NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Az oké hogy a kajakiszállítás okés, de ha mondjuk a gyerek kinövi acipőt, és kéne új, akkor azt rendelhetek neten, ki fogjék hozni? Nyilván a cipőboltok zárva lesznek akkor mostantól 😊
Csak kiragadott példa, tetszés helyett behelyettesíthető bármi non-food-ra.
warr_b
12-15-ig tudsz venni élőben is, ha 65 alatti vagy
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 541 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az oké hogy a kajakiszállítás okés, de ha mondjuk a gyerek kinövi acipőt, és kéne új, akkor azt rendelhetek neten, ki fogjék hozni? Nyilván a cipőboltok zárva lesznek akkor mostantól 😊
Csak kiragadott példa, tetszés helyett behelyettesíthető bármi non-food-ra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
kint a 4. rész
 soundcloud.com/user-907668065/karantencast-4-kulonleges-helyzetek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Várjatok, kicsit lemaradtam... igazolások még nem kellenek, gondolom majd csak kijárási tilalom esetén, több szigorítás mellett.
Beki
Ezt építkezéseken a fővállalkozó kéri, és utána már nem érdekli. Amikor megy 10 ukrán a metrón vagy az utcán hazafelé, akkor lesz túlbuzgó kérdezősködő.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
NB2
A rendelet NEM szabályozza.

Én most csináltam egyet jogtáras formanyomtatvány alapján a saját ügyfeleimnek, használjátok ha kell.

 tinyurl.com/t8nu3yw

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Várjatok, kicsit lemaradtam... igazolások még nem kellenek, gondolom majd csak kijárási tilalom esetén, több szigorítás mellett.
Beki
3. §
A lakóhely, a tartózkodási hely, illetve a magánlakás elhagyására az e rendeletben
meghatározott alapos indokkal kerülhet sor.
Most persze fel van sorolva 500 dolog, és azon agyalunk, hogy elég-e bemondani, hogy én most melózni megyek, boltba, gyógyszertárba. Ki tudja mit és hogyan fognak ellenőrizni? Sajnos én jövök hétfőn is melózni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Várjatok, kicsit lemaradtam... igazolások még nem kellenek, gondolom majd csak kijárási tilalom esetén, több szigorítás mellett.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Mezei munkáltató igazolás, netről leszedhető, cégszerű aláírás, munkavállaló adatai, és munkavégzés helye/I/
Ezeket kérik lölő és garancsi cégei. Hétfőre.
Ha nekik elég akkor az másnak is jó lesz.
Még ami bejöhet, ha a lakcímkártya és tartózkodási hely nem egyezik, akkor szállásbejelentői nyilatkozat hozzájárulás. Ez majd a következő fokozatnál.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Elég egy mezei munkáltatói igazolás, nem kell APEH igazolás. Nem kell bejelenteni e miatt plussz senkit.
ozibozi
Én még ezt sem látom sehova leírva.
- Hova mész?
- Dolgozni.
- Köszönöm
- Viszlát.
Szokol
A fideszes cégek ezt kérik az alvállalkozóktól. Vlsz ők tudják hogy mit miért kérnek. Ez persze később változhat, de most elég nekik.
ozibozi
Nem csak a fideszes cégek, mindenki ezen jajbékol most. De egyelőre erről még sehol, semmi hivatalos.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
NB2
Nincs. Gondolom sokan úgy logikáznak, hogy neked igazolni kell majd, hogy tényleg dolgozni mész, de ilyenről szó sincs.
Szokol
én úgy tudom, hogy a sote-n már múlt héten adták az embereknek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Elég egy mezei munkáltatói igazolás, nem kell APEH igazolás. Nem kell bejelenteni e miatt plussz senkit.
ozibozi
Én még ezt sem látom sehova leírva.
- Hova mész?
- Dolgozni.
- Köszönöm
- Viszlát.
Szokol
A fideszes cégek ezt kérik az alvállalkozóktól. Vlsz ők tudják hogy mit miért kérnek. Ez persze később változhat, de most elég nekik.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
NB2
Nincs. Gondolom sokan úgy logikáznak, hogy neked igazolni kell majd, hogy tényleg dolgozni mész, de ilyenről szó sincs.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
NB2
Barátnőmék már kaptak ma | ME |

Pl nálunk eddig erről semmilyen infó nincs, passz. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
NB2
Manikurosnel kaphatsz, osztogatjak.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Elég egy mezei munkáltatói igazolás, nem kell APEH igazolás. Nem kell bejelenteni e miatt plussz senkit.
ozibozi
Én még ezt sem látom sehova leírva.
- Hova mész?
- Dolgozni.
- Köszönöm
- Viszlát.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hala az egnek pedikorozhoz mehetek. Remelem, a herevasalo uzlet sem zar be. Mi lenne ugy velem?
Stez
Nem néznél oda, amikor kivered magadnak 😊
somoskovig
Hallod, oke, hogy kind meghalunk meg ilyenek, de azert lehetetlent meg ebben a helyzetben sem kerhetsz tolem. ☹️

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Én várom a papíromat, eddig nekem ugyanúgy be kellett járni dógozni, mintha semmi sem történt volna.
Elvileg ma kapunk, kíváncsi leszek...
| Káslerland |
Vrij6
Nekünk már múlt héten ideadták, gondolom valahonnan jött infó hogy ezt tervezgetik.


több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Elég egy mezei munkáltatói igazolás, nem kell APEH igazolás. Nem kell bejelenteni e miatt plussz senkit.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Hmmmm....

 ourworldindata.org/coronavirus-testing-source-data

Australia: 113615 test-ből 3100 pozitív
Austria: 15613 test-ből 7129 pozitív
Fast Willie
Ausztrália migrációs politikája nagyon kemény. Itt a megoldás😊
NB2
Esetleg az auszik még mindig Ian Thorpe cuccait tolják, amitől három mérettel nőtt a lába
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Hmmmm....

 ourworldindata.org/coronavirus-testing-source-data

Australia: 113615 test-ből 3100 pozitív
Austria: 15613 test-ből 7129 pozitív
Fast Willie
Ausztrália migrációs politikája nagyon kemény. Itt a megoldás😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Én várom a papíromat, eddig nekem ugyanúgy be kellett járni dógozni, mintha semmi sem történt volna.
Elvileg ma kapunk, kíváncsi leszek...
| Káslerland |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
A reggeli rendelet legjobb pontja a 4/n paragrafus:

Manikűrös szolgáltatás igénybevétele alapos indok a lakhely elhagyására.

😀😀😀DDD

Vicc az egész, lófasz s esti fény.
Duff
és az "egyéni szabadidős célú gyalogos közlekedés"? ez konkrétan mit (nem) takar?
d3Y
A csoportos mászkálás tilalmát (kérését)
Fast Willie
az világos, de a kérdésem a szabadidős célra vonatkozott. tehát egyedül bóklászhatok kb. bármilyen okkal.
d3Y
Helyette maradj otthon!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Hmmmm....

 ourworldindata.org/coronavirus-testing-source-data

Australia: 113615 test-ből 3100 pozitív
Austria: 15613 test-ből 7129 pozitív
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Mondjuk én a mezei nyuggert könnyebben el tudom kerülni és jóval kevesebb veszélyt jelent rám, mint a munkába kényszerített közeli hozzátartozóim, munkatársaim. Napi szinten ott lebeg a Damoklész kardja. Ez a kommunikációs trükk hogy a nyugger lett az új migráncs pedig annak fényében egyre gyengébb lábakon áll, hogy az intenzíven ápoltak 2/3-ra is 60 év alatti. Budapesten A kocsmák, plázák dohányboltok, fodrászatok, a zárt terek egyike sem nyugger paradicsom, egyedül a piacok azok ahol megszokásból többen voltak, szabad téren.
2-2,5 nyuggerből arányaiban nem sokkal több az idióta felelőtlen marha, mint a családos aktív keresőből, aki naponta tankol, vásárol, dohányboltba, meg Tescoba jár és valódi veszélyt is jelent a napi érintkezés folyamán rám és önmagára, mert a nyuggerrel ellentétben őket nem tudom elkerülni.
ozibozi
Ha nem mész tankolni, vásárolni, dohányboltba meg Tescoba miért nem?
VanillaSky
Dolgozol, naponta találkozól a munka miatt, boltok nélkül is az aktív korosztállyal. Vagy a dolgozó feleségeddel otthon gyerekeddel stb.

Szerkesztette: ozibozi