Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 495
ez a 1,5 méteres távolságot a tömegközlekedésben is alkalmazni kell kitétel a gyakorlatban hogy fog kinézni? egy buszon utazhat a sofőrrel együtt max 12 ember, hogy mindenki legalább 1,5 méterre legyen egymástól?
d3Y
Én ma reggel tömegközlekedtem (troli, metro) munkába menet. Csak lézengtek az emberek, ha nem is volt mindenki között 1,5 méter, de nem ültek egymás mellett és szétszóródva helyezkedtek el. A 9-12 dolog szerintem nehezebben fog menni.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Melehov Chicago Bears 119
Boris Johnson pozitívra lett tesztelve.

 twitter.com/BorisJohnson/status/1243496858095411200

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
LoveSobri
dankodavid szerintem szívesen kiüti neked
Amadeus
Ez könnyű volt
Inkább azt mond meg, ki nem, innen a fórumról?
LoveSobri
Én, legfeljebb akkor ha kifejezetten kéred. Szeretek segíteni 😊

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
LoveSobri
dankodavid szerintem szívesen kiüti neked
Amadeus
Ez könnyű volt
Inkább azt mond meg, ki nem, innen a fórumról?
LoveSobri
Én. Nem vagyok az erőszak híve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 737
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
LoveSobri
dankodavid szerintem szívesen kiüti neked
Amadeus
Ez könnyű volt
Inkább azt mond meg, ki nem, innen a fórumról?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Mi két emailt kaptunk ma, az egyikben leírták, hogy "a rendőrség hivatalos tájékoztatása szerint ilyen igazolásra jelenleg nincs szükség", a másikban meg hogy minden lejáró szabatosságú termékre 50% akció a duty-free shopban a reptéren dolgozóknak 😀

Hogy áprilisra mit terveznek, arról még mindig semmi
r.baggio
Gucci parfümökre nincs valami?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Mi két emailt kaptunk ma, az egyikben leírták, hogy "a rendőrség hivatalos tájékoztatása szerint ilyen igazolásra jelenleg nincs szükség", a másikban meg hogy minden lejáró szabatosságú termékre 50% akció a duty-free shopban a reptéren dolgozóknak 😀

Hogy áprilisra mit terveznek, arról még mindig semmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 011 — Giants fan
Szesze!

Köszi az infót, tesóm már reggel ezzel nyaggatott😊
NB2
Szívesen, adjátok tovább akiknek tudjátok.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 011 — Giants fan
Sziasztok!

Elsősorban a pécsiekhez szól ez most, de az egész országra érvényes ez csak kisebb mértékben. Én a levegőtisztasággal foglalkozom itt Pécsett és az éjszaka óta nagyon nagy koncentrációjú porszennyezést mértünk a városban. Mára kiderült, hogy valószínű ez okozza:

 www.met.hu/ismeret-tar/meteorologiai_hirek/index.php?id=3686&m=2&hir=Porfelho_erkezett_az_Aral-to_kiszaradt_medrebol

Az egész országban megjelent a cucc, de a mi térségünkben a mai nap során extrém durva szintre nőttek az értékek (jelenleg 200-400 mikrogramm/m3-t mérek, ami 15 éves pályafutásom során sosem fordult elő). Ennek oka az, hogy 1000 méterről 500-ra "nyomódott" le ez a porral telített levegő, a Mecsek megfogta az egészet, szél nincs, így a következő napokra itt ragad ez az egész szar a nyakunkon. Várhatóan vasárnapra, de inkább hétfőre fog érkezni egy hidegfront ami kitisztítja majd a levegőt, addig kifejezetten káros a levegőn tartózkodni, főleg hogy ez a szar éppen a tüdőt terheli meg különösen, köhögést is generál (ez a szint már a nem érzékenyeknél is), ezáltal az emberek még a koronás tünetekkel is keverni fogják a dolgot. Remélem megfelelő lesz a tájékoztatás az önkormányzat részéről is, de mindenesetre akit érint a dolog az most különösen ne nagyon császkáljon a hétvégén a levegőn.

Szerk: Hivatalos irányokba ne terjesszétek, mert kaptam én már ilyenért fegyelmit anno, a másodiknál szerintem kirúgnának 😊
Szesze
Fasza, kellett mint mókusnak az erdőtűz.
Sejtettem hogy van valami, mert több mint egy hétig állt az autó, tegnap este elmentem vásárolni, olyan szinten retkes volt, mintha lehányták volna, pont mint amikor az a sivatagi szállóporos genyó volt.
warr_b
Igen, hihetetlen, hogy még ez is ilyenkor jön..
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Szesze!

Köszi az infót, tesóm már reggel ezzel nyaggatott😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 543 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!

Elsősorban a pécsiekhez szól ez most, de az egész országra érvényes ez csak kisebb mértékben. Én a levegőtisztasággal foglalkozom itt Pécsett és az éjszaka óta nagyon nagy koncentrációjú porszennyezést mértünk a városban. Mára kiderült, hogy valószínű ez okozza:

 www.met.hu/ismeret-tar/meteorologiai_hirek/index.php?id=3686&m=2&hir=Porfelho_erkezett_az_Aral-to_kiszaradt_medrebol

Az egész országban megjelent a cucc, de a mi térségünkben a mai nap során extrém durva szintre nőttek az értékek (jelenleg 200-400 mikrogramm/m3-t mérek, ami 15 éves pályafutásom során sosem fordult elő). Ennek oka az, hogy 1000 méterről 500-ra "nyomódott" le ez a porral telített levegő, a Mecsek megfogta az egészet, szél nincs, így a következő napokra itt ragad ez az egész szar a nyakunkon. Várhatóan vasárnapra, de inkább hétfőre fog érkezni egy hidegfront ami kitisztítja majd a levegőt, addig kifejezetten káros a levegőn tartózkodni, főleg hogy ez a szar éppen a tüdőt terheli meg különösen, köhögést is generál (ez a szint már a nem érzékenyeknél is), ezáltal az emberek még a koronás tünetekkel is keverni fogják a dolgot. Remélem megfelelő lesz a tájékoztatás az önkormányzat részéről is, de mindenesetre akit érint a dolog az most különösen ne nagyon császkáljon a hétvégén a levegőn.

Szerk: Hivatalos irányokba ne terjesszétek, mert kaptam én már ilyenért fegyelmit anno, a másodiknál szerintem kirúgnának 😊
Szesze
Fasza, kellett mint mókusnak az erdőtűz.
Sejtettem hogy van valami, mert több mint egy hétig állt az autó, tegnap este elmentem vásárolni, olyan szinten retkes volt, mintha lehányták volna, pont mint amikor az a sivatagi szállóporos genyó volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
LoveSobri
dankodavid szerintem szívesen kiüti neked
Amadeus
ha szenvedsz vele az nem sürgős?
Negritis
Majd az orvos megmondja, hogy nagy punci vagy, tuti nem nagy a gond, viseld el. Ha a nok kibirjak a szulest... 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
LoveSobri
dankodavid szerintem szívesen kiüti neked
Amadeus
ha szenvedsz vele az nem sürgős?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Ezt az igazolást honnan szedtétek? Ezek szerint nem elég ha bemondom, hogy melózni megyek?
Van valami formanyomtatvány valahol?
NB2
elég bemondani egyelőre. semmilyen igazolásra nincs szükség.
d3Y
Nem a hatóság a beruházok, fővállalkozók kérik ezt mindenhol az alvállalkozóktól.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
LoveSobri
dankodavid szerintem szívesen kiüti neked

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 737
Azt írja a zindex hogy elmehetek fogorvoshoz.
Oké, most tényleg fáj a fogam.
De hívtam 10 fogorvost, egyik se fogad, csak ha sürgős.
Most akkor hónapokig fogok szenvedni vele?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
 24.hu/belfold/2020/03/27/koronavirus-letfontossagu-ceg-vallalat-honvedelmi-miniszter/

vannak önkéntesek is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 486 — Lucas Scott
húúúú doki most őrjönghet megint ...
csebi
Mi volt?
Vrij6
már megint terelt a daganatos betegek műtétjeiről ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 011 — Giants fan
Sziasztok!

Elsősorban a pécsiekhez szól ez most, de az egész országra érvényes ez csak kisebb mértékben. Én a levegőtisztasággal foglalkozom itt Pécsett és az éjszaka óta nagyon nagy koncentrációjú porszennyezést mértünk a városban. Mára kiderült, hogy valószínű ez okozza:

 www.met.hu/ismeret-tar/meteorologiai_hirek/index.php?id=3686&m=2&hir=Porfelho_erkezett_az_Aral-to_kiszaradt_medrebol

Az egész országban megjelent a cucc, de a mi térségünkben a mai nap során extrém durva szintre nőttek az értékek (jelenleg 200-400 mikrogramm/m3-t mérek, ami 15 éves pályafutásom során sosem fordult elő). Ennek oka az, hogy 1000 méterről 500-ra "nyomódott" le ez a porral telített levegő, a Mecsek megfogta az egészet, szél nincs, így a következő napokra itt ragad ez az egész szar a nyakunkon. Várhatóan vasárnapra, de inkább hétfőre fog érkezni egy hidegfront ami kitisztítja majd a levegőt, addig kifejezetten káros a levegőn tartózkodni, főleg hogy ez a szar éppen a tüdőt terheli meg különösen, köhögést is generál (ez a szint már a nem érzékenyeknél is), ezáltal az emberek még a koronás tünetekkel is keverni fogják a dolgot. Remélem megfelelő lesz a tájékoztatás az önkormányzat részéről is, de mindenesetre akit érint a dolog az most különösen ne nagyon császkáljon a hétvégén a levegőn.

Szerk: Hivatalos irányokba ne terjesszétek, mert kaptam én már ilyenért fegyelmit anno, a másodiknál szerintem kirúgnának 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Ugye hallottátok, hogy nem kell a munkáltatói igazolás? 😊
Szokol
Ez elhangzott vagy csak poén?
NB2
elhangzott.
braxa88
mi kijárási tilalmat is a magunk módján csinálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Ugye hallottátok, hogy nem kell a munkáltatói igazolás? 😊
Szokol
Ez elhangzott vagy csak poén?
NB2
elhangzott.
braxa88
Kösz
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ugye hallottátok, hogy nem kell a munkáltatói igazolás? 😊
Szokol
Ez elhangzott vagy csak poén?
NB2
elhangzott.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Ugye hallottátok, hogy nem kell a munkáltatói igazolás? 😊
Szokol
Ez elhangzott vagy csak poén?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
húúúú doki most őrjönghet megint ...
csebi
Mi volt?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
tényleg sikerült azt mondani, hogy a korlátozás lényege nem a korlátozás?
csebi
igen
briareos
Közvéleménykutatás, hogy majd kedden ahhoz képest...?
Atari
előre rendelkezésre álló kérdések vannak, előre megírhatják a válaszokat és baszki képtelenek. legalja.hu
komolyan ezek az emberek privátszférában takarítónak nem lennének jók.
csebi
pontosan ezért lettek fideszesek.

Tegnap bazmeg 4 ember nem tudta megmondani a kormányhivatalnál, hogy a személyesen elvégzendő eljárási cselekmények tilalma rájuk is vonatkozik-e. Ideértve az osztályvezetőt is. Hozzá nem értő, dilettáns, kontraszelektált fogyatékosokkal van felhígítva a közig. (nyilván vannak komoly szakemberek is még, de utóbbi időben nem találkoztam velük)

criminal lawyer or criminal lawyer?