NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
Halleluja! Jól működik a gazdasági mentőcsomag járvány idején:
Újabb luxushotel épülhet a Balatonnál
 www.napi.hu/ingatlan/ujabb-luxushotel-balaton-balaland-grabarics-epitoipari-igatlan.703740.html
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 905 — beers & Packers
rendeltem húst az online hentestől
kikértem a jövőhet menüket
keresek online zöccségest meg péket
sztannyi, kaput behúztam
sutianap
Most tartunk ott, hogy már ott tartunk?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
rendeltem húst az online hentestől
kikértem a jövőhet menüket
keresek online zöccségest meg péket
sztannyi, kaput behúztam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
elmentem reggel a kocsit letakarítani mert 10 napja porosodik,7.30kor a helyi lidl parkolóban szerintem már egy szikra hely nem volt.
Janek
kolléganőm ott kezdett
mind a 8! pénztár működött
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
elmentem reggel a kocsit letakarítani mert 10 napja porosodik,7.30kor a helyi lidl parkolóban szerintem már egy szikra hely nem volt.
Janek
Akciós a Jack, ez a vonzata.
kristóf17
4 napos ünnep jön 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
elmentem reggel a kocsit letakarítani mert 10 napja porosodik,7.30kor a helyi lidl parkolóban szerintem már egy szikra hely nem volt.
Janek
Akciós a Jack, ez a vonzata.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
elmentem reggel a kocsit letakarítani mert 10 napja porosodik,7.30kor a helyi lidl parkolóban szerintem már egy szikra hely nem volt.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Mivel vannak itt szakavatott jogászok felvetnék egy kérdést, ami kapcsán telefonálnom kellene.

Adott egy júliusi lagzi egy vendéglátóhelyen. Foglaló kifizetve. De ugye ez most ugrik, esemény elmarad. Gondolom én hogy ez egy Vis major. A vendéglátós első álláspontja szerint, ő már elköltötte ezt a pénzt és így nem tudja visszaadni (ami nekem érthetetlen, hiszen semmit nem kellett megvennie az eseményre). Második álláspontja szerint visszaadja a felét, de nem garantálja majd a változatlan árat az új dátumra.

Az érintettek a sógoromék, akik siketek. Így nekem kell majd telefonon az érdeküket képviselni. Első körben abban maradtam a vendéglátóssal, hogy átbeszéljük a házasodni vágyókkal amit javasolt megoldásként.

Mi szeretnénk verzió: visszakapni a pénzt vagy ugyanezekkel a kondíciókkal megtartani a megállapodást.

vendéglátós szeretné: mindenképpen megtartani a pénzt, és ha nincs jelentős áremelkedés az új dátumig, akkor a mostani kondíciók megtartása. De ha jelentős áremelkedés lesz, akkor nyilván emelni fog, ezt mondta.

Az új időpont problémás, mert jövő nyár elején egy másik tesó is házasodik, tehát csak azután tudnák rakni ezt a kérdéses eseményt. Ez meg így bőven 2021 augusztusa lenne. Amire az áremelkedésnek reális esélye van.

Mivel a siket rokonok elvesztették a munkájukat, így jelenleg óriási segítség lenne nekik a visszakapott pénz. És nem szívesen tartanák ott a vendéglátósnál, aki elég megbízhatatlannak tűnik, úgy hogy vagy emel majd árat vagy nem.

Megoldás? Visszajár a foglaló a jelenlegi helyzet miatt? Tudok majd erre határozottan hivatkozni? És ér-e ez valamit, tehát a vendéglátósnak van más választása, mint visszaadni?
topin
Nem vagyok jogász, de attól függ, mi van a szerződésben (gondolom kötöttek). Ott szerintem részletesen fel van tüntetve, melyik fél milyen módon és mikor állhat el a megállapodástól. Azt kell nézni, vis maior esetére mi van belefoglalva.
gabokocka
igen, a szerződés segítene, abban mi szerepel.

vendéglátós nagyon rendes, ez a pénzt mképp megtartaná, de azért legyen már, hogy ő még emelhet árat. kérdezném tőle, hogy ha ő már elköltötte a pénzt (mert előrekészült a lagzira), akkor minek beszélünk áremelkedésről? jogászként egy tanács: először a rokonok döntsék el, hogy mit akarnak. vagy a pénzt vagy a lagzit. ha pénzt akarnak, akkor vszeg meg kell elégedniük a felével, sajnos ez így megy. anno én is hiába magyaráztam az építtetőnek, hogy kötbér alapján lóg nekem X összeggel, örülhettem, hogy kb a 2/3t megkaptam. pedig jogászként tudtam, hogy az X jár nekem, de egyszerűen ezen a terepen (építkezés, vendéglátósok) sajnos a jog vajmi keveset ér.
ha lagzit akarnak és van szerződés, akkor a feltételek maradjanak azok is. teszem azt, ha itt hirtelen árcsökkenés lett volna, akkor az ezen nyert plusz bevételét sem osztotta volna meg veletek ...
csebi
A fele pénzt választanám azonnal, mivel az is lehet, hogy soha nem nyit ki többet. Akkor inkább kerüljön a semmi X-be, mint 2X-be. Amikor a kezemben a fele pénz akkor baszogatnám a másik feléért.
Szerződés valószínűleg nincs, ha van se ér semmit.
Sobri Jóska
1. írásbeli szerződést kell írni mindig (ezért vannak ügyvédek, ne adja az ég közjegyzők), a szóbelit kvázi lehetetlen bizonyítani tanúk nélkül. A tanú meg olyan amilyen.
2. ha sokat geciskedik, akkor befordítod f.a.-ba a cégét és nem baszakodsz telefonálgatással.
3. van egy áfás számla kiállítva, akkor ott meg lehet nézni az ellenszolgáltatást.
4. ha tényleg foglaló volt, akkor a vis maior miatt visszajár. Ha nem foglaló és a szerződés megszűnik, akkor el kell számolni a teljesített szolgáltatás - ellenszolgáltatással, hogy egyensúlyban legyenek. Az, hogy elköltötte és nem tudja visszaadni az nem érv, lásd 2. pont.

konklúzió: ne hallgass Sobrira, nem elégszünk meg a félpénzzel. Keresd ki a cégnyt-ből a cégét, hívd fel, mondd meg neki, hogy kéred a zsét. Ha nem, akkor fizetésképtelenség miatt megindítod a felszámolást. Hidd el, hamar meglesz a lóvéd, mert senki nem kockáztatja meg, hogy eltiltsák a cégvezetéstől pár száz rugó miatt, és egy felszámoló sem hiányzik a nyakába (a felszámolók híresen gecik és korruptak). Ez egy olcsó trükk, tegnap is volt egy ilyen nálunk. Ugyanezt a félpénzes baromságot erőltette.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Előrebocsátom, hogy nem vagyok polgári jogász és ez a régebbi Ptk-hoz írt kommentárból van, de a gyakorlatban talán segít:

A foglaló
A foglaló a szerződés megkötésekor, a szerződés megkötésének jeléül adott dolog. Foglalót bármilyen típusú szerződésnél ki lehet kötni, de gyakorlati jelentősége leginkább az adásvételi szerződéseknél van.
A foglalóval kapcsolatos megállapodásra a jogszabály nem ír elő írásbeli alakot, ezért foglalót a szerződéskötéskor szóban is vagy ráutaló magatartással is ki lehet kötni. A Legfelsőbb Bíróság a foglaló adására vonatkozó kötelezettségvállalást nem ismerte el érvényes és kikényszeríthető kötelezettségvállalásnak, mivel a foglalót reálszerződésnek minősítette. A kikötés érvényességéhez annak írásba foglalása akkor sem szükséges, ha a jogszabály a szerződés érvényességét írásba foglaláshoz köti. A Ptk. 218. § (1) bekezdés értelmében ugyanis a szerződés lényeges elemeit kell írásba foglalni, a joggyakorlat azonban a foglalót nem tekinti ilyennek.

A Ptk. 243. § (1) bekezdésében foglalt szabályból az következik, hogy a foglaló tárgyát a szerződés megkötésekor át kell adni. Amennyiben a foglaló átadása a szerződés kötésekor nem történt meg, a foglaló kikötése érvényesen nem történt meg.

A foglaló tárgya
A foglaló tárgya lehet meghatározott pénzösszeg, de lehet más dolog: bármilyen ingóság avagy értékpapír is. Általában azonban pénzt szoktak adni foglalóként.
A felek megállapodásából a foglaló ilyen rendeltetésének kell kitűnnie. Mégpedig egyértelműen és minden kétséget kizáró módon.

Az átadott pénz vagy dolog rendeltetése szempontjából közömbös, hogy a felek a szerződésben milyen elnevezést alkalmaznak, és nem feltétele az érvényes megállapodásnak, hogy a szerződés tartalmazza a teljesítés elmaradása esetén alkalmazandó jogkövetkezmények részleteit.

A Legfelsőbb Bíróság kifejtette, hogy a készpénzben adott foglaló felhasználását jogszabály nem tiltja, a foglaló a szerződés teljesítése esetén éppen úgy részét képezi a vételárnak, mint az előleg. Az átadott pénzösszeg rendeltetését tehát nem eszerint kell megítélni, hanem abból kell kiindulni, hogy a pénzösszeg átadásának a kötelezettségvállalás jelekénti minősítése megállapítható-e.

A foglaló sorsa a teljesítés meghiúsulása esetén
A foglaló sorsa attól függ, hogy melyik szerződő fél felelős a teljesítés meghiúsulásáért.
- Amennyiben a teljesítés meghiúsulása annak a szerződő partnernek a hibájára vezethető vissza, aki a foglalót adta, a foglalót elveszíti, tehát a foglaló a másik szerződő partnernél marad.
- Amennyiben a teljesítés meghiúsulása annak a hibájából történt, aki a foglalót kapta, köteles az átvett foglaló összegének kétszeresét visszafizetni a másik fél részére.
Amennyiben a foglaló és a szolgáltatás ellenértéke nem egynemű, kérdés, hogy a kétszeres visszaadási kötelezettség miként alakul. A bírói gyakorlat szerint ilyen esetben a dolgot kell visszaadni és a dolog pénzbeli ellenértékét is meg kell fizetni.

Abban az esetben, ha a szerződő fél a Ptk. 320. § (1) bekezdésében foglalt elállási jogát azért gyakorolja, mert a másik fél felróható magatartást tanúsított, alkalmazható a foglaló szankciós szabálya, tehát vagy a foglaló kétszeres visszafizetési kötelezettsége vagy a foglaló elvesztése.

BH2002. 225. A jogosult üzleti körülményeiben utóbb beállott változások önmagukban nem adnak alapot az előszerződésben kikötött foglaló visszakövetelésére.
BH1997. 491. A vevő felelőssége a végleges szerződés megkötésének meghiúsulásáért.

A fentiek alapján az ÁFA számla szerintem elegendő, mert egyértelműen kitűnik belőle a foglalói minőség.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?
Eazzy
a kézikönyv a WHO utasitásait és előírásait követi, meg vagyunk elégedve az eredményekkel. Ezt szokta Cili mondani
briareos
Cili NÉNI!
Bazzani
CiliKE NÉNI! 😊
bcsarli
Bacília asszony


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Na egy bold prediction holnapra: 100 feletti új esetszám, amivel alátámasztja majd Vitya a húsvéti településelhagyási tilalmat, amit csak a nagyvárosok kivezető útjain fognak ellenőrizni. Keddtől meg visszaállunk a mostani kerékvágásba. Hmm?
Szokol
Én is erre tippelek, plusz két számjegyű elhunytra, hogy megijedjünk.
bcsarli
85 és 8
Bazzani
Na ez hamar elszállt.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 606 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2020/04/08/lezarhatjak_hetvegere_a_margit-szigetet/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Az elhunytak "alapbetegségeik" között, már akkora faszságok vannak. Pl. 86 éves férfi - csontrendszeri elváltozás. Gondolom ez csontritkulásnak felel meg, ami 70 év felett tényleg alap. Legközelebb mi lesz benne egészségesnél? Lehorzsolta a térdét?
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?
Eazzy
a kézikönyv a WHO utasitásait és előírásait követi, meg vagyunk elégedve az eredményekkel. Ezt szokta Cili mondani
briareos
De a kézikönyv ánglisül van! 🙄
zemanla
nem gond
 www.youtube.com/watch?v=aJQqiZxTgTQ

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?
Eazzy
a kézikönyv a WHO utasitásait és előírásait követi, meg vagyunk elégedve az eredményekkel. Ezt szokta Cili mondani
briareos
De a kézikönyv ánglisül van! 🙄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 547 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?
Eazzy
a kézikönyv a WHO utasitásait és előírásait követi, meg vagyunk elégedve az eredményekkel. Ezt szokta Cili mondani
briareos
Cili NÉNI!
Bazzani
CiliKE NÉNI! 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?
Eazzy
a kézikönyv a WHO utasitásait és előírásait követi, meg vagyunk elégedve az eredményekkel. Ezt szokta Cili mondani
briareos
Cili NÉNI!

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?
Eazzy
a kézikönyv a WHO utasitásait és előírásait követi, meg vagyunk elégedve az eredményekkel. Ezt szokta Cili mondani

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Két érdekes eset:

Ismerős anyukája váltásban jár dolgozni, csináltatnak velük hétfőnként valamiféle előszűrést. Pozitív lett neki. Keszthely. Azt mondták neki mennek ki hétfőn a "rendes" tesztet megcsinálni. Csütörtök van, eddig senki nem ment. Telefonban azt mondták neki, hogy a férje nyugodtan császkálhat melóba, erre kérdi, hogy hát de a háziorvosom azt mondta ne menjen, most akkor mi a jó? - jah hát akkor elnézést, tényleg ne menjen...

Dunakeszi, nővérem:
Három hete enyhe hőemelkedéssel küzködik (37,2...), sehova nem megy, háromszor beszélt a háziorvosával, legutóbb tegnap. Estére kimentek hozzá vérből vettek mintát ami negatív lett. (azt mondják, hogy a vérből csak azt mutatja ki biztosan ha már átesett rajta valaki az antitestek miatt - csak a hvg cikkét olvastam erről)

Két város, két "módszer", teljesen más hozzáállás és nulla szakértelem. Most akkor hogy is van az a kézikönyv, ami leírja, hogy pontosan mit kell csinálni? Vagy a pilóta nem ellenőrzi végig, vagy nincs ilyen utasítás.

WTF?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/gazdasag/2020/04/08/mentocsomagok_osszehasonlitasa/?fbclid=IwAR3HVPJighlgYuWs0W5yx7k2p5WYkSxyQAnBmNsOvMJZP_PSljd6uqRJ91k
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 547 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na egy bold prediction holnapra: 100 feletti új esetszám, amivel alátámasztja majd Vitya a húsvéti településelhagyási tilalmat, amit csak a nagyvárosok kivezető útjain fognak ellenőrizni. Keddtől meg visszaállunk a mostani kerékvágásba. Hmm?
Szokol
Én is erre tippelek, plusz két számjegyű elhunytra, hogy megijedjünk.
bcsarli
85 és 8
Bazzani
Nem bánom hogy nem jött be egyik sem 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na egy bold prediction holnapra: 100 feletti új esetszám, amivel alátámasztja majd Vitya a húsvéti településelhagyási tilalmat, amit csak a nagyvárosok kivezető útjain fognak ellenőrizni. Keddtől meg visszaállunk a mostani kerékvágásba. Hmm?
Szokol
Én is erre tippelek, plusz két számjegyű elhunytra, hogy megijedjünk.
bcsarli
85 és 8

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 547 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na egy bold prediction holnapra: 100 feletti új esetszám, amivel alátámasztja majd Vitya a húsvéti településelhagyási tilalmat, amit csak a nagyvárosok kivezető útjain fognak ellenőrizni. Keddtől meg visszaállunk a mostani kerékvágásba. Hmm?
Szokol
Én is erre tippelek, plusz két számjegyű elhunytra, hogy megijedjünk.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
BP lezárásban azoknak akik nem olvassák lemilt:

 lemil.blog.hu/2020/03/13/nehany_szo_a_budapesti_karantenrol
briareos
Azért mókás, hogy fél napja ezt kommentelte a cikk szerzője:
Megmondom a frankót: szerintem (és ez VÉLEMÉNY, nem tényállítás!) itt az ideje lezárni a megyehatárokat a kóbor maszek sétafikálók és a "meglátogatom a sógort és borozunk egy kicsit így húsvét küszöbén" típusú idióták előtt.
Budapest + Pest megye természetesen egységes egészként kezelendő.tiboru
Kissé másabb hangnem. 😊
Sobri Jóska
1 hónap sok idő 😊