Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hány lélegeztetőgép van?
1600 vagy 2000?
Mindkettő igaz.
Oké baszdmeg.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
nincs
diverdoc
Szerinted mennyivel vagyunk az olaszok mögött?
Sobri Jóska
Nem az olaszok mai helyzetére gondolok, mondjuk a csehek, szlovákok mai helyzetére.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 033 — #officialBoliever
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
Hát ebben nem lennék biztos. Arányaiban ugyan annyi tesztre jut egy fertőzött, mint Ausztriában. Csakhogy itt senkit nem tesztelnek.

Minimum ugyan ott állunk, ha nem sokkal rosszabb a helyzet vírus szempontból.
roberto23
Sehol se tesztelték a valós fertőzöttek nagy részét.
Olaszoknál is már félmillió fertőzöttet extrapolálnak.
Sobri Jóska
Ez oké, de ha nálunk is annyi tetsztelést végeznének kb ugyan annyi lenne a fertőzött is. Vagyis nem vagyunk 2-3 hét előnyben.

Max az olaszokkal szemben, de az megint tök más tészta.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
nincs
diverdoc
Szerinted mennyivel vagyunk az olaszok mögött?

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
En meg nem hallottam egy fsir es egyenes valaszt egyik kerdesre sem. Csak rizsa es mellebeszeles. Vagyis a szokasos.
Stez
Ha ilyenekre vársz, ne nagyon nézd...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
Hát ebben nem lennék biztos. Arányaiban ugyan annyi tesztre jut egy fertőzött, mint Ausztriában. Csakhogy itt senkit nem tesztelnek.

Minimum ugyan ott állunk, ha nem sokkal rosszabb a helyzet vírus szempontból.
roberto23
Sehol se tesztelték a valós fertőzöttek nagy részét.
Olaszoknál is már félmillió fertőzöttet extrapolálnak.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
Ja biztos van.
Nálunk lassabban terjed a vírus mert rosszabbak az utak.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg nem hallottam egy fsir es egyenes valaszt egyik kerdesre sem. Csak rizsa es mellebeszeles. Vagyis a szokasos.

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
Nem terveznek lakhelyelhagyási tilalom bevezetését. Megfelelőek ezek az intézkedések.
csebi
Terv. Nem szentírás, nem kötelezvény.
Pénteken a sulibezárások előtt 24 órával még azt mondták nem tervezik bezárni az iskolákat.
Na bumm. Változik a helyzet, változnak a tervek.
Sobri Jóska
Mire varnak?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amugy ez kurvajo meg minden, de a bankok ehhez mit szolnak?

Erdekes mutatvany lesz ha fel evig nem fizet senki semmit, persze nem mintha sajnalnam oket.
Hendrix
Lehet nem örülnek. De ha maradni akarnak, akkor benyelik.
Számukra ez csak mérlegkészítési játék. Még az is lehet, hogy haszonnak tudják elkönyvelni, az x hónap plusz bevételt.

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
OV most nem volt fasz(mármint a mai cuccok jók)
Janek
de, mert még mindig és holnap is boldog-boldogtalan kinnt fog flangálni az utcán, nyuggerek csoportosan shoppingolnak majd.
diverdoc
Én is még ezt várom igencsak.
De valamiért még mindig nem húzzák meg. Csak politikai oka lehet, mert egyébként evidencia.
De mivel lépésről lépésre haladnak, kezdem elhinni, hogy meg lesz az is.
Sobri Jóska
de basszus minden nap heteket, hónapokat jelent a gazdasági károkat figyelembe véve, és sok-sok halált
diverdoc
Magam is így látom, le is szoktam írni. 😊
1 hét késlekedés hónapokat jelenthet, anyagiakban, gazdaságban, az egészségügy leterheltségében pedig életeket.
És mégis várnak.
Valami -ha általam, általad fel is foghatatlan- oka csak van.
Szerintem még rosszak az elfogadottsági számok, várják, hogy elérjen egy limitet.
Nagyon ráálltak az utóbbi időben az analitikára, többet mérnek, mint a pff.
Sobri Jóska
Én pedig a Fidesz helyében mindenkit beparancsolnék. Az ő nagy szavazóbázisukra a legveszélyesebb a vírus.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
nincs


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 033 — #officialBoliever
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
Hát ebben nem lennék biztos. Arányaiban ugyan annyi tesztre jut egy fertőzött, mint Ausztriában. Csakhogy itt senkit nem tesztelnek.

Minimum ugyan ott állunk, ha nem sokkal rosszabb a helyzet vírus szempontból.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Nem terveznek lakhelyelhagyási tilalom bevezetését. Megfelelőek ezek az intézkedések.
csebi
Terv. Nem szentírás, nem kötelezvény.
Pénteken a sulibezárások előtt 24 órával még azt mondták nem tervezik bezárni az iskolákat.
Na bumm. Változik a helyzet, változnak a tervek.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem terveznek lakhelyelhagyási tilalom bevezetését. Megfelelőek ezek az intézkedések.
csebi
Nevetséges.
Bulizzanak csak a fiatalok, shoppingoljanak az öregek.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
OV most nem volt fasz(mármint a mai cuccok jók)
Janek
de, mert még mindig és holnap is boldog-boldogtalan kinnt fog flangálni az utcán, nyuggerek csoportosan shoppingolnak majd.
diverdoc
Én is még ezt várom igencsak.
De valamiért még mindig nem húzzák meg. Csak politikai oka lehet, mert egyébként evidencia.
De mivel lépésről lépésre haladnak, kezdem elhinni, hogy meg lesz az is.
Sobri Jóska
Hétvégén legkésőbb muszáj lesz meglépniük. Ha tovább húzzák sehogyse járnak jól.
roberto23
miért kéne meglépni, reggel óta nem lett új koronaeset, nyerésre állunk.

Kurvára nem tudom elhinni
briareos
24 óránként frissítik a hivatalos oldalt, nekem ez tűnt fel.
Vrij6
hát most előbb benyögte ceci h már az egész ország területéről kaptak pozitiv mintát szóval nem 58 lesz ez

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
Amugy ez kurvajo meg minden, de a bankok ehhez mit szolnak?

Erdekes mutatvany lesz ha fel evig nem fizet senki semmit, persze nem mintha sajnalnam oket.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Na jópár napig nem lesz még akkor kijárási tilalom....


több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Nem terveznek lakhelyelhagyási tilalom bevezetését. Megfelelőek ezek az intézkedések.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a nő amúgy kinek a seggevége?

Biztos kurva sokmindenkit fog érdekelni ez a "léccives ne tegyék".
Lószar az egész.
Bazzani
Életben vagy, király! 😀 😊
Vrij6
Persze.
20ezresekbe csomagoltam az élesztőt. Így nem támadtak meg.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 033 — #officialBoliever
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Kimondottan jó és értelmes intézkedések.
Ugyan a költségvetés bevétele csökken, de azt hitelekből és az életveszély elhárítása után majd megoldják, és nem omlik össze az ország, nem kell a járulékterhek miatt senkit se elbocsájtani. Ha fizetést nem is tud adni egy vállalkozás, de a társadalombiztosítás folyamatossága megmarad, és ez a lényeg.
Még ha a héten meg lesz a kijárási tilalom, akkor a kommunikációs bakiktól (és az én lendületes elvárásaimhoz képest tötymörgéstől) eltekintve ez bizonyos egy erős 5-ös. (Ha nem, akkor bukó.)
Egyszerre hasznos nekünk, és hasznos a kormányzatnak, politikusoknak, szóval lehet rühellni Orbánt, de eddig kurva jól csinálja.
Sobri Jóska
De elvileg dübörög a gazdaságunk, soha nem látott mértékben fejlődünk, de egy három hónapos járványtól összeomlik az ország, és visszazuhanunk 1970-be.
gabokocka
Nézd majd meg az USA-t 3 hónap múlva. :/
Pedig állítólag ott is dübörög.
A gazdasági dübörgés sosem egzakt, mindig viszony, viszonyrendszer.

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 743 — Apu ökölbeszorított keze
Azért ne legyen már OV hibája,hogy ez anyagi károkat okoz mindenkinek.
Nagyon nem szeretem őt mielött jön a sav(azt csak sörben szeretem)

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
OV most nem volt fasz(mármint a mai cuccok jók)
Janek
de, mert még mindig és holnap is boldog-boldogtalan kinnt fog flangálni az utcán, nyuggerek csoportosan shoppingolnak majd.
diverdoc
Én is még ezt várom igencsak.
De valamiért még mindig nem húzzák meg. Csak politikai oka lehet, mert egyébként evidencia.
De mivel lépésről lépésre haladnak, kezdem elhinni, hogy meg lesz az is.
Sobri Jóska
Hétvégén legkésőbb muszáj lesz meglépniük. Ha tovább húzzák sehogyse járnak jól.
roberto23
miért kéne meglépni, reggel óta nem lett új koronaeset, nyerésre állunk.

Kurvára nem tudom elhinni
briareos
24 óránként frissítik a hivatalos oldalt, nekem ez tűnt fel.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv