Vagyis, ha rajtuk múlik, soha...
LoveSobri
Mindig is akartam kérdezni azt hogy viseled hogy Németh Sándor OV egyik legbagyobb támogatója ?
(Mivel szinte majdnem minden posztodbon süt rólad a Viktor utálat )
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Majd jönnek azok az intézkedések is amik az embereknek szólnak ha szükségét látják.
Toca
Vagyis, ha rajtuk múlik, soha...
LoveSobri
Nem ez azért túlzás. Valószínűleg mikor látják hogy nem fut ki ez május végére.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Majd jönnek azok az intézkedések is amik az embereknek szólnak ha szükségét látják.
Toca
Vagyis, ha rajtuk múlik, soha...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Nem tudom, mi lesz így az osztrák F1 futammal (ami engem speciel hidegen hagy).
"Egy bioinformatikus szerint Magyarország is elér a tömeges megbetegedések időszakába. A tetőzés júliusban várható."
 www.penzcentrum.hu/biztositas/nem-kerulhetoek-el-a-tomeges-megbetegedesek-magyarorszagon-ekkorra-csengehet-le-a-jarvany.1092888.html?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator%27.&r=melleklet.%27
nagylaza
Addigra éhen hal a fél ország, hisz a lakosság 60-70%-nak nincs megtakarítása.
A lényeg hogy a film gyártás, a vendéglátás és turizmus megmeneküljön, lezárt határoknál.
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!!!
LoveSobri
Mármint az a vendéglátás és turizmus ami gyakorlatilag 1 hónapja leállt?
gyeek
Vitya mentőcsomagjaira céloztam...
El nem tudjátok képzelni mi van vidéken meg a vidékről dolgozni feljáró emberekkel, családokkal.
Vagyis sejtésetek biztos van.

Olyan intézkedéseket hozott eddig a kormány, ami 90%-ban a sleppnek segít, nem értem miért...

Konkrétan éhen fognak halni emberek, ha nem történik valami felsőbb szinteken és megy a segítség.

Kajak azt várom egyébként hogy mikor jelenti be a CSOK 3.0-át, meg hogy az állam átvállalja a futballisták fizetését a kluboktól.
LoveSobri
Ezen miért lepődsz meg? Nem újdonság.

Majd jönnek azok az intézkedések is amik az embereknek szólnak ha szükségét látják.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Nem tudom, mi lesz így az osztrák F1 futammal (ami engem speciel hidegen hagy).
"Egy bioinformatikus szerint Magyarország is elér a tömeges megbetegedések időszakába. A tetőzés júliusban várható."
 www.penzcentrum.hu/biztositas/nem-kerulhetoek-el-a-tomeges-megbetegedesek-magyarorszagon-ekkorra-csengehet-le-a-jarvany.1092888.html?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator%27.&r=melleklet.%27
nagylaza
Addigra éhen hal a fél ország, hisz a lakosság 60-70%-nak nincs megtakarítása.
A lényeg hogy a film gyártás, a vendéglátás és turizmus megmeneküljön, lezárt határoknál.
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!!!
LoveSobri
Mármint az a vendéglátás és turizmus ami gyakorlatilag 1 hónapja leállt?
gyeek
Vitya mentőcsomagjaira céloztam...
El nem tudjátok képzelni mi van vidéken meg a vidékről dolgozni feljáró emberekkel, családokkal.
Vagyis sejtésetek biztos van.

Olyan intézkedéseket hozott eddig a kormány, ami 90%-ban a sleppnek segít, nem értem miért...

Konkrétan éhen fognak halni emberek, ha nem történik valami felsőbb szinteken és megy a segítség.

Kajak azt várom egyébként hogy mikor jelenti be a CSOK 3.0-át, meg hogy az állam átvállalja a futballisták fizetését a kluboktól.
több mint 4 éve
dawyd728 3 833
Aki képben van,a svédeknél még mindig lófasz esti fény intézkedések vannak?
gabokocka
 youtu.be/6TGh33HkwgQ
1 hetes videó. Nem is feltétlen a kormány intézkedéseit veszik át tételesen. Egy magyar pár tapasztalatai Svédországból. Azért érződik belőle, ha ott a helyi Cili néni kér valamit, azt megfogadják. Pl az olasz emberek gondolkodása valószínű március 20 körül jutott el oda, ahol a svédeké volt nagyobb korlátozások nélkül.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 150 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom, mi lesz így az osztrák F1 futammal (ami engem speciel hidegen hagy).
"Egy bioinformatikus szerint Magyarország is elér a tömeges megbetegedések időszakába. A tetőzés júliusban várható."
 www.penzcentrum.hu/biztositas/nem-kerulhetoek-el-a-tomeges-megbetegedesek-magyarorszagon-ekkorra-csengehet-le-a-jarvany.1092888.html?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator%27.&r=melleklet.%27
nagylaza
Addigra éhen hal a fél ország, hisz a lakosság 60-70%-nak nincs megtakarítása.
A lényeg hogy a film gyártás, a vendéglátás és turizmus megmeneküljön, lezárt határoknál.
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!!!
LoveSobri
Mármint az a vendéglátás és turizmus ami gyakorlatilag 1 hónapja leállt?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Aki képben van,a svédeknél még mindig lófasz esti fény intézkedések vannak?
gabokocka
 index.hu/kulfold/2020/04/13/finnorszag_skandinavia_svedorszag_norvegia_dania_kinai_koronavirus_egeszsegugy_korlatozasok_intezkedesek/
itt írják hogy talán szigorítanak majd
Negritis
Mondjuk ahogy nézem, annyival nem szarabbak a számaik, és ott nem áll le a gazdaság.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.