NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Amúgy mifasz van már a nagy bejelentéssel, tűkön ülök!
warr_b
Na de tényleg valaki tud infot!??
nagir
mindjárt türelem még diktálom neki a telefonba
briareos
De akkor ha letetted, ird majd ide is le, dánke sőőn!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
rokaur 869
Ha már mindig szidva van azért ez elég jogos tőle:

 index.hu/kulfold/2020/04/09/usa_amerika_egyesult_allamok_koronavirus_trump_who_aprilis_9/
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/belfold/2020/04/09/ader_janos_mtva_kozteve/
Nézzenek oda Mr Bajusz is él még, nem csak ha azonnal alá kell írni vmilyen törvényt.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Amúgy mifasz van már a nagy bejelentéssel, tűkön ülök!
warr_b
Na de tényleg valaki tud infot!??
nagir
mindjárt türelem még diktálom neki a telefonba

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Amúgy mifasz van már a nagy bejelentéssel, tűkön ülök!
warr_b
Na de tényleg valaki tud infot!??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Az ellenzéki sajtó a kákán is folyton csomót keres. Most tényleg: mi a baj azzal, hogy Cecília irodalomban nincs annyira otthon? Nem az a fontos, hogy ahhoz ért, amit csinál?!
 hvg.hu/kultura/20200409_Muller_Cecilia_Wass_Albert_Marai_Sandor?s=hk
nagylaza
Ertem a mondandod lenyeget, de azert csak feladod a labdat. Szoval tehat szerinted ahhoz ert, amit csinal? Mert szerintem annyira tavol van jelenleg a dolgoktol, mint en Emily Ratajkowskitol.

Mas kerdes, hogy en meg nem probaltam szepen kerni Emilyt, lehet, az lenne a nyero taktika. Akkor megkovetem magam.
Stez
Szerinted Cecília szerintem ért ahhoz, amit csinál? Komolyan kérdezed?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ellenzéki sajtó a kákán is folyton csomót keres. Most tényleg: mi a baj azzal, hogy Cecília irodalomban nincs annyira otthon? Nem az a fontos, hogy ahhoz ért, amit csinál?!
 hvg.hu/kultura/20200409_Muller_Cecilia_Wass_Albert_Marai_Sandor?s=hk
nagylaza
Ertem a mondandod lenyeget, de azert csak feladod a labdat. Szoval tehat szerinted ahhoz ert, amit csinal? Mert szerintem annyira tavol van jelenleg a dolgoktol, mint en Emily Ratajkowskitol.

Mas kerdes, hogy en meg nem probaltam szepen kerni Emilyt, lehet, az lenne a nyero taktika. Akkor megkovetem magam.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Javítva, hogy világos legyen:
Az ellenzéki sajtó a kákán is folyton csomót keres.😊 Most tényleg: mi a baj azzal, hogy Cecília irodalomban nincs annyira otthon?😊😊 Nem az a fontos, hogy ahhoz ért, amit csinál?!😊😊😊
 hvg.hu/kultura/20200409_Muller_Cecilia_Wass_Albert_Marai_Sandor?s=hk

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Két kérdés:
1. Elérhető olyan kimutatás, hogy a _gyógyultaknak_ milyen betegségeik vannak?
2. A klíma (különösen a központi) hepa/pollen/egyéb szűrője kiszűri-e a vírust, vagy szépen keringeti egy fertőzött jelenléte után órákig?
Atari
Expocícíóban TILOS klímát használni!
sutianap
Pedig én kockáztatni fogok az 5iken és bevállalom a klímát a kellemes 35 fokos meleg helyett a lakásban 💪
peach
nyilván, szabad ember vagy
hunna szíjja be a levegőt a klímád?
mikor volt utoljára csíraszám mérve a viztartájában?
sutianap
Milyen csíraszám? Amúgy nyílván jön az emberem karbantartani, azt egyik évben sem hagyom ki. Idén minden szart megcsináltatok azt is amit nem kell, hogy full fertőtlenítve legyen. Amúgy eddig arról volt szó, hogy nem terjed a gedva a levegőben csak cseppfertőzéssel. Akkor miért is baj, hogy az utcáról, 15 méter magasból jön a levegő?
peach
Két kérdés:
1. Elérhető olyan kimutatás, hogy a _gyógyultaknak_ milyen betegségeik vannak?
2. A klíma (különösen a központi) hepa/pollen/egyéb szűrője kiszűri-e a vírust, vagy szépen keringeti egy fertőzött jelenléte után órákig?
Atari
Expocícíóban TILOS klímát használni!
sutianap
Pedig én kockáztatni fogok az 5iken és bevállalom a klímát a kellemes 35 fokos meleg helyett a lakásban 💪
peach
nyilván, szabad ember vagy
hunna szíjja be a levegőt a klímád?
mikor volt utoljára csíraszám mérve a viztartájában?
sutianap
Milyen csíraszám? Amúgy nyílván jön az emberem karbantartani, azt egyik évben sem hagyom ki. Idén minden szart megcsináltatok azt is amit nem kell, hogy full fertőtlenítve legyen. Amúgy eddig arról volt szó, hogy nem terjed a gedva a levegőben csak cseppfertőzéssel. Akkor miért is baj, hogy az utcáról, 15 méter magasból jön a levegő?
peach
Azért tegyünk helyre néhány tévképzetet, úgy látom elkél 😊
A háztartási és ipari split klíma a saját beltéri egységed légterén kívül a büdös életben nem szívja be máshonnan a levegőt! A beltéri és kültéri közötti, pár mm-es kapcsolat (szigetelés következtében vastagabb) csak a hűtőközeg áramoltatására hivatott full zárt rendszerben 😉
Meg lehet különböztetni az ipari AHU-kat, mint légkezelő egységeket! Ott a szeparált temperálás mellett fizikai légcsere is történik! Ipari környezetben nyilván aggályos a beszívó és kiömlőpont távolsága, és a szűrők állapota.
Ha nem ilyened van otthon (kétlem), és karbantartottál, vagy nem félsz az egyéb gomák okozta léguti fertőzésektől, akkor ne félj otthon klimatizálni 😉
Egyúttal senkit ne nyugtasson meg az irodai digitális szar az állmennyezetbe építve! Az nem légkezelés, csak temperálás!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Amúgy mifasz van már a nagy bejelentéssel, tűkön ülök!
warr_b
Jó, akkor bejelentem: nemsokára indulok a bankba. Ha belátható időn belül nem mutatok életjelet, akkor megismétlődött az, ami pár órája a postánál, én megborítottam valakit, kihívták a rendőröket, bevittek, sötétzárkában ülök.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Nocsak? Mégse Soros?
 hvg.hu/gazdasag/20200409_forint_arfolyam_deviza_spekulacio?s=hk
nagylaza
délelőtt már linkeltem hiteles forrást (origo)
jó lenne ha nem olvasnál és legfőképpen nem terjesztenél álhírgyáros hiroldakat
kénytelen leszünk téged is feljelenteni!
NB2
Magam is láttam, de most elbizonytalanodtam. Lehet, hogy téved az Origo? Fogalmilag lehetséges?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Nocsak? Mégse Soros?
 hvg.hu/gazdasag/20200409_forint_arfolyam_deviza_spekulacio?s=hk
nagylaza
délelőtt már linkeltem hiteles forrást (origo)
jó lenne ha nem olvasnál és legfőképpen nem terjesztenél álhírgyáros hiroldakat
kénytelen leszünk téged is feljelenteni!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
Fuj. Ha mar kifejlett milf, maradjunk inkabb Halle Berrynel, ha kerhetnem.
Stez
ő nem fekete?
Amadeus
Hat mivel az elotte emlitett harom nuncibol ketto fekete volt, gondoltam, hogy most errol megy a szakmai tarsalgas, hogy ki melyiket reszelne. En mondjuk unoznek veluk, de kinek mi.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Nocsak? Mégse Soros?
 hvg.hu/gazdasag/20200409_forint_arfolyam_deviza_spekulacio?s=hk
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
imádtam TN-t a Spílerben!
Pedig én nagy rasszista vagyok nőfronton😊
NB2
Ha már autós kártyázunk, bedobok egy Olga Kurylenkot, mondjuk alváz kategóriában
FLZOLI
ő itt nem is off, mert elkapta, de kigyógyult belőle
NB2
Igen ezért írtam, pont az aktuális témák metszete 😊

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 606 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mifasz van már a nagy bejelentéssel, tűkön ülök!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 606 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csatlakoznék a Rosario csodálókhoz, csatlakozhat az isteni Salma Hayek is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindig is tetszett volna zombi apokalipszisben élni, kár hogy nem vagyok akkora vagány, mint Woody Harrelson.
Eazzy
Kit erdekel a vaganysag, amikor Eisenberge lett vegul a puni?
Stez
Ez tartja bennem is a lelket.
Eazzy
Nevada >>>>> Wichita
Hanni
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
Ha már Zombieland, akkor a Dajcs Tomi lánya, Zoey Deutch. Ő játszotta a buta szőke ribancot a 2.részben, és nekem pont eseteim a buta szőke ribancok 😀

lol, velem egykorú. pedig a nálam idősebb nők a zsánereim, de üsse kő

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
imádtam TN-t a Spílerben!
Pedig én nagy rasszista vagyok nőfronton😊
NB2
Ha már autós kártyázunk, bedobok egy Olga Kurylenkot, mondjuk alváz kategóriában
FLZOLI
ő itt nem is off, mert elkapta, de kigyógyult belőle
több mint 4 éve
csipkelli 3 978
A főni ebben a fehér cuccban pont úgy nézz ki mint egy ge... generális, aki kivezet minket a koronás migránsjárványból 😊

 index.hu/belfold/2020/04/09/orban_viktor_korhazellenorzes/
FLZOLI
Én csak Berciért izgulok, remélem neki is jutott minden fontos védőfelszerelésből. Kéne egy "így készült" változat ezekből az országmegmentő videókból, hogy gyorsan megnyugodjak.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
imádtam TN-t a Spílerben!
Pedig én nagy rasszista vagyok nőfronton😊
NB2
Ha már autós kártyázunk, bedobok egy Olga Kurylenkot, mondjuk alváz kategóriában

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 300 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
imádtam TN-t a Spílerben!
Pedig én nagy rasszista vagyok nőfronton😊
NB2
Jójó, de Kapás Bogi képei meglettek már ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
imádtam TN-t a Spílerben!
Pedig én nagy rasszista vagyok nőfronton😊
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Emma Stone annyira rusnya valahol, emellett megis van egy kisugarzasa, hogy meg akard prutykolni.

Nem kerek bocsanatot az offert, mert a nuni sosem lehet off!
Stez
Attól még rosario dawson kb 20 év hendikeppel is sokkal jobb nő mint stone kisasszony 😊
peach
1) Még jó hogy nincs 10 év kettejük között
2) Dawsonnak olyan karakteres feje van, hogy 5-10 év múlva úgy fog kinézni mint Zámbó Jimmy..

Call me weird, de akkor már inkább Thandie Newton >>>>> Rosario Dawson - dehát ízlések és a papné....
Igor
Fuj. Ha mar kifejlett milf, maradjunk inkabb Halle Berrynel, ha kerhetnem.
Stez
Halle lujah!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A főni ebben a fehér cuccban pont úgy nézz ki mint egy ge... generális, aki kivezet minket a koronás migránsjárványból 😊

 index.hu/belfold/2020/04/09/orban_viktor_korhazellenorzes/