Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
amúgy egyszer lesz erről a korszakról is egy tanú-szerű film, és abba ez egy tökéletes jelenet lesz.

amúgy tényleg hihetetlen számomra. OVt sok mindennek gondoltam, de nem ennek a teszetosza beszari alaknak. most lett volna itt a lehetőség, hogy megmutatni ki a legény a gáton. elképesztő csalódás ezt látni, de hát igazából nem várható más. kb 2006 óta teljes burokban él.
csebi
valahol megértem h ódzkodik egy határozottabb rendőri felllépéstől (egyrészt állomány állapota, másrészt szemkilővetők retorika elkerülése) de ez igy kurvakevés kurvagyenge.
briareos
Egyrészt.

Másrészt meg hiába tudja, mondják meg neki, hogy mit kellene csinálni, ha az nem kompatibilis a saját közvéleménykutatási adataikkal, akkor nem fogja meghúzni. (Most pedig nincs idő felépíteni a szavazóinak azt a világot, ahol a neki tetsző döntés az egyetlen jó döntés.)

Az általa felépített világban a meghajlíthatatlan valóság az igazi ellenség. Itt nem tud félrebeszélni, manipulálni. (És még a közelében sem vagyunk annak a gazdasági problémának, ami a járvány után fog jönni.)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
Németország?
csebi
 youtu.be/VEyxtTF4wiU
Soha de soha nem leszünk azon a szinten bárki is kormányozza Magyarországot ☝️
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
Németország?
csebi
Akkor kár, hogy nem szóltak, hogy jön.
Vagy jól improvizálnak, miután az EU-nak köszönhetően kb. úgy vannak Európa többi része fölött, mint Ausztria volt a Habsburg Birodalom államalakulatai fölött.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/HongKongFP/status/1247175409902342145?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1247175409902342145&ref_url=https%3A%2F%2Fhvg.hu%2Felet%2F20200409_Allatkerti_pandak_jarvany
Amadeus
Ezek mit csinálnak ?? 😃
Rózsa Sándor (betyár)
mint ló a lónak
csebi
 youtu.be/kJNxObNTn3k
😃
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 504 — Lucas Scott
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
Németország?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
De baszki, nem az van, hogy a döbrögi kapott egy random országot, hanem ez az az ország, amit 10 éve vezet 2/3-dal, a kamrában az van, amit ő odarakott. Nézd meg Ausztriát, Csehországot, Szlovákiát, Szlovéniát. Kb úgy kéne kinéznie nálunk is a dolgoknak.
gabokocka
Szerinted.
Szerintem nem.
Miről akarsz meggyőzni?
Én elfogadom, hogy te azt gondolod, te fogadd el, hogy én meg ezt.
Sobri Jóska
Hát akkor ezek szerint Te vagy sírköves vagy, vagy sírásó. Mert rajtuk kívül mindenki mást érzékenyebben érint a halottak száma.
gabokocka
Vagy nem picsogok a múlton, és nem siránkozok azon, amire semmi ráhatásom nincs.
kommunikálok, beszélgetek, agyalok, töprengek, leírom, ilyenek.
Nem értem miről akarsz meggyőzni.
Hogy ne szavazzak 2018-ban Orbánra?
Hát már megtörtént.
Vagy, hogy jobb a lélegeztetőgép, mint a konditerem a stadionban?
Tényleg azt hiszed, hogy erről kell? Komoly?
Én egy hónapja konstans azt írom, hogy teljes karantén kell, mert az minimalizálja a halottak számát, bár a gazdaságnak odabasz.
De ha azt írnám, hogy éljenek a zombik, az is ugyanannyit érne, mivel ez egy fórum.
Egyébként itthon ülök 38. napja és nem én döntöm el, hogy mi lesz. De ha nem így lenne, és dolgoznék, akkor se én dönteném el.
Tehát őszintén kérdezem, hogy miről akarsz meggyőzni?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 329 — The Mathematician
 mksz.hu/v2h/003/003/p_003.asp
Negritis
404
briareos
 mksz.hu/v2h/003/003/p_003.asp?p_hir_kod=234&p_hir_kod_ev=2020&p_fo_cim=Befejezettnek%20nyilvanitotta%20a%20szezon%20versenyeit%20az%20MKSZ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ettől a helyzettől függetlenül is aránytalanul sok lett a focira költve pláne az eredményesség arányában.
Az eü meg romokban.
Bazzani
Aránytalanul?
Több, mint 10 stadion épült, vagy lehet van 20 is, csak kisebbek (Kozármisleny, stb.)
Ott van a Puskás, ami ugyan kellett, de irgalmatlanul sok pénzt költöttek el rá. Tengernyit.
Aztán ott a TAO, a különböző helyekről átcsoportosított pénzek a focira, klubok hóna alá nyílása a költségvetésből, rengeteg állami pénz...
Már csak egy bejelentést várok Vityától: “a mai naptól átvállajuk a futballisták fizetését a kiluboktól!”

Kb itt tartunk...
LoveSobri
A csapatok megkapják a teljes TV pénzt bármi is lesz.
Kb egyedül a világon ahol éves szerződés van nem 6 éves mint a hollandoknál pl.
Bazzani
Miert kapnak meg? Ha nincs meccs, amit a tv megvett, nincs miert fizetnie. Nincs kozvetites, nincs penz.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 504 — Lucas Scott
 twitter.com/HongKongFP/status/1247175409902342145?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1247175409902342145&ref_url=https%3A%2F%2Fhvg.hu%2Felet%2F20200409_Allatkerti_pandak_jarvany
Amadeus
Ezek mit csinálnak ?? 😃
Rózsa Sándor (betyár)
mint ló a lónak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ettől a helyzettől függetlenül is aránytalanul sok lett a focira költve pláne az eredményesség arányában.
Az eü meg romokban.
Bazzani
Aránytalanul?
Több, mint 10 stadion épült, vagy lehet van 20 is, csak kisebbek (Kozármisleny, stb.)
Ott van a Puskás, ami ugyan kellett, de irgalmatlanul sok pénzt költöttek el rá. Tengernyit.
Aztán ott a TAO, a különböző helyekről átcsoportosított pénzek a focira, klubok hóna alá nyílása a költségvetésből, rengeteg állami pénz...
Már csak egy bejelentést várok Vityától: “a mai naptól átvállajuk a futballisták fizetését a kiluboktól!”

Kb itt tartunk...
LoveSobri
A csapatok megkapják a teljes TV pénzt bármi is lesz.
Kb egyedül a világon ahol éves szerződés van nem 6 éves mint a hollandoknál pl.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
 mksz.hu/v2h/003/003/p_003.asp
Negritis
404

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 329 — The Mathematician
 mksz.hu/v2h/003/003/p_003.asp

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 266 — Keep pounding
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
De baszki, nem az van, hogy a döbrögi kapott egy random országot, hanem ez az az ország, amit 10 éve vezet 2/3-dal, a kamrában az van, amit ő odarakott. Nézd meg Ausztriát, Csehországot, Szlovákiát, Szlovéniát. Kb úgy kéne kinéznie nálunk is a dolgoknak.
gabokocka
Szerinted.
Szerintem nem.
Miről akarsz meggyőzni?
Én elfogadom, hogy te azt gondolod, te fogadd el, hogy én meg ezt.
Sobri Jóska
Hát akkor ezek szerint Te vagy sírköves vagy, vagy sírásó. Mert rajtuk kívül mindenki mást érzékenyebben érint a halottak száma.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
nekem az nem világos és segitsetek megérteni ha nektek igen, hogy oké h most polgiknak van cselekvési jogkörük, de csak hétfő éjfélig ugye?

tehát pl mondhatja azt szeged h akit meglátunk utcán csoportosan megbotozzuk (extrém példa), de tegyük fel megy , hatékony, kihaltak az utcák. kedd hajnaltól ennek vége.

mi értelme?
briareos
Aktuálpolitika.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
De baszki, nem az van, hogy a döbrögi kapott egy random országot, hanem ez az az ország, amit 10 éve vezet 2/3-dal, a kamrában az van, amit ő odarakott. Nézd meg Ausztriát, Csehországot, Szlovákiát, Szlovéniát. Kb úgy kéne kinéznie nálunk is a dolgoknak.
gabokocka
Szerinted.
Szerintem nem.
Miről akarsz meggyőzni?
Én elfogadom, hogy te azt gondolod, te fogadd el, hogy én meg ezt.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 764
Ettől a helyzettől függetlenül is aránytalanul sok lett a focira költve pláne az eredményesség arányában.
Az eü meg romokban.
Bazzani
Aránytalanul?
Több, mint 10 stadion épült, vagy lehet van 20 is, csak kisebbek (Kozármisleny, stb.)
Ott van a Puskás, ami ugyan kellett, de irgalmatlanul sok pénzt költöttek el rá. Tengernyit.
Aztán ott a TAO, a különböző helyekről átcsoportosított pénzek a focira, klubok hóna alá nyílása a költségvetésből, rengeteg állami pénz...
Már csak egy bejelentést várok Vityától: “a mai naptól átvállajuk a futballisták fizetését a kiluboktól!”

Kb itt tartunk...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Fideszesként (tudom legalja vagyok) írom, hogy ez szerintem is rossz lépés. Szigorítani kell valamilyen formában, ennek módján lehet vitatkozni. Mert én hiába tartok be minden előírást, Ti is hiába tartjátok be, sőt talán még szigorúbban is, sajnos rengeteg ember nem teszi.

Szóval igen ez szerintem is egy faszság a Viktoréktól, amit nem tudok elfogadni.

Bocsánat.
tüsi91
Szarból nem lehet várat építeni.
Már késő, több tízezer- százezer a fertőzöttek száma.
Ha valaki, ő tudja mire van kapacitás.
Ahogy nem írja elő a maszkot, mert nincs, úgy nem is tilt, mert nem tud betartatni, felelősségre vonni, retorziókat foganatosítani.
Menti, ami menthető
Reálpolitika.
Ami hiba Extremisztánban.
Minden demokratikus vezető belebukik ebbe a válságba.
Sobri Jóska
Könnyebb dolga lenne, ha az elmúlt 10 évben stadionok helyett a kórházakat újítottak volna fel, rendberakták volna az egészségügyet. Pedig ugye az elmúlt 100 év legsikeresebb 10 éve volt.
gabokocka
És ha mondjuk most nem világjárvány lenne egy vírus miatt, hanem megindult volna 2 millió afrikai? Akkor a "rendberakták volna az egészségügyet" lózung helyett "rendberakták volna a rendvédelmet" lenne a mondás? És ha egy aszteroida tartana a Föld felé, akkor meg "rendberakták volna az űrkutatást"?
Egy extrém, váratlan helyzetnek az a kritériuma, hogy extrém és váratlan. Nem prognosztizálható, nem jelezhető előre.
Tudod, "ha tudom, hogy elesek, akkor leülök".
Irreleváns, hogy mit miért csináltak, nem csináltak.
Azzal kell főzni, ami a kamrában van.
Sobri Jóska
Ettől a helyzettől függetlenül is aránytalanul sok lett a focira költve pláne az eredményesség arányában.
Az eü meg romokban.
Bazzani
A soccerre biztosan, ha rajtam múlt volna teljesen piaci alapra lököm. De nem rajtam múlt. Nem is rajtad.
És ne feledd, hogy Átlagisztánban a politikus legjobb barátja a beton. Leírtam/tuk már többször is mi van emögött.

Az eü meg nincs romokban, de lehetne jobb is.
Hol nem?
Ezt is írtam, nekem jók a személyes tapasztalataim.
Kevés országban van olyan, hogy havi 7710 forintért teljes társadalombiztosításod van. Nézd meg az USA-ban mennyi egy alapbiztosítás és mit kapsz érte.
De ahogy a soccert, úgy az eü-t se menedzseltem, felesleges rajtam számon kérned.
Én azt tudom elmondani, hogy milyen üzleti döntések eredményezték, hogy a magáneü felé terelődtek az emberek.
De világjárványnál nincs magáneü. Ez szívás. Nyílván ha 2011-ben tudják, hogy 2020-ban pandémia lesz nem így döntenek. Utólag okosnak lenni annyit ér, mint előre hülyének.
Ha tudnád a lottószámokat, nem 5 másikat ikszelnél be.

Illetve azt sem árt tudni, hogy egy fideszes nem csak azért szavazhat a Fideszre, mert mindennel egyetért, hanem mert az a legjobb opció.
Te se azért szavaztál 2 éve a jobbikra/mszpre/bárkire, mert maximálisan azonosulsz velük, minden állításuk minden szegmensével, hanem mert ők a legjobbak. A legjobb nem mindig jó. Ha meg jobban érdekelne, akkor magam is politikai pályára mentem volna 20 éve. De nem érdekelt jobban, ahogy téged se, így marad, hogy ikszelgetünk, és próbálunk legjobb tudomásunk szerint ikszelni.
Akik 2006-ban Gyurcsányra szavaztak se tették volna, ha tudják, hogy jön az őszödi beszéd, szemkilövetés, hitelválság, dupla törlesztők, gazdasági ámokfutás. De ezt számonkérheted rajtuk? Szerintem felesleges.
Tudod, Hét mesterlövész:
"- Miért ugrottál meztelenül a kaktuszok közé?
- Akkor jó ötletnek tűnt."

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
nekem az nem világos és segitsetek megérteni ha nektek igen, hogy oké h most polgiknak van cselekvési jogkörük, de csak hétfő éjfélig ugye?

tehát pl mondhatja azt szeged h akit meglátunk utcán csoportosan megbotozzuk (extrém példa), de tegyük fel megy , hatékony, kihaltak az utcák. kedd hajnaltól ennek vége.

mi értelme?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 329 — The Mathematician
"A március 28-án bevezetett kijárási korlátozások eredetileg csak most szombatig lettek volna érvényben, de várható volt a hosszabbítás, ugyanis az operatív törzs szerint lazult az emberek fegyelme."

Most bárki komolyan azt gondolta, hogy ennyivel letudjuk a vírust, most feloldjuk a korlátozást éééééés ennyi???
Amikor a saját becslésük szerint is júliusban tetőzik?!

Nem mellékesen miért a FB-on jelenti be OV a dolgokat????
Van erre bármi értelmes magyarázat? Kell a kattintásszám?
Bazzani
kultusz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/HongKongFP/status/1247175409902342145?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1247175409902342145&ref_url=https%3A%2F%2Fhvg.hu%2Felet%2F20200409_Allatkerti_pandak_jarvany
Amadeus
Ezek mit csinálnak ?? 😃
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"A március 28-án bevezetett kijárási korlátozások eredetileg csak most szombatig lettek volna érvényben, de várható volt a hosszabbítás, ugyanis az operatív törzs szerint lazult az emberek fegyelme."

Most bárki komolyan azt gondolta, hogy ennyivel letudjuk a vírust, most feloldjuk a korlátozást éééééés ennyi???
Amikor a saját becslésük szerint is júliusban tetőzik?!

Nem mellékesen miért a FB-on jelenti be OV a dolgokat????
Van erre bármi értelmes magyarázat? Kell a kattintásszám?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fideszesként (tudom legalja vagyok) írom, hogy ez szerintem is rossz lépés. Szigorítani kell valamilyen formában, ennek módján lehet vitatkozni. Mert én hiába tartok be minden előírást, Ti is hiába tartjátok be, sőt talán még szigorúbban is, sajnos rengeteg ember nem teszi.

Szóval igen ez szerintem is egy faszság a Viktoréktól, amit nem tudok elfogadni.

Bocsánat.
tüsi91
Szarból nem lehet várat építeni.
Már késő, több tízezer- százezer a fertőzöttek száma.
Ha valaki, ő tudja mire van kapacitás.
Ahogy nem írja elő a maszkot, mert nincs, úgy nem is tilt, mert nem tud betartatni, felelősségre vonni, retorziókat foganatosítani.
Menti, ami menthető
Reálpolitika.
Ami hiba Extremisztánban.
Minden demokratikus vezető belebukik ebbe a válságba.
Sobri Jóska
Könnyebb dolga lenne, ha az elmúlt 10 évben stadionok helyett a kórházakat újítottak volna fel, rendberakták volna az egészségügyet. Pedig ugye az elmúlt 100 év legsikeresebb 10 éve volt.
gabokocka
Demagóg 😊 😉
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
És ha mondjuk most nem világjárvány lenne egy vírus miatt, hanem megindult volna 2 millió afrikai? Akkor a "rendberakták volna az egészségügyet" lózung helyett "rendberakták volna a rendvédelmet" lenne a mondás? És ha egy aszteroida tartana a Föld felé, akkor meg "rendberakták volna az űrkutatást"?
Egy extrém, váratlan helyzetnek az a kritériuma, hogy extrém és váratlan. Nem prognosztizálható, nem jelezhető előre.
Tudod, "ha tudom, hogy elesek, akkor leülök".
Irreleváns, hogy mit miért csináltak, nem csináltak.
Azzal kell főzni, ami a kamrában van.
Sobri Jóska
Azok már mind itt vannak a kerítés túloldalán. Kétszer.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 266 — Keep pounding
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.
Sobri Jóska
De baszki, nem az van, hogy a döbrögi kapott egy random országot, hanem ez az az ország, amit 10 éve vezet 2/3-dal, a kamrában az van, amit ő odarakott. Nézd meg Ausztriát, Csehországot, Szlovákiát, Szlovéniát. Kb úgy kéne kinéznie nálunk is a dolgoknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Nagyon sok országban teljesen jól kontrollálják a dolgokat, messzire se kell menni.
gabokocka
Melyik ország készült fel erre a krízisre jól?
Semelyik.
USA, Anglia, Franciao. biztos nem.
Van néhány, aki egyelőre jónak tűnően improvizál.
Ők is azzal főznek, ami a kamrájukban van.