NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
 www.worldometers.info/coronavirus/

Ebből az adatsorból csak számomra hihetetlen, hogy Ausztráliában 3100 azonosított fertőzött van?

Egy komplett kontinensnyi, szigeten elterülő ország, túlzsúfolt nagyvárosokkal, tele tengerparttal és a liberalizmus egyik bölcsőjeként.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Higgadtan végiggondolva ez megint egy kurva nagy katyvasz. És tényleg nem a fideszutálatom beszél, mert a turbófideszes anyám is ki van akadva.
Egyszerűen annyira bonyolult ez az egész, hogy ember legyen a talpán aki ezt követni tudja. 3 hete az volt a duma, hogy maradj otthon, szerintem most sokkal többen fognak kóricálni mint eddig. Ráadásul 9-12 között azért ne zárjuk már ki a nem védett korosztályt a bolt látogatástól. Amit viccesen írtam is, pl ha egy szülő aki egész héten végiggürizte a hetet a melóhelyén vagy a gyerekével otthon, végre szombaton egy picit aludna, erre kelhet 7-kor, hogy leérjen a piacra, mielőtt jön a nyuggerkommandó? De magának a tilalomnak sincs sok értelme, mert kb mindenki kibújhat alóla. -csak lejöttem sétálni, boltba mentem, gyógyszertárba mentem, aztán ellenőrizze aki tudja. Ráadásul a boltos kérje el a 65+-tól a személyit? Nem fogják odaadni!
NB2
A rendőrnek át kell adnod a személyit, különben más szabálysértést is elkövetsz és még elő is állít.

A korlátozás/tilalom ellenőrzéséhez elméletben kellene nyomtatvány, ami névre szólóan kell kitölteni, úticél, időtartam, visszatérési idő feltüntetésével + ellenőrző pontokat kell(ene) létrehozni.

Erre írtam már hetekkel ezelőtt, hogy nem lesz végrehajtó garnitúra - főleg kistelepüléseken és főleg mert a határra vezényeltek sokakat.
Fast Willie
nem véletlenül írták oda a katonai rendészetet.
Amadeus
Igen, és nem véletlen a "stratégiailag fontos üzemek védelme érekében történt kivezénylés" sem
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Higgadtan végiggondolva ez megint egy kurva nagy katyvasz. És tényleg nem a fideszutálatom beszél, mert a turbófideszes anyám is ki van akadva.
Egyszerűen annyira bonyolult ez az egész, hogy ember legyen a talpán aki ezt követni tudja. 3 hete az volt a duma, hogy maradj otthon, szerintem most sokkal többen fognak kóricálni mint eddig. Ráadásul 9-12 között azért ne zárjuk már ki a nem védett korosztályt a bolt látogatástól. Amit viccesen írtam is, pl ha egy szülő aki egész héten végiggürizte a hetet a melóhelyén vagy a gyerekével otthon, végre szombaton egy picit aludna, erre kelhet 7-kor, hogy leérjen a piacra, mielőtt jön a nyuggerkommandó? De magának a tilalomnak sincs sok értelme, mert kb mindenki kibújhat alóla. -csak lejöttem sétálni, boltba mentem, gyógyszertárba mentem, aztán ellenőrizze aki tudja. Ráadásul a boltos kérje el a 65+-tól a személyit? Nem fogják odaadni!
NB2
A rendőrnek át kell adnod a személyit, különben más szabálysértést is elkövetsz és még elő is állít.

A korlátozás/tilalom ellenőrzéséhez elméletben kellene nyomtatvány, ami névre szólóan kell kitölteni, úticél, időtartam, visszatérési idő feltüntetésével + ellenőrző pontokat kell(ene) létrehozni.

Erre írtam már hetekkel ezelőtt, hogy nem lesz végrehajtó garnitúra - főleg kistelepüléseken és főleg mert a határra vezényeltek sokakat.
Fast Willie
nem véletlenül írták oda a katonai rendészetet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Azért alkoholvásárlásnál nem 1x kérik el a személyit h van-e 18 a delikvens...
empty taxi
Az igaz, csak azt a pénztaros meg tudja csinálni. Most ki fog az ajtóban állni és igazoltatni?
Vagy ki küldi ki a "szarok én bele" embereket?
Bazzani
Erre lenne a rendőr, de persze nem lesz (elég) vagy csak elvétve lesz.

A rendelet legnagyobb vicce, hogy a helyiség fenntartójának kell biztosítania a szabály betartását
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Azért alkoholvásárlásnál nem 1x kérik el a személyit h van-e 18 a delikvens...
empty taxi
Az igaz, csak azt a pénztaros meg tudja csinálni. Most ki fog az ajtóban állni és igazoltatni?
Vagy ki küldi ki a "szarok én bele" embereket?
Bazzani
Ugyanúgy elkéri a pénztáros a személyit a 65+-ostól, és nem szolgálja ki egyszerűen 9 előtt meg 12 után. Mi ebben a nehéz?

Megértetni a sok "de én így szoktam"-mal, hogy de most nem így szokja, az valóban nehéz lesz. De a megoldás kb. ennyi.
Mikey
Mi ebben a nehéz?
Az, hogy nem a kiszolgálásról van szó hanem a benn tartózkodásról.
Zavarj ki 10.30kor egy barmot aki nem érti meg a dolgot és mondjuk a csajokkal őrjöng pedig kurvára nem ők találják ki ezt a baromságot.
Bazzani
Ha nem húz ki, rendőrt hívok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Higgadtan végiggondolva ez megint egy kurva nagy katyvasz. És tényleg nem a fideszutálatom beszél, mert a turbófideszes anyám is ki van akadva.
Egyszerűen annyira bonyolult ez az egész, hogy ember legyen a talpán aki ezt követni tudja. 3 hete az volt a duma, hogy maradj otthon, szerintem most sokkal többen fognak kóricálni mint eddig. Ráadásul 9-12 között azért ne zárjuk már ki a nem védett korosztályt a bolt látogatástól. Amit viccesen írtam is, pl ha egy szülő aki egész héten végiggürizte a hetet a melóhelyén vagy a gyerekével otthon, végre szombaton egy picit aludna, erre kelhet 7-kor, hogy leérjen a piacra, mielőtt jön a nyuggerkommandó? De magának a tilalomnak sincs sok értelme, mert kb mindenki kibújhat alóla. -csak lejöttem sétálni, boltba mentem, gyógyszertárba mentem, aztán ellenőrizze aki tudja. Ráadásul a boltos kérje el a 65+-tól a személyit? Nem fogják odaadni!
NB2
A rendőrnek át kell adnod a személyit, különben más szabálysértést is elkövetsz és még elő is állít.

A korlátozás/tilalom ellenőrzéséhez elméletben kellene nyomtatvány, ami névre szólóan kell kitölteni, úticél, időtartam, visszatérési idő feltüntetésével + ellenőrző pontokat kell(ene) létrehozni.

Erre írtam már hetekkel ezelőtt, hogy nem lesz végrehajtó garnitúra - főleg kistelepüléseken és főleg mert a határra vezényeltek sokakat.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Azért alkoholvásárlásnál nem 1x kérik el a személyit h van-e 18 a delikvens...
empty taxi
Az igaz, csak azt a pénztaros meg tudja csinálni. Most ki fog az ajtóban állni és igazoltatni?
Vagy ki küldi ki a "szarok én bele" embereket?
Bazzani
Ugyanúgy elkéri a pénztáros a személyit a 65+-ostól, és nem szolgálja ki egyszerűen 9 előtt meg 12 után. Mi ebben a nehéz?

Megértetni a sok "de én így szoktam"-mal, hogy de most nem így szokja, az valóban nehéz lesz. De a megoldás kb. ennyi.
Mikey
Mi ebben a nehéz?
Az, hogy nem a kiszolgálásról van szó hanem a benn tartózkodásról.
Zavarj ki 10.30kor egy barmot aki nem érti meg a dolgot és mondjuk a csajokkal őrjöng pedig kurvára nem ők találják ki ezt a baromságot.

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Vagy azért lesz értelme, mert így be lehetne végre zárni a közigazgatást, mert az nem munkahely és nem élelmiszerbolt. Minisztériumok, megyei hivatalok, kormányhivatalok, önkormik is becsukhatnak.

(Nejem mesélte, hogy volt, aki azért ment ügyintézni az okmányirodára, mert most biztosan kevesen vannak. Reggelente tizes csoportokban álldogálnak a kormányhivatalnál az emberek.)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Azért alkoholvásárlásnál nem 1x kérik el a személyit h van-e 18 a delikvens...
empty taxi
Az igaz, csak azt a pénztaros meg tudja csinálni. Most ki fog az ajtóban állni és igazoltatni?
Vagy ki küldi ki a "szarok én bele" embereket?
Bazzani
Ugyanúgy elkéri a pénztáros a személyit a 65+-ostól, és nem szolgálja ki egyszerűen 9 előtt meg 12 után. Mi ebben a nehéz?

Megértetni a sok "de én így szoktam"-mal, hogy de most nem így szokja, az valóban nehéz lesz. De a megoldás kb. ennyi.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Olyan jogon, mint ahogy a 18 év alattiakat is kell ugye bizonyos esetekben. Most majd a 65 felettieket is kell, ez van.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Azért alkoholvásárlásnál nem 1x kérik el a személyit h van-e 18 a delikvens...
empty taxi
Az igaz, csak azt a pénztaros meg tudja csinálni. Most ki fog az ajtóban állni és igazoltatni?
Vagy ki küldi ki a "szarok én bele" embereket?

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 127
Szerinted Romániában pl hány bírság volt? Csehországban - megszámoltam - 23 kivétel van a tilalom alól pl.

Kínában nem volt kivétel: éhen is haltak jó sokan, illetve meghaltak többen más miatt, amiről a statok semmit nem mutatnak ugye
Fast Willie
Az osztrákok haladnak a 1000 bírság felé, a maximális bírság 3600 EUR.
empty taxi
Nekik van Monarchiabeli és Anschluss tapasztalatuk azért
Fast Willie
az Anschlusst speciel még szerették is
Amadeus
Miket beszélsz!? Megszállás volt!!!!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?
Bazzani
Azért alkoholvásárlásnál nem 1x kérik el a személyit h van-e 18 a delikvens...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk van olyan boltunk ami szombaton 6-12ig van nyitva.
"Érdekes lesz" megoldani.
Most a boltos milyen jogon igazoltat bárkit is?

Vicces szitu lesz amikor mondjuk észreveszed, hogy a vasárnapi ebédhez hiányzik valami összetevő és csak a mamádat tudod leküldeni boltba.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Higgadtan végiggondolva ez megint egy kurva nagy katyvasz. És tényleg nem a fideszutálatom beszél, mert a turbófideszes anyám is ki van akadva.
Egyszerűen annyira bonyolult ez az egész, hogy ember legyen a talpán aki ezt követni tudja. 3 hete az volt a duma, hogy maradj otthon, szerintem most sokkal többen fognak kóricálni mint eddig. Ráadásul 9-12 között azért ne zárjuk már ki a nem védett korosztályt a bolt látogatástól. Amit viccesen írtam is, pl ha egy szülő aki egész héten végiggürizte a hetet a melóhelyén vagy a gyerekével otthon, végre szombaton egy picit aludna, erre kelhet 7-kor, hogy leérjen a piacra, mielőtt jön a nyuggerkommandó? De magának a tilalomnak sincs sok értelme, mert kb mindenki kibújhat alóla. -csak lejöttem sétálni, boltba mentem, gyógyszertárba mentem, aztán ellenőrizze aki tudja. Ráadásul a boltos kérje el a 65+-tól a személyit? Nem fogják odaadni!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Szerinted Romániában pl hány bírság volt? Csehországban - megszámoltam - 23 kivétel van a tilalom alól pl.

Kínában nem volt kivétel: éhen is haltak jó sokan, illetve meghaltak többen más miatt, amiről a statok semmit nem mutatnak ugye
Fast Willie
Az osztrákok haladnak a 1000 bírság felé, a maximális bírság 3600 EUR.
empty taxi
Nekik van Monarchiabeli és Anschluss tapasztalatuk azért
Fast Willie
az Anschlusst speciel még szerették is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Szerinted Romániában pl hány bírság volt? Csehországban - megszámoltam - 23 kivétel van a tilalom alól pl.

Kínában nem volt kivétel: éhen is haltak jó sokan, illetve meghaltak többen más miatt, amiről a statok semmit nem mutatnak ugye
Fast Willie
Az osztrákok haladnak a 1000 bírság felé, a maximális bírság 3600 EUR.
empty taxi
Nekik van Monarchiabeli és Anschluss tapasztalatuk azért
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Szerinted Romániában pl hány bírság volt? Csehországban - megszámoltam - 23 kivétel van a tilalom alól pl.

Kínában nem volt kivétel: éhen is haltak jó sokan, illetve meghaltak többen más miatt, amiről a statok semmit nem mutatnak ugye
Fast Willie
Az osztrákok haladnak a 1000 bírság felé, a maximális bírság 3600 EUR.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Az elmúlt két hétben folyamatosan azt kaptam, hogy jelentsünk ki mindenkit. Most meg hívogat mindenki, hogy kit jelentsük be, mert mi van ha nem engedik el dolgozni a rendőrök! 😀
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kis lépésekben haladnak, fokozatosan ébresztik rá az embereket a veszélyre. Lesz ez még szigorúbb is, szerintem jól csinálják.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Mi értelme a kijárási tilalomnak, ha egyébként mindenki kimehet a szabadba csak 1,5 m távolság legyen meg? Ez nem kijárási tilalom
rantotthus
Mert ez nem tilalom, hanem KIJÁRÁSI KORLÁTOZÁS©
r.baggio
Vagyis adtunk a szarnak egy pofont. Úgy tűnik, mintha csinálnánk valamit, holott kva-ra nem történt megint semmi, de elmondhatjuk Viktor mennyire fasza Jani. 😀
roberto23
ez így nem teljesen igaz, kis lépésekben haladunk
Negritis
Hát ez a lépés inkább egy helyben toporgás volt most. Mivel lesz innentől szigorúbb, mint eddig?

Bármikor lemehetek csak úgy sétálgatni, mint eddig, csak most az egy méter helyett másfél méter távolságot kell tartani. Lol. Szerintem ennek így semmi értelme nem volt. Jól hangzik, és úgy tűnik, mintha csinálnánk valamit, de kétlem, hogy gyakorlatban lenne bármi haszna.
roberto23
eddig cili néni kért szépen, most viszont van rendelet róla
te megtetted eddig is, de Pistike meg Móricka nem
ha csak az egyik betartja már megérte

valamint az idősekre komolyabb korlátozás jött ami szintén segít

akármennyire is szar a kocsmáknak, éttermeknek az hogy csak elvitel igenis segít
Negritis
De mit kéne betartani? Hogy délig csak Pista bácsi és Gizi néni mehet boltba? Tok jó, csakhogy az utcán ugyan úgy találkozhat bárkivel. Továbbra sem látom hol lett ez szigorúbb, mint ami eddig volt. Hoztak egy rendeletet arra, amit az emberek nagy többsége eddig is betartott magától. És aki eddig szart rá ezután is fog, max majd azt mondja h csak sétálgatni ment le.
roberto23
A kutatások szerint zárt térben kb 10-20 perc közötti tartózkodás esetén fertőz jó eséllyel a vírus, szóval azért teljes parába nem kell átmenni.

Persze az utcán sem kell egymás arcába köhögni, tüsszenteni, meg összefogdosni a másikat...erre jó a távolságtartás
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 637
Alacsony jövedelmű nők nem járnak fodrászhoz, főleg nem manikűröshöz. Maguknak vagy egymásnak festik a rőzsét és ott megy a pletyi. A fodrászok nagy bánatára.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Mi értelme a kijárási tilalomnak, ha egyébként mindenki kimehet a szabadba csak 1,5 m távolság legyen meg? Ez nem kijárási tilalom
rantotthus
Mert ez nem tilalom, hanem KIJÁRÁSI KORLÁTOZÁS©
r.baggio
Vagyis adtunk a szarnak egy pofont. Úgy tűnik, mintha csinálnánk valamit, holott kva-ra nem történt megint semmi, de elmondhatjuk Viktor mennyire fasza Jani. 😀
roberto23
ez így nem teljesen igaz, kis lépésekben haladunk
Negritis
Hát ez a lépés inkább egy helyben toporgás volt most. Mivel lesz innentől szigorúbb, mint eddig?

Bármikor lemehetek csak úgy sétálgatni, mint eddig, csak most az egy méter helyett másfél méter távolságot kell tartani. Lol. Szerintem ennek így semmi értelme nem volt. Jól hangzik, és úgy tűnik, mintha csinálnánk valamit, de kétlem, hogy gyakorlatban lenne bármi haszna.
roberto23
eddig cili néni kért szépen, most viszont van rendelet róla
te megtetted eddig is, de Pistike meg Móricka nem
ha csak az egyik betartja már megérte

valamint az idősekre komolyabb korlátozás jött ami szintén segít

akármennyire is szar a kocsmáknak, éttermeknek az hogy csak elvitel igenis segít
Negritis
De mit kéne betartani? Hogy délig csak Pista bácsi és Gizi néni mehet boltba? Tok jó, csakhogy az utcán ugyan úgy találkozhat bárkivel. Továbbra sem látom hol lett ez szigorúbb, mint ami eddig volt. Hoztak egy rendeletet arra, amit az emberek nagy többsége eddig is betartott magától. És aki eddig szart rá ezután is fog, max majd azt mondja h csak sétálgatni ment le.
roberto23
Leírták, amit eddig mondtak, mit nem értesz!?
Fast Willie
Hogy mi az értelme. Mire fel fog bírságolni a rendőr, amikor simán lemehetek sétálgatni. Lemeri, hogy megvan-e a másfél méter, de ha csak 1,49 megbüntet? Értem én az irányt, de ennek így továbbra sem látom értelmet. Most akkor vagy legyen tényleges kijárási tilalom, vagy hagyják úgy ahogy eddig volt.
roberto23
Szerinted Romániában pl hány bírság volt? Csehországban - megszámoltam - 23 kivétel van a tilalom alól pl.

Kínában nem volt kivétel: éhen is haltak jó sokan, illetve meghaltak többen más miatt, amiről a statok semmit nem mutatnak ugye
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
"Müller Cecília helyében ezt a posztot el se vállaltam volna. Mert nem vállalok el olyat, amihez nem értek" - Kunetz Zsombor pár perce a Klubrádióban.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Én nem vagyok egy alumíniumsapkás konteohívő, de a rendelet teljes szövegének elolvasása után nem tudom nem azt gondolni, hogy nem valami nevetséges emberkísérlet részei vagyunk.

Saját és családja érdekében a 65. életévét betöltött személy az élelmiszerüzletet, drogériát,
piacot vagy gyógyszertárat 9.00 óra és 12.00 óra közötti időben látogathatja


Kis agyam egyszerűen nem képes felfogni, hogy ezt valaki így, ebben a formában komolyan gondolja, mint hatékony védekezés.
r.baggio
szerbek is ezt csinálták első körben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!