NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Kedves Kollégák és Hallgatók!

Kérem a Kollégákat és a Hallgatókat, hogy minden nap 12-kor a déli harangszó elhangzásakor mondjanak el egy imádságot a betegek gyógyulásáért, a fertőzésveszély elmúlásáért és az ezért dolgozók számára testi és lelki erőért.

I kindly ask all our colleagues and students to stop at noon every day, when the church bells ring, for a short prayer for the recovery of the sick, for the end of the coronavirus infection and for the physical and spiritual strength of everyone working for these aims.
Üdvözlettel,

Kuminetz Géza, rektor
Pázmány Péter Katolikus Egyetem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Logikusan a kijárási tilalomban nem lehet shoppingolni, csak ételt és gyógyszert.
De, hogy mi a logikus itt már, azt én nem tudom megitélni.
vpi
a rendőrség akkora létszámhiánnyal küzd, hogy már egy átlagos hétköznapra sincs elegendő állománya, szerintem azért nem jelentik be a kijárási tilalmat, mert egyszerűen nincs, aki ezt kikényszerítené
r.baggio
bingo
Amadeus
nyilván a katonaság is alkalmatlan rá alapvetően, de mutatóba ki lehet őket is vezényelni
(bár még nincsenek készenlétben információm szerint)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Logikusan a kijárási tilalomban nem lehet shoppingolni, csak ételt és gyógyszert.
De, hogy mi a logikus itt már, azt én nem tudom megitélni.
vpi
a rendőrség akkora létszámhiánnyal küzd, hogy már egy átlagos hétköznapra sincs elegendő állománya, szerintem azért nem jelentik be a kijárási tilalmat, mert egyszerűen nincs, aki ezt kikényszerítené
r.baggio
bingo

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater
Negritis
akkor ennek az idiótának már csak pár napig kell kibírnia, mert ha az idősek tényleg vírushordozók, akkor napokon belül már vízszintesben lesznek.
slowmotion
maradjunk annyiban hogy a képhez kapcsolódóan mindenki hülye 😀
a srác kelti a feszkót feleslegesen ahelyett hogy próbálna velük beszélni

a nyanyák meg kint hesszelnek
Negritis
persze. de minek kelteni a hangulatot? alaphelyzetben a nyuggerek játszanak az életükkel. lehet, hogy így is, úgy is végük, azt a kis napozást sajnálja tőlük? elszívják a sugarakat a napeleme elől, vagy mi?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Logikusan a kijárási tilalomban nem lehet shoppingolni, csak ételt és gyógyszert.
De, hogy mi a logikus itt már, azt én nem tudom megitélni.
vpi
a rendőrség akkora létszámhiánnyal küzd, hogy már egy átlagos hétköznapra sincs elegendő állománya, szerintem azért nem jelentik be a kijárási tilalmat, mert egyszerűen nincs, aki ezt kikényszerítené


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Logikusan a kijárási tilalomban nem lehet shoppingolni, csak ételt és gyógyszert.
De, hogy mi a logikus itt már, azt én nem tudom megitélni.
vpi
kérdés hogy mennyire lesz szigorú
spanyoloknál futni se mehetsz ki
franciáknál mehetsz
Negritis
Köszi
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Logikusan a kijárási tilalomban nem lehet shoppingolni, csak ételt és gyógyszert.
De, hogy mi a logikus itt már, azt én nem tudom megitélni.
vpi
kérdés hogy mennyire lesz szigorú
spanyoloknál futni se mehetsz ki
franciáknál mehetsz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Logikusan a kijárási tilalomban nem lehet shoppingolni, csak ételt és gyógyszert.
De, hogy mi a logikus itt már, azt én nem tudom megitélni.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot
Mas is hallott a rendori berkekbol szarmazo penteki lezarasos inforol?
Csak,hogy fake-e, bar eddig onnan csak fixer hallottam.
Kenny
Már egy hete mindenki ezt mondja. Senkinek nem hiszek már ebben. | sem |
kristóf17
Igen, ha nem mindenkinek tuti infója lett volna az elmúlt két hétben "holnap már biztos", meg nem mindenkinek (is) lenne egy Operatív Törzsös barátja, rokona, akkor el is hinnénk 😊
Egyébként én is pénteket halottam, de hozzáteszem, hogy tegnap 14h-kor mondták, hogy még egy utolsót menjünk el sétálni a gyerekkel a környéken, ha gondoljuk, mert 15h-tól bejelentik a kijárási tilalmat.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater
Negritis
akkor ennek az idiótának már csak pár napig kell kibírnia, mert ha az idősek tényleg vírushordozók, akkor napokon belül már vízszintesben lesznek.
slowmotion
maradjunk annyiban hogy a képhez kapcsolódóan mindenki hülye 😀
a srác kelti a feszkót feleslegesen ahelyett hogy próbálna velük beszélni

a nyanyák meg kint hesszelnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
steelwolf
Hát amennyiben nem váltanak gyorsan profilt élelmiszer/drogéria/gyógyszertár/dohányboltra, akkor kétlem, hogy nyitva lenne. Tessék eMAG-ról rendelni 😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater
Negritis
akkor ennek az idiótának már csak pár napig kell kibírnia, mert ha az idősek tényleg vírushordozók, akkor napokon belül már vízszintesben lesznek.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mas is hallott a rendori berkekbol szarmazo penteki lezarasos inforol?
Csak,hogy fake-e, bar eddig onnan csak fixer hallottam.
Kenny
Már egy hete mindenki ezt mondja. Senkinek nem hiszek már ebben. | sem |
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha esetleg lesz kijárási tilalom, akkor a műszaki boltok pl. Euronics az zárva lesz, ha egyáltalán el lehet menni?
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 848 — Omar's Coming Yo!
Mas is hallott a rendori berkekbol szarmazo penteki lezarasos inforol?
Csak,hogy fake-e, bar eddig onnan csak fixer hallottam.

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
babaváróról mit mondott most Gulyás pontosan? csak félfüllel hallottam
braxa88
A hitelek törlesztésének idei évre szóló, a koronavírus-járvány miatt elrendelt felfüggesztése a babaváró- és a diákhitelekre is vonatkozik – mondta a Miniszterelnökség vezetője csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

Gulyás Gergely hozzátette ugyanakkor, hogy a babavárókölcsönnél a 10 éves futamidő nem hosszabbodik meg.

r.baggio
de aki 2-3-4 hónap múlva akarná felvenni, az ugyanúgy megteheti ugye? tehát nem tervezik eltörölni?
braxa88
mi is most akarjuk felvenni, a bankmonitoros ügyintéző szerint erről jelenleg nincs szó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
babaváróról mit mondott most Gulyás pontosan? csak félfüllel hallottam
braxa88
A hitelek törlesztésének idei évre szóló, a koronavírus-járvány miatt elrendelt felfüggesztése a babaváró- és a diákhitelekre is vonatkozik – mondta a Miniszterelnökség vezetője csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

Gulyás Gergely hozzátette ugyanakkor, hogy a babavárókölcsönnél a 10 éves futamidő nem hosszabbodik meg.

r.baggio
de aki 2-3-4 hónap múlva akarná felvenni, az ugyanúgy megteheti ugye? tehát nem tervezik eltörölni?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
babaváróról mit mondott most Gulyás pontosan? csak félfüllel hallottam
braxa88
A hitelek törlesztésének idei évre szóló, a koronavírus-járvány miatt elrendelt felfüggesztése a babaváró- és a diákhitelekre is vonatkozik – mondta a Miniszterelnökség vezetője csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

Gulyás Gergely hozzátette ugyanakkor, hogy a babavárókölcsönnél a 10 éves futamidő nem hosszabbodik meg.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
babaváróról mit mondott most Gulyás pontosan? csak félfüllel hallottam
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater
Negritis
Ennek a vege az lesz, mint a South Parkban, amikor az oregeket el akartak tiltani a vezetestol, azok meg lerohantak egesz Coloradot fegyverrel, es atvettek az uralmat. 😀
Stez
most kéne begyűjteni a rokirobikat mielőtt gépesített gyalogságként haladnak, mindenkit térdhajlaton meg bokán vágva a botjaikkal

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater
Negritis
Ennek a vege az lesz, mint a South Parkban, amikor az oregeket el akartak tiltani a vezetestol, azok meg lerohantak egesz Coloradot fegyverrel, es atvettek az uralmat. 😀

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 466
Allitolag megint tomott sorok voltak/vannak az uzletek elott...ez az a kategoria amire tenyle nem lehet mit mondani.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Indexen három cikk:

MÁR 73 FERTŐZÖTT VAN MAGYARORSZÁGON

A budapesti verseny után pozitív lett három dél-koreai vívó koronavírus tesztje

Kínában három, Magyarországról érkezett beteget regisztráltak

Azért nekem ez nem azt mutatja, hogy 73 fertőzött van csak...
Bruce
A 74 éves néni fertőzte meg őket vívás közben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
A fuvarozók kaptak olyan ígéretet ,hogy az élelmiszer ellátás miatt akár a karanténban lévő sofőr is dolgozhat(persze csak maszkban kesztyűben).

Ez is érdekes kis játszma mert ha egész europában nem lenne mit enni az igazi katasztrófa lenne.

Itthon ugye eléggé import kitettség van