Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
amúgy egyszer lesz erről a korszakról is egy tanú-szerű film, és abba ez egy tökéletes jelenet lesz.

amúgy tényleg hihetetlen számomra. OVt sok mindennek gondoltam, de nem ennek a teszetosza beszari alaknak. most lett volna itt a lehetőség, hogy megmutatni ki a legény a gáton. elképesztő csalódás ezt látni, de hát igazából nem várható más. kb 2006 óta teljes burokban él.
csebi
Most ugyanis nem elég hazudozni, népet hülyíteni + szétbaszni mindent, amire nem tudott még rátenyerelni, hanem egy valódi vészhelyzetet kellene kezelnie. Na, ez már nem megy.
nagylaza
Egy valóság van, de amit írsz, az a te nézőpontod.
Ő nem hazudik, hanem manipulál.
Nem hülyíti a népet, hanem kihasználja a hülyéket.
Nem basz szét semmit, és nem rátenyerel, hanem profitot termel, és nem hagyja, hogy a haszon másoknál realizálódjon.
Ezt onnan tudni, hogy így gondolja, hogy elmondta sokszor.

Tényleg ennyire nehezedre esik más nézőpontba helyezkedned, akár egyetértesz vele, akár nem?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én eddig korlátoltam figyeltem a híreket, jobb tőletek olvasni, mert lehet nevetgélni is közben.
Valaki szabatosan fogalmazva, tömören elmondja, hogy Cilike nénivel mi a baj amúgy? Mármint utána olvasva a szakképzetsége nem vitatható neki.
Egy-két rövid nyilatkozata alapján a kommunikáció pedig korához illő nekem. Mondandója meg a kormányhoz illő.
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?



tehát az országos tisztifőorvos, aki minden nap nagyonszépenkéri az embereket az elővigyázatosságra, a szabályok betartására (amit amúgy az OT-n belül senki sem tesz meg), a járvány legnagyobb hazai gócpontjára védőfelszerelés nélkül megy?
r.baggio
Ugyan dehogy csak már levette, hogy " szép" fotó készüljön az arcocskájáról.... 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fideszesként (tudom legalja vagyok) írom, hogy ez szerintem is rossz lépés. Szigorítani kell valamilyen formában, ennek módján lehet vitatkozni. Mert én hiába tartok be minden előírást, Ti is hiába tartjátok be, sőt talán még szigorúbban is, sajnos rengeteg ember nem teszi.

Szóval igen ez szerintem is egy faszság a Viktoréktól, amit nem tudok elfogadni.

Bocsánat.
több mint 4 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Most néztem meg Cili néni videóját. Végre kibújt a szög a zsákból. Én mindig is sejtettem, hogy nem ö a tisztiföorvos, hanem csak a takarítónője. Végre be is bizonyította. Amilyen részletesen mesélt a husvéti nagytakarításról........ez mindent elmond.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
amúgy egyszer lesz erről a korszakról is egy tanú-szerű film, és abba ez egy tökéletes jelenet lesz.

amúgy tényleg hihetetlen számomra. OVt sok mindennek gondoltam, de nem ennek a teszetosza beszari alaknak. most lett volna itt a lehetőség, hogy megmutatni ki a legény a gáton. elképesztő csalódás ezt látni, de hát igazából nem várható más. kb 2006 óta teljes burokban él.
csebi
De ez se igaz, mert amúgy zseniálisan tudja, ismeri a néplelket, miliiárdokra tudja váltani. Üzletemberként a legnagyobb magyar cég (az állam) élére lavírozta magát, és profitábilisan használja.
Rengeteg zseniális hódító van a történelemben, aki képes bármit meghódítani, de nem képes azt kormányozni, adminisztrálni, üzemeltetni.
Orbán skilljei Átlagisztanra optimalizaltak, Extremisztánban eleddig nem mukodnek.
Mint a vicc, a frappáns válaszok mesterével...

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
...
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?
r.baggio
Én úgy látom fertőtlenítővel keni épp a kezét.
Eazzy
zárt ujjak, száraz kéz, nem hiszem h fertőtlenítene
briareos
Én sem gondoltam komolyan

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
...
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?
r.baggio
Én úgy látom fertőtlenítővel keni épp a kezét.
Eazzy
zárt ujjak, száraz kéz, nem hiszem h fertőtlenítene

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
amúgy egyszer lesz erről a korszakról is egy tanú-szerű film, és abba ez egy tökéletes jelenet lesz.

amúgy tényleg hihetetlen számomra. OVt sok mindennek gondoltam, de nem ennek a teszetosza beszari alaknak. most lett volna itt a lehetőség, hogy megmutatni ki a legény a gáton. elképesztő csalódás ezt látni, de hát igazából nem várható más. kb 2006 óta teljes burokban él.
csebi
Most ugyanis nem elég hazudozni, népet hülyíteni + szétbaszni mindent, amire nem tudott még rátenyerelni, hanem egy valódi vészhelyzetet kellene kezelnie. Na, ez már nem megy.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
Nem úgy volt, hogy Fidesz-szavazó vagy?
nagylaza
De.
Csak most válsag van.
“Békeidőben” lehet játszani, hol káposzta, hol kecske.
Most nem megy mindkettő egyszerre.
Az az emberi hülyeség, amit Orbánék zseniálisan tudnak hasznosítani, most pont nem jön jól.
Én a viccet komolyan írtam, ha valaki tudja, hogy mennyire tufák a saját szavazói, polgárai nagy része, az pont az, aki azzal nyert választást, hogy soros, migráns. Ez a vonal előtt imponáló, Extremisztánban még nem szavaztam. 😉

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
amúgy egyszer lesz erről a korszakról is egy tanú-szerű film, és abba ez egy tökéletes jelenet lesz.

amúgy tényleg hihetetlen számomra. OVt sok mindennek gondoltam, de nem ennek a teszetosza beszari alaknak. most lett volna itt a lehetőség, hogy megmutatni ki a legény a gáton. elképesztő csalódás ezt látni, de hát igazából nem várható más. kb 2006 óta teljes burokban él.
csebi
valahol megértem h ódzkodik egy határozottabb rendőri felllépéstől (egyrészt állomány állapota, másrészt szemkilővetők retorika elkerülése) de ez igy kurvakevés kurvagyenge.

több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Én eddig korlátoltam figyeltem a híreket, jobb tőletek olvasni, mert lehet nevetgélni is közben.
Valaki szabatosan fogalmazva, tömören elmondja, hogy Cilike nénivel mi a baj amúgy? Mármint utána olvasva a szakképzetsége nem vitatható neki.
Egy-két rövid nyilatkozata alapján a kommunikáció pedig korához illő nekem. Mondandója meg a kormányhoz illő.
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?



tehát az országos tisztifőorvos, aki minden nap nagyonszépenkéri az embereket az elővigyázatosságra, a szabályok betartására (amit amúgy az OT-n belül senki sem tesz meg), a járvány legnagyobb hazai gócpontjára védőfelszerelés nélkül megy?
r.baggio
Ha Mózes népének az ajtóra festett x elég volt egyiptomban, akkor Cili néni is védve van a piros szalaggal. 😀
(Amúgy teljesen igazad van)
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 504 — Lucas Scott
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
amúgy egyszer lesz erről a korszakról is egy tanú-szerű film, és abba ez egy tökéletes jelenet lesz.

amúgy tényleg hihetetlen számomra. OVt sok mindennek gondoltam, de nem ennek a teszetosza beszari alaknak. most lett volna itt a lehetőség, hogy megmutatni ki a legény a gáton. elképesztő csalódás ezt látni, de hát igazából nem várható más. kb 2006 óta teljes burokban él.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?
Sobri Jóska
Nem úgy volt, hogy Fidesz-szavazó vagy?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
...
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?
r.baggio
Én úgy látom fertőtlenítővel keni épp a kezét.
Eazzy
Sztem meg imádkozik.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Egy kis háttérinfó, hogy miért ez volt ma a bejelentés:

Orbán ül tanácsadói körében. Tajtékzik.
- Szigorítok, kijárási tilalmat rendelek el, lelövetek mindenkit, aki nem bír megülni a fenekén, hát nem lehetnek ennyire hülyék a magyarok!!
- De főnök, -mondja Rogán- miről beszélsz? Ezek 10 éve mindig ránk szavaznak, minket választanak kétharmaddal. Hogy ne lehetnének?

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Én biztos voltam benne, hogy a nagy Orbán gyáva ahhoz, hogy valami komolyabb intézkedést hozzon.

Pedig az ország kétharmadától kaptak felhatalmazást...
roberto23
Európa erős embere.
Amadeus
Nemtudom már mi lenne a jó. Ha annak drukkolok, hogy valamelyik láncos kutyája jól beköpje azt beledögöljön akkor jön a helyére semjén zsolti... szóval na.
peach
Elméletileg székletből is kimutatható, szóval ha Viktor elkapja, semmilyen zsolti egy nap múlva megy utána...
somoskovig
A patkányok még az atomtámadást is túlélik.
ozibozi
De azok intelligens lények... 😊

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
...
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?
r.baggio
Én úgy látom fertőtlenítővel keni épp a kezét.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Az önkormányzatoktól veszik el a pénzt, közben tolják rájuk a felelősséget. Ez megy.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 668
Én biztos voltam benne, hogy a nagy Orbán gyáva ahhoz, hogy valami komolyabb intézkedést hozzon.

Pedig az ország kétharmadától kaptak felhatalmazást...
roberto23
Európa erős embere.
Amadeus
Nemtudom már mi lenne a jó. Ha annak drukkolok, hogy valamelyik láncos kutyája jól beköpje azt beledögöljön akkor jön a helyére semjén zsolti... szóval na.
peach
Elméletileg székletből is kimutatható, szóval ha Viktor elkapja, semmilyen zsolti egy nap múlva megy utána...
somoskovig
A patkányok még az atomtámadást is túlélik.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 228 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Közben a kézilabda szövetség döntött, hogy végeredmény nélkül zárják le a bajnokságot. A nemzetközi kupaszereplést pedig a tavalyi szezon végeredménye határozza meg. Nyilván nem érdekel senkit ez itt rajtam kívül (mehetne gyűlölködjünkbe vagy kézilabda topicba is), de ez Gyöngyösön olyan szinten baszta most ki a biztosítékot, hogy szavak nincsennek rá. Konkrétan a klub történetének legnagyobb sikerét veszik így el, a pénzügyi részét pedig nem is említem inkább...

Természetesen mondani sem kell, hogy szakmaiságot, és józan észt még távolról sem tartalmaz a dolog.
Hanni
a megfelelő topicba 2 órája betettem, ott a Siófokot írtam le, aki erőteljesen becumizta az a bizonyost
(jah és nem basztatásból írtam a megfelelő topicot, ez tényleg soxor elég off lett már )
NB2
Ohh mea culpa, még nem olvastam ki meló közben a többi topicot, de amúgy a megközelítés valóban majdnem ugyanaz a mi szempontunkból is. Kisveszprém meg az a hitvány csurgó röhög a markába....
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Hajnalban ért a sokk, hogy megadta magát a biciklim. Fél háromig dolgozom, 3kor bezárt minden, így a Tescoban kellett szerszámokat vennem. Bazze Szegeden a rókusi Tescoban kb egymás vállán állnak az emberek annyian vannak. Én nem értem ezt.
andree
Én pedig az imént azzal szembesültem, hogy a bank is bezár 3-kor. Gondoltam, elég lesz, ha a neten megnézem, meddig van nyitva a fiók. Nem volt elég.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Én biztos voltam benne, hogy a nagy Orbán gyáva ahhoz, hogy valami komolyabb intézkedést hozzon.

Pedig az ország kétharmadától kaptak felhatalmazást...
roberto23
Európa erős embere.
Amadeus
Nemtudom már mi lenne a jó. Ha annak drukkolok, hogy valamelyik láncos kutyája jól beköpje azt beledögöljön akkor jön a helyére semjén zsolti... szóval na.
peach
Elméletileg székletből is kimutatható, szóval ha Viktor elkapja, semmilyen zsolti egy nap múlva megy utána...

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
amúgy nincs ebben hiba. a felelősség a polgiké. ha bevezetik a tilalmat akkor ők hozták a szigorúbb intézkedéseket, ha nem vezetik be és elszabadul jobban, akkor meg ők nem vezették be. egyszerűen tökéletes ...
csebi
Mar ertem.miert kellett ez a plusz egy nap gondolkodasi ido. Erre kellett rajonniuk, de sikerult.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 668
amúgy nincs ebben hiba. a felelősség a polgiké. ha bevezetik a tilalmat akkor ők hozták a szigorúbb intézkedéseket, ha nem vezetik be és elszabadul jobban, akkor meg ők nem vezették be. egyszerűen tökéletes ...
csebi
De a bevételeiket korlátozzuk ami csak belefér 😉
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Közben a kézilabda szövetség döntött, hogy végeredmény nélkül zárják le a bajnokságot. A nemzetközi kupaszereplést pedig a tavalyi szezon végeredménye határozza meg. Nyilván nem érdekel senkit ez itt rajtam kívül (mehetne gyűlölködjünkbe vagy kézilabda topicba is), de ez Gyöngyösön olyan szinten baszta most ki a biztosítékot, hogy szavak nincsennek rá. Konkrétan a klub történetének legnagyobb sikerét veszik így el, a pénzügyi részét pedig nem is említem inkább...

Természetesen mondani sem kell, hogy szakmaiságot, és józan észt még távolról sem tartalmaz a dolog.
Hanni
a megfelelő topicba 2 órája betettem, ott a Siófokot írtam le, aki erőteljesen becumizta az a bizonyost
(jah és nem basztatásból írtam a megfelelő topicot, ez tényleg soxor elég off lett már )

Szerkesztette: NB2