Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Megérdemlik ezek a fasz újságírók, hogy 1 kérdést kapnak. Megkérdeznek 5 olyan dolgot, amit a faszi a legelején elmondott...
Kibasznám mindet.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csoportos megbetegedések vannak.
Megbetegedések száma 59.
Aki ezt elhiszi baszdmeg az hülye.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 033 — #officialBoliever
Egyébként most nézem, hogy kamatfizetési moratórium is lesz. Úgyhogy faszán tönkrebasszák a teljes bankrendszert.

Remélem ezt is belekalkulálták ebbe.....

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem hozzák nyilvánosságra a járványtérképet.
A válasz ma már elhangzott többször is.

Te jó ég. Agyon kéne lőni ezeket.
Bazzani
nincs neki relevanciája
Ennyike
gamerkr
Mert az influenzánál van.
Ahham.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Pestisracok Pázmányi korkerdest tesz fel

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Miért nem hozzák nyilvánosságra a járványtérképet.
A válasz ma már elhangzott többször is.

Te jó ég. Agyon kéne lőni ezeket.
Bazzani
nincs neki relevanciája
Ennyike
gamerkr
Kellene nyomnunk egy tippeldet h holnap mi lesz az ok amiért nem adjak ki? HVGs srác felteszi negyedjere is

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Miért nem hozzák nyilvánosságra a járványtérképet.
A válasz ma már elhangzott többször is.

Te jó ég. Agyon kéne lőni ezeket.
Bazzani
nincs neki relevanciája
Ennyike

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Na meg merte kérdezni miért nem az MTVn jelentette be mondandóját Viktor 😁
kapitnono
Oké de miért szakembertől kell ezt kerdeznie? Kellene egy kormányszóvivő aki ott van harmadiknak, és ezekre válaszol.
Most már nem személyiségi jogok miatt nem adjak ki hanem mert nem releváns. De jó h ezt eldöntik.
Megbetegedések száma meg mindig nem magas

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem hozzák nyilvánosságra a járványtérképet?
A válasz ma már elhangzott többször is.

Te jó ég. Agyon kéne lőni ezeket.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na meg merte kérdezni miért nem az MTVn jelentette be mondandóját Viktor 😁
kapitnono
Le is lett oltva.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
HVGs srác séf kesztyűben büntet ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
rokaur 868
Ment az utalas.
Doctore, tudom jobb dolgod is van ennel, de egyszer adnal nekunk egy update-et, hogyan is allunk?
Legalabb hadd erezzuk, hogy az otthonmaradas mellett massal is segitettunk.
rokaur
Nem tudok mit mondani, egész nap egy lezárt vesétől eltekintve orvosi tényleges tevékenységet nem folytattam, csak folyamatosan telefonon rendelek és adminisztratív szarságokat csinálok. Semmi hivatalos infót nem kaptam, nem mozdultam ki az osztály-orvosi szoba-ambulancia háromszögből. Senki kompetens emberrel nem beszéltem. Nem tudok semmi pluszt mondani.
diverdoc
Az osszegyult penzre gondoltam, es nem is rogton hanem valamikor a kovetkezo hetekben, mi itt leszunk 😀 😕
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Na meg merte kérdezni miért nem az MTVn jelentette be mondandóját Viktor 😁


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mennyit rendeltek meg? Sokat.
Ennyike. 😀

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 929 — Giants fan
"1-1 fennakadna" 😀 beszarok
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ment az utalas.
Doctore, tudom jobb dolgod is van ennel, de egyszer adnal nekunk egy update-et, hogyan is allunk?
Legalabb hadd erezzuk, hogy az otthonmaradas mellett massal is segitettunk.
rokaur
Nem tudok mit mondani, egész nap egy lezárt vesétől eltekintve orvosi tényleges tevékenységet nem folytattam, csak folyamatosan telefonon rendelek és adminisztratív szarságokat csinálok. Semmi hivatalos infót nem kaptam, nem mozdultam ki az osztály-orvosi szoba-ambulancia háromszögből. Senki kompetens emberrel nem beszéltem. Nem tudok semmi pluszt mondani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Azért szakmai szemmel nézve ezek az "újságírói" kérdések pont azon a szinten vannak, mint a válaszok.
De persze egy újságíró lehet hülye, nem kompetenciához kötött a munkája, egy tisztviselőtől kellemetlenebb.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Cili nagyon optimista
Szesze
En is, de en mondjuk whiskeyzem mar egy ideje.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 929 — Giants fan
Cili nagyon optimista
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
nincs
diverdoc
Szerinted mennyivel vagyunk az olaszok mögött?
Sobri Jóska
Nem az olaszok mai helyzetére gondolok, mondjuk a csehek, szlovákok mai helyzetére.
diverdoc
Én gondolok az olaszokra, hozzájuk képest látok 2-3 hét fórt/lemaradást, megfogalmazás kérdése.
Reális a 2-3 hét? Mennyivel vagyunk mögöttük?

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Nem terveznek lakhelyelhagyási tilalom bevezetését. Megfelelőek ezek az intézkedések.
csebi
Terv. Nem szentírás, nem kötelezvény.
Pénteken a sulibezárások előtt 24 órával még azt mondták nem tervezik bezárni az iskolákat.
Na bumm. Változik a helyzet, változnak a tervek.
Sobri Jóska
Aham. Tehát ha vmit későn hoznak meg mint kellene akkor rendben van.
Közben MC bizakodó! Legalább ő az ha már más nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amúgy mitől annyira fantasztikus, amit a kormány csinált? Komolyan nem értem. A mai döntés valóban sokkaknak hasznos volt, de minden másban kb 3-4 nap csúszással követjük a környező országokat?

Ez ekkora teljesítmény?
roberto23
3-4 nap késéssel realtimeban, de a vírus terjedéséhez képest (még) van azért 2-3 hét fórunk.
Sobri Jóska
Hát ebben nem lennék biztos. Arányaiban ugyan annyi tesztre jut egy fertőzött, mint Ausztriában. Csakhogy itt senkit nem tesztelnek.

Minimum ugyan ott állunk, ha nem sokkal rosszabb a helyzet vírus szempontból.
roberto23
Sehol se tesztelték a valós fertőzöttek nagy részét.
Olaszoknál is már félmillió fertőzöttet extrapolálnak.
Sobri Jóska
Ez oké, de ha nálunk is annyi tetsztelést végeznének kb ugyan annyi lenne a fertőzött is. Vagyis nem vagyunk 2-3 hét előnyben.

Max az olaszokkal szemben, de az megint tök más tészta.
roberto23
Igen, rájuk gondoltam. Arra, hogy sok az intenzív ellátásra szoruló beteg.
Abban még szerencsére nem tartunk ott, és az az, ami mindig legitim szám lesz.
A korházban ellátottak és a halottak.
A fertőzöttek száma az mindenhol nagyon alulmért, ami egy miatt jó, hogy nem kerül minden fertőzött korházba, ki lehet hordani lábon is.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De Cilikel elmondta, nagyon megnyugtató a helyzet, nagyon jól állunk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
rokaur 868
Ment az utalas.
Doctore, tudom jobb dolgod is van ennel, de egyszer adnal nekunk egy update-et, hogyan is allunk?
Legalabb hadd erezzuk, hogy az otthonmaradas mellett massal is segitettunk.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hány lélegeztetőgép van?
1600 vagy 2000?
Mindkettő igaz.
Oké baszdmeg.
Bazzani
Ha van 2000, akkor van 1600 is. 😀