Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Én eddig korlátoltam figyeltem a híreket, jobb tőletek olvasni, mert lehet nevetgélni is közben.
Valaki szabatosan fogalmazva, tömören elmondja, hogy Cilike nénivel mi a baj amúgy? Mármint utána olvasva a szakképzetsége nem vitatható neki.
Egy-két rövid nyilatkozata alapján a kommunikáció pedig korához illő nekem. Mondandója meg a kormányhoz illő.
Eazzy
ennél jobban lehetne ezt szemléltetni?



tehát az országos tisztifőorvos, aki minden nap nagyonszépenkéri az embereket az elővigyázatosságra, a szabályok betartására (amit amúgy az OT-n belül senki sem tesz meg), a járvány legnagyobb hazai gócpontjára védőfelszerelés nélkül megy?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 228 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Közben a kézilabda szövetség döntött, hogy végeredmény nélkül zárják le a bajnokságot. A nemzetközi kupaszereplést pedig a tavalyi szezon végeredménye határozza meg. Nyilván nem érdekel senkit ez itt rajtam kívül (mehetne gyűlölködjünkbe vagy kézilabda topicba is), de ez Gyöngyösön olyan szinten baszta most ki a biztosítékot, hogy szavak nincsennek rá. Konkrétan a klub történetének legnagyobb sikerét veszik így el, a pénzügyi részét pedig nem is említem inkább...

Természetesen mondani sem kell, hogy szakmaiságot, és józan észt még távolról sem tartalmaz a dolog.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 504 — Lucas Scott
amúgy nincs ebben hiba. a felelősség a polgiké. ha bevezetik a tilalmat akkor ők hozták a szigorúbb intézkedéseket, ha nem vezetik be és elszabadul jobban, akkor meg ők nem vezették be. egyszerűen tökéletes ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Egész jól sikerült a megvonják a polgármestektől a hatalmat elképzeléstől mostanra eljutni odáig, hogy most már ők döntsenek. Fingjuk sincs mit csináljanak.
gabokocka
Joseph Heller a fasorban sincs.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Én eddig korlátoltam figyeltem a híreket, jobb tőletek olvasni, mert lehet nevetgélni is közben.
Valaki szabatosan fogalmazva, tömören elmondja, hogy Cilike nénivel mi a baj amúgy? Mármint utána olvasva a szakképzetsége nem vitatható neki.
Egy-két rövid nyilatkozata alapján a kommunikáció pedig korához illő nekem. Mondandója meg a kormányhoz illő.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
a pesti úti otthonról van hír, hogy mi lesz a betegekkel?
JSanyo
Cili néni meggyógyította őket, már nincs baj
r.baggio
tessenek meggyógyulni szépen, határozottan kérem önöket.
briareos
"hogy minden magyar kedvenc íróját, Tormay Cécile-t idézzem: Gemeinnutz geht vor Eigennutz!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Szívesen megkérdezném ettől a beszari balféktól, hogy mi a drága kedves édesanyjáért nem tudták ezt bejelenteni tegnap? Ehhez miért kellett +1 nap és vírusos szakikkal egyeztetni...
Beki
Mindennapra kell valami bejelentés, hogy ne azzal foglalkozz, hogy az alapból túlárazott állami projekteken keresztül mentik ki a pénzt a kasszából . Most épp a vasútvonalak...a hatvani is +7 milliárd..
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
borítókép.
többi v4-es tag mit szólhat ahhoz miket olvasgat viktor?
 index.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus_husvet_kijarasi_tilalom_kijarasi_korlatozas_mit_csinaljak_szajbarago/

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
a pesti úti otthonról van hír, hogy mi lesz a betegekkel?
JSanyo
Cili néni meggyógyította őket, már nincs baj
r.baggio
tessenek meggyógyulni szépen, határozottan kérem önöket.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
a pesti úti otthonról van hír, hogy mi lesz a betegekkel?
JSanyo
Miert, az ertuk valo ima nem segitett? Azt hittem, az lesz.

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
a pesti úti otthonról van hír, hogy mi lesz a betegekkel?
JSanyo
Cili néni meggyógyította őket, már nincs baj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
a pesti úti otthonról van hír, hogy mi lesz a betegekkel?
JSanyo
sajnos elég egyértelmű, hogy mi lesz velük.. 😕
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a pesti úti otthonról van hír, hogy mi lesz a betegekkel?

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 263 — Keep pounding
Egész jól sikerült a megvonják a polgármestektől a hatalmat elképzeléstől mostanra eljutni odáig, hogy most már ők döntsenek. Fingjuk sincs mit csináljanak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szívesen megkérdezném ettől a beszari balféktól, hogy mi a drága kedves édesanyjáért nem tudták ezt bejelenteni tegnap? Ehhez miért kellett +1 nap és vírusos szakikkal egyeztetni...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Akkor hatarozatlan ideig, hetente felulvizsgaljak, a polgik meg hozhatnak gondolom adott esetben szigorubb dontest is az adott telepulesen. Majd Karigeri szigorithat adott esetben, o viszi el a balhet, okos.😀
Vrij6
Szerintem területlezárásokat rendelhetnek el a PolgárJenőék
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/kultur/2020/04/09/marai_sandor_wass_albert_muller_cecilia_operativ_torzs_idezet/

"Müller Cecília olyan szabadon idézte Wass Albertet, hogy igazából nem is tőle idézett"

elképesztő
Amadeus
Unortodox idezes.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Nem értem rá, a cigány ma mit hazudott?
ozibozi
semmi extra, marad ami eddig határozatlan ideig, az önkormányzatok a húsvét idejére hozhatnak egyénileg szigorúbb intézkedéseket, ha akarnak
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Én biztos voltam benne, hogy a nagy Orbán gyáva ahhoz, hogy valami komolyabb intézkedést hozzon.

Pedig az ország kétharmadától kaptak felhatalmazást...
roberto23
Európa erős embere.
Amadeus
Nemtudom már mi lenne a jó. Ha annak drukkolok, hogy valamelyik láncos kutyája jól beköpje azt beledögöljön akkor jön a helyére semjén zsolti... szóval na.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 index.hu/kultur/2020/04/09/marai_sandor_wass_albert_muller_cecilia_operativ_torzs_idezet/

"Müller Cecília olyan szabadon idézte Wass Albertet, hogy igazából nem is tőle idézett"

elképesztő

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 668
Nem értem rá, a cigány ma mit hazudott?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Én biztos voltam benne, hogy a nagy Orbán gyáva ahhoz, hogy valami komolyabb intézkedést hozzon.

Pedig az ország kétharmadától kaptak felhatalmazást...
roberto23
Európa erős embere.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 547 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Idén elmaradt a tél, elmarad a húsvét, eddig nekem tetszik 😊

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 064 — #officialBoliever
Én biztos voltam benne, hogy a nagy Orbán gyáva ahhoz, hogy valami komolyabb intézkedést hozzon.

Pedig az ország kétharmadától kaptak felhatalmazást...

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
ő is kér mint Cili néni.
csebi
itt is az új hátterem, ma tényleg elment a pesti úti idősek otthonába



szenzációs ez a kép, meg is ölte a topicot

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal