NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Máltáról kis helyzetjelentés:
voltam supermarketben (szigeten lényegében van 5-6 ilyen plusz a lidlök). húspult tele, fagyasztott, konzerv cuccok dögivel. nem voltak sokan. ingyen vizet is adják továbbra is (33 EURként kapsz egy kupont amiért adnak 6*2 L vizet, most annyi volt, hogy 2*5 L kiszerelésben volt). Pedig azt hittem Máltán jobba beüt a dead island mint otthon.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.
Chargers LT
Te ugye földim vagy, ha jól emlékszem (nyíregyházi)? Szerinted itt most mi a helyzet a kórházban? Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e fertőzött vagy nincs, gyanús van, tesztek hogy alakulnak, stb.
Szokol
Hogyne lenne 😁 Én biztos infóból tudom, hogy van. Már egy hete volt több nyíregyházi fertőzött.
Most még több.
De ez az, hogy ezeknek a hazug retkeknek hála nem tudjuk hányan, honnan, korukat, nemüket, semmit...
Pedig csak az igazság segítene ebben a szar helyzetben.
Chargers LT
Na, szóval az intenzív tele van, az infektológia megtelt, pár napja már a sóstóiba is visznek emberkéket. Naponta három tesztet végezhettek el. Ezt a gyakorlatban úgy kell elképzelni, hogy a kórházak megkapták, hogy hány tesztet csinálhatnak, egy autó megindult körbe Kelet-Magyarországon. begyűjtötte a mintákat és vitte elemzésre azokat. Így természetesen a hivatalos számok a valósak. Még a Gauss-görbe elején vagyunk és már teltház van. Fasza...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/kulfold/2020/03/19/olaszorszag_koronavirus_es_karanten_idejen_elet_egy_hettel_a_lezaras_utan/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
A tegnap esti posztommal senkit nem állt szándékomban leminősíteni, távol álljon azbilyen tőlem. Azt sem szerettem volna hogy ezzel bárkinek is lelkiismeret furdalást okozzak. Pusztán annyi, hogy én nem szoktam bejelenteni senkinek ha adakozok. Volt is a sisakban bőven, kiszaladt. Igazából ha diverdoc nem írja le miként hatott rá és valószínűleg másokra is a mondandóm bele sem gondoltam volna. Akit megbántottam attól elnézést kérek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 292 — Jedi Master
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.
Chargers LT
Te ugye földim vagy, ha jól emlékszem (nyíregyházi)? Szerinted itt most mi a helyzet a kórházban? Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e fertőzött vagy nincs, gyanús van, tesztek hogy alakulnak, stb.
Szokol
Hogyne lenne 😁 Én biztos infóból tudom, hogy van. Már egy hete volt több nyíregyházi fertőzött.
Most még több.
De ez az, hogy ezeknek a hazug retkeknek hála nem tudjuk hányan, honnan, korukat, nemüket, semmit...
Pedig csak az igazság segítene ebben a szar helyzetben.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.
Chargers LT
Te ugye földim vagy, ha jól emlékszem (nyíregyházi)? Szerinted itt most mi a helyzet a kórházban? Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e fertőzött vagy nincs, gyanús van, tesztek hogy alakulnak, stb.
Szokol
1 hete a Sipkayval és Marso-val kapcsolatos hírekből kiindulva szerinted van fertőzött?
Elvittek egy 41 éves embert, aki fertőzött volt.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.
Chargers LT
Te ugye földim vagy, ha jól emlékszem (nyíregyházi)? Szerinted itt most mi a helyzet a kórházban? Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e fertőzött vagy nincs, gyanús van-e, tesztek hogy alakulnak, stb.
Szokol
ez így tiszta Tolkien

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀
Stez
Amúgy Gulyást azok közé az értelmesebb politikusok közé sorolom, akiért kár...
Lecsó
a körülményekhez képest nekem is szimpatikus
Szesze
De kizárólag csak a körülményekhez képest!
nagylaza
szigorúan 😊
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.
Chargers LT
Te ugye földim vagy, ha jól emlékszem (nyíregyházi)? Szerinted itt most mi a helyzet a kórházban? Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e fertőzött vagy nincs, gyanús van-e, tesztek hogy alakulnak, stb.

Szerkesztette: Szokol
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.
Chargers LT
Udvozlet az orszagban. Csak a szokasos.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 835 — beers & Packers
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀
Stez
Amúgy Gulyást azok közé az értelmesebb politikusok közé sorolom, akiért kár...
Lecsó
a körülményekhez képest nekem is szimpatikus
Szesze
De kizárólag csak a körülményekhez képest!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 292 — Jedi Master
Egyre jobban novelik a szamokat. Elkezdtek
Kenny
Egyre jobban? Pont ezen töprengtem, hogy hogyan csinálják, hogy nálunk 2 hét után a napi bejelentések száma nem no hanem csökken.
Persze sejthető a válasz!
Toca
De hogy tényleg ennyi vak, hülye ember él még mindig, hogy nincs ebből botrány, hogy ennyire hazudnak...
Nem értem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Besírok.
Hosszú gyűjtögetés, spórolás, családi segítség és egy nagyszerű lehetőség után tavaly nyáron sikerült a saját otthonunk megvásárolni, hitelből, de hát nekünk ez maradt, nem baj, nem panaszkodom.
Megörültem tegnap Vitya bejelentésének - bár gyorsan beszélt és nem tudok szájról olvasni - akkor is, ha meghosszabbodik, akkor is ha jön egy kis kamat, nem izgat, nagy segítség a háztartásnak, főleg ha munka nélkül leszünk 3-4 hónapig.

Na.
Az előbb csengetett a postás, megjött a NAV-tól a levél, 15 napon van befizetni az illetéket (ami nem kicsi).
Persze kérhetek 12 hónapos törlesztést, de hát nincs bejövőnk 😀

Annyira szép ez a sztori 😀 valahol megvan a gazdag keresztanyám száma... de hova is írtam fel...
LoveSobri
szerintem arra is vonatkozik. Navnak írjál kurva gyorsan.
Amadeus
Hívd fel őket (kuc-kuc) hogy most be tudnál menni egy táska kp vel (hapci!!) fizetni....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Besírok.
Hosszú gyűjtögetés, spórolás, családi segítség és egy nagyszerű lehetőség után tavaly nyáron sikerült a saját otthonunk megvásárolni, hitelből, de hát nekünk ez maradt, nem baj, nem panaszkodom.
Megörültem tegnap Vitya bejelentésének - bár gyorsan beszélt és nem tudok szájról olvasni - akkor is, ha meghosszabbodik, akkor is ha jön egy kis kamat, nem izgat, nagy segítség a háztartásnak, főleg ha munka nélkül leszünk 3-4 hónapig.

Na.
Az előbb csengetett a postás, megjött a NAV-tól a levél, 15 napon van befizetni az illetéket (ami nem kicsi).
Persze kérhetek 12 hónapos törlesztést, de hát nincs bejövőnk 😀

Annyira szép ez a sztori 😀 valahol megvan a gazdag keresztanyám száma... de hova is írtam fel...
LoveSobri
Nem fogsz szeretni, de az illeték az tudható, hogy lesz, tervezhető a viszonylagos összege, kis túlzással ezt vásárlásnál be kell kalkulálni a költségekbe.
NB2
Persze. Terveztük is. Mondom, nem panasz.
Volt két szerződés tavalyról, amik átcsúsztak idénre, de a vírus miatt a kínai cég visszalépett és egy kis aprótól elestünk ez miatt.
Újratervezés 😊
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 536 — Csodabogár
 www.facebook.com/photo.php?fbid=3209326072626722&set=a.2237661173126555&type=3&theater
Negritis
akkor ennek az idiótának már csak pár napig kell kibírnia, mert ha az idősek tényleg vírushordozók, akkor napokon belül már vízszintesben lesznek.
slowmotion
maradjunk annyiban hogy a képhez kapcsolódóan mindenki hülye 😀
a srác kelti a feszkót feleslegesen ahelyett hogy próbálna velük beszélni

a nyanyák meg kint hesszelnek
Negritis
persze. de minek kelteni a hangulatot? alaphelyzetben a nyuggerek játszanak az életükkel. lehet, hogy így is, úgy is végük, azt a kis napozást sajnálja tőlük? elszívják a sugarakat a napeleme elől, vagy mi?
slowmotion
most be tudnék rakni egy képet, ami reggel 7-kor készült a Lidl előtt, tömeg, kb.30 centire egymás tarkójától. guess what, kikből állt a tömeg nagy része? és fél8-ra goodbye husika...te meg szopj mert vega leszel 2 hétig.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
Bocs, ha már volt...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/koronavirus-gulacsi-peter-5-millio-forintot-adomanyozott-a-szent-laszlo-korhaznak-2753603



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Besírok.
Hosszú gyűjtögetés, spórolás, családi segítség és egy nagyszerű lehetőség után tavaly nyáron sikerült a saját otthonunk megvásárolni, hitelből, de hát nekünk ez maradt, nem baj, nem panaszkodom.
Megörültem tegnap Vitya bejelentésének - bár gyorsan beszélt és nem tudok szájról olvasni - akkor is, ha meghosszabbodik, akkor is ha jön egy kis kamat, nem izgat, nagy segítség a háztartásnak, főleg ha munka nélkül leszünk 3-4 hónapig.

Na.
Az előbb csengetett a postás, megjött a NAV-tól a levél, 15 napon van befizetni az illetéket (ami nem kicsi).
Persze kérhetek 12 hónapos törlesztést, de hát nincs bejövőnk 😀

Annyira szép ez a sztori 😀 valahol megvan a gazdag keresztanyám száma... de hova is írtam fel...
LoveSobri
szerintem arra is vonatkozik. Navnak írjál kurva gyorsan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀
Stez
Nem védek be senkit, csak megállapítottam, hogy van valami értelme annak, hogy ott áll és beszél.
Ellentétben cilinénivel, meg csőrmesterrel.
Lecsó
De Cili neni aranyos. Egy kedves neni. Ot ezert allitottak ki oda. Fingja sincs semmirol, de olyan, mint egy aranyos konyhasneno, aki kiadja a nagyvezereknek a kajat a parlamentben. Az ormester az viszont ranezesre sem tudja, hol van, barmikor barmit kerdezel, nem ad normalis valaszt, es olyan stilusban tolja, hogy legszivesebben odsetalnal ele es ugy pofanverned, hogy csak ugy nyekken. O nem is akar neked valaszolni,es meg neki all feljebb, hogy kerdezni mersz. Mert ki vagy te, mi kozod hozza? Ulj vissza, kussoljal, aztan imadkozz, hogy nem doglesz meg.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀
Stez
Amúgy Gulyást azok közé az értelmesebb politikusok közé sorolom, akiért kár...
Lecsó
a körülményekhez képest nekem is szimpatikus
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀
Stez
Amúgy Gulyást azok közé az értelmesebb politikusok közé sorolom, akiért kár...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Besírok.
Hosszú gyűjtögetés, spórolás, családi segítség és egy nagyszerű lehetőség után tavaly nyáron sikerült a saját otthonunk megvásárolni, hitelből, de hát nekünk ez maradt, nem baj, nem panaszkodom.
Megörültem tegnap Vitya bejelentésének - bár gyorsan beszélt és nem tudok szájról olvasni - akkor is, ha meghosszabbodik, akkor is ha jön egy kis kamat, nem izgat, nagy segítség a háztartásnak, főleg ha munka nélkül leszünk 3-4 hónapig.

Na.
Az előbb csengetett a postás, megjött a NAV-tól a levél, 15 napon van befizetni az illetéket (ami nem kicsi).
Persze kérhetek 12 hónapos törlesztést, de hát nincs bejövőnk 😀

Annyira szép ez a sztori 😀 valahol megvan a gazdag keresztanyám száma... de hova is írtam fel...
LoveSobri
Nem fogsz szeretni, de az illeték az tudható, hogy lesz, tervezhető a viszonylagos összege, kis túlzással ezt vásárlásnál be kell kalkulálni a költségekbe.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Az elejét tekerjétek át, a hazautazást mutatja be Japánból, Pekingi átszállással. Tanulságos milyen komolyan veszik ezt Kínában.

 www.youtube.com/watch?v=WYUdCKHCQg8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1lhuQFXvBO5rhU5D1Psm_lKxD9dxeiYWwkmcpoBNCw9w8Gfj6dxivX8yM
Nomac
Most mondjam azt, hogy a kezdetek kezdetén kellett volna komolyan venniük, nem most?
Miattuk alakult ki ez az egész...Csinovnyikok országa az is...
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀
Stez
Nem védek be senkit, csak megállapítottam, hogy van valami értelme annak, hogy ott áll és beszél.
Ellentétben cilinénivel, meg csőrmesterrel.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gulyás kormányinfója még ér is valamit
Mond konkrét számokat, válaszol.
Az igazságtartalmát nem tudni... De legalább beszél, nem hebeg-habog.
Lecsó
A kajak osszefogasa, amikor a Lecso bevedi a Gulyast.
Bocs, unatkozom. 😀

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
"a világon a szabad kereskedelem jelenleg a szabad rablás kategóriája..."